Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę P (wyników 14612):

  1. Pachciarek Marianna x Kowalczyk Sebastian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/17)
  2. Pachdak Agnieszka x Rojek Jan (Grodzisk Mazowiecki 1851/11)
  3. Pache Jan x Ring Wiktoria (Raciąż 1857/19)
  4. ---------- Magdalena x Grepowicz Maciej (Raciąż 1841/9)
  5. Pachel Franciszka x Topacz Antoni (Kraków - św. Szczepan 1810/49)
  6. ---------- Jan x Gazda Magdalena (Zielonki 1845/11)
  7. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1823/27)
  8. ---------- Mikołaj x Skowronek Marianna (Rakoszyn 1841/10)
  9. ---------- Mikołaj x Tomaszewski Marianna (Rakoszyn 1821/1)
  10. ---------- Stanisław x Łuczenski Jadwiga (Rakoszyn 1815/2)
  11. Pachla Paweł x Małek Marianna (Białobrzegi 1866/2)
  12. Pachlicki Wojciech x Wojciński Jadwiga (Kraków - Mariacka 1835/106)
  13. Pachnik Anna x Odrobiński Jakub (Kraków - Mariacka 1834/82)
  14. ---------- Jan x Wrzos Marianna (Białobrzegi 1865/5)
  15. Pacho Anna x Miazek Wojciech (Brzeziny 1773/1677)
  16. ---------- Elżbieta x Syposz Wojciech (Brzeziny 1777/1788)
  17. ---------- Franciszek x Raczyńska Agnieszka (Brzeziny 1789/2077)
  18. ---------- Jan x Dąbrowska Magdalena (Brzeziny 1798/14)
  19. ---------- Józef x Komorczanka Marianna (Brzeziny 1794/6)
  20. ---------- Józef x Saganowska Elżbieta (Brzeziny 1787/2016)
  21. ---------- Kunegunda x Luboiński Franciszek (Brzeziny 1781/1856)
  22. ---------- Kunegunda x Saganowski Piotr (Brzeziny 1787/2022)
  23. ---------- Łucja x Dłutek Bernard (Brzeziny 1779/1810)
  24. ---------- Łukasz x Kleyna Agnieszka (Brzeziny 1790/28)
  25. ---------- Łukasz x Saganowska Dorota (Brzeziny 1783/1903)
  26. ---------- Marianna x Bojanowski Walenty (Brzeziny 1795/4)
  27. ---------- Marianna x Makówka Paweł (Brzeziny 1797/4)
  28. ---------- Paweł x Daszkiewicz Agnieszka (Brzeziny 1788/2032)
  29. ---------- Paweł x Grabowska Helena (Brzeziny 1798/3)
  30. ---------- Petronela x Borowiecki Tomasz (Brzeziny 1784/1932)
  31. Pachocki Marianna x Schreiber Jakub (Raciąż 1842/18)
  32. Pachoł Anna x Knop Paweł (Borzykowa 1832/5)
  33. ---------- Wincenty Ferrariusz x Maj Agnieszka (Kraków - św. Florian 1844/11)
  34. ---------- Wojciech x Flenik Elżbieta (Borzykowa 1825/11)
  35. Pacholak Anna x Pacholak Kazimierz (Łomna 1895/35)
  36. ---------- Jan x Peperyni Aleksandra (Łomna 1886/35)
  37. ---------- Józefa x Kuliś Paweł (Łomna 1885/3)
  38. ---------- Józefa x Salwoski Jakub (Łomna 1885/13)
  39. ---------- Kazimierz x Pacholak Anna (Łomna 1895/35)
  40. ---------- Małgorzata x Alinowski Franciszek (Łomna 1894/4)
  41. ---------- Marianna x Mamaj Szczepan (Łomna 1881/14)
  42. ---------- Marianna x Nowakowski Jan (Łomna 1882/25)
  43. ---------- Stanisław x Ocipka Katarzyna (Łomna 1881/16)
  44. ---------- Zofia x Niegodzisz Stanisław (Łomna 1890/36)
  45. Pacholczak Agnieszka x Kaczorowski Jan (Klimontów 1830/11)
  46. ---------- Franciszek x Krawczyk Marianna (Koprzywnica 1856/31)
  47. ---------- Franciszek x Sadowa Katarzyna (Koprzywnica 1857/35)
  48. ---------- Franciszek x Ura Barbara (Klimontów 1872/6)
  49. ---------- Franciszka x Raczkoroński Jadwiga (Koprzywnica 1847/26)
  50. ---------- Józef x Głodowski Barbara (Klimontów 1858/13)
  51. ---------- Józef x Grosik Agata (Wieniec 1787/255)
  52. ---------- Józefa x Gozdziowski Maciej (Klimontów 1872/5)
  53. ---------- Małgorzata x Ceberek Jakób (Koprzywnica 1827/6)
  54. ---------- Marianna x Cecha Paweł (Koprzywnica 1847/6)
  55. ---------- Marianna x Wolski Ignacy (Klimontów 1871/8)
  56. ---------- Marianna x Zwierzyk Kazimierz (Koprzywnica 1832/101)
  57. ---------- Paweł x Pyśniak Józefa (Klimontów 1870/5)
  58. ---------- Stanisław x Kucharski Marianna (Gieczno 1819/21)
  59. ---------- Wawrzyniec x Strychalski Marianna (Koprzywnica 1849/37)
  60. Pacholczuk Bazyli x Kozaczewski Rozalia (Stary Oleksiniec 1842/6)
  61. Pacholczyk Agnieszka x Dąbroski Michał (Kościelec pow. kaliski 1821/21)
  62. ---------- Agnieszka x Łagotka Michał (Kościelec pow. kaliski 1825/16)
  63. ---------- Antoni x Łakomiak Barbara (Kościelec pow. kaliski 1828/10)
  64. ---------- Franciszek x Maćczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1860/7)
  65. ---------- Franciszek x Zwierzyk Anna (Koprzywnica 1840/19)
  66. ---------- Józefa x Goszczyński Wawrzyniec (Mileszki 1848/36)
  67. ---------- Józefa x Szmitka Józef (Mileszki 1857/44)
  68. ---------- Kunegunda x Szwaczyński Michał (Kościelec pow. kaliski 1857/6)
  69. ---------- Ludwika x Michalak Kazimierz (Mileszki 1864/26)
  70. ---------- Szczepan x Gałecki Antonina (Mileszki 1864/1)
  71. ---------- Urszula x Marciniak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1826/17)
  72. ---------- Wincenty x Wawrzyniak Urszula (Kościelec pow. kaliski 1825/21)
  73. ---------- Władysław x Bonier Józefa (Kazimierz Biskupi 1919/38)
  74. ---------- Wojciech x Mroziak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1836/5)
  75. Pacholec Agata x Kowalski Maciej (Gnojno 1847/29)
  76. ---------- Agnieszka x Musiał Stanisław (Gnojno 1859/10)
  77. ---------- Anna x Kowalski Michał (Gnojno 1818/9)
  78. ---------- Antoni x Wilk Agnieszka (Gnojno 1840/43)
  79. ---------- Apolonia x Makuderski Jan (Gnojno 1830/33)
  80. ---------- Brygida x Stachowicz Jan (Gnojno 1832/66)
  81. ---------- Cecylia x Rękas Marcin (Gnojno 1845/32)
  82. ---------- Franciszek x Adamiec Franciszka (Gnojno 1817/36)
  83. ---------- Franciszek x Sas Franciszka (Gnojno 1829/24)
  84. ---------- Franciszka x Guzera Franciszek (Gnojno 1844/4)
  85. ---------- Franciszka x Szymański Filip (Gnojno 1837/32)
  86. ---------- Franciszka x Warszawski Karol (Gnojno 1871/31)
  87. ---------- Gertruda x Musiał Marcin (Gnojno 1835/4)
  88. ---------- Idzi x Lelas Jadwiga (Gnojno 1862/26)
  89. ---------- Idzi x Musiał Antonina (Gnojno 1854/44)
  90. ---------- Ignacy x Gierczak Konstancja (Gnojno 1834/3)
  91. ---------- Jacenty x Strójwąs Jadwiga (Pierzchnica: wieś Osiny 1846/1)
  92. ---------- Jakub x Boroń Julianna (Gnojno 1857/37)
  93. ---------- Jan x Obłąk Katarzyna (Gnojno 1827/2)
  94. ---------- Jan x Ślizankiewicz Marianna (Gnojno 1864/26)
  95. ---------- Jan x Ziółkowski Marianna (Gnojno 1849/58)
  96. ---------- Klemens x Dąbrowski Elżbieta (Gnojno 1822/26)
  97. ---------- Konstancja x Jaros Antoni (Gnojno 1854/12)
  98. ---------- Marianna x Koniarski Józef (Gnojno 1840/29)
  99. ---------- Marianna x Panak Karol (Gnojno 1856/46)
  100. ---------- Marianna x Stachowicz Fabian (Gnojno 1837/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne