Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę L (wyników 6306):

  1. de Lippe Fryderyk x Trzciński Jozafata (Kraków - Wszyscy Święci 1839/8)
  2. de Lordhempek Dawid x de Rutkowski Ludwika (Raciąż 1789/3)
  3. Laba Apolonia x Majciak Stanisław (Brzeziny 1772/1650)
  4. ---------- Brygida x Szymczak Jacek (Brzeziny 1773/1669)
  5. ---------- Franciszka Agnieszka x Malinowski Antoni (Jeżów 1822/6)
  6. ---------- Grzegorz x Stańczyk Franciszka (Brzeziny 1797/19)
  7. ---------- Marianna x Jatczak Bartłomiej (Brzeziny 1776/1744)
  8. ---------- Marianna x Kompa Mateusz (Brzeziny 1775/1730)
  9. ---------- Petronela x Stańczyk Jacek (Brzeziny 1788/2045)
  10. Labanski Marianna x Lewandowski Franciszek (Gniew 1893/8)
  11. ---------- Marta x Samrowski Jan (Gniew 1892/5)
  12. Labeński Józef x Lange Franciszka (Barłożno 1889/6)
  13. Labentz Zygmunt x Szczepański Zofia (Gniew 1956/9)
  14. Labieńkoski Marianna x Gajeski Mateusz (Czermno 1842/10)
  15. Labinz Michał x Obert Tekla (Raciąż 1843/25)
  16. ---------- Paweł x Behrendt Katarzyna (Raciąż 1843/26)
  17. Labitzki Jan Gottlieb x Schultz Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/11)
  18. Labonzka Anna x Kilichowski Marcin (Gniew 1857/34)
  19. Labowski Zuzanna x Zdunowski Tomasz (Gniew 1839/34)
  20. Labrowski Józef x Kososki Marianna (Kraków - Mariacka 1834/34)
  21. ---------- Marianna x Kielecki Marcin (Kraków - Mariacka 1832/22)
  22. Labryszewski Tekla x Świniarski Józef (Lgota Wielka 1835/3)
  23. Labuda Anna Józefina x Bielawa Franciszek (Stężyca 1868/26)
  24. ---------- August x Worzała Elżbieta (Stężyca 1889/19)
  25. ---------- Leon x Rutkowski Marta Marianna (Grabowo kościerskie 1912/3)
  26. ---------- Magdalena x Lehmann Jan (Stężyca 1890/5)
  27. ---------- Marianna x Zalcer Józef (Chwaszczyno 1833/2)
  28. ---------- Walentyna x Kupc August (Stężyca 1893/20)
  29. Labudda Franciszek x Bieszka Marta (Barłożno 1917/5)
  30. ---------- Franciszek x Romczyk Julianna (Chwaszczyno 1875/18)
  31. ---------- Józef x Kreft Joanna (Chwaszczyno 1877/5)
  32. ---------- Stefan x Jakuberka Antonina (Grabowo kościerskie 1919/13)
  33. Labuhn Jan x Hallmann Magdalena (Chwaszczyno 1876/13)
  34. Labusiewicz Anna x Pusławski Mikołaj (Kraków - św. Florian 1815/24)
  35. ---------- Antoni x Rogowski Marianna (Kraków - św. Florian 1822/11)
  36. Labuszewski Marianna x Kalkowski Marcin (Gniew 1772/33)
  37. Labuz Wincenty x Machniak Małgorzata (Połaniec 1862/50)
  38. Labuzeński Wincenty x Szybalski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1815/31)
  39. Labuziński Kajetan x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/57)
  40. Lacek Marianna x Szulc Tadeusz (Dmenin 1892/4)
  41. ---------- Paweł x Kempa Antonina (Dmenin 1874/12)
  42. ---------- Teresa x Kosicki Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1825/30)
  43. Laceta Jadwiga x Chaberski Andrzej (Kraków - św. Florian 1838/88)
  44. Lach Agata x Bartusiak Antoni (Gnojno 1839/53)
  45. ---------- Antoni x Wawszczyk Antonina (Gnojno 1827/6)
  46. ---------- Antonina x Białowąs Józef (Gnojno 1858/48)
  47. ---------- Elżbieta x Kraj Franciszek (Gnojno 1816/26)
  48. ---------- Jan x Grubaszek Marianna (Kraków - św. Salwator 1849/5)
  49. ---------- Jan x Zięba Michalina (Cisów 1937/3)
  50. ---------- Justyna x Woynakowski Wincenty (Klimontów 1827/7)
  51. ---------- Karolina x Sowiński Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/3)
  52. ---------- Katarzyna x Sibila Antoni (Gnojno 1826/13)
  53. ---------- Kazimierz x Wawrzkowicz Małgorzata (Połaniec 1824/38)
  54. ---------- Maciej x Sibila Marianna (Gnojno 1820/8)
  55. ---------- Małgorzata x Kawalec Piotr (Gnojno 1756/9)
  56. ---------- Marianna x Łuszczek Józef (Kraków - św. Salwator 1850/10)
  57. ---------- Marianna x Wawszczyk Wojciech (Gnojno 1760/3)
  58. ---------- Marianna x Zgórski Michał (Gnojno 1830/19)
  59. ---------- Michał x Kwiecień Agnieszka (Gnojno 1827/21)
  60. ---------- Szymon x Kuropatwa Marianna (Gnojno 1815/5)
  61. ---------- Walenty x Wójcik Katarzyna (Cisów 1900/16)
  62. ---------- Wiktoria x Musiał Joachim (Gnojno 1819/26)
  63. ---------- Władysława x Wójcik Władysław (Cisów 1930/15)
  64. ---------- Wojciech x Guz Katarzyna (Cisów 1900/8)
  65. ---------- Wojciech x Sowiński Agnieszka (Gnojno 1859/11)
  66. Lachay Mikołaj x Polak Katarzyna (Mikstat 1820/5)
  67. Lachman Wawrzyniec x Bawolski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1831/12)
  68. Lachmanowski Michał x Kowalewicz Rozalia (Raciąż 1764/15)
  69. Lachnert Dorota x Łonski Jan (Gniew 1851/42)
  70. Lachociński Bartłomiej x Zabłocki Marianna (Koprzywnica 1816/17)
  71. ---------- Gertruda x Konrad Franciszek (Koprzywnica 1818/13)
  72. ---------- Karolina x Cędrowski Wojciech (Koprzywnica 1866/4)
  73. ---------- Piotr x Pyzdrowski Katarzyna (Koprzywnica 1844/25)
  74. Lachoki Katarzyna x Paszkowski Wojciech (Gniew 1800/24)
  75. Lachorek Maciej x Kosmała Katarzyna (Końskowola 1653/47)
  76. ---------- Maciej x Ozerek Ewa (Końskowola 1647/24)
  77. Lachork Marianna x Woydzik Franciszek (Końskowola 1645/35)
  78. Lachowicz Andrzej x Karaskiewicz Agnieszka (Wieniec 1808/507)
  79. ---------- Karol x Ruszkowski Marianna (Płock 1866/79)
  80. Lachowski Anastazja x Ziąber Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1845/2)
  81. ---------- Apolonia x Kaczorowski Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/2)
  82. ---------- Błażej x Cygiełtuch Maria Teresa (Kraków - św. Szczepan 1843/9)
  83. ---------- Ewa x Borowski Maksymilian (Podlesie 1631/1)
  84. ---------- Franciszek x Kobus Marianna (Zielonki 1828/7)
  85. ---------- Jakub x Chyczyński Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/77)
  86. ---------- Jakub x Stocki Aniela (Papowo Toruńskie 1877/9)
  87. ---------- Jan x Sadowski Anna (Kraków - św. Anna 1811/6)
  88. ---------- Jan x Zieliński Marianna (Kraków - Mariacka 1821/20)
  89. ---------- Marcella x Strupiechowski Jan (Pniewnik 1825/18)
  90. Laciora Marianna x Burnetko Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1830/23)
  91. Lack Agnieszka x Szczuka Antoni (Raciąż 1772/9)
  92. ---------- Magdalena x Wylk Michał (Raciąż 1772/16)
  93. Lacke Józef x Giersch Katarzyna (Raciąż 1893/14)
  94. Lącki Jakub x Winckler Marianna (Wieniec 1804/465)
  95. Lacki Marianna x Theil Józef (Raciąż 1860/8)
  96. Lacy Jan x Idzik Rozalia (Kraków - Mariacka 1829/7)
  97. Laczyński Franciszek x Jackowicz Agnieszka (Czemierniki 1814/35)
  98. Lączynski Józef x Eychin Dorota (Gniew 1782/12)
  99. Lada Franciszek x Filiński Józefa (Borzykowa 1860/29)
  100. ---------- Jan x Ledwoń Teresa (Borzykowa 1849/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne