Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę S (wyników 22783):

  1. Sabiniarz Marta x Dzwonkowski Jan (Raciąż 1897/5)
  2. Sabiński Marianna x Januszeski Jakub (Czermno 1857/20)
  3. Sabła Marianna x Pasierpka Jakub (Końskowola 1650/21)
  4. ---------- Marianna x Skubieda Jan (Końskowola 1653/17)
  5. Sablewski Franciszek x Treciak Ewa (Gniew 1862/56)
  6. ---------- Joanna x Wyczynek Paweł (Gniew 1853/89)
  7. Sablic Maciej x Makni Regina (Końskowola 1651/5)
  8. ---------- Paweł x Mularek Jadwiga (Końskowola 1651/14)
  9. Saborski Magdalena x Jaran Jan (Kraków - św. Mikołaj 1842/24)
  10. Sabuniewski Katarzyna x Frankowski Szymon (Kraków - Mariacka 1822/44)
  11. Sacha Albin x Kumorek Magdalena (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1920/1)
  12. ---------- Jan x Czernecki Antonina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/3)
  13. ---------- Karol x Ogar Marianna (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1932/1)
  14. ---------- Salomea x Świerczek Franciszek (Domosławice, wieś Melsztyn 1919/3)
  15. ---------- Saturnin Stefan x Łopatka Julianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1906/2)
  16. ---------- Stanisława x Mielec Kazimierz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1936/3)
  17. ---------- Stefan x Cichy Salomea (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/6)
  18. Sachadyn Franciszka x Wołoch Tomasz (Bebelno 1835/2)
  19. Sachadyna Anna x Świątek Jan (Bebelno 1857/4)
  20. ---------- Kasper x Koczor Barbara (Bebelno 1816/2)
  21. ---------- Szymon x Błachut Tekla (Dzierzgów 1826/1)
  22. Sachajdak Jakub x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/111)
  23. Sachajski Józefa x Dłutek Emilian (Łomna 1884/1)
  24. ---------- Marcin x Ziółkoski Paulina (Łomna 1883/19)
  25. ---------- Wincenty x Jechowski Małgorzata (Łomna 1881/7)
  26. Sachamski Wojciech x Kędzierski Józefina (Raciąż 1841/13)
  27. Sacharz Franciszek x Prusek Julianna (Obiechów 1853/7)
  28. ---------- Franciszka x Ligięża Jakub (Obiechów 1833/12)
  29. ---------- Katarzyna x Pawłowski Michał (Obiechów 1851/7)
  30. ---------- Magdalena x Lis Franciszek (Obiechów 1854/5)
  31. ---------- Magdalena x Prusek Walenty (Obiechów 1862/8)
  32. ---------- Tekla x Karpiński Filip (Obiechów 1832/17)
  33. ---------- Wojciech x Budek Katarzyna (Obiechów 1826/7)
  34. Sachnic Anna x Haberland Karol Fryderyk (Łabunowo 1821/6)
  35. Sachowski Szymon x Kleyn Marianna (Barłożno 1822/1)
  36. Sachul Barbara x Kucharczyk Franciszek (Bebelno 1763/1)
  37. Saciński Franciszka x Grzeszczuk Paweł (Babsk 1847/2)
  38. Saczavski Maciej x Kierzlink Teresa (Chwaszczyno 1759/3)
  39. Saczek Regina x Chudek Bartłomiej (Dmenin 1641/9)
  40. ---------- Walenty x Hojdacki Zofia (Dmenin 1673/1)
  41. Saczewicz Piotr x Wieczorkowski Salomea (Kraków - św. Krzyż 1836/15)
  42. Saczyński Stanisław Mateusz x Smoleński Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1844/3)
  43. Sad Agata x Tkacz Franciszek (Kraków - Mariacka 1823/25)
  44. ---------- Agnieszka x Płatek Józef (Kraków - Mariacka 1825/5)
  45. ---------- Apolonia x Jazgier Walenty (Koprzywnica 1835/16)
  46. ---------- Katarzyna x Gatuszewski Bartłomiej (Koprzywnica 1813/9)
  47. ---------- Marianna x Kiołtyka Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1850/13)
  48. Sadach Jan x Irty Dorota (Chwaszczyno 1768/4)
  49. Sadawa Agnieszka x Koper Jan (Lgota Wielka 1845/13)
  50. ---------- Franciszka x Wroński Józef (Lgota Wielka 1859/15)
  51. ---------- Helena x Łysik Grzegorz (Lgota Wielka 1840/3)
  52. ---------- Jan x Majchrzak Salomea (Lgota Wielka 1853/9)
  53. ---------- Marianna x Nita Kazimierz (Lgota Wielka 1849/3)
  54. ---------- Wojciech x Łyszczkowicz Julianna (Lgota Wielka 1859/18)
  55. Sadecki Józef x Rumieński Franciszka (Papowo Toruńskie 1880/6)
  56. ---------- Małgorzata x Hoffman Karol (Kraków - św. Mikołaj 1832/26)
  57. Sadek Eleonora x Mucha Stanisław (Klimontów 1881/8)
  58. ---------- Franciszka x Baniowski Jan (Gnojno 1864/10)
  59. ---------- Jakub x Kuc Franciszka (Gnojno 1855/9)
  60. ---------- Łukasz x Szymański Katarzyna (Gnojno 1848/30)
  61. Sadel Helena x Łabędź Antoni (Kraków - Mariacka 1827/11)
  62. Sader Regina x Cabalski Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1831/37)
  63. Sadkiewicz Marianna x Woyciechowski Jan (Kazimierz Biskupi 1834/9)
  64. Sadkoski Wiktoria x Szablowski Dominik (Koprzywnica 1868/27)
  65. Sadkowicz Paweł x Stochmal Brygida (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/2)
  66. Sadkowski Aniela x Skrobiński Józef (Grudusk 1889/13)
  67. ---------- Anna x Łukaszewski Józef (Grudusk 1877/18)
  68. ---------- Antoni x Sowa Konstancja (Zakliczyn 1743/1)
  69. ---------- Eleonora x Jacak Józef (Żelazna 1885/10)
  70. ---------- Ignacy x Dmuchowski Elżbieta (Grudusk 1867/3)
  71. ---------- Jadwiga x Dudek Jan (Koprzywnica 1847/8)
  72. ---------- Jan x Grabowski Zofia (Kraków - św. Florian 1811/21)
  73. ---------- Jan x Węglicki Emilia (Grudusk 1875/13)
  74. ---------- Józef x Sułkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1814/69)
  75. ---------- Józefa x Komor Szymon (Grudusk 1869/2)
  76. ---------- Kajetan x Molędowski Marianna (Bodzentyn 1866/1)
  77. ---------- Katarzyna x Śliwiński Józef (Bebelno 1858/14)
  78. ---------- Maciej x Trepczyna Salomea (Skała 1808/7)
  79. ---------- Małgorzata x Majewski Romuald (Skała 1802/2)
  80. ---------- Marianna x Grudzień Jan (Łoniów 1824/181)
  81. ---------- Marianna x Jaworski Mikołaj (Grudusk 1893/5)
  82. ---------- Marianna x Koster Karol (Kraków - Mariacka 1835/109)
  83. ---------- Marianna x Machałowski Ignacy (Grudusk 1886/7)
  84. ---------- Marianna x Zieleniecki Jan (Grudusk 1888/28)
  85. ---------- Rozalia x Rudecki Wojciech (Bebelno 1863/4)
  86. ---------- Tekla x Niewiadomski (Trętowski) Franciszek (Grudusk 1883/21)
  87. ---------- Tekla x Woźnica Piotr (Bebelno 1780/7)
  88. Sadłak Wojciech x Karwat Franciszka (Surhów 1861/1)
  89. Sadlikowski Barbara x Nawrocki Melchior (Grocholice 1880/61)
  90. ---------- Katarzyna x Bartoszewski Łukasz (Lgota Wielka 1846/13)
  91. ---------- Ludwik x Szczypkowski Teofila (Grocholice 1881/31)
  92. Sadło Anna x Wojda Jan (Działoszyce 1881/12)
  93. ---------- Błażej x Kowalik Katarzyna (Działoszyce 1864/13)
  94. ---------- Franciszka x Bukowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1840/16)
  95. ---------- Franciszka x Grzesik Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1832/39)
  96. ---------- Franciszka x Woźniak Marcin (Małoszów 1836/1)
  97. ---------- Jakub x Kwarta Marianna (Małoszów 1839/4)
  98. ---------- Jan x Gwiazda (Gołąb) Magdalena (Działoszyce 1859/3)
  99. ---------- Jan x Marzec Katarzyna (Działoszyce 1877/6)
  100. ---------- Łucja x Bąk Kazimierz (Gnojno 1759/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne