Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę M (wyników 14383):

  1. Machalewski Stefania x Kiełpiński Jan (Raciąż 1953/16)
  2. Machaliński Baltazar x Mączyński Katarzyna (Barłożno 1750/10)
  3. Machalonka Jadwiga x Rynkowski Jędrzej (Koprzywnica 1816/28)
  4. Machałowski Ignacy x Sadkowski Marianna (Grudusk 1886/7)
  5. ---------- Piotr x Kucharska Tekla (Połaniec 1865/79)
  6. Machalski Edmund x Śliwiński Józefa Norbertyna (Działoszyce 1848/14)
  7. ---------- Franciszek x Prekański Franciszka (Kazimierz Biskupi 1855/20)
  8. ---------- Karolina x Rzęcki Kazimierz (Białobrzegi 1863/5)
  9. ---------- Katarzyna x Cwierzowicz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1839/18)
  10. ---------- Leopold x Bień Ludwika (Niekrasów Świętokrzyski 1927/24)
  11. ---------- Maria x Kucharczyk Kazimierz (Białobrzegi 1867/1)
  12. ---------- Marianna x Adamowski Karol (Kraków - św. Florian 1814/49)
  13. ---------- Tekla x Jakubosz Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1853/12)
  14. ---------- Tekla x Olszewski Wojciech (Koprzywnica 1820/22)
  15. Machciński Franciszka x Markowski Józef (Ludzisko 1839/0)
  16. ---------- Franciszka x Staszak Szymon (Ludzisko 1833/0)
  17. ---------- Marianna x Świtek Andrzej (Ludzisko 1834/0)
  18. Machel Ludwik x Żabiński Weronika (Papowo Toruńskie 1884/5)
  19. Machelski Magdalena x Kopyciak Aleksy (Irządze 1821/26)
  20. ---------- Magdalena x Szlęzak Wacław (Irządze 1821/1)
  21. Macher Katarzyna x Palubski Jan (Raciąż 1850/13)
  22. ---------- Rozalia x Mielczarczyk Paweł (Podlesie 1804/6)
  23. Machera Ignacy x Poznawski Marianna (Borzykowa 1838/4)
  24. ---------- Jakub x Suliga Wiktoria (Bebelno 1882/15)
  25. ---------- Marianna x Krzywański Józef (Borzykowa 1865/9)
  26. Macheta Anastazy x Kapusta Joanna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/1)
  27. ---------- Franciszek x Żurek Maria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/1)
  28. Machia Roch x Grzona Agnieszka (Raciąż 1848/25)
  29. Machiewicz Jakub x Bojarczuk Anastazja (Hrubieszów 1829/9)
  30. Machiewik Wiktoria x Bubłowski Michał (Hrubieszów 1856/22)
  31. Machiewin Katarzyna x Borys Antoni (Hrubieszów 1838/26)
  32. Machina Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/57)
  33. Machiński Dorota x Derda Walenty (Kazimierz Biskupi 1918/15)
  34. Machlik Alfons x Łobdowski Marta (Gniew 1948/18)
  35. ---------- Czesław x Gębarowski Józefa (Gniew 1964/6)
  36. ---------- Jan x Bottchar Rozalia (Gniew 1923/34)
  37. ---------- Stanisława x Domachowski Stanisław Jan (Gniew 1946/2)
  38. Machlikowski Katarzyna x Leduchowski Jan (Gniew 1857/47)
  39. Machlin Hubert x Gliszczński Paulina (Raciąż 1928/27)
  40. Machlowski Mikołaj x Borowiecki Marianna (Kazimierz Biskupi 1857/39)
  41. Machlus Eryka x Kamiński Henryk (Gniew 1962/5)
  42. ---------- Ewa x Mech Franciszek (Gniew 1831/16)
  43. ---------- Izydor x Freitag Anna (Gniew 1902/22)
  44. ---------- Katarzyna x Orlowski Franciszek (Gniew 1875/29)
  45. ---------- Katarzyna x Tereszkiewicz Jan (Gniew 1846/61)
  46. ---------- Michał x Bowski Anna (Gniew 1802/25)
  47. ---------- Tomasz x Zawołęski Ewa (Gniew 1819/26)
  48. ---------- Zbigniew x Fortuna Maria (Gniew 1967/20)
  49. Machniak Agnieszka x Bator Andrzej (Połaniec 1820/1)
  50. ---------- Agnieszka x Matusiewicz Fabian (Połaniec 1876/6)
  51. ---------- Andrzej x Wójcikowska Marianna (Połaniec 1879/8)
  52. ---------- Anna x Chochroń Wojciech (Połaniec 1861/10)
  53. ---------- Antoni x Bielawa Agnieszka (Połaniec 1861/38)
  54. ---------- Antonina x Jurkowski Michał (Połaniec 1869/8)
  55. ---------- Błażej x Machniak Teresa (Połaniec 1875/13)
  56. ---------- Eleonora x Wolski Marcin (Połaniec 1880/50)
  57. ---------- Franciszka x Gaweł August (Połaniec 1861/46)
  58. ---------- Franciszka x Jakubaszek Jakub (Połaniec 1878/62)
  59. ---------- Franciszka x Zaliński Ignacy (Połaniec 1864/37)
  60. ---------- Jadwiga x Dolężek Aleksander (Połaniec 1862/44)
  61. ---------- Jan x Kłosińska Marianna (Połaniec 1878/10)
  62. ---------- Józef x Murdza Franciszka (Połaniec 1864/32)
  63. ---------- Józef x Pałczyńska Marianna (Połaniec 1865/68)
  64. ---------- Józef x Strzelecka Katarzyna (Połaniec 1820/13)
  65. ---------- Katarzyna x Piecek Teofil (Połaniec 1864/40)
  66. ---------- Małgorzata x Labuz Wincenty (Połaniec 1862/50)
  67. ---------- Marianna x Pasek Walenty (Połaniec 1877/32)
  68. ---------- Marianna x Radwan Stanisław (Połaniec 1862/20)
  69. ---------- Paweł x Borkowska Marianna (Połaniec 1867/31)
  70. ---------- Teofil x Kucharska Barbara (Połaniec 1820/11)
  71. ---------- Teresa x Machniak Błażej (Połaniec 1875/13)
  72. ---------- Tomasz x Błąd Rozalia (Połaniec 1867/34)
  73. ---------- Tomasz x Kardacz Marianna (Połaniec 1864/44)
  74. ---------- Zofia x Wojcikowski Antoni (Połaniec 1871/40)
  75. Machnicka Marianna x Kosowicz Józef (Połaniec 1868/45)
  76. Machnicki Jan x Rzepka Franciszka (Łoniów 1827/13)
  77. ---------- Julianna x Saban Jan (Kraków - Mariacka 1835/96)
  78. ---------- Marianna x Marczewski Jan (Działoszyce 1848/17)
  79. Machniewicz Anna x Maciągowicz N. (Nieborów 1813/9)
  80. ---------- Grzegorz x Sobociński (Pyzdra) Rozalia (Grodzisk Mazowiecki 1847/16)
  81. ---------- Kazimierz x Raczyński Kazimiera (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1878/2)
  82. ---------- Tekla x Dunkowski Jan (Nieborów 1827/2)
  83. Machniewski Józef x Misler Marianna (Chlewiska 1835/22)
  84. Machnik Katarzyna x Białek Benedykt (Zielonki 1826/22)
  85. ---------- Katarzyna x Poznański Jan (Zielonki 1846/40)
  86. ---------- Maciej x Marszałek Katarzyna (Zielonki 1833/2)
  87. ---------- Maciej x Woźniak Katarzyna (Zielonki 1836/5)
  88. ---------- Marianna x Burek Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/15)
  89. ---------- Mikołaj x Jaworski Ewa (Rakoszyn 1837/2)
  90. ---------- Rozalia x Nowicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1844/23)
  91. ---------- Salomea x Bulla Piotr (Zielonki 1824/33)
  92. ---------- Wiktoria x Kozyra Mikołaj (Zielonki 1823/4)
  93. ---------- Wojciech x Opalski Helena (Skała 1876/8)
  94. Machnikowski Ignacy x Zieliński Helena (Bełdów 1895/31)
  95. ---------- Leonard x Lobdowski Paulina (Gniew 1885/30)
  96. ---------- Walenty x Białek Małgorzata (Chlewiska 1832/12)
  97. Machnio Grzegorz x N. Agnieszka (Końskowola 1658/5)
  98. Machniowski Teresa x Mazur Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/7)
  99. ---------- Wojciech x Długosz Tekla (Kraków - św. Anna 1848/7)
  100. Machno Benedykt x Legawa Marianna (Kraków - Mariacka 1816/72)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne