Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę U (wyników 723):

  1. Uakwiński Amelia x Ziołkowski Michał (Gniew 1920/25)
  2. ---------- Amelia x Ziołkowski Michał (Gniew 1920/26)
  3. Ubecki Franciszka x Ziółkowski Walenty (Papowo Toruńskie 1856/13)
  4. ---------- Józef x Kościecha Marianna (Papowo Toruńskie 1850/12)
  5. Ubelaender Karol Wilhelm x Mahlke Fryderyka Wilhelmina (Gniew 1857/78)
  6. Ubelmeler Antoni x Ruchert Henryka (Papowo Toruńskie 1859/13)
  7. Ubocki Mateusz x Dąbrowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1848/9)
  8. Uboski Marcin x Jeczeń Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1936/21)
  9. Ubowski Franciszek x Chita Julia (Gniew 1890/22)
  10. ---------- Franciszek x Klein Anna (Gniew 1888/8)
  11. ---------- Jan x Kaminski Maria (Gniew 1861/70)
  12. ---------- Katarzyna x Grabowski Jan (Gniew 1851/15)
  13. ---------- Marcin x Truszczynski Franciszka (Gniew 1891/27)
  14. ---------- Rozalia x Grabowski Jan (Gniew 1851/16)
  15. Ubrych Katarzyna x Dzwoniarek Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/18)
  16. Ubych Jan x Stota Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/8)
  17. ---------- Tekla x Muzolf Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/25)
  18. Ubysz Anna x Usciński Antoni (Dmenin 1776/2)
  19. Ubza Marcin x Engielart Eufrazja (Gniew 1739/7)
  20. ---------- Piotr x Walt Elżbieta (Gniew 1739/8)
  21. Ucha Grzegorz x Stercak Anna (Kraków - św. Florian 1841/3)
  22. Uchacz Rozalia x Krzan Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1826/16)
  23. ---------- Wojciech x Piekarski Marianna (Działoszyce 1888/2)
  24. Uchanowicz Agnieszka x Kruhelski Paweł (Wiżajny 1866/22)
  25. Uchańska Antonina x Lipiński Paweł (Koprzywnica 1857/24)
  26. Uchański Anna x Charszlowicz Jan (Klimontów 1874/5)
  27. ---------- Antoni x Gawroński Franciszka (Koprzywnica 1818/32)
  28. ---------- Apolonia x Przystaś Bartłomiej (Koprzywnica 1846/28)
  29. ---------- Balbina x Gawroński Franciszek (Koprzywnica 1864/13)
  30. ---------- Benedykt x Paliński Julianna (Koprzywnica 1845/29)
  31. ---------- Franciszek x Dziubek Marianna (Koprzywnica 1828/34)
  32. ---------- Franciszek x Marczewski Tekla (Koprzywnica 1856/45)
  33. ---------- Helena x Ślimakowski Jakób (Koprzywnica 1824/9)
  34. ---------- Jan x Gawroński Marianna (Koprzywnica 1863/37)
  35. ---------- Jan x Jarosz Juliana (Koprzywnica 1855/32)
  36. ---------- Jan x Milarski Marianna (Koprzywnica 1860/46)
  37. ---------- Juliana x Jasiński Jan (Koprzywnica 1851/13)
  38. ---------- Kasper x Zwolski Katarzyna (Koprzywnica 1823/36)
  39. ---------- Katarzyna x Beksiński Józef (Koprzywnica 1825/1)
  40. ---------- Katarzyna x Lipczeński Kacper (Koprzywnica 1856/20)
  41. ---------- Kazimierz x Sobkowski Aniela (Klimontów 1858/6)
  42. ---------- Krzysztof x Kurosada Marianna (Koprzywnica 1827/49)
  43. ---------- Leon x Starzyński Magdalena (Koprzywnica 1853/34)
  44. ---------- Ludwik x Kalinowski Marianna (Koprzywnica 1846/37)
  45. ---------- Magdalena x Gawron Paweł (Koprzywnica 1858/13)
  46. ---------- Marcin x Ślimakowski Agnieszka (Koprzywnica 1819/1)
  47. ---------- Marianna x Barumczoski Stefan (Koprzywnica 1833/4)
  48. ---------- Marianna x Różycki Ludwik (Koprzywnica 1860/37)
  49. ---------- Marianna x Zawolik Jakób (Koprzywnica 1862/38)
  50. ---------- Marianna x Zych Wojciech (Koprzywnica 1826/34)
  51. ---------- Mateusz x Materkoski Katarzyna (Koprzywnica 1838/33)
  52. ---------- Stanisław x Łopatka Anna (Koprzywnica 1821/30)
  53. ---------- Teresa x Latosiński Franciszek (Koprzywnica 1829/20)
  54. ---------- Teresa x Michoński Jan (Koprzywnica 1832/52)
  55. ---------- Tomasz x Pastroski Marianna (Koprzywnica 1850/31)
  56. ---------- Tomasz x Sroczyński Marianna (Koprzywnica 1869/21)
  57. ---------- Tomasz x Styś Anna (Koprzywnica 1873/3)
  58. ---------- Walenty x Lichocki Apolonia (Koprzywnica 1848/30)
  59. ---------- Walenty x Marczewski Tekla (Koprzywnica 1848/31)
  60. ---------- Walenty x Zwolski Helena (Koprzywnica 1817/50)
  61. ---------- Walenty x Zwolski Marianna (Koprzywnica 1813/23)
  62. ---------- Wincenty x Łodzikowski Magdalena (Koprzywnica 1843/42)
  63. ---------- Zofia x Jasiński Wawrzyniec (Koprzywnica 1832/24)
  64. Ucho Franciszka x Podgajny Piotr (Kraków - św. Krzyż 1825/7)
  65. ---------- Karol x Siemieniec Teresa (Kraków - św. Florian 1840/51)
  66. ---------- Marcin x Gąsior Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1817/4)
  67. ---------- Marianna x Sapeta Kasper (Kraków - św. Krzyż 1832/10)
  68. ---------- Regina x Kucharczyk Jan (Kraków - św. Krzyż 1850/2)
  69. Uchtowicz Wojciech x Jachowski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1834/125)
  70. Uchwał Augustyn x Baumann Barbara (Kraków - św. Salwator 1837/55)
  71. Uchwat August x Wydrzyński Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1841/36)
  72. ---------- Jan x Zieliński Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1837/42)
  73. Ucimek Franciszek x Lemański Agnieszka (Gródek 1889/4)
  74. Uczeński Franciszka x Dombrowski Józef (Barłożno 1887/3)
  75. ---------- Marianna x Winter Jan (Barłożno 1890/9)
  76. Uczki Wojciech x Madon Agnieszka (Kraków - św. Anna 1829/1)
  77. Uczniak Franciszek x Grochowin Agnieszka (Raciąż 1785/2)
  78. Udom Franciszek x Skowronk Marianna (Gniew 1782/27)
  79. Udrych Karol x Byczek Małgorzata (Raciąż 1871/7)
  80. Udymowski Franciszka x Ciecierski Wincenty (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1793/5)
  81. Udzieński Józef x Tokarzewski Agnieszka (Brok 1835/7)
  82. Udzikowski Marianna x Gniszewski Maciej (Gniew 1796/7)
  83. Ufnal Antoni x Gromek Antonina (Pniewnik 1878/7)
  84. Ufniarski Jan x Wilkaszewska Helena (Połaniec 1876/37)
  85. Uganowski Barbara x Gollus Józef (Papowo Toruńskie 1873/3)
  86. ---------- Wojciech x Musieński Małgorzata (Papowo Toruńskie 1870/18)
  87. Ugerski Anna x Bienkowski Michał (Barłożno 1842/13)
  88. Ugowski Ewa x Perk Jan (Grabowo kościerskie 1895/3)
  89. ---------- Ewa x Ziegert Teofil (Stężyca 1899/23)
  90. ---------- Józef x Itryk Katarzyna (Grabowo kościerskie 1887/8)
  91. ---------- Józefina x Hintz Jan (Grabowo kościerskie 1882/1)
  92. ---------- Katarzyna x Armatowski Jan (Grabowo kościerskie 1887/4)
  93. ---------- Marianna x Itryk Adam (Grabowo kościerskie 1895/4)
  94. ---------- Mikołaj x Góra Julianna (Stężyca 1869/38)
  95. ---------- Weronika x Niklas Jakub (Stężyca 1894/31)
  96. Uhlenberg Feliks x Lehmann Weronika (Stężyca 1889/17)
  97. Uja Jan x Morawa Marianna (Kraków - Katedra 1836/31)
  98. Ujazdowski Elżbieta x Opolski Paweł (Czermno 1835/4)
  99. ---------- Franciszka x Borkowski Piotr (Czermno 1820/4)
  100. ---------- Marianna x Tłuchowski Franciszek (Płock 1867/44)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne