Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę I (wyników 635):

  1. Idzik Marianna x Kowalski Maciej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1839/3)
  2. ---------- Mateusz x Wardyski Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1818/99)
  3. ---------- Michał x Stęplowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1903/1)
  4. ---------- Paweł x Synowiec Magdalena (Borzykowa 1828/10)
  5. ---------- Piotr x Jasiota Anna (Podlesie 1668/2)
  6. ---------- Piotr x Puszpiński Józefa (Borzykowa 1845/22)
  7. ---------- Piotr x Szczebiot Franciszka (Zielonki 1821/14)
  8. ---------- Rozalia x Lacy Jan (Kraków - Mariacka 1829/7)
  9. ---------- Rozalia x Pasek Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1888/1)
  10. ---------- Teofila x Cichoński Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1903/5)
  11. ---------- Tomasz x Góralski Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1840/1)
  12. ---------- Tomasz x Musiał Antonina (Borzykowa 1821/3)
  13. ---------- Tomasz x Zaród Tekla (Pierzchnica: wieś Gumienice 1847/5)
  14. ---------- Wiktoria x Nowak Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1902/5)
  15. ---------- Wojciech x Wajszcz Justyna (Nieborów 1813/3)
  16. ---------- Zofia x Ogłoza Stefan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1884/4)
  17. Idzikiewicz Marcin x Rutkowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1842/23)
  18. ---------- Wincenty x Paborski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1820/15)
  19. Idzikowski Agata x Listowski Feliks (Kraków - św. Florian 1829/83)
  20. ---------- Andrzej x Sołtys Anna (Kraków - św. Szczepan 1840/37)
  21. ---------- Anna x Ziarko Józef (Kraków - św. Szczepan 1850/23)
  22. ---------- Antonina x Krzakowski (Krzak) Tomasz (Kraków - Mariacka 1838/40)
  23. ---------- Edward Stanisław x Kowalik Barbara (Raciąż 1969/16)
  24. ---------- Erazm x Centowski Marianna (Mileszki 1868/6)
  25. ---------- Franciszka x Maroński Wojciech (Kraków - św. Florian 1828/62)
  26. ---------- Franciszka x Sadowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1830/11)
  27. ---------- Helena x Mrozik Franciszek (Podlesie 1790/2)
  28. ---------- Józef x Mendygrał Józefa (Kraków - św. Florian 1847/8)
  29. ---------- Józef x Niestrojeński Apolonia (Kraków - Mariacka 1813/20)
  30. ---------- Józef x Wolski Marianna (Kraków - Mariacka 1827/77)
  31. ---------- Kajetan x Kumor Tekla (Kraków - św. Krzyż 1833/3)
  32. ---------- Maciej x Pluciński Bibianna (Kościelec pow. kaliski 1848/15)
  33. ---------- Maciej x Walas Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1813/166)
  34. ---------- Marianna x Bodnicki Jan (Kraków - Mariacka 1834/42)
  35. ---------- Marianna x Ciapliński Jan (Kraków - Mariacka 1834/115)
  36. ---------- Marianna x Lotko Feliks (Kraków - św. Mikołaj 1832/35)
  37. ---------- Marianna x Raczyński Józef (Kraszewice 1891/1)
  38. ---------- Mateusz x Przymocki Tekla (Mikstat 1844/7)
  39. ---------- Mateusz x Stasierski Jadwiga (Mikstat 1830/15)
  40. ---------- Paweł x Mikołajewski Antonina (Buczek 1875/7)
  41. ---------- Piotr x Chodkiewicz Marianna (Pniewnik 1843/8)
  42. ---------- Stanisław x Walenczak Franciszka (Grocholice 1882/37)
  43. ---------- Tekla x Pałczyński Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1831/55)
  44. ---------- Wawrzyniec x Kozłowski Salomea (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/161)
  45. ---------- Wiktoria x Zagajewski marcin (Kraków - Mariacka 1836/71)
  46. ---------- Wincenty x Rybiński Barbara (Klimontów 1829/10)
  47. ---------- Wojciech x Urbanik Marianna (Kraków - Boże Ciało 1837/10)
  48. Idzirek Marianna x Gałek Wawrzyniec (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/2)
  49. Idzko Marianna x Cieślak Marcin (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/16)
  50. Idzyk Tomasz x Bzek Katarzyna (Końskowola 1651/6)
  51. Idzzikowski Antonina x Lubczyński Jan (Kraków - św. Anna 1843/9)
  52. Iękiazki Maciej x Solecki Anna (Raciążek 1800/2)
  53. Igaliński Mikołaj x Wiśniewski Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/4)
  54. Igiełk Michał x Nki Katarzyna (Raciąż 1780/9)
  55. Igielski Andrzej x Dulski Anna (Papowo Toruńskie 1839/17)
  56. ---------- Dorota x Tomczyk Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/17)
  57. ---------- Marianna x Krupecki Józef (Papowo Toruńskie 1876/8)
  58. ---------- Mateusz x Sobecki Magdalena (Papowo Toruńskie 1879/5)
  59. Igła Franciszek x Kowalski Bronisława (Gniew 1925/6)
  60. ---------- Marianna x Bosms Szymon (Barłożno 1864/6)
  61. ---------- Wanda x Stryjek Jan (Gniew 1933/34)
  62. Igleński Anna x Skoczynski Adam (Gniew 1760/44)
  63. Iglikowski Helena x Wojtczak Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/20)
  64. ---------- Marceli x Pawlica Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/8)
  65. ---------- Stanisław x Izydorczyk Franciszka (Turek 1893/91)
  66. Igłowski Anna x Lissewski Józef (Gniew 1855/33)
  67. Iglowski Bartłomiej x Szprad Marianna (Gniew 1790/4)
  68. Igłowski Jadwiga x Szulc Józef (Gniew 1933/32)
  69. Iglowski Julianna x Dembecki Jan (Gniew 1871/20)
  70. Igłowski Marianna x Stryjak Mateusz (Gniew 1929/8)
  71. Ignac Józefa x Kowalski Mateusz (Kazimierz Biskupi 1818/18)
  72. ---------- Marianna x Krawczak Stanisław (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1793/7)
  73. Ignaciak Jan x Krzemieniecki Julianna (Płock 1887/84)
  74. Ignacówka Wiktoria x Olczyk Paweł (Dmenin 1787/6)
  75. Ignaczak Agnieszka x Olek Feliks (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/17)
  76. ---------- Aniela x Pokora Kazimierz (Niekrasów Świętokrzyski 1931/21)
  77. ---------- Antoni x Gutkiewicz Marianna (Prażmów 1898/6)
  78. ---------- Helena x Nierychły Józef (Kazimierz Biskupi 1851/28)
  79. ---------- Jadwiga x Łagiewka Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/13)
  80. ---------- Józef x Wieczórkowski Łucja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/2)
  81. ---------- Józefa x Piaseczniak Stefan (Kościelec pow. kaliski 1851/25)
  82. ---------- Kazimierz x Ruminkiewicz Stefania (Kazimierz Biskupi 1923/20)
  83. ---------- Magdalena x Dąbkowski Stanisław (Buczek 1870/9)
  84. ---------- Marianna x Ciabiada Paweł (Buczek 1873/18)
  85. ---------- Marianna x Kamiński Stanisław (Buczek 1871/11)
  86. ---------- Marianna x Kaźmierczyk Franciszek (Mileszki 1874/12)
  87. ---------- Marianna x Wesołoski Jan Nepomucen (Kościelec pow. kaliski 1856/23)
  88. ---------- Piotr x Bogaczeski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1858/9)
  89. ---------- Stanisław x Nowakowski Wiktoria (Prażmów 1902/5)
  90. ---------- Wawrzyniec x Długoszek Anastazja (Okrzeja 1829/16)
  91. ---------- Wojciech x Duracz Anastazja (Kościelec pow. kaliski 1829/16)
  92. ---------- Wojciech x Matuszak Agata (Kościelec pow. kaliski 1837/4)
  93. Ignaczek Agnieszka x Lewandowski Kazimierz (Kraków - św. Florian 1851/7)
  94. Ignaczewski Walenty x Szady Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/28)
  95. Ignaczyk Brygida x Marciniak Zygmunt (Kościelec pow. kaliski 1816/3)
  96. ---------- Marcin x Baran Anna (Siercza, par. Wieliczka 1889/15)
  97. Ignakowski Stanisław x Samp Helena (Raciąż 1962/23)
  98. Ignasiak Agnieszka x Zagajewski Michał (Nieborów 1838/16)
  99. ---------- Aniela x Wierzbicki Walenty (Nieborów 1840/15)
  100. ---------- Anna x Figlaszewski Kazimierz (Nieborów 1811/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne