Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę P (wyników 14612):

  1. de Prechamps Leon x Piotrowicz Kazimiera (Płock 1866/68)
  2. de Preyss Józefa x von Stein Edward Fryderyk (Ludzisko 1827/0)
  3. Pabędza Wincenty x Szymczyk Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1825/48)
  4. Pabian Błażej x Sierz Marianna (Kraków - Mariacka 1836/8)
  5. ---------- Jacek x Grzybek Agata (Biesiadki, wieś Żerków 1784/1)
  6. ---------- Józefa x Chmielowski Augustyn (Gnojno 1853/8)
  7. ---------- Julianna x Wójcik Jakub (Kazimierza Mała 1882/28)
  8. ---------- Kazimierz x Studziński Eleonora Weronika (Domosławice, wieś Domosławice 1920/3)
  9. ---------- Klara x Nowak Kazimierz (Kazimierza Mała 1866/5)
  10. ---------- Zofia x Najder Stanisław (Siercza, par. Wieliczka 1877/5)
  11. Pabiańczyk Julianna x Stępień Adam (Przyłęk 1854/2)
  12. ---------- Marianna x Marczyński Roch (Lgota Wielka 1828/11)
  13. Pabianek Julianna x Raczyński Ludwik (Żelazna 1876/9)
  14. Pabiański Michał x Oszczygieł Katarzyna (Bebelno 1893/12)
  15. ---------- Michalina x Kociański Filip (Turek 1893/71)
  16. ---------- Szymon x Dymała Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1823/36)
  17. Pabich Adam x Dawicz Feliksa (Mierzyn 1884/13)
  18. ---------- Anna x Reczek Józef (Mierzyn 1884/15)
  19. ---------- Elżbieta x Dyleski Józef (Kazimierz Biskupi 1832/3)
  20. ---------- Jan x Krasuń Marianna (Mierzyn 1884/27)
  21. ---------- Janina x Kilianowski Adam (Mierzyn 1888/18)
  22. ---------- Józef x Gronowski Józefa (Mierzyn 1888/17)
  23. ---------- Józefa x Nowakowski Michał (Mierzyn 1886/2)
  24. ---------- Katarzyna x Turlik Antoni (Mierzyn 1880/13)
  25. ---------- Paweł x Krupski Zofia (Chabielice 1874/4)
  26. ---------- Zofia x Gronowski Antoni (Mierzyn 1888/16)
  27. Pabiciński Franciszek x Jagustynek Jadwiga (Dmenin 1769/9)
  28. Pabiel Marek x Walczak Ewa (Raciąż 1983/27)
  29. Pabieser Jan x Umlauft Wanda (Gniew 1935/22)
  30. Pabijan Agnieszka x Piech Tomasz (Domosławice, wieś Faliszewice 1885/2)
  31. ---------- Jan x Piątek Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1893/2)
  32. Pabiniak Marianna x Sikora Laurenty (Brzeziny 1797/27)
  33. Pabinkowski Łukasz x Wykusz Małgorzata (Kraków - Mariacka 1833/120)
  34. Pabir Jan x Żurawski Agnieszka Katarzyna (Kraków - Mariacka 1813/36)
  35. Pabis Jan x Więckowski Konstancja (Gnojno 1857/39)
  36. Pabiś Małgorzata x Chmura Piotr (Skała 1860/1)
  37. Pabis Marianna x Łabędzki Jan (Skała 1841/15)
  38. Pabisek Wojciech x Gumuła Małgorzata (Skała 1819/8)
  39. Pabisiak Jadwiga x Woniejkowski Paweł (Prażmów 1898/23)
  40. ---------- Katarzyna x Gawroński Michał (Prażmów 1899/4)
  41. ---------- Wiktoria x Borowski Wawrzyniec (Prażmów 1899/23)
  42. Pabiszak Józef x Wozniak Antonina (Kazimierz Biskupi 1865/4)
  43. Paborski Katarzyna x Idzikiewicz Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1820/15)
  44. Pać Agnieszka x Wach Stanisław (Opole Lubelskie 1859/27)
  45. Pac Gertruda x Tucholski Jan (Gniew 1809/38)
  46. ---------- Jakub Mikołaj x Wojewski Marianna (Grabowo kościerskie 1909/4)
  47. ---------- Marianna x Kozłowski Michał (Gniew 1772/24)
  48. ---------- Marianna x Zelwinski Paweł (Chwaszczyno 1757/1)
  49. ---------- Tekla x Sadło Łukasz (Małoszów 1826/3)
  50. ---------- Urszula x Hannolt Jan (Chwaszczyno 1770/6)
  51. ---------- Zbigniewa x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1939/26)
  52. Pacak Florian x Metz Rozalia (Kraków - św. Anna 1832/7)
  53. ---------- Franciszek x Werner Franciszka (Kraków - Mariacka 1824/37)
  54. ---------- Franciszek x Wocjciechowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1834/10)
  55. ---------- Marianna x Jaroszewski Andrzej (Kraków - Mariacka 1830/47)
  56. Pacanoski Antoni x Kopiński Karolina (Kazimierz Biskupi 1821/13)
  57. Pacanowski Apolonia x Jwiński Andrzej (Raciążek 1769/2)
  58. ---------- Łukasz x Cackowski Marianna (Bebelno 1832/20)
  59. Pace Matylda x Schirmer Ernest (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1833/2)
  60. Pacek Agnieszka x Sikorski Maciej (Raciąż 1840/20)
  61. ---------- Albert x Sawieński Agnieszka (Podlesie 1753/5)
  62. ---------- Andrzej x Podgorski Agnieszka (Raciąż 1829/1)
  63. ---------- Anna x Elrich Karol (Raciąż 1841/1)
  64. ---------- Grzegorz x Giersz Katarzyna (Raciąż 1771/6)
  65. ---------- Jan x Gac Marianna (Raciąż 1787/5)
  66. ---------- Jan x Kozielk Barbara (Końskowola 1645/33)
  67. ---------- Joanna x Neumann Jan (Raciąż 1896/11)
  68. ---------- Joanna x Pozorski Wincenty (Raciąż 1888/11)
  69. ---------- Józef x Dej Julianna (Raciąż 1842/4)
  70. ---------- Karolina x Fryben Józef (Kraków - Mariacka 1822/10)
  71. ---------- Katarzyna x Schmelter Jan (Raciąż 1887/19)
  72. ---------- Małgorzata x Kuligowski Stanisław (Raciąż 1919/41)
  73. ---------- Marianna x Kobus Albrecht (Raciąż 1870/4)
  74. ---------- Marta x Studziński Bronisław (Raciąż 1931/17)
  75. ---------- Piotr x Klundr Elżbieta (Raciąż 1807/11)
  76. Pącek Rozalia x Kawczyk Mikołaj (Dmenin 1819/5)
  77. Pacek Wawrzyniec x Korgul Agata (Borzykowa 1826/22)
  78. ---------- Wawrzyniec x Meller Katarzyna (Raciąż 1794/3)
  79. Pacel Anna x Wagner Stefan Franciszek (Mileszki 1866/12)
  80. ---------- Jan x Jakubowski Józefa (Mileszki 1857/2)
  81. ---------- Julianna x Kasz Fryderyk (Mileszki 1865/7)
  82. ---------- Katarzyna x Burchart Sebastian (Mileszki 1867/17)
  83. ---------- Teresa x Frymel Jan (Mileszki 1874/28)
  84. ---------- Wojciech x Terke Katarzyna (Mileszki 1872/20)
  85. Paceński Agnieszka x Rozwadowicz Piotr (Kraków - Boże Ciało 1825/2)
  86. Pacenta Marianna x Roszak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1842/6)
  87. Pacewicz Agata x Szatański Mikołaj (Łabunowo 1809/3)
  88. ---------- Rozalia x Sztaszkiewicz Julian (Szumbar 1856/2)
  89. ---------- Seweryn x Kłodawski Ludomira (Działoszyce 1888/15)
  90. ---------- Tadeusz x Panicz Barbara (Łabunowo 1810/6)
  91. Paceycztis Magdalena x Piotrowski Jerzy (Łabunowo 1812/7)
  92. Pach Łukasz x Eliasz Anastazja (Truskolasy 1819/29)
  93. ---------- Magdalena x Adamczyk Wojciech (Klimontów 1827/4)
  94. ---------- Wiktoria x Wielhoraki Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1828/4)
  95. Pachała Michał x Wójcik Apolonia (Trzebieszów 1813/94)
  96. Pąchalski Balbina x Sobkiewicz Józef (Dmenin 1845/8)
  97. ---------- Julianna x Barankiewicz Łukasz (Dmenin 1847/3)
  98. ---------- Katarzyna x Goździkowski Feliks (Dmenin 1843/3)
  99. Pachciarek Andrzej x Rogal Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/7)
  100. ---------- Józef x Wojciechowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne