Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę J (wyników 7015):

  1. Jaachn Teresa x Kochn Henryk (Czermno 1820/5)
  2. Jabczyk Tomasz x Snopkowski Tekla (Działoszyce 1846/13)
  3. Jabczyński Agnieszka x Tretyn Józef (Lubraniec 1841/11)
  4. ---------- Antoni x Gerbic Emilia Henryka (Lubraniec 1846/5)
  5. Jabk Sofia x Marks Jan (Raciąż 1759/5)
  6. Jabłecki Maciej x Kloskowski Marianna (Gniew 1809/15)
  7. ---------- Szymon x Wojciechowski Anna (Barłożno 1774/4)
  8. Jabłkowski Anna x Nowakowski Stanisław (Klimontów 1862/5)
  9. ---------- Ignacy Franciszek x Hajne Marianna (Pniewnik 1830/11)
  10. Jabłochowski Jakub x Woynarowski Katarzyna (Klimontów 1844/6)
  11. Jabłon Anna x Gurowski Marcin (Gniew 1766/28)
  12. Jabłonicki Antonina x Lewandowski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1856/12)
  13. Jabłonk Anna x Paszkowski Franciszek (Barłożno 1844/2)
  14. ---------- Anna x Wolszczan Jan (Barłożno 1768/12)
  15. ---------- Barbara x Kurowski Jan (Barłożno 1843/6)
  16. ---------- Klementyna x Komorowski Feliks (Barłożno 1926/10)
  17. Jablonk Marianna x Bolta Grzegorz (Barłożno 1835/15)
  18. Jabłonka Anna x Ditmann Julian (Barłożno 1864/12)
  19. ---------- Anna x Leibna Franciszek (Barłożno 1879/20)
  20. ---------- Anna x Suchomski Piotr (Barłożno 1892/10)
  21. ---------- Anna x Szykowski Adolf (Barłożno 1931/8)
  22. ---------- Franciszek x Oberland Berta (Barłożno 1932/15)
  23. ---------- Franciszka x Dubicki Andrzej (Barłożno 1863/5)
  24. ---------- Franciszka x Michna Antoni (Barłożno 1895/13)
  25. ---------- Helena x Demke Teofil (Barłożno 1910/9)
  26. ---------- Ignacy x Rozewski Anastazja (Barłożno 1893/19)
  27. ---------- Jadwiga x Nadolny Michał (Barłożno 1855/6)
  28. ---------- Jan x Czechowski Marianna (Barłożno 1866/7)
  29. ---------- Jan x Frost Emerencjanna (Barłożno 1906/14)
  30. ---------- Jan x Karhiecki Marianna (Barłożno 1844/6)
  31. ---------- Jan x Komorowski Anna (Barłożno 1921/29)
  32. ---------- Jan x Kotlewski Marianna (Gniew 1787/8)
  33. ---------- Jan x Lenz Aniela (Barłożno 1900/6)
  34. ---------- Jan x Zeugrawn Katarzyna (Barłożno 1843/16)
  35. ---------- Józef x Lenz Katarzyna (Barłożno 1888/15)
  36. ---------- Józef x Parszyk Władysława (Raciąż 1948/21)
  37. ---------- Józefina x Zurek Józef (Barłożno 1879/13)
  38. ---------- Julian x Dubiela Marianna (Barłożno 1895/17)
  39. ---------- Katarzyna x Bojanowski Wojciech (Barłożno 1853/1)
  40. ---------- Katarzyna x Gackowski Piotr (Barłożno 1889/10)
  41. ---------- Katarzyna x Kruża Wojciech (Barłożno 1861/12)
  42. ---------- Katarzyna x Krzyżanowski Franciszek (Barłożno 1888/17)
  43. ---------- Katarzyna x Zawadzki Jan (Barłożno 1901/5)
  44. ---------- Lidia x Kminikowski Zbigniew (Raciąż 1975/11)
  45. ---------- Ludwika x Śmiergalski Albin (Barłożno 1933/23)
  46. ---------- Małgorzata x Dambert Jan (Barłożno 1875/6)
  47. ---------- Marianna x Grabucki Paweł (Barłożno 1879/6)
  48. ---------- Marianna x Scharmach Juliusz (Barłożno 1901/6)
  49. ---------- Marta x Błędzki Władysław (Barłożno 1914/17)
  50. ---------- Paulina x Goclowski Jan (Barłożno 1881/3)
  51. ---------- Pelagia x Arazmus Józef (Barłożno 1892/12)
  52. ---------- Pelagia x Dahm Jakub (Barłożno 1902/13)
  53. ---------- Piotr x Wierzbicki Franciszka (Barłożno 1865/15)
  54. ---------- Prakseda x Michalski Ludwik (Barłożno 1933/12)
  55. ---------- Teodozja x Błędzki Władysław (Barłożno 1910/5)
  56. Jablonka Teresa x Nagorski Bronisław (Barłożno 1912/21)
  57. Jabłonka Tomasz x Kot Małgorzata (Barłożno 1778/3)
  58. ---------- Zofia x komorowski Bolesław (Barłożno 1911/21)
  59. Jabłonowski Andrzej x Czechowicz Anna (Łabunowo 1800/8)
  60. Jablonowski Anna x Dolata Piotr (Gniew 1811/6)
  61. Jabłonowski Anna x Iwanowski Michał (Łabunowo 1788/10)
  62. ---------- Anna x Kalinowski Jan (Gniew 1813/12)
  63. ---------- Antonina x Dudziński Mateusz (Grudusk 1868/3)
  64. ---------- Antonina x Pszczółkowski Tymoteusz (Grudusk 1891/5)
  65. ---------- Barbara x Dybowski Ignacy (Papowo Toruńskie 1858/10)
  66. ---------- Ewa x Glenski Tomasz (Gniew 1772/15)
  67. ---------- Franciszka x Zalewski Jan (Grudusk 1892/25)
  68. ---------- Jakub x Gonski Barbara (Gniew 1834/18)
  69. Jablonowski Jan x Kordowski Barbara (Gniew 1866/52)
  70. Jabłonowski Jan x Narbutowicz Machalina (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/23)
  71. ---------- Jan x Wischniewski Monika (Gniew 1943/22)
  72. ---------- Julian x Pszczółkowski Emilia (Grudusk 1874/15)
  73. Jablonowski Katarzyna x Lęgowski Jakub (Gniew 1844/34)
  74. Jabłonowski Katarzyna x Szem-ławski Jan (Gniew 1801/19)
  75. ---------- Konstancja x Barański Erazm (Grudusk 1890/1)
  76. ---------- Maciej x Jagodziński Julianna (Grudusk 1873/11)
  77. ---------- Maciej x Pasymski Teofila (Grudusk 1877/19)
  78. ---------- Marianna x Kratuskas Tomasz (Łabunowo 1792/5)
  79. ---------- Marianna x N. Krystian (Gniew 1732/24)
  80. ---------- Marianna x Schultz Jakub (Raciąż 1789/5)
  81. ---------- Marianna x Szulc Maciej (Grudusk 1883/12)
  82. ---------- Marianna x Wisniewski Maciej (Gniew 1760/11)
  83. ---------- Mikołaj x Radzki Anna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1801/16)
  84. ---------- Pertronela x Lyszkowicz Ambroży (Jeżów 1819/32)
  85. Jablonowski Regina x Nagórski Maciej (Gniew 1847/54)
  86. Jabłonowski Róża x Karmazynas Jan (Łabunowo 1798/14)
  87. ---------- Stanisław x Hejs (Chyży) Rozalia Helena (Górzno k. Garwolina 1737/6)
  88. ---------- Stanisław x Żebrowski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1727/3)
  89. ---------- Szymon x Kleyn Marianna (Gniew 1745/18)
  90. ---------- Wawrzyniec x Marciniak Konstancja (Grudusk 1876/21)
  91. Jabłońska Agnieszka x Braliat Wojciech (Połaniec 1873/1)
  92. ---------- Antonina x Brzdękiewicz Józef (Połaniec 1872/3)
  93. ---------- Katarzyna x Strojwąs Adam (Połaniec 1867/1)
  94. ---------- Marianna x Brzeziński Jan (Połaniec 1876/44)
  95. ---------- Marianna x Pachołek Marcin (Brzeziny 1789/2072)
  96. ---------- Marianna x Słowik Kazimierz (Połaniec 1865/35)
  97. ---------- Marianna x Wilk Tomasz (Połaniec 1862/40)
  98. Jabłoński Adam x Wójcik Julia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/6)
  99. Jabłonski Agnieszka x Ciayka Stanisław (Gniew 1802/7)
  100. Jabłoński Agnieszka x Lewandowski Józef (Papowo Toruńskie 1866/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne