Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę L (wyników 6306):

  1. Lada Józefa x Grajek Fabian (Borzykowa 1851/34)
  2. ---------- Marianna x Kuczek Maciej (Połaniec 1871/31)
  3. ---------- Piotr x Duś Marianna (Książnice Wielkie 1863/6)
  4. ---------- Szymon x Filiński Rozalia (Borzykowa 1851/3)
  5. ---------- Tomasz x Anioł Brygida (Mileszki 1875/5)
  6. Lademan Leon x Kula Władysława (Grabowo kościerskie 1939/4)
  7. Lademann Agnieszka x Gończ Aleksander (Grabowo kościerskie 1934/9)
  8. ---------- Anna Franciszka x Rogalewski Paweł Klemens (Grabowo kościerskie 1925/11)
  9. ---------- Augustyna x Lamka Adam (Stężyca 1890/1)
  10. ---------- Franciszek x Lamka Leokadia (Grabowo kościerskie 1927/9)
  11. ---------- Franciszka x Zielonka Józef (Stężyca 1886/1)
  12. ---------- Helena x Kaba Piotr (Barłożno 1930/10)
  13. ---------- Józef x Lindstadt Helena (Grabowo kościerskie 1930/6)
  14. ---------- Józef x Szczypior Helena (Grabowo kościerskie 1927/7)
  15. ---------- Józef x Wansol Julianna (Chwaszczyno 1874/11)
  16. ---------- Józefa x Rogalewski Paweł (Grabowo kościerskie 1928/5)
  17. ---------- Leokadia Aniela x Lamka Józef (Grabowo kościerskie 1923/8)
  18. ---------- N. x Brovaerski Józef (Chwaszczyno 1880/10)
  19. ---------- Teofil x Piechowski Olga (Stężyca 1897/38)
  20. ---------- Zuzanna x Pałasz Józef (Chwaszczyno 1862/5)
  21. Lądkiewicz Józefa x Janiak Mateusz (Kazimierz Biskupi 1856/19)
  22. Ladkoski Andrzej x Bzoz Agnieszka (Irządze 1811/12)
  23. Ladkowski Antoni x Gorzkiewicz Marianna (Mileszki 1858/31)
  24. ---------- Antoni x Marciniak Marianna (Mileszki 1847/19)
  25. ---------- Antonina x Krzywaniak Wiktor (Mileszki 1856/1)
  26. ---------- Józef x Binkowski Katarzyna (Mileszki 1862/33)
  27. ---------- Józefa x Gorzkiewicz Józef (Mileszki 1853/11)
  28. ---------- Mateusz x Szczepaniak Jadwiga (Mileszki 1854/10)
  29. ---------- Stanisław x Kuciński Katarzyna (Budziszewice 1868/11)
  30. Ladman Elżbieta x Itryk Jakub (Chwaszczyno 1833/4)
  31. Ladmann Rozalia x Weyer Józef (Stężyca 1877/18)
  32. Ladomirski Jadwiga x Kachelski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1858/4)
  33. ---------- Stanisława x Hanus Walenty (Kazimierz Biskupi 1900/19)
  34. ---------- Stanisława x Hanus Walenty (Kazimierz Biskupi 1900/19)
  35. Ladowski Ludwik x Bisklak Tekla (Hrubieszów 1840/18)
  36. ---------- Wojciech x Suliga Marianna (Bebelno 1889/3)
  37. Ladra Paweł x Maskwa Marianna (Kraków - Boże Ciało 1826/15)
  38. ---------- Walenty x Buksy Agnieszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1847/2)
  39. Lafenski Andrzej x Gawł Anna (Gniew 1776/24)
  40. Lafsyk Józef x Kubik Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1863/1)
  41. Lag Marianna x Junyhans Gotfryd (Chwaszczyno 1749/2)
  42. Lagner Piotr x Nalepiński Hipolita (Kraków - Mariacka 1833/76)
  43. Lagocki Tomasz x Juszewski Zofia (Koprzywnica 1812/4)
  44. Lagosiński Zofia x Tworkiewicz Marcin (Kraków - św. Florian 1819/29)
  45. Lagosz Małgorzata x Kuns Jan (Mileszki 1848/22)
  46. Lagowski Jakub x Milke Anna (Raciąż 1852/3)
  47. Ląguski Paweł x Ulyrądkiaw?? Rozalia (Raciążek 1836/2)
  48. Lagusz Marianna x Chabroszek Bartłomiej (Końskowola 1651/27)
  49. ---------- Regina x Chabrosz Krzysztof (Końskowola 1665/18)
  50. Lahban Fryderyk Krystian x Leier Anastazja (Gniew 1902/13)
  51. Lahtner Michał x Griger Dorota (Gniew 1781/6)
  52. Lajek Anna x Bancurski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1818/85)
  53. Lajorek Grzegorz x Janisk Regina (Końskowola 1650/14)
  54. Lajork Agnieszka x Markuska Adam (Końskowola 1650/20)
  55. Lajtner Jan x Małuszewski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1819/39)
  56. Lajzurek Ludwik x Kniaziak Karolina (Okrzeja 1860/8)
  57. Lak Marcin x Pik Katarzyna (Raciąż 1858/20)
  58. Lakas Karol x Miler Walborga (Mileszki 1858/21)
  59. Lakowski Grzegorz x Żuraw Marianna (Górzno k. Garwolina 1883/1)
  60. ---------- Julianna x Brodowski Jakub (Górzno k. Garwolina 1864/25)
  61. ---------- Maciej x Gałązki Anna (Górzno k. Garwolina 1845/5)
  62. ---------- Maciej x Kołoszynski Marianna (Górzno k. Garwolina 1834/21)
  63. ---------- Maria x Pałucki Michał (Gniew 1816/40)
  64. ---------- Wojciech x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1889/31)
  65. Lal Lech Antoni x Rutkowski Ewa (Gniew 1968/9)
  66. ---------- Marianna x Wojciechowski Kazimierz (Barłożno 1729/3)
  67. Lalek Piotr x Smuga Klara (Mierzyn 1888/11)
  68. ---------- Wiktoria x Rokita Jan (Mierzyn 1886/9)
  69. Lalik Michał x Lipnicki Franciszka (Hrubieszów 1873/15)
  70. Lalkowski Michał x Piątkiewicz Aniela (Płock 1862/32)
  71. Lalo Andrzej x Ostrowski Marianna (Działoszyce 1826/10)
  72. ---------- Katarzyna x Trela Stanisław (Gnojno 1821/14)
  73. Lalowski Wincenty x Strzyżewski Marianna (Okrzeja 1828/18)
  74. Lalus Wojciech x Janeczek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1815/51)
  75. Lambark Marianna x Mączynski Tomasz (Gniew 1768/30)
  76. Lamber Zofia x Piekarski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1823/1)
  77. Lambert Marianna x Fedończuk Eustachy (Hrubieszów 1841/20)
  78. Lambka Marianna x Woźniak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1894/12)
  79. Lambolte Apolonia x Kaczorowski Antoni (Kraków - św. Szczepan 1833/63)
  80. Lambrecht Maksymilian x Szymacha Anna (Grocholice 1883/2)
  81. ---------- Matylda x Kupczyński Tomasz (Grocholice 1882/21)
  82. Lamecki Aniela x Gorgiełow Konrad (Grocholice 1879/14)
  83. Lamęcki Marianna x Chojnacki Jakub (Borzykowa 1863/1)
  84. Lamecki Marianna x Kochański Kazimierz (Grocholice 1881/16)
  85. Lamek Bruno x Maj Helena (Gniew 1938/22)
  86. ---------- Franciszek x Ossowski Teofila (Gniew 1919/69)
  87. ---------- Franciszek x Ossowski Teofila (Gniew 1919/70)
  88. ---------- Gertruda x Berliński Stanisław (Gniew 1933/16)
  89. ---------- Gertruda x Ottlewski Jan (Gniew 1946/36)
  90. ---------- Henryka x Szołtun Franciszek (Gniew 1900/11)
  91. ---------- Herta x Gauza Michał (Gniew 1939/1)
  92. ---------- Leokadia x Lamek Stanisław (Grabowo kościerskie 1928/4)
  93. ---------- Stanisław x Lamek Leokadia (Grabowo kościerskie 1928/4)
  94. Lameka Jan x Kapula Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1852/15)
  95. Lamenciak Franciszka x Szlugay Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/2)
  96. Lament Andrzej x Kolenda Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/8)
  97. ---------- Barbara x Feliszak Jerzy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/3)
  98. ---------- Bronisława x Józefiak Tomasz (Turek 1889/88)
  99. ---------- Jadwiga x Kowalewski Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/32)
  100. ---------- Julianna x Rusek Jan (Turek 1893/45)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne