Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę O (wyników 4666):

  1. Oblas Marianna x Musiał Jan (Borzykowa 1862/34)
  2. ---------- Mikołaj x Ciastko Katarzyna (Borzykowa 1822/14)
  3. ---------- Piotr x Danka Marianna (Borzykowa 1852/21)
  4. ---------- Rozalia x Korgul Michał (Borzykowa 1825/8)
  5. ---------- Zofia x Barski Aleksander (Borzykowa 1849/15)
  6. ---------- Zuzanna x Gieroń Grzegorz (Borzykowa 1830/7)
  7. Oblęgor Katarzyna x Kubicki Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1902/1)
  8. Oblegor Małgorzata x Haba Wojciech (Cisów 1899/1)
  9. Oblengor Antonina x Pietras Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/30)
  10. ---------- Marcin x Piróg Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1879/4)
  11. Obliński Stanisław x Nasiadko/a Salomea (Brok 1818/3)
  12. Oblogor Szymon x Frąk Agnieszka (Cisów 1829/6)
  13. Oblogora Agnieszka x Rysiek Tomasz (Cisów 1834/3)
  14. Oblowska Agata x Dutkowski Walenty (Bełżyce 1829/8)
  15. Obocki Józefa x Stępa Franciszek (Gniew 1909/21)
  16. Oboda Michał x Sledź Barbara (Gniew 1823/30)
  17. Obojski Józefa x Piotrkowski Edward (Grudusk 1876/8)
  18. Obora Anna x Stokłośnicki Józef (Kraków - św. Mikołaj 1820/30)
  19. ---------- Franciszek x Piekarczyk Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/34)
  20. ---------- Katarzyna x Stefańczyk Piotr (Gnojno 1754/22)
  21. ---------- Katarzyna x Wolny Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1833/66)
  22. ---------- Marianna x Żal Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1944/25)
  23. Oborski Franciszek x Harbarzewski Joanna (Okrzeja 1845/6)
  24. ---------- Franciszek x Przechodziński Magdalena (Okrzeja 1854/11)
  25. ---------- Ignacy x Ehrardt Rozalia (Kraków - Mariacka 1835/70)
  26. ---------- Małgorzata x Byrski Sebastian (Kraków - Mariacka 1816/80)
  27. ---------- Małgorzata x Śmigucki Kacper (Gnojno 1845/49)
  28. ---------- Marianna x Michałowski Ignacy (Kraków - Mariacka 1836/21)
  29. ---------- Marianna x Ozimiak Walenty (Czermno 1825/12)
  30. ---------- Marianna x Wilk Marcin (Gnojno 1747/25)
  31. ---------- Marianna x Wyrwalski Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1847/28)
  32. Obozieński Magdalena x Skoczylas Paweł (Kraków - św. Szczepan 1831/24)
  33. Oboziński Agnieszka x Winiarski Błażej (Kraków - Mariacka 1819/57)
  34. Obrączkowicz Jan x Kozak Zofia (Gnojno 1753/6)
  35. Obręboski Jan x Skarbek Julianna (Łomna 1887/17)
  36. ---------- Jan x Wiśniewski Marianna (Łomna 1889/3)
  37. ---------- Marianna x Roszek Franciszek (Łomna 1884/33)
  38. Obrębowski Marianna x Gural Jan (Łomna 1884/4)
  39. ---------- Zofia x Rafalski Wincenty (Łomna 1891/11)
  40. Obrębski Agnieszka x Gołecki Szymon (Raciążek 1770/15)
  41. ---------- Anna x Latkiewicz Wincenty (Kraków - Mariacka 1843/27)
  42. ---------- Józef x Dolecki Anna (Hrubieszów 1868/8)
  43. ---------- Józefa x Piechocki Ludwik (Płock 1887/53)
  44. ---------- Julianna x Tomczyk Maciej (Kraków - Mariacka 1819/19)
  45. ---------- Katarzyna x Bujard Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1847/6)
  46. ---------- Konstancya x Głowacki Jakób (Raciążek 1774/8)
  47. ---------- Marianna x Cholewiński Jan (Kraków - Mariacka 1832/149)
  48. ---------- Michał x Olszewska Gertruda (Brzeziny 1785/1973)
  49. Obrecht Jakub x Krzeczowski Marianna (Kraków - Mariacka 1824/36)
  50. Obrembalski Elżbieta x Eybich Józef Ludwik (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/132)
  51. Obrembowski Zofia x Rydel Stanisław (Łomna 1893/21)
  52. Obremski Jan x Świeboda Katarzyna (Gródek 1892/13)
  53. Obrępalski Franciszka x Orzechowski Kazimierz (Pniewnik 1768/129)
  54. ---------- Konstancja x Topczeski Tomasz (Pniewnik 1802/112)
  55. Obroślak Marian x Mechliński Jadwiga (Raciąż 1960/2)
  56. Obrzędowicz Wojciech x Zając Marianna (Działoszyce 1887/17)
  57. Obrzędowski Julianna x Frankowski Stanisław (Żelazna 1880/4)
  58. Obrzeżgiewicz Stanisław x Figiel Zofia (Lubraniec 1857/2)
  59. Obsada Julianna x Wozniak (Dudek) Piotr (Kazimierz Biskupi 1857/37)
  60. Obsia Małgorzata x Ledzwoń Szymon (Zielonki 1845/31)
  61. Obst Marianna x Piasecki Stanisław (Dobrzejewice 1856/19)
  62. ---------- Rozalia x Jadziński Jan (Jeżów 1813/22)
  63. ---------- Rozalia x Zadziński Jan (Jeżów 1813/22)
  64. ---------- Tomasz x Graczynski Ewa (Dobrzejewice 1843/4)
  65. Obstoj Franciszka x Trzciński Józef (Lgota Wielka 1861/13)
  66. Obszlak Józef x Popielawska Marianna (Brzeziny 1795/26)
  67. Obszleger Adam x Szydłowski Eleonora (Mileszki 1858/26)
  68. ---------- Józef x Grochowski Józefa (Mileszki 1861/15)
  69. ---------- Teofil x Brzozowski Antonina (Mileszki 1852/31)
  70. Obszust Andrzej x Rudzeński Anna (Gniew 1779/26)
  71. Obszustka Katarzyna x Manuszewski Jan (Gniew 1783/9)
  72. Obtołowicz Józef x Niemczykiewicz Anna (Kraków - św. Florian 1850/18)
  73. Obuchoski Michał x Zawalski Małgorzata (Czermno 1865/11)
  74. Obuchowski Katarzyna x Sobstyl Józef (Surhów 1862/15)
  75. ---------- Marian x Zielinski Urszula (Dobrzejewice 1846/7)
  76. ---------- Tomasz x Kowalski Katarzyna (Surhów 1865/16)
  77. Obudoski Szczepan x Jarosiński Apolonia (Czermno 1841/16)
  78. Obudowicz Rozalia x Stasiuk Marcin (Surhów 1870/2)
  79. Oburski Franciszek x Rak Julianna (Borzykowa 1834/2)
  80. Obydowski Piotr x Zochowski Ludwika (Czermno 1860/8)
  81. Ocasek Marcin x Koczarski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1852/17)
  82. Ocep Adam x Walenda Rozalia (Górzno k. Garwolina 1889/6)
  83. ---------- Agnieszka x Serej Józef (Górzno k. Garwolina 1796/6)
  84. ---------- Andrzej x Cegiełka Krystyna (Górzno k. Garwolina 1752/1)
  85. ---------- Andrzej x Metera Teresa (Górzno k. Garwolina 1817/20)
  86. ---------- Andrzej x Płatek Zofia (Górzno k. Garwolina 1760/8)
  87. ---------- Andrzej x Warowny Marianna (Górzno k. Garwolina 1881/2)
  88. ---------- Aniela x Mikulski Franciszek (Górzno k. Garwolina 1933/7)
  89. ---------- Anna x Krygier Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1808/6)
  90. ---------- Anna x Rogulski Jakub (Górzno k. Garwolina 1862/31)
  91. ---------- Antoni x Szostak Marianna (Górzno k. Garwolina 1939/22)
  92. ---------- Bartłomiej x Przybysz Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1739/8)
  93. ---------- Benedykt x Szewczyk Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1840/24)
  94. ---------- Benedykt x Turek Magdalena (Górzno k. Garwolina 1856/6)
  95. ---------- Błażej x Marczak Marianna (Górzno k. Garwolina 1726/4)
  96. ---------- Bonifacy x Mucha Agata (Górzno k. Garwolina 1871/2)
  97. ---------- Brygida x Krawczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1768/2)
  98. ---------- Dorota x Gałązka Sebastian (Górzno k. Garwolina 1829/18)
  99. ---------- Ewa x Cegiełka Jakub (Górzno k. Garwolina 1743/4)
  100. ---------- Franciszka x Lewicki Jan (Górzno k. Garwolina 1928/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne