Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę N (wyników 4715):

  1. Naab Jan x Burchard Zofia (Mileszki 1874/18)
  2. Naap Elżbieta x Burkard Baltazar (Mileszki 1857/21)
  3. ---------- Małgorzata x Bulcz Paweł (Mileszki 1852/15)
  4. Nab Apolonia x Burkard Walenty (Mileszki 1859/30)
  5. ---------- Katarzyna x Burkard Marcin (Mileszki 1859/31)
  6. Nabiał Mikołaj x Kuśnierz Agnieszka (Podlesie 1768/2)
  7. Nabiałczyk Ignacy x Tomala Marianna (Lgota Wielka 1825/8)
  8. Nabierski Józef x Grzelak Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1838/11)
  9. Nacewicz Heram x Pieczionis Kazimierz (Łabunowo 1801/1)
  10. Nachman Ilaz x Pinkwasiewicz Joel (Klimontów 1820/136)
  11. ---------- Ryfka x Lejzorowicz Majer (Okrzeja 1819/27)
  12. Nachmann Jadla x Izraelowicz Wegder (Klimontów 1816/123)
  13. Nachmanowicz Szmul x Mniemanowicz Maria (Klimontów 1819/166)
  14. Nachorny Jan x Jagnię Regina (Kraków - Mariacka 1813/66)
  15. Nachowicz Aleksander x Janiszewski Marianna (Kraków - św. Salwator 1813/107)
  16. Nachtowski Marcjanna x Imianowski Maciej (Gniew 1811/16)
  17. Nachymowicz Józef x Szymczanowicz Gitla (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/31)
  18. ---------- Mojżesz x Lewkowicz Gitla (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/1)
  19. Nacikowski Józefa x Dudziński Mateusz (Grudusk 1879/14)
  20. Nacionaytis Agata x Pocziunas Grzegorz (Łabunowo 1790/4)
  21. Nack Elżbieta x Zakrys Józef (Raciąż 1822/15)
  22. Nackel Jan x Ortmann Agnieszka Maria (Raciąż 1907/12)
  23. Naczewski Kazimierz x Czamarski Michalina (Hrubieszów 1872/3)
  24. Naczionis Andrzej x Czapkowski Franciszka (Łabunowo 1801/11)
  25. Naczk Antonina x Lichowski Józef (Płock 1862/25)
  26. ---------- Krystian x _igot Ewa (Grabowo kościerskie 1835/6)
  27. Naczyk Józef x Firkus Aniela (Grabowo kościerskie 1906/8)
  28. ---------- Mikołaj x Słowik Łucja (Grabowo kościerskie 1907/1)
  29. Nadaliński Feliks x Turska Stanisława (Połaniec 1868/24)
  30. Nadczak Agnieszka x Pierzchała Józef (Poremba: wieś Poremba 1844/2)
  31. Nadeburg Wincenty x Fryzowicz Marianna (Kraków - św. Florian 1831/7)
  32. Nadechowicz Teresa x Jasienski Kazimierz (Dobrzejewice 1828/6)
  33. Naderczak Józefa x Dobrowolski Marcin (Kazimierz Biskupi 1846/16)
  34. Nadgrodzki Antonina x Bernatowicz Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1811/46)
  35. ---------- Barbara x Saroszy Aleksander (Kraków - Mariacka 1814/82)
  36. Nadkaniec Jadwiga x Kornaś Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1815/21)
  37. ---------- Mateusz x Chrapkowski Marianna (Kraków - św. Anna 1825/20)
  38. Nadolni Anna x Krakowski Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1891/2)
  39. ---------- Jakub x Pałucki Marianna (Gniew 1767/8)
  40. Nadolnik Andrzej x Gorzan Wiktoria (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/2)
  41. ---------- Anna x Kabat Adam (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1896/4)
  42. ---------- Franciszka x Chamielec Łukasz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1886/3)
  43. ---------- Franciszka x Majzner Tomasz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/4)
  44. ---------- Jakub x Cichoński Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/8)
  45. ---------- Jakub x Grochal Karolina (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1877/1)
  46. ---------- Jan x Malinowski Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1898/1)
  47. ---------- Jan x Mielec Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1875/1)
  48. ---------- Józef x Malinowski Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1888/4)
  49. ---------- Józef x Rąpała Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1890/1)
  50. ---------- Ludwik x Potępa Michalina Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1925/3)
  51. ---------- Marianna x Jaje Adam (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/4)
  52. ---------- Marianna x Jankoś Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1876/2)
  53. ---------- Michał x Wójcik Agata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/3)
  54. ---------- Stefania x Zelek Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1904/3)
  55. Nadolnionka Katarzyna x Folstek Maksym (Barłożno 1719/5)
  56. Nadolny Agnieszka x Śledź Jan (Gniew 1911/10)
  57. ---------- Anastazja x Dama Franciszek (Barłożno 1886/5)
  58. ---------- Anastazy x Geneza Paulina (Barłożno 1882/13)
  59. ---------- Anna x Czarnecki Paweł (Gniew 1797/7)
  60. ---------- Anna x Gasienski Jan (Gniew 1832/19)
  61. ---------- Anna x Kilion Paweł (Gniew 1808/18)
  62. ---------- Anna x Klein Jan (Gniew 1850/25)
  63. ---------- Anna x Krukowski Jan (Gniew 1788/16)
  64. ---------- Anna x Thiel Franciszek (Gniew 1852/67)
  65. ---------- Antoni x Osowski Marianna (Barłożno 1931/25)
  66. ---------- Barbara x Blażynski Michał (Gniew 1807/3)
  67. ---------- Cecylia x Eitzer N. (Gniew 1877/14)
  68. ---------- Elżbieta x Felski Jan (Gniew 1797/12)
  69. ---------- Elżbieta x Rybicki Antoni (Gniew 1840/35)
  70. ---------- Franciszek x Ogonowski Anna (Gniew 1886/42)
  71. ---------- Genowefa x Cyckowski Lucjusz (Barłożno 1893/18)
  72. ---------- Helena x Konopa Wincenty (Grabowo kościerskie 1929/2)
  73. ---------- Jakub x Jablonski Elżbieta (Gniew 1879/13)
  74. ---------- Jakub x Neyman Magdalena (Gniew 1760/34)
  75. ---------- Jakub x Winowski Anna (Gniew 1848/26)
  76. ---------- Jan x Jaskowski Marianna (Gniew 1813/20)
  77. ---------- Jan x Kilichowski Joanna (Gniew 1879/14)
  78. ---------- Jan x Lanser Franciszka (Barłożno 1918/6)
  79. ---------- Józef x Kordowski Maria (Gniew 1852/49)
  80. ---------- Józef x Nagorski Katarzyna (Gniew 1879/15)
  81. ---------- Julia x Zajdowski Andrzej (Gniew 1847/84)
  82. ---------- Katarzyna x Pielak Wojciech (Końskowola 1678/19)
  83. ---------- Katarzyna x Quell August (Gniew 1836/30)
  84. ---------- Katarzyna x Wilenski Józef (Gniew 1794/11)
  85. ---------- Korneliusz x Stawiszewski Marianna (Barłożno 1934/24)
  86. ---------- Maciej x Rutk Marianna (Gniew 1797/27)
  87. ---------- Maria x Krzemiecki Franciszek (Gniew 1844/31)
  88. ---------- Marianna x Batach Andrzej (Gniew 1805/3)
  89. ---------- Marianna x Drażdziewski Jan (Gniew 1851/5)
  90. ---------- Marianna x Klammer-Klamrowski Paweł (Gniew 1823/21)
  91. ---------- Marianna x Malinowski Jan (Gniew 1843/39)
  92. ---------- Marianna x Petersch Jan (Gniew 1826/24)
  93. ---------- Marianna x Tredor Antoni (Gniew 1820/43)
  94. ---------- Marta x Zawadewicz Wincenty (Barłożno 1918/9)
  95. ---------- Michał x Dybowszczątka Marcjanna (Gniew 1766/39)
  96. ---------- Michał x Jabłonka Jadwiga (Barłożno 1855/6)
  97. ---------- Paweł x Fankidejski Julia (Gniew 1843/41)
  98. ---------- Piotr x Zaiączka Gertruda (Gniew 1806/18)
  99. ---------- Teodozja x Geneza Jakub (Barłożno 1884/18)
  100. ---------- Teofil x Brikowski Marianna (Grabowo kościerskie 1924/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne