Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę Z (wyników 7296):

  1. Zabłocki Ludwik x Majewski Józefa (Raciążek 1832/5)
  2. ---------- Majcher x Strzelecki Zofia (Raciążek 1794/10)
  3. ---------- Małgorzata x Kitliński Mateusz (Raciążek 1767/2)
  4. ---------- Małgorzata x Myg Zbigniew (Raciąż 1990/6)
  5. ---------- Marcin x Krztan Wiktoria (Kraków - św. Florian 1846/8)
  6. ---------- Marianna x Aliszkowicz Józef (Jeżów 1811/9)
  7. ---------- Marianna x Górski Wincenty (Kraków - św. Florian 1843/12)
  8. ---------- Marianna x Hotkiewicz Szymon (Kraków - św. Florian 1832/87)
  9. ---------- Marianna x Kwasniewski Jakób (Raciążek 1756/6)
  10. ---------- Marianna x Lachociński Bartłomiej (Koprzywnica 1816/17)
  11. ---------- Marianna x Stańczykowski Walenty (Mierzyn 1888/21)
  12. ---------- Michał x Myszakanski Zofia (Raciążek 1790/2)
  13. ---------- Mikołaj x Grała Katarzyna (Końskowola 1647/21)
  14. ---------- Paweł x Stawiszyński Marianna (Raciążek 1778/7)
  15. ---------- Piotr x Łutczuk Marianna (Hrubieszów 1819/9)
  16. ---------- Piotr x Zychowicz Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/9)
  17. ---------- Regina x Wolsinski Sebastian (Końskowola 1657/40)
  18. ---------- Stanisława x Falczyk Alexander (Raciążek 1837/21)
  19. ---------- Tomasz x Jączkowski Katarzyna (Raciążek 1832/9)
  20. ---------- Zofia x Krasacki Ignacy (Raciążek 1805/8)
  21. Zabłoński Aleksander x Górski Anna (Gniew 1928/12)
  22. ---------- Aleksander x Lenc Irena (Gniew 1954/22)
  23. ---------- Feliks x Jaszewski Marta (Gniew 1928/13)
  24. Zabłonski Franciszka x Drozd Jan (Gniew 1865/4)
  25. Zablonski Herman x Pirsch Teofila (Gniew 1890/36)
  26. Zabloski Jan x Bigus Katarzyna (Gniew 1804/27)
  27. Zabłotny Ewa x Rux Jan (Papowo Toruńskie 1835/6)
  28. Zabocki Rafał x Drzewicki Aniela (Raciąż 1997/3)
  29. Zabojski Krystna x Gałązka Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/34)
  30. Zabonik Franciszka x Romanowski Sylwester (Jeżów 1813/1)
  31. Zaborek Marcin x Maszczyk Ewa (Chlewiska 1837/36)
  32. Zaborowicz Anna x Pałucki Ludwik (Kazimierz Biskupi 1889/17)
  33. ---------- Balbina x Sarbiak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1898/15)
  34. ---------- Franciszka x N. N. (Kazimierz Biskupi 1916/13)
  35. ---------- Teofila x Pałaszyński Józef (Kazimierz Biskupi 1899/7)
  36. Zaborowska Petronela x Mikulski Wincenty (Tubądzin k. Warty 1863/1)
  37. Zaborowski Adam x Antosiak Józefa (Grudusk 1873/6)
  38. ---------- Agata x Rompa Konstanty (Stężyca 1874/8)
  39. ---------- Alfons x Klejsmyt Anna (Grabowo kościerskie 1939/3)
  40. ---------- Andrzej x Jasek Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1851/42)
  41. ---------- Andrzej x Skupiewski Aleksandra (Pniewnik 1864/16)
  42. ---------- Anna x Kowalski Tomasz (Gniew 1809/21)
  43. ---------- Anna x Myszk Jan (Stężyca 1888/15)
  44. ---------- Antoni x Walencki Paulina (Stężyca 1874/19)
  45. ---------- August x Paradowski Agnieszka (Gniew 1941/28)
  46. ---------- Augustyn x Grzybowski Marianna (Czermno 1827/4)
  47. ---------- Faustyna x Perzanowski Fortunat (Grudusk 1878/5)
  48. ---------- Franciszek x Dublinowski Paulina (Stężyca 1885/16)
  49. ---------- Franciszek x Jankowski Franciszka (Stężyca 1862/18)
  50. ---------- Franciszek x Jasiński Elżbieta (Mileszki 1857/39)
  51. ---------- Franciszek x Jereczek Maria Marta (Grabowo kościerskie 1932/12)
  52. ---------- Franciszek x Tusk Franciszka (Stężyca 1872/4)
  53. ---------- Franciszek x Wierzba Józefina (Stężyca 1884/20)
  54. ---------- Franciszka x Czaja Jan (Stężyca 1887/6)
  55. ---------- Franciszka x Jach Teodor (Stężyca 1881/17)
  56. ---------- Helena x Dąfeli Jan (Płock 1864/2)
  57. ---------- Jan x Bielawa Bibiana (Stężyca 1897/16)
  58. ---------- Jan x Hoppa Anna (Stężyca 1867/18)
  59. ---------- Jan x Keller Magdalena (Stężyca 1882/22)
  60. ---------- Jan x Kleysmit Józefina (Stężyca 1872/23)
  61. ---------- Jan x Kostuch Weronika (Stężyca 1871/6)
  62. ---------- Józef x Gajewski Krystyna (Gniew 1962/12)
  63. ---------- Józef x Kaniewski Franciszka (Turek 1890/29)
  64. ---------- Józef x Maj Franciszka (Gródek 1887/6)
  65. ---------- Józefa x Baran Jan (Pniewnik 1855/13)
  66. ---------- Józefina x Dułak Albrecht (Stężyca 1867/13)
  67. ---------- Józefina x Szulta Stanisław (Stężyca 1885/12)
  68. ---------- Julianna x Berliński Józef (Czermno 1864/8)
  69. ---------- Katarzyna x Drywa Piotr (Stężyca 1866/7)
  70. ---------- Katarzyna x Kurszewski Jan (Stężyca 1890/12)
  71. ---------- Katarzyna x Syldatk Jan (Stężyca 1884/8)
  72. ---------- Konstanty x Brzozowski Agnieszka (Szumbar 1856/3)
  73. ---------- Konstanty x Ginter Zofia (Kraków - św. Anna 1834/14)
  74. ---------- Konstanty x Miednicki Marianna (Szumbar 1847/1)
  75. ---------- Magdalena x Baryasz Łukasz (Mileszki 1850/11)
  76. ---------- Magdalena x Krzywaniak Józef (Mileszki 1848/31)
  77. ---------- Małgorzata x Sobieski Marceli (Papowo Toruńskie 1850/25)
  78. ---------- Maria x Krzykowski Wiktor (Płock 1888/27)
  79. ---------- Marianna x Konkol Bazyli (Stężyca 1874/24)
  80. ---------- Marianna x Kulas Jakub (Stężyca 1890/11)
  81. ---------- Marianna x Pudlarz Ludwik (Mileszki 1847/14)
  82. ---------- Marianna x Wosk Michał (Raciążek 1853/15)
  83. ---------- Marianna x Zwara Mateusz (Stężyca 1876/22)
  84. ---------- Marta x Jakubek Piotr Paweł (Grabowo kościerskie 1932/3)
  85. ---------- Michał x Buszman Józefina (Stężyca 1891/13)
  86. ---------- Michał x Dawidowski Barbara (Stężyca 1866/26)
  87. ---------- Michał x Kropidłowski Franciszka (Stężyca 1883/8)
  88. ---------- Mikołaj x Karwowski Franciszka (Rogotwórsk 1834/17)
  89. ---------- Mikołaj x Woś Antonina (Opole Lubelskie 1860/29)
  90. ---------- Mikołaj x Woźnica Jadwiga (Kraków - Mariacka 1819/82)
  91. ---------- Paulina x Cichosz Marcin (Stężyca 1894/23)
  92. ---------- Paulina x Rolbiecki Jan (Stężyca 1880/9)
  93. ---------- Paulina x Wilma Marcin (Stężyca 1871/14)
  94. ---------- Piotr x Rabczyński Anastazja (Hrubieszów 1838/21)
  95. ---------- Rozalia x Gierszewski Jan (Stężyca 1896/29)
  96. ---------- Teodor x Okrój Franciszka (Stężyca 1883/1)
  97. ---------- Teofil x Szulist Marta (Stężyca 1899/2)
  98. ---------- Teofila x Baranowski Ludwik (Czermno 1860/1)
  99. ---------- Tomasz x Małkowski Elżbieta (Gniew 1805/27)
  100. ---------- Wincenty x Strójkowski Marianna (Stężyca 1876/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne