Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę W (wyników 13674):

  1. Cieszyca-Węsierski Antoni x Cieszyński Tekla (Stężyca 1871/3)
  2. ---------- Antoni x Gruchała Józefina (Stężyca 1879/22)
  3. ---------- Antonia x Malek Antoni (Stężyca 1881/12)
  4. ---------- Marcin x Butowski Marta (Stężyca 1878/26)
  5. ---------- Matylda x Krolka Franciszek (Stężyca 1882/27)
  6. ---------- Paulina x Jeszka Marcin (Stężyca 1891/10)
  7. de Wesołowski Katarzyna x Malecki Szymon (Gniew 1788/20)
  8. de Wolfsthal Marianna Franciszka x Libowski Wincenty (Kraków - Mariacka 1814/28)
  9. de Wysocki Maksymilian x de Kręcki Józefina (Raciąż 1920/18)
  10. ---------- Michał x Pułczynski Elżbieta (Raciąż 1797/4)
  11. Odrowąż-Waligórski Wincenty x Jędrzejowski Marianna Joanna (Kraków - Katedra 1835/11)
  12. von Węsierski Adam x Janikowski Marianna (Raciąż 1899/1)
  13. von Wiecki Jan x Schulz Helena (Barłożno 1903/16)
  14. von Wysocki Marianna x Maderwald Franciszek (Gniew 1844/39)
  15. ---------- Wilhelmina x Meller Ksawery (Gniew 1853/58)
  16. Wabikowski Józef x Pizurkowicz Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1816/97)
  17. Wabiński Piotr x Anderski Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1833/28)
  18. Wabnik Antonina x Sokołowski Roman (Kraszewice 1890/58)
  19. ---------- Józefa x Barczyński Stanisław (Kraszewice 1892/58)
  20. Wacasewski Gertruda x Wądzikowski Józef (Gniew 1769/21)
  21. Wacek Franciszka x Kwarciak Piotr (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/46)
  22. Wącek Kacper x Nowak Tekla (Borzykowa 1839/9)
  23. Wacek Marianna x Jagusiak Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/17)
  24. Wach Agnieszka x Musiał Kazimierz (Gnojno 1737/7)
  25. ---------- Andrzej x Koza Petronela (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/4)
  26. ---------- Andrzej x Świerczyńska Dorota (Skórkowice 1881/22)
  27. ---------- Anna x Walka Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1851/4)
  28. ---------- Franciszek Andrzej x Repetowski Klara (Domosławice, wieś Faliszewice 1919/3)
  29. ---------- Franciszka x Nurczyński Jan (Skórkowice 1881/13)
  30. ---------- Franciszka x Szymański Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1825/69)
  31. ---------- Ignacy x Głuszek Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1829/25)
  32. ---------- Jadwiga x Chrzanowski Albert (Gnojno 1745/14)
  33. ---------- Jan x Koza Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1884/3)
  34. ---------- Joachim x Rej Franciszka (Gnojno 1821/29)
  35. ---------- Joanna x Michaelis Karol Gottlieb (Papowo Toruńskie 1851/9)
  36. ---------- Józef x Nowak Franciszka (Skórkowice 1872/20)
  37. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Grzegorz (Dmenin 1730/2)
  38. ---------- Katarzyna x Wiewiórski Filip (Kraków - św. Florian 1813/14)
  39. ---------- Kazimierz x Staśkiewicz Anna (Skórkowice 1879/18)
  40. ---------- Magdalena x Nowak Ludwik (Działoszyce 1868/16)
  41. ---------- Marianna x Chudy Walenty (Działoszyce 1885/30)
  42. ---------- Marianna x Ogloza Jan (Skórkowice 1882/22)
  43. ---------- Piotr x Popek Marianna (Działoszyce 1888/13)
  44. ---------- Regina x Sapeta Maciej (Kraków - św. Szczepan 1832/73)
  45. ---------- Stanisław x Pać Agnieszka (Opole Lubelskie 1859/27)
  46. ---------- Tomasz x Wuycik Katarzyna (Zakliczyn 1777/7)
  47. ---------- Urszula x Gottlib Łukasz (Hrubieszów 1832/15)
  48. ---------- Wawrzyniec x Pluta Franciszka (Opole Lubelskie 1858/42)
  49. ---------- Wiktoria x Zamozniewicz Izydor (Skórkowice 1879/33)
  50. ---------- Wincenty x Damioł (Wołek) Franciszka (Działoszyce 1845/13)
  51. ---------- Wincenty x Nawrot Marianna (Działoszyce 1862/1)
  52. ---------- Zofia x Pasternak Marcin (Gnojno 1745/5)
  53. Wąchała Jakub x Kowalski Katarzyna (Mileszki 1857/12)
  54. ---------- Ludwik x Latosiński Marianna (Bebelno 1875/10)
  55. ---------- Wincenty x Zgud Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1870/2)
  56. Wąchało Jan x Plak Rozalia (Mileszki 1862/27)
  57. Wąchalski Salomea x Piotrowski Stanisław (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/89)
  58. Wachecki Kajetan x Róg Zuzanna (Dzierzgów 1830/2)
  59. ---------- Marta x Sroka Walenty (Dzierzgów 1833/17)
  60. Wachek Marianna x Hass Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1811/7)
  61. Wachel Józefa x Żubrowski Łukasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/3)
  62. ---------- Marianna x Długosz Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1885/1)
  63. Wachholz Regina x Bermecki Franciszek (Raciąż 1869/11)
  64. Wachińsnki Elzbieta x Grabkowski Walenty (Raciążek 1804/10)
  65. Wachlikowicz Magdalena x Zagowski Stanisław (Podlesie 1686/1)
  66. Wachmistrz Łucja x Kołodziejczyk Józef (Kościelec pow. kaliski 1863/22)
  67. Wachnicki Agnieszka x Berdziński Mikołaj (Serokomla 1819/10)
  68. ---------- Antoni x Lipka Marianna (Serokomla 1817/10)
  69. ---------- Balbina x Ośka Józef (Górzno k. Garwolina 1934/17)
  70. ---------- Franciszka x Dadana Bonifacy (Górzno k. Garwolina 1790/4)
  71. ---------- Genowefa x Rzętała Czesław (Górzno k. Garwolina 1950/11)
  72. ---------- Helena x Paduch Leon (Górzno k. Garwolina 1933/39)
  73. ---------- Jan x Oliwa Helena (Górzno k. Garwolina 1930/16)
  74. ---------- Jan x Wąż Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1950/39)
  75. ---------- Janina x Banaszak Stefan (Górzno k. Garwolina 1951/10)
  76. ---------- Janina x Walenda Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1948/25)
  77. ---------- Józef x Nowak Julianna (Górzno k. Garwolina 1853/11)
  78. ---------- Julianna x Dybcio Karol (Górzno k. Garwolina 1892/11)
  79. ---------- Karolina x Kocielnik Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1886/7)
  80. ---------- Kazimiera x Golc Jan (Górzno k. Garwolina 1936/33)
  81. ---------- Marianna x Gardziński Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1878/11)
  82. ---------- Marianna x Rejdaszka Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1723/9)
  83. ---------- Rozalia x Babik Sebastian (Górzno k. Garwolina 1848/1)
  84. ---------- Rozalia x Wiązowski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1881/15)
  85. ---------- Ryszard x Gajowiak Wiesława (Górzno k. Garwolina 1978/14)
  86. ---------- Salomea x Błażejczyk Błażej (Górzno k. Garwolina 1787/8)
  87. ---------- Salomea x Włodarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1809/2)
  88. ---------- Stefania x Tomaszewski Jan (Górzno k. Garwolina 1938/25)
  89. ---------- Tadeusz x Pszkit Halina (Górzno k. Garwolina 1971/1)
  90. ---------- Teresa x Kobus Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1973/13)
  91. ---------- Teresa x Rybak Michał (Górzno k. Garwolina 1733/7)
  92. ---------- Walenty x Chmielak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1755/1)
  93. ---------- Walenty x Rejdaszki Marianna (Górzno k. Garwolina 1737/10)
  94. ---------- Wiktoria x Zając Władysław (Górzno k. Garwolina 1928/8)
  95. ---------- Władysław x Mucha Zofia (Górzno k. Garwolina 1954/22)
  96. ---------- Władysława x Trzpil Jan (Górzno k. Garwolina 1927/12)
  97. Wachnik Agnieszka x Marlo Błażej (Okrzeja 1838/1)
  98. ---------- Franciszek x Frączek Marianna (Okrzeja 1863/18)
  99. ---------- Franciszek x Osial Katarzyna (Okrzeja 1845/19)
  100. ---------- Jadwiga x Bystry Kacper (Dmenin 1853/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne