Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę R (wyników 8219):

  1. Rachuba Marianna x Kwiatkowski Jan (Kazimierz Biskupi 1896/9)
  2. Rachuta Antonina x Ługowski Jan (Kraszewice 1890/46)
  3. ---------- Antonina x Stawicki Józef (Mikstat 1854/9)
  4. ---------- Jan x Szych Tekla (Mikstat 1823/12)
  5. ---------- Marianna x Kasprzak Wojciech (Mikstat 1846/3)
  6. ---------- Zofia x Biczak Walenty (Mikstat 1849/6)
  7. Rachwał Jadwiga x Piróg Jakub (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1896/9)
  8. ---------- Jan x Piróg Łucja (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1896/8)
  9. ---------- Katarzyna x Stochmal Władysław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/42)
  10. ---------- Pelagia x Dziedzic Stanisław (Gniew 1965/4)
  11. ---------- Stanisław x Nowak Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1864/2)
  12. ---------- Szymon x Stachoński Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1818/26)
  13. ---------- Teresa x Skowron Maciej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1887/3)
  14. ---------- Wiktoria x Rorot Dominik (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/6)
  15. ---------- Wincenty x Lenartowicz Antonina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1891/3)
  16. Rachwalik Marianna Bolesawa x Nowak Józef (Kazimierz Biskupi 1928/7)
  17. Rachwalski Agnieszka x Głębocki Wojciech (Kazimierz Biskupi 1907/11)
  18. ---------- Franciszek x Kawecki Anna (Kazimierz Biskupi 1818/1)
  19. ---------- Józef x Szkudelski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1902/3)
  20. ---------- Julianna x Kwiecień (Kwiatkowski) Jan (Kraków - Mariacka 1836/66)
  21. ---------- Marianna x Domagalski Józef (Kazimierz Biskupi 1900/25)
  22. ---------- Marianna x Domagalski Józef (Kazimierz Biskupi 1900/25)
  23. ---------- Stanisław x Łechtański Stanisława (Kazimierz Biskupi 1906/22)
  24. Racibor Wiktoria x Tyka Grzegorz (Kraków - Boże Ciało 1819/36)
  25. Raciborski Jakub x Drozdowski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1822/22)
  26. ---------- Walenty x Piątek Marianna (Kraków - św. Florian 1823/40)
  27. Racięcki Wojciech x Puzdrowski Marianna (Brok 1828/14)
  28. Raciniewski Jadwiga x Rutkowski Wojciech (Raciążek 1773/6)
  29. ---------- Katarzyna x Stawiszyński Mateusz (Raciążek 1793/4)
  30. ---------- Małgorzata x Wyrąbkiewski Antoni (Raciążek 1803/10)
  31. ---------- Rozalia x Klockiwiecz Andrzej (Raciążek 1799/2)
  32. ---------- Walenty x Jesiakowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1794/15)
  33. Raciński Józef x Bonowicz Marianna (Raciążek 1836/3)
  34. ---------- Konstancja x Stanisz Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1827/47)
  35. Racistawski Wiktoria x Jabłoński Piotr (Kraków - św. Krzyż 1820/26)
  36. Racki Franciszek x Frank Helena (Gniew 1907/12)
  37. ---------- Jan x Brodnicki Anna (Barłożno 1860/12)
  38. ---------- Józefa x Pietras Ignacy (Prażmów 1896/17)
  39. ---------- Julianna x Wardzinski Tomasz (Gniew 1855/56)
  40. ---------- Wiktoria x Zaremba Zygmunt (Gniew 1949/28)
  41. ---------- Wojciech x Łobowski Katarzyna (Barłożno 1734/10)
  42. Rackowiecka Dorota x Walentowicz Michał (Wąsosze k. Konina 1839/13)
  43. ---------- Marianna x Broniszewski Romuald (Wąsosze k. Konina 1840/12)
  44. Racłan Ewa x Foht Beniamin (Czermno 1833/6)
  45. Raclau Krystian x Kosman Marianna (Gniew 1906/4)
  46. Racław Franciszek x Klonowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1801/1)
  47. ---------- Henryk x Unruch Wilhelmina (Czermno 1836/13)
  48. ---------- Jakub x Sztynk Barbara (Gniew 1760/24)
  49. ---------- Jan x N. Marianna (Papowo Toruńskie 1804/11)
  50. ---------- Marianna x Foht Korneliusz (Czermno 1817/6)
  51. ---------- Mateusz x Rybicki Konstancja (Papowo Toruńskie 1798/5)
  52. Raclawska Franciszka x Magrowski Jan (Dobrzejewice 1858/5)
  53. Racławski Barbara x Szczypiński Andrzej (Papowo Toruńskie 1786/8)
  54. ---------- Bernard x Adrychowski Aniela (Barłożno 1919/17)
  55. ---------- Dorota x Gwizdała Franciszek (Raciąż 1946/34)
  56. ---------- Elżbieta x Chyła Leon (Barłożno 1913/15)
  57. ---------- Elżbieta x Fabież Józef (Barłożno 1920/12)
  58. ---------- Franciszek x Gapa Elżbieta (Barłożno 1918/4)
  59. ---------- Franciszka x Stocki Tomasz (Papowo Toruńskie 1848/8)
  60. ---------- Jan x Iwański Weronika (Barłożno 1925/8)
  61. ---------- Jan x Kowalski Marianna (Papowo Toruńskie 1821/8)
  62. ---------- Jan x Przeździecki Barbara (Papowo Toruńskie 1839/5)
  63. ---------- Jan x Talaśka Franciszka (Barłożno 1938/22)
  64. ---------- Katarzyna x Kotowski Jakub (Barłożno 1834/14)
  65. ---------- Maciej x Orzechowski Barbara (Papowo Toruńskie 1808/2)
  66. ---------- Maciej x Orzechowski Barbara (Papowo Toruńskie 1808/3)
  67. ---------- Maciej x Pierzchalski Marianna (Papowo Toruńskie 1832/6)
  68. ---------- Marianna x Brzyski Jakub (Papowo Toruńskie 1800/3)
  69. ---------- Marianna x Darnowski Teodor (Papowo Toruńskie 1825/14)
  70. ---------- Mariola x Cyborowski Bogdan (Raciąż 1982/5)
  71. Racud Kazimierz x Bugaj Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1821/4)
  72. Racz franciszka x Stępień Michał (Przyłęk 1852/6)
  73. ---------- Grzegorz x Wolnicz Katarzyna (Dzierzgów 1831/16)
  74. ---------- Piotr x Błaszczyk Marianna (Przyłęk 1853/2)
  75. Raczak Franciszek x Sochocki Marianna (Płock 1886/20)
  76. ---------- Stanisław x Chrzanowski Bronisława (Barłożno 1920/34)
  77. ---------- Stanisław x Kreft Konstancja (Barłożno 1927/15)
  78. Raczek Antonina x Piasecki Michał (Hrubieszów 1839/13)
  79. ---------- Franciszek x Bujarski Marianna (Barłożno 1855/1)
  80. ---------- Franciszek x Włosek Marianna (Kazimierza Mała 1879/23)
  81. ---------- Jan x Zielinski Karolina (Gniew 1847/63)
  82. ---------- Jan x Żółka Maria (Gniew 1856/50)
  83. ---------- Maksymilian x Mania Helena (Barłożno 1933/31)
  84. ---------- Małgorzata x Chmielowski Kasper (Bebelno 1815/5)
  85. ---------- Marianna x Furdzik Jan (Kraków - Mariacka 1813/60)
  86. ---------- Mateusz x Ryczek Marianna (Bebelno 1712/3)
  87. ---------- Rozalia x Wąsal Aleksy (Bebelno 1806/1)
  88. ---------- Władysław x Murawski Franciszka (Barłożno 1920/30)
  89. ---------- Wojciech x Chrzanowski Leokadia (Barłożno 1928/38)
  90. Rączeń Antoni x Frątczak Marianna (Grudusk 1886/23)
  91. Raczeński Barbara x Czarnecki Jan (Kraków - św. Mikołaj 1816/8)
  92. Rączka Agnieszka x Winiarski Józef (Kraków - św. Mikołaj 1820/11)
  93. ---------- Andrzej x Kaczor Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1870/6)
  94. ---------- Bartłomiej x Łysek Dorota (Kraków - św. Salwator 1831/16)
  95. ---------- Bartłomiej x Nowakowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1839/7)
  96. ---------- Dorota x Krzoska Szymon (Kraków - św. Anna 1820/30)
  97. ---------- Franciszka x Krzyżanowski Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1848/24)
  98. ---------- Jacek x Maraszkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1850/4)
  99. ---------- Józef x Helicki Wiktoria (Czermno 1844/3)
  100. ---------- Józef x Niebolak Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1831/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne