Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę U (wyników 723):

  1. Ujazdowski Tekla x Sobiecki Antoni (Czermno 1834/1)
  2. ---------- Wojciech x Kopczyński Marianna (Czermno 1834/6)
  3. Ujdak Julian x Guredzki Tekla (Klimontów 1844/13)
  4. Ukasiewicz Marceli x Pawłowski Domicella (Papowo Toruńskie 1869/15)
  5. Ukasiewski Justyna x Jerzewski Franciszek (Papowo Toruńskie 1870/17)
  6. Ukenberg Józef x Prądzyński Albina (Raciąż 1928/16)
  7. Uklasz Paweł x Chyrek Apolonia (Gniew 1947/51)
  8. Uklej Julia x Komann Jan (Gniew 1859/30)
  9. Ukleja Anna x Kroczyk Józef (Gniew 1961/39)
  10. ---------- Bolesław x Grucza Apolonia (Gniew 1919/133)
  11. ---------- Bolesław x Grucza Apolonia (Gniew 1919/134)
  12. ---------- Franciszek x Kurek Anna (Barłożno 1890/14)
  13. ---------- Jakub x Murawski Katarzyna (Gniew 1874/39)
  14. ---------- Jan x Cesarski Aniela (Barłożno 1911/5)
  15. ---------- Józef x Gwanowski Marianna (Barłożno 1863/11)
  16. ---------- Katarzyna x Wasielewski Teofil (Barłożno 1885/9)
  17. ---------- Małgorzata x Zawadzak Józef (Gródek 1890/1)
  18. ---------- Marianna x Krefta Karol (Barłożno 1871/13)
  19. Uklejski Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/42)
  20. Ukleya Franciszka x Kleyna Józef (Barłożno 1884/12)
  21. Ukomski Franciszek x Pazner Marianna (Barłożno 1866/6)
  22. Ukropczyk Antoni x Węgrzyński Agnieszka (Dmenin 1889/7)
  23. ---------- Filip x Zięba Marianna (Dmenin 1877/5)
  24. ---------- Joanna x Dymczyk Franciszek (Dmenin 1868/5)
  25. ---------- Józef x Odrzywolski Marianna (Dmenin 1881/8)
  26. ---------- Kacper x Kępa Marianna (Dmenin 1860/2)
  27. ---------- Katarzyna x Nowiński Eligiusz (Dmenin 1848/7)
  28. ---------- Marcjanna x Kruszyński Antoni (Dmenin 1856/5)
  29. ---------- Marianna x Jasnos Jan (Dmenin 1865/42)
  30. ---------- Paweł x Jakubik Jadwiga (Dmenin 1853/4)
  31. Ukszewski Jan x Orzechowski Franciszka (Gniew 1896/7)
  32. Ulanicki Kazimierz Jan x Bużalski Anastazja (Jampol 1842/1)
  33. Ulaniecki Tomasz x Pietrucha Anna (Zakliczyn 1744/11)
  34. Ulaniewski Marianna x Pokrętowski Jakub (Papowo Toruńskie 1846/3)
  35. Ulanowski Apolonia x Gorzkowski Wojciech (Wieniec 1781/196)
  36. ---------- Franciszek x Kołtan Anna (Opole Lubelskie 1860/55)
  37. ---------- Franciszka x Kuliński Jan (Wieniec 1803/446)
  38. ---------- Magdalena x Wróblewski Karol (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/194)
  39. ---------- Marianna x Szyprowski Stanisław (Żelazna 1876/5)
  40. ---------- Stanisław x Węgrzyk Agnieszka (Końskowola 1673/1)
  41. ---------- Tomasz x Bukowski Anna (Gniew 1874/24)
  42. ---------- Walenty x ?wski Marianna (Żelazna 1873/0)
  43. Ułański Marcin x Tyczyński Marianna (Serokomla 1817/5)
  44. Ulas Konrad x Feleryn Małgorzata (Kraków - św. Florian 1830/81)
  45. Ulaszewski Andrzej x Pomarański Katarzyna (Papowo Toruńskie 1860/3)
  46. Ulatowski Barbara x Barciński Franciszek (Wieniec 1788/264)
  47. ---------- Florian x Walewski Rozalia (Wieniec 1762/28)
  48. ---------- Franciszek x Pałubicki Marianna (Raciąż 1908/8)
  49. ---------- Józef x Sobieraj Anastazja (Kraków - św. Szczepan 1824/10)
  50. ---------- Małgorzata x Kazimierski Franciszek (Papowo Toruńskie 1791/9)
  51. ---------- Marianna x Piórkowski Jakub (Papowo Toruńskie 1830/15)
  52. ---------- Monika x Kliczykowski Piotr (Barłożno 1935/22)
  53. ---------- Stefania x Depka Jan (Barłożno 1934/44)
  54. ---------- Teodor x Glowack Joana Marianna (Dobrzejewice 1854/5)
  55. Ulbach Franciszek x Pękacz Agnieszka (Turek 1892/38)
  56. ---------- Marianna x Drzewiecki Karol (Turek 1890/74)
  57. Ulbrich Anna Justina x Gellert Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/30)
  58. ---------- August x Franke Anna Elżbieta (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/17)
  59. ---------- Enrestyna x Fischer Jan Erdmann (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/16)
  60. ---------- Samuel x Zerbe Anna Dorota (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/15)
  61. Ulbrych Anna x Kaefs Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1829/5)
  62. ---------- Antonina x Molik Wawrzyniec (Dmenin 1894/7)
  63. ---------- Apolonia Paulina x Sapota Marian (Dmenin 1890/4)
  64. ---------- Filip x Moczygęba Joanna (Dmenin 1849/13)
  65. ---------- Filip x Wystup Anna (Dmenin 1869/12)
  66. ---------- Katarzyna x Błaszczyk Józef (Dmenin 1880/5)
  67. ---------- Katarzyna x Rutkowski Wojciech (Dmenin 1866/21)
  68. ---------- Maciej x Złocki Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1815/5)
  69. ---------- Marcjanna Waleria x Rossa Szymon Tadeusz (Dmenin 1883/10)
  70. ---------- Marianna x Grzywacz Walenty (Dmenin 1873/4)
  71. ---------- Piotr x Repson Agnieszka (Dmenin 1895/3)
  72. Ulczyńska Katarzyna x Sroka Wojciech (Brzeziny 1790/10)
  73. ---------- Małgorzata x Gładiszak Paweł (Brzeziny 1786/1997)
  74. Ulenberg Jan x Jobs Józefina (Grabowo kościerskie 1862/3)
  75. ---------- Jan x Niklas Cecylia (Grabowo kościerskie 1936/17)
  76. ---------- Jan x Zielinski Rozalia (Grabowo kościerskie 1847/8)
  77. ---------- Józefina x Stromski August (Grabowo kościerskie 1867/4)
  78. ---------- Karolina x Kapitzki Antoni (Grabowo kościerskie 1864/7)
  79. ---------- Zuzanna x Kondu Jan (Grabowo kościerskie 1852/3)
  80. Uleński Katarzyna x Czarowski Jan (Gniew 1844/6)
  81. ---------- Michał x Turski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1819/25)
  82. Uleowski Józef x Andrzejewski Franciszka (Gniew 1900/12)
  83. Uliański Maciej x N. Franciszka (Wieniec 1797/387)
  84. Ulicki Anna x Kapciowski Józef (Hrubieszów 1865/1)
  85. ---------- Tomasz x Kiryczuk Katarzyna (Hrubieszów 1866/4)
  86. Uliński Agnieszka x Mandrykowski Jan (Kraków - św. Florian 1829/86)
  87. Ulinski Jan Kanty x Tomczycki Katarzyna (Kraków - św. Florian 1850/17)
  88. Uliński Marianna x Gądek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1851/27)
  89. ---------- Marianna x Pieguszewski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1841/1)
  90. ---------- Stanisław x Radomski Agnieszka (Rogotwórsk 1834/4)
  91. ---------- Teodora x Feliś Kazimierz (Grudusk 1873/21)
  92. Ulisz Wojciech x Walczak Katarzyna (Ludzisko 1823/0)
  93. Ulkowski Antonina x Berłowski Jan (Mileszki 1857/16)
  94. ---------- Karolina Katarzyna x Buliński Piotr (Mileszki 1855/18)
  95. Ullrich Ignacy x Michalczowski Marianna (Kraków - Mariacka 1836/46)
  96. Ulm Anna Julianna x Mühlnickel Jan Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/21)
  97. ---------- August x Ekkert Enrestyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/7)
  98. ---------- Augusta Wilhelmina x Binder Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/23)
  99. ---------- Enrestyna x Grünwald Traugott (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/19)
  100. ---------- Henryka x Frank Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne