Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę T (wyników 4424):

  1. Tadeuszak Magdalena x Zając Jan (Dmenin 1804/2)
  2. ---------- Paweł x Zając Salomea (Dmenin 1807/3)
  3. Tadeuszek Aleksy x Prościński Franciszka (Chlewiska 1828/34)
  4. Tadeuszewski Bernard x Wesołowski Anna (Gniew 1889/28)
  5. ---------- Rozalia x Guzinski Franciszek (Gniew 1891/25)
  6. ---------- Weronika x Kuhneke Fryderyk Wilhelm (Gniew 1885/19)
  7. Tadłowski Józef x Baraszewski Katarzyna (Gniew 1852/66)
  8. Tadrzak Antoni x Nowicki Antonina (Grudusk 1893/23)
  9. ---------- Antoni x Stefaniak Rozalia (Grudusk 1887/25)
  10. ---------- Antoni x Turowski Marianna (Grudusk 1883/23)
  11. ---------- Feliksa x Rynkowski Jan (Grudusk 1890/4)
  12. ---------- Franciszka x Ludwikowski Jan (Grudusk 1889/28)
  13. ---------- Marianna x Niewierski Adam (Grudusk 1883/11)
  14. ---------- Marianna x Rykalski Jan (Grudusk 1893/6)
  15. ---------- Stanisław x Antczak Bronisława (Grudusk 1892/6)
  16. ---------- Waleria x Ziemieński Jan (Grudusk 1873/5)
  17. Tadysz Marianna x Pękala Wojciech (Koprzywnica 1835/31)
  18. Tadyszek Aleksander x Zawierzchoniak Franciszka (Klimontów 1859/1)
  19. Tadyza Apolonia x Siudak Kazimierz (Koprzywnica 1833/37)
  20. Taffel Jan x Gąsiorowski Marta (Gniew 1869/39)
  21. Tafliński Anna x Ciszewski Walenty (Nieborów 1842/8)
  22. ---------- Franciszek x Związek Franciszka (Nieborów 1836/23)
  23. ---------- Józef x Wasilewski Balbina (Nieborów 1842/9)
  24. ---------- Katarzyna x Piwkowicz Jakub (Nieborów 1829/12)
  25. ---------- Michalina x Kowalczyk Józef (Nieborów 1835/20)
  26. ---------- Piotr x Ambroziak Wiktoria (Nieborów 1841/22)
  27. ---------- Stanisław x Dąbrowski Katarzyna (Nieborów 1812/15)
  28. ---------- Teofil x Jerkiewicz Helena (Barłożno 1930/26)
  29. Tagowski Marianna x Jurzyński Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1812/32)
  30. ---------- Rozalia x Daniel Michał (Dmenin 1858/1)
  31. Tajer Jan x Leszczyński Katarzyna (Opole Lubelskie 1858/63)
  32. Tajl Danuta x Główczewski Jan (Raciąż 1972/12)
  33. ---------- Henryk Stanisław x Reszka Zofia (Raciąż 1960/4)
  34. ---------- Janina x Talewski Benedykt (Raciąż 1968/4)
  35. ---------- Józef x Mindykowski Marianna (Raciąż 1961/10)
  36. ---------- Krystyna x Badyński Jan (Raciąż 1962/4)
  37. ---------- Renata Maria x Narloch Bogdan Jan (Raciąż 1981/27)
  38. ---------- Roman x Woźniak Danuta (Raciąż 1977/5)
  39. ---------- Urszula x Dombrowski Olgierd (Raciąż 1969/20)
  40. ---------- Wiesława x Gierszewski Kazimierz (Raciąż 1975/13)
  41. ---------- Zofia Janina x Wiśniewski Henryk (Raciąż 1960/1)
  42. Tajo Franciszka x Bielecki Maciej (Pniewnik 1821/2)
  43. ---------- Franciszka x Boratyński Jakub (Pniewnik 1759/35)
  44. ---------- Józefa x Olesiński Gabriel (Pniewnik 1834/13)
  45. ---------- Julianna x Grzebacz Łukasz (Pniewnik 1766/107)
  46. ---------- Stefan x Todzio Marianna (Pniewnik 1759/38)
  47. Tajstrzycki Anna x Galinowski Antoni (Kraków - Mariacka 1826/41)
  48. Takalski Edmund x Dąbrowski Teresa (Gniew 1955/20)
  49. Takaniewski Marianna x Marchewka Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1811/5)
  50. Talaga Agnieszka x Szelug Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1813/130)
  51. ---------- Franciszek x Piwoń Katarzyna (Mikstat 1849/3)
  52. ---------- Szymon x Szczurek Kunegunda (Kraków - św. Anna 1829/10)
  53. Tałaj Feliksa x Dąbrowski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1936/11)
  54. ---------- Franciszek x Bień Waleria (Niekrasów Świętokrzyski 1927/29)
  55. Talak Zofia x Kasprzyk Szymon (Dmenin 1672/3)
  56. Tałałaj Tomasz x Wesołowski Helena (Stary Oleksiniec 1842/8)
  57. Talar Franciszek x Bugajny Marianna (Kościelec pow. kaliski 1863/18)
  58. ---------- Józefa x Bugzelaz Aleksy (Płock 1866/70)
  59. Talara Józefa x Ćwik Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1814/6)
  60. ---------- Norbert x Wozniak Zofia (Kraków - św. Salwator 1820/86)
  61. Talarczyk Józefa x Sowiarz Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/8)
  62. ---------- Kazimierz x Tomczak Antonina (Kościelec pow. kaliski 1851/12)
  63. ---------- Łukasz x Kowalski Anna (Kościelec pow. kaliski 1830/7)
  64. ---------- Marcin x Wieczorek Nepomucena (Kościelec pow. kaliski 1857/30)
  65. ---------- Mateusz x Nowaczyk Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1826/11)
  66. ---------- Rozalia x Kujawski Bonawentura (Kościelec pow. kaliski 1831/8)
  67. Talarek Agata x Bednarczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1891/21)
  68. ---------- Agnieszka x Owczarczyk Szymon (Górzno k. Garwolina 1828/11)
  69. ---------- Aleksandra x Szwed Jan (Górzno k. Garwolina 1944/48)
  70. ---------- Alicja x Czyszek Jan (Górzno k. Garwolina 1964/12)
  71. ---------- Andrzej x Orowiecki Zofia (Górzno k. Garwolina 1878/14)
  72. ---------- Andrzej x Rusak Ludwika (Górzno k. Garwolina 1890/23)
  73. ---------- Aniela x Machaj-Machalewski Józef (Górzno k. Garwolina 1939/36)
  74. ---------- Anna x Jakubiak Jan (Górzno k. Garwolina 1979/5)
  75. ---------- Anna x Osiak Andrzej (Górzno k. Garwolina 1844/11)
  76. ---------- Anna x Parzyszek Antoni (Górzno k. Garwolina 1937/41)
  77. ---------- Anna x Rusak Piotr (Górzno k. Garwolina 1928/1)
  78. ---------- Anna x Skórski Marcin (Górzno k. Garwolina 1880/6)
  79. ---------- Anna x Talarek Paweł (Górzno k. Garwolina 1894/32)
  80. ---------- Antoni x Szwed Helena (Górzno k. Garwolina 1820/3)
  81. ---------- Antonina x Tomaszewski Ignacy (Górzno k. Garwolina 1823/14)
  82. ---------- August x Błażejczyk Marcelina (Górzno k. Garwolina 1857/13)
  83. ---------- Barbara x Kołaczek Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1970/19)
  84. ---------- Barbara x Owczarczyk Stefan (Górzno k. Garwolina 1886/4)
  85. ---------- Bartłomiej x Dadana Tekla (Górzno k. Garwolina 1819/16)
  86. ---------- Benedykt x Zajac Marianna (Górzno k. Garwolina 1855/4)
  87. ---------- Błażej x Błażejczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1851/21)
  88. ---------- Błażej x Lis Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1816/14)
  89. ---------- Błażej x Osiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1821/21)
  90. ---------- Bolesław x Gałązki Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1938/9)
  91. ---------- Bolesław x Kołaski Alicja (Górzno k. Garwolina 1967/26)
  92. ---------- Bronisława x Lasek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1939/34)
  93. ---------- Bronisława x Majewski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1926/3)
  94. ---------- Bronisława x Owczarczyk Onufry (Górzno k. Garwolina 1927/31)
  95. ---------- Elżbieta x Kowalczyk Sebastian (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1878/2)
  96. ---------- Emilia x Pytlarczyk Zygmunt (Górzno k. Garwolina 1945/19)
  97. ---------- Eugenia x Belka Jan (Górzno k. Garwolina 1948/13)
  98. ---------- Eugeniusz x Jachimowicz Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1980/3)
  99. ---------- Feliks x N. N. (Górzno k. Garwolina 1926/2)
  100. ---------- Feliks x Osiak Regina (Górzno k. Garwolina 1948/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne