Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę K (wyników 26813):

  1. Kacerek Marianna x Kurowski Józef (Borzykowa 1849/7)
  2. ---------- Stanisław x Szczygielski Katarzyna (Borzykowa 1854/31)
  3. ---------- Wincenty x Dworak Katarzyna (Borzykowa 1864/34)
  4. Kacerz Józef x Stoliński Ludwika (Kraków - Mariacka 1843/15)
  5. ---------- Józef x Zawadzki Izabela (Kraków - św. Szczepan 1847/20)
  6. ---------- Ludwika Józefa x Górecki Aleksander Kassjan (Kraków - św. Florian 1844/33)
  7. Kachel Józef x Świderski Agnieszka (Wierzeja, USC 1884/20)
  8. Kachelski Adamina x Dławichowski Józef (Kazimierz Biskupi 1895/16)
  9. ---------- Agnieszka x Podlas Maksymilian (Kazimierz Biskupi 1857/31)
  10. ---------- Eleonora x Welter Józef (Kazimierz Biskupi 1850/1)
  11. ---------- Ignacy x Ladomirski Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1858/4)
  12. ---------- Józef x Kaluba Marianna (Kazimierz Biskupi 1850/26)
  13. ---------- Józef x Mikołaiewski Marianna (Kazimierz Biskupi 1836/41)
  14. ---------- Michał x Dławichowski Tekla (Kazimierz Biskupi 1821/9)
  15. ---------- Walenty x Łagocki Stanisława (Kazimierz Biskupi 1894/25)
  16. Kachniarczyk Antoni x Stępnicki Katarzyna (Okrzeja 1861/30)
  17. ---------- Jan x Ługowski Agnieszka (Okrzeja 1857/11)
  18. ---------- Jan x Mielcarz Katarzyna (Okrzeja 1863/7)
  19. ---------- Katarzyna x Piczuła Stanisław (Okrzeja 1864/19)
  20. ---------- Marianna x Kryczka Michał (Okrzeja 1853/9)
  21. ---------- Salomea x Ługowski Łukasz (Okrzeja 1865/28)
  22. ---------- Walenty x Gral Józefa (Okrzeja 1844/16)
  23. Kąciak Antoni x Polak Marianna (Okrzeja 1865/29)
  24. ---------- Ewa x Rusak Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/5)
  25. ---------- Franciszka x Pawlaczyk Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/2)
  26. ---------- Julianna x Zalasik Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/16)
  27. ---------- Petronela x Perliński Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/6)
  28. Kaciczak Katarzyna x Talarek Stanisław (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1820/1)
  29. Kaciewczyk Marianna x Zelech Izydor (Poremba: wieś Poremba 1844/29)
  30. Kącik Agnieszka x Kozina Łukasz (Kraków - św. Salwator 1832/228)
  31. ---------- Franciszek x Górlewicz Matylda (Gniew 1916/11)
  32. ---------- Franciszek x Górlewicz Matylda (Gniew 1916/12)
  33. ---------- Franciszek x Stasiński Marianna (Opole Lubelskie 1860/68)
  34. ---------- Franciszek x Zielinski Maria (Gniew 1859/24)
  35. ---------- Jakub x Łuszczek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1825/109)
  36. ---------- Julianna x Waschor Franciszek (Gniew 1919/79)
  37. ---------- Julianna x Waschor Franciszek (Gniew 1919/80)
  38. ---------- Krzysztof x Dryja Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1801/6)
  39. ---------- Marianna x Bieniek Mateusz (Kraków - św. Salwator 1847/20)
  40. Kacik Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/54)
  41. ---------- Wiktoria x Kulczycki Franciszek (Kraków - św. Salwator 1844/22)
  42. Kacikowicz Balcer x Markowicz Marianna (Jeżów 1824/7)
  43. Kacikowski Regina x Pyrzyk Andrzej (Kraków - Mariacka 1820/78)
  44. Kaciniak Kunegunda x Wawrzyniak Aleksy (Kościelec pow. kaliski 1820/16)
  45. Kacinski Anna x Piotrowski Marcin (Gniew 1850/47)
  46. Kaciński Marianna x Krzykowski Florian (Kraków - św. Florian 1834/56)
  47. Kacirowski Teresa x Dembski Jakub (Gniew 1795/9)
  48. Kąck Anna x Janowski Jan (Raciąż 1757/4)
  49. Kacki Józef x Zalewski Helena (Gniew 1812/11)
  50. Kącki Marianna x Batorski Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1813/104)
  51. ---------- Stanisław x Cejmer Cecylia (Grudusk 1886/10)
  52. ---------- Walenty x Małecki Józefa (Bebelno 1891/11)
  53. ---------- Wiktoria x Zaremba Wincenty (Płock 1866/66)
  54. Kaclerz Tekla x Szledź Stanisław (Trzebieszów 1813/84)
  55. Kacmer N. x Stępiński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/34)
  56. Kacon Jacek x Targos Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1827/40)
  57. Kacoń Jan x Kieranek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1837/45)
  58. Kacozrowski Paweł x Sowiński Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1836/2)
  59. Kacper Barbara x Lędźwio Stanisław (Pniewnik 1770/143)
  60. ---------- Jadwiga x Grochalik Jakub (Podlesie 1614/2)
  61. Kacperak Elżbieta x Zduński Stefan (Nieborów 1815/16)
  62. Kacperczak Marianna x Szyplewski Mikołaj (Nieborów 1817/17)
  63. Kacperek Marcjanna x Maj Marceli (Gródek 1880/3)
  64. Kacperski Józef x Grzyb Małgorzata (Okrzeja 1841/12)
  65. ---------- Klara x Kuchnio Wawrzyniec (Okrzeja 1851/10)
  66. ---------- Łukasz Franciszek x Malaszczyk Rozalia (Mileszki 1857/19)
  67. ---------- Marcjanna x Siedlczyński Tomasz (Okrzeja 1843/10)
  68. ---------- Michał x Skrzypkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Florian 1836/87)
  69. Kacprowa Marianna x Kwiatkowski Józef (Wieniec 1789/286)
  70. Kacprówna Krystyna x Maska Laurenty (Brzeziny 1795/2)
  71. Kacprzak Adam x Cytacki Franciszka (Czermno 1849/7)
  72. ---------- Adam x Szałański Agata (Czermno 1853/6)
  73. ---------- Aniela x Badura Maciej (Jelonki 1865/29)
  74. ---------- Antoni x Konaszewski Karolina (Mikołajewice 1870/27)
  75. ---------- Antonina x Piotrowski Józef (Płock 1866/58)
  76. ---------- Franciszek x Paszkiewicz Julianna (Grocholice 1888/50)
  77. ---------- Franciszka x Wilski Franciszka (Czermno 1840/2)
  78. ---------- Ignacy x Jank Marianna (Wieniec 1788/270)
  79. ---------- Ignacy x Kornak Józefa (Jelonki 1858/33)
  80. ---------- Ignacy x Smoczek Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/22)
  81. ---------- Jan x Radke Franciszka (Czermno 1822/1)
  82. ---------- Józefa x Szymankowski Paweł (Kazimierz Biskupi 1898/31)
  83. ---------- Józefa x Szymankowski Paweł (Kazimierz Biskupi 1898/31)
  84. ---------- Julianna x Helicki Ignacy (Czermno 1848/10)
  85. ---------- Katarzyna x Kuligoski Franciszek (Czermno 1848/24)
  86. ---------- Kazimierz x Michalski Franciszka (Papowo Toruńskie 1873/12)
  87. ---------- Ludwika x Gąsior Andrzej (Jelonki 1862/10)
  88. ---------- Maciej x Jaworski Ewa (Czermno 1840/9)
  89. ---------- marianna x Bieniewicz Antoni (Czermno 1843/1)
  90. ---------- Marianna x Gorzelczak Ignacy (Mikołajewice 1870/21)
  91. ---------- Marianna x Łoniewski Marcin (Jelonki 1859/1)
  92. ---------- Michał x Sobczak Małgorzata (Bełdów 1895/30)
  93. ---------- Mikołaj x Rzepecki Marianna (Czermno 1851/8)
  94. ---------- Rozalia x Matasik Józef (Jelonki 1863/5)
  95. ---------- Szymon x Barańczyk Katarzyna (Brzeziny 1788/2050)
  96. ---------- Weronika x Dudczak Michał (Luszyn 1858/11)
  97. ---------- Wojciech x Cywiński Marianna (Bełdów 1893/10)
  98. ---------- Wojciech x Szczerbionka Małgorzata (Wieniec 1807/501)
  99. Kacprzeński Barbara x Maternicki Szymon (Papowo Toruńskie 1836/13)
  100. ---------- Marianna x Żabiński Józef (Papowo Toruńskie 1841/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne