Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę W (wyników 13674):

  1. Wachnik Józef x Marchwicki Katarzyna (Okrzeja 1857/18)
  2. ---------- Justyna x Dominiak Wincenty (Dmenin 1853/16)
  3. ---------- Marianna x Kołodziejczyk Maciej (Dmenin 1860/15)
  4. Wachnio Zofia x Pietrak Mikołaj (Okrzeja 1841/7)
  5. Wąchocka Agata x Szcześniak Bartłomiej (Połaniec 1870/37)
  6. Wachocki Agata x Smurawa Michał (Kazimierz Biskupi 1810/17)
  7. Wąchocki Agnieszka x Sołtysik Wawrzyniec (Gnojno 1751/4)
  8. ---------- Jadwiga x Baniowski Józef (Gnojno 1830/26)
  9. ---------- Jakub x Rawski Urszula (Gnojno 1758/4)
  10. ---------- Józef x Pasternak Justyna (Gnojno 1753/11)
  11. Wachocki Karolina x Nowinski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1825/21)
  12. ---------- Marianna x Dryański Sebastian (Kazimierz Biskupi 1822/13)
  13. Wąchocki Marianna x Sochacki Jan (Chlewiska 1839/32)
  14. ---------- Michał x Pasek Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/3)
  15. Wąchoł Marianna x Przybył Antoni (Mileszki 1848/32)
  16. Wachoń Rozalia x Prędki Franciszek (Kraków - św. Florian 1812/48)
  17. Wachoski Franciszka x Rurzycki Stanisław (Cisów 1833/6)
  18. ---------- Jacek x Kisiel Regina (Cisów 1860/5)
  19. ---------- Jan x Mazur Agnieszka (Cisów 1832/2)
  20. Wachowczyk Łucja x Duczmański Sebastian (Kościelec pow. kaliski 1825/11)
  21. Wachowiak Albin Henryk x Stokowski Zofia (Gniew 1967/25)
  22. ---------- Henryk x Kamiński Cecylia (Gniew 1937/27)
  23. ---------- Jan x Reichelt Zofia (Raciąż 1964/7)
  24. Wachowicz Aleksandra x Mikulski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1889/15)
  25. ---------- Bolesław x Chmielak Stanisława (Górzno k. Garwolina 1927/8)
  26. ---------- Dorota x Zduńczyk Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1769/11)
  27. ---------- Franciszek x Przanowska Katarzyna (Brzeziny 1797/37)
  28. ---------- Franciszka x Gajos Antoni (Rakoszyn 1849/1)
  29. ---------- Grzegorz x Woźniak Helena (Kraków - św. Szczepan 1817/45)
  30. ---------- Joachim x Kazibut Anna (Rakoszyn 1850/7)
  31. ---------- Julianna x Kabza Piotr (Rakoszyn 1862/4)
  32. ---------- Julianna x Tobor Kacper (Rakoszyn 1840/8)
  33. ---------- Kajetan x Zawada Wiktoria (Rakoszyn 1857/9)
  34. ---------- Katarzyna x Cieślak Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/19)
  35. ---------- Katarzyna x Wątorski (Batorski) Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1850/60)
  36. ---------- Kazimierz x Selega Marianna (Rakoszyn 1860/2)
  37. ---------- Maciej x Hilarczak Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1781/21)
  38. ---------- Marcin x Sroka Rozalia (Dmenin 1861/3)
  39. ---------- Mikołaj x Kabza Franciszka (Rakoszyn 1860/7)
  40. ---------- Paweł x Wojtasek Justyna (Kraków - św. Mikołaj 1821/18)
  41. ---------- Salomea x Sufin Ludwik (Rakoszyn 1862/8)
  42. ---------- Stanisław x Wasielewski Rozalia (Ludzisko 1833/0)
  43. ---------- Szymon x Kraszka Dorota (Rakoszyn 1845/3)
  44. ---------- Szymon x Mularczyk Jadwiga (Rakoszyn 1856/2)
  45. ---------- Wiktoria x Zieliński Jacek (Kraków - św. Krzyż 1811/5)
  46. ---------- Wincenty x Nowakowski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1845/34)
  47. Wachowski Agnieszka x Gorlowski Jan (Cisów 1899/9)
  48. ---------- Antonina x Maciejski Stanisław (Cisów 1923/1)
  49. ---------- Błażej x Sroka Franciszka (Dmenin 1859/21)
  50. ---------- Edward x Jarocki Rozalia (Gniew 1885/7)
  51. ---------- Franciszek x Kleinecki Paulina (Gniew 1890/29)
  52. ---------- Franciszka x Sibiszewski Teodor (Gniew 1907/26)
  53. ---------- Hildegarda x Mockel Antoni (Gniew 1940/19)
  54. ---------- Jakub x Jarocki Franciszka (Gniew 1879/33)
  55. ---------- Jan x Grabowski Franciszka (Dmenin 1856/8)
  56. Wąchowski Jan x Schmidt Klara (Raciąż 1924/7)
  57. Wachowski Jan x Sikora Zofia (Cisów 1930/18)
  58. ---------- Józef x Fuhrmann Katarzyna (Gniew 1876/27)
  59. ---------- Józef x Klimecki Marianna (Gniew 1904/35)
  60. ---------- Józef x Pozorski Katarzyna (Gniew 1878/23)
  61. ---------- Józefa x Rączka Stefan (Cisów 1936/2)
  62. ---------- Katarzyna x Kosendey Jan (Gniew 1937/29)
  63. ---------- Konrad x Eichler Anna (Gniew 1926/12)
  64. ---------- Marcin x Machocki Marianna (Cisów 1897/5)
  65. ---------- Marcin x Zyśk Jadwiga (Brok 1828/11)
  66. ---------- Maria x Zajdowski Józef (Gniew 1867/10)
  67. ---------- Marianna x Zięba Fabian (Cisów 1900/1)
  68. ---------- Marta x Orłowski Jan (Gniew 1905/27)
  69. ---------- Mikołaj x Karkoszka Anna (Dmenin 1879/0)
  70. ---------- Paulina x Małolepszy August (Gniew 1884/46)
  71. ---------- Piotr x Biczak Elżbieta (Mikstat 1850/9)
  72. ---------- Salomea x Skrzypczyński Mikołaj (Chabielice 1872/18)
  73. ---------- Tomasz x Kozik Marianna (Brok 1825/4)
  74. ---------- Weronika x Kollrowitz (Kolwicz) Franciszek (Gniew 1911/20)
  75. Wachuła Antoni x Musiał Małgorzata (Borzykowa 1848/13)
  76. ---------- Apolonia x Konopczyński Piotr (Borzykowa 1852/1)
  77. ---------- Jadwiga x Mrozik Sebastian (Podlesie 1661/3)
  78. ---------- Katarzyna x Kleba Paweł (Podlesie 1657/6)
  79. ---------- Kazimierz x Musiał Tekla (Borzykowa 1848/23)
  80. ---------- Kazimierz x Sniegoń Katarzyna (Borzykowa 1845/23)
  81. ---------- Małgorzata x Dworak Jan (Borzykowa 1864/28)
  82. ---------- Wawrzyniec x Jaroszka Katarzyna (Podlesie 1614/4)
  83. Wachulczyk Marianna x Fronsiak Jan (Nieborów 1832/17)
  84. Wachulski Marianna x Śliwinski Jakub (Hrubieszów 1835/15)
  85. Wachura Bartłomiej x Ziemski Katarzyna (Mierzyn 1886/22)
  86. ---------- Ludwika x Dawidowicz Wawrzyniec (Mierzyn 1885/16)
  87. Wacia Gertruda x Nowicki Bartłomiej (Łabunowo 1814/6)
  88. Wacial Karolina x Wojtyński Piotr (Pniewnik 1868/5)
  89. ---------- Marianna x Rybczyński Jan (Pniewnik 1876/3)
  90. Wacikowski Damazy x Cejmer Faustyna (Grudusk 1890/15)
  91. Wacińczak Wojciech x Skrzydlak Antonina (Borzykowa 1840/17)
  92. Wackowski Antoni x Czachowski Marianna (Barłożno 1895/16)
  93. Waćkowski Rozalia x Zalewski Konstanty (Płock 1861/36)
  94. Wacław Katarzyna x Gir Jan (Kraków - Mariacka 1838/13)
  95. ---------- Katarzyna x Sokołowski Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1828/34)
  96. ---------- Marianna x Wiadrowski Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1842/3)
  97. Wacławek Michał x Filipczak Marianna (Żelazna 1881/12)
  98. Wacławiak Kazimierz x Gutowski Salomea (Kraków - Boże Ciało 1816/6)
  99. Wacławik Teresa x Grelowski Antoni (Kraków - Boże Ciało 1843/2)
  100. ---------- Tomasz x Bogucki Teresa (Kraków - Boże Ciało 1822/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne