Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę O (wyników 4666):

  1. de Orton Salin Jan Kazimierz x Piurzalski Anna (Raciąż 1791/4)
  2. Oaszkowski Anna x Okarmus Augustyn (Działoszyce 1831/5)
  3. Obacz Mikołaj x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/65)
  4. Obadowski Ludwik x Wolnicki Waleria (Hrubieszów 1861/15)
  5. Obałek Antoni x Pawełek Marianna (Działoszyce 1848/15)
  6. ---------- Franciszek x Matusik Anna (Działoszyce 1885/36)
  7. ---------- Stanisław x Duda Franciszka (Działoszyce 1851/6)
  8. ---------- Stanisław x Matusik Katarzyna (Działoszyce 1873/23)
  9. obalewicz Marianna x Brzuśkiewicz Franciszek (Lubraniec 1843/19)
  10. Obaliński Regina x Zieliński Paweł (Kraków - św. Szczepan 1829/33)
  11. Obarek Agata x Kozak Adam (Gieczno 1811/29)
  12. Obarski Franciszek x Paluch Rozalia (Połaniec 1866/7)
  13. ---------- Franciszka x Wieczorkowski Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1817/135)
  14. ---------- Jerzy x Bałdowski Stefania Krystyna (Gniew 1965/34)
  15. ---------- Maciej x Osoliński Rozalia (Grudusk 1883/16)
  16. ---------- Tomasz x Gibasiński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1813/86)
  17. ---------- Wawrzyniec x Kamieński Anna (Czermno 1826/8)
  18. Obarzanowski Antoni x Kamiński Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1841/7)
  19. ---------- Antoni x Niedzielski Marianna (Kraków - Mariacka 1824/6)
  20. Obboda Izydor x Oleszwski Maria (Gniew 1930/38)
  21. Obcas Małgorzata x Łączkowski Stefan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1833/1)
  22. Obczewski Marcin x Całka Ewa (Działoszyce 1836/6)
  23. Obczyński Józefa x Będziszewski Ludwik (Kraków - Wszyscy Święci 1834/67)
  24. ---------- Wojciech x Fachinitt Marianna (Kraków - Mariacka 1818/81)
  25. Obendorfer Regina x Chmielina Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1814/12)
  26. Ober Jan x Mathyi Marianna (Raciąż 1808/10)
  27. Oberbok Anna x Freza Korneliusz (Gniew 1742/8)
  28. Oberlain Elżbieta x Marciniak Karol (Kazimierz Biskupi 1864/31)
  29. Oberland Berta x Jabłonka Franciszek (Barłożno 1932/15)
  30. ---------- Helena x Chyrek Marian (Barłożno 1934/20)
  31. ---------- Jan x Kleyna Franciszka (Barłożno 1884/19)
  32. ---------- Klemens x Krykowski Aleksandra (Barłożno 1938/25)
  33. ---------- Leokadia x Dawicki Leonard (Barłożno 1922/11)
  34. ---------- Marta x Piotrowski Jan (Barłożno 1919/12)
  35. ---------- Teresa x Schoenke Antoni (Barłożno 1919/33)
  36. ---------- Zofia x Gundlach Jan (Barłożno 1926/6)
  37. Oberlender Ignacy x Rieger Joanna (Kraków - Mariacka 1833/96)
  38. Obermuller Antoni x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1887/13)
  39. Obers Wojciech x Dukerstein Marianna (Raciąż 1834/18)
  40. Oberski Adam x Bąkowski Magdalena (Borzykowa 1862/49)
  41. ---------- Adam x Zalas Marianna (Borzykowa 1856/4)
  42. ---------- Anastazja x Samborski Ignacy (Borzykowa 1834/1)
  43. ---------- Andrzej x Filiński Katarzyna (Borzykowa 1863/23)
  44. ---------- Antoni x Korgul Franciszka (Borzykowa 1856/14)
  45. ---------- Barbara x Pyszczek Łukasz (Koprzywnica 1840/17)
  46. ---------- Ignacy x Brandys Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1832/145)
  47. ---------- Jan x Kacerek Agnieszka (Borzykowa 1854/8)
  48. ---------- Józefa x Filejski Walenty (Borzykowa 1832/11)
  49. ---------- Magdalena x Szostek Norbert (Borzykowa 1823/19)
  50. ---------- Marcjanna x Sieracki Sebastian (Borzykowa 1826/17)
  51. ---------- Mikołaj x Falan Tekla (Borzykowa 1821/9)
  52. ---------- Stanisław x Buc Anastazja (Borzykowa 1864/18)
  53. ---------- Tomasz x Zyzik Magdalena (Borzykowa 1825/28)
  54. Obersteiński Marcin x Piorun Konstancja (Działoszyce 1876/20)
  55. Obert Anna x Jeżewski Leon (Raciąż 1918/4)
  56. ---------- Anna x Kaplanowski Michał (Raciąż 1828/3)
  57. ---------- Ewa x Berendt Józef (Raciąż 1863/11)
  58. ---------- Ewa x Schreiber Michał (Raciąż 1844/11)
  59. ---------- Ignacy x Rhoch Katarzyna (Raciąż 1867/5)
  60. ---------- Jan x Dembnicki Anna (Raciąż 1852/13)
  61. ---------- Katarzyna x Weiland August (Raciąż 1848/5)
  62. ---------- Marianna x Więckowski Jan (Raciąż 1835/13)
  63. ---------- Paulina x Kluczynek Maciej (Raciąż 1868/13)
  64. ---------- Rozalia x Deja January (Raciąż 1904/10)
  65. ---------- Tekla x Labinz Michał (Raciąż 1843/25)
  66. Obertowski Andrzej x Bartnytczyk Agnieszka (Raciąż 1814/1)
  67. Oberts Anna x Jeżewski Leon (Raciąż 1919/18)
  68. Obertyn Andrzej x Milejski Katarzyna (Rakoszyn 1836/6)
  69. Obidoski Tekla x Rosiak Jan (Czermno 1865/16)
  70. Obidowski Wawrzyniec x Majkowski Łucja (Czermno 1840/4)
  71. Obidziński Franciszka x Nowacki Franciszek (Grudusk 1877/5)
  72. ---------- Józef x Boruchowski (Olszewski) Teofila (Grudusk 1884/5)
  73. ---------- Józefa x Bartożek Adam (Grudusk 1882/10)
  74. Obielewski Jadwiga x Graberowski Paweł (Raciążek 1781/5)
  75. Obierd Jan x Sikorski Agnieszka (Raciąż 1844/19)
  76. Obierzyński Stanisław x Stefański Helena (Kraków - św. Mikołaj 1817/18)
  77. Objelawski Wawrzyniec x Dutkow Agnieszka (Raciążek 1777/4)
  78. Obłąk Brygida x Kucharczyk Baltazar (Gnojno 1817/19)
  79. ---------- Dominik x Baran Agnieszka (Gnojno 1848/52)
  80. ---------- Feliks x Bielawski Magdalena (Gnojno 1829/37)
  81. ---------- Jadwiga x Boroń Józef (Gnojno 1834/16)
  82. ---------- Katarzyna x Pacholec Jan (Gnojno 1827/2)
  83. ---------- Klara x Juszczyk Grzegorz (Gnojno 1815/7)
  84. ---------- Ludwika x Duda Jan (Gnojno 1858/23)
  85. ---------- Marianna x Stachowicz Jan (Gnojno 1834/23)
  86. ---------- Michał x Stachowicz Marianna (Gnojno 1843/2)
  87. ---------- Michał x Ziółkowski Tekla (Gnojno 1818/24)
  88. ---------- Salomea x Czapla Feliks (Gnojno 1862/44)
  89. ---------- Tekla x Warszawski Adam (Gnojno 1864/29)
  90. ---------- Wawrzyniec x Ślusarczyk Marianna (Gnojno 1835/19)
  91. ---------- Wincenty x Dąbrowski Tekla (Gnojno 1849/55)
  92. Oblama Jakub x Kwiatkowski Konstancja (Lubraniec 1843/2)
  93. Oblas Andrzej x Jarosik Anna (Borzykowa 1865/32)
  94. ---------- Andrzej x Kancynk Katarzyna (Borzykowa 1832/58)
  95. ---------- Józefa x Bielicki Piotr (Borzykowa 1839/22)
  96. ---------- Katarzyna x Łyczba Andrzej (Borzykowa 1833/12)
  97. ---------- Łucja x Kołczyk Wincenty (Borzykowa 1839/35)
  98. ---------- Ludwika x Korgul Józef (Borzykowa 1836/15)
  99. ---------- Marcin x Rajski Marianna (Borzykowa 1849/6)
  100. ---------- Marianna x Łyczba Jan (Borzykowa 1844/28)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne