Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę I (wyników 635):

  1. Iadczak Jan x Pietrzak Marcjanna (Bełdów 1897/8)
  2. Iakalski Agata x Grabowski Józef (Raciążek 1853/28)
  3. Ialkowski Anna x Sobecki Piotr (Raciążek 1792/8)
  4. Ibek Wojciech x Perlikowski Antonina (Kraków - św. Mikołaj 1841/26)
  5. Ibiański Anna x Talmont Antoni (Łabunowo 1785/1)
  6. Ibkowski Antoni x Wroński Brygida (Kraków - św. Anna 1826/13)
  7. ---------- Magdalena x Wojtasiewicz Franciszek (Kraków - Mariacka 1833/72)
  8. Ibowski Agnieszka x Wróblewski Jan (Gniew 1907/15)
  9. ---------- Julianna x Socha Jan (Gniew 1886/35)
  10. ---------- Szymon x Guzinski Katarzyna (Gniew 1875/4)
  11. Ibrich Joanna x Mrożek Kasper (Kraków - Wszyscy Święci 1846/24)
  12. Icek Teofil x Podwalski Zofia (Barłożno 1927/12)
  13. Ichad Anna Reijnata x Leiwss Franciszek Józef (Chwaszczyno 1832/13)
  14. Ichana Karolina x Schreiber Józef (Raciąż 1876/14)
  15. Ichowicz Mordechaj x Judkowicz (Szlamowicz) Syrla (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/12)
  16. Ichrzonowski Wiktor x najdell Klara (Barłożno 1927/21)
  17. Ichtark Gotfryd x Anzelm Rozalia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1804/10)
  18. Iciek Józef x Jędrys Rozalia (Pabianice 1858/80)
  19. Ickowicz Gutwin x Horyszowa Blima (Koprzywnica 1810/10)
  20. ---------- Leibuś x Jek Estera (Klimontów 1820/40)
  21. ---------- Sara x Izraelowicz Henek (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/41)
  22. Idczak Paweł x Jaworski Eleonora (Bełdów 1897/20)
  23. ---------- Paweł x Sikora Katarzyna (Kraszewice 1889/20)
  24. Idęć Agata x Mól Jakub (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1865/3)
  25. ---------- Marianna x Tynor Józef (Kraków, św. Juda Tadeusz: Łęg 1868/1)
  26. Idodawski Dorota x Ziembiński Grzegorz (Luszyn 1856/3)
  27. Idowski Klara x Medynski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1810/12)
  28. Idychowski Błażej x Wojtek Brygida (Gieczno 1815/6)
  29. Idzczak Kazimierz x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1762/6)
  30. ---------- Paweł x Cieślak Helena (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/16)
  31. Idziak Agata x Radziejowski Piotr (Borzykowa 1853/21)
  32. ---------- Agnieszka x Jędrzejczyk Tomasz (Borzykowa 1845/15)
  33. ---------- Agnieszka x Młynarczyk Marcin (Chlewiska 1830/19)
  34. ---------- Antonina x Majczak Paweł (Borzykowa 1837/19)
  35. ---------- Antonina x Woźniak Karol (Borzykowa 1837/14)
  36. ---------- Bartłomiej x Fijałkowski Franciszka (Borzykowa 1850/19)
  37. ---------- Domicella x Dąbrowski Jan (Borzykowa 1857/6)
  38. ---------- Franciszek x Więcek Katarzyna (Borzykowa 1829/24)
  39. ---------- Franciszka x Kwiatkowski Mateusz (Borzykowa 1830/1)
  40. ---------- Józef x Kołczyk Wiktoria (Borzykowa 1863/25)
  41. ---------- Józefa x Kufel Ignacy (Borzykowa 1851/28)
  42. ---------- Katarzyna x Chojnacki Andrzej (Borzykowa 1832/17)
  43. ---------- Katarzyna x Karman Andrzej (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/1)
  44. ---------- Łukasz x Mądrzyk Agnieszka (Borzykowa 1848/5)
  45. ---------- Magdalena x Karasik Jakub (Borzykowa 1837/9)
  46. ---------- Małgorzata x Grot Edward (Borzykowa 1849/3)
  47. ---------- Marianna x Biszta Wawrzyniec (Borzykowa 1849/20)
  48. ---------- Marianna x Fiuty Antoni (Borzykowa 1834/5)
  49. ---------- Marianna x Lara Jakub (Borzykowa 1836/43)
  50. ---------- Paweł x Salecki Agnieszka (Borzykowa 1835/6)
  51. ---------- Piotr x Krzychała Danila (Borzykowa 1846/15)
  52. Idzik Adam x Karwasiński Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1837/4)
  53. ---------- Agata x Piwowar Ignacy (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1860/4)
  54. ---------- Agnieszka x Bułat Stanisław (Kraków - św. Krzyż 1844/2)
  55. ---------- Agnieszka x Jazander Wojciech (Kraków - Mariacka 1818/49)
  56. ---------- Aleksy x Strzel Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/9)
  57. ---------- Andrzej x Laskowski Agata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1815/2)
  58. ---------- Andrzej x Laskowski Agata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1816/1)
  59. ---------- Andrzej x Oset Franciszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/4)
  60. ---------- Andrzej x Piotrowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1833/3)
  61. ---------- Andrzej x Piwowar Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1861/3)
  62. ---------- Anna x Jędrzejczyk Jan (Borzykowa 1829/19)
  63. ---------- Antoni x Trela Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1839/2)
  64. ---------- Antonina x Bernat Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/2)
  65. ---------- Barbara x Wiewióra Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/3)
  66. ---------- Barbara x Zaród Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1850/1)
  67. ---------- Brygida x Musiał Jan (Borzykowa 1826/21)
  68. ---------- Elżbieta x Korgul Tomasz (Borzykowa 1823/25)
  69. ---------- Ewa x Wiewióra Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/48)
  70. ---------- Franciszek x Długosz Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/2)
  71. ---------- Franciszek x Korgul Barbara (Borzykowa 1825/24)
  72. ---------- Franciszek x Lisowski Kornelia (Rakoszyn 1859/1)
  73. ---------- Franciszek x Wesołowski Teofila (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1898/4)
  74. ---------- Franciszka x Miszczyk Kazimierz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1858/2)
  75. ---------- Helena x Bernacki Grzegorz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1810/1)
  76. ---------- Ignacy x Wierzchanowski Łucja (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1884/3)
  77. ---------- Jacenty x Piwowar Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1852/4)
  78. ---------- Jakub x Mariańczyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/21)
  79. ---------- Jakub x Wesołowski Rozalia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/2)
  80. ---------- Jan x Gardzyński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1823/48)
  81. ---------- Julianna x Karwasiński Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1834/4)
  82. ---------- Katarzyna x Bielecki Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1895/6)
  83. ---------- Katarzyna x Chojnacki Marcin (Borzykowa 1830/8)
  84. ---------- Katarzyna x Matuśkiewicz Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1829/1)
  85. ---------- Katarzyna x Walerzańczyk Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/15)
  86. ---------- Katarzyna x Wesołowski Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/1)
  87. ---------- Kazimierz x Borek Maria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1875/8)
  88. ---------- Kazimierz x Laskowski Wiktoria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1805/3)
  89. ---------- Łukasz x Suleński Małgorzata (Kraków - św. Krzyż 1833/22)
  90. ---------- Magdalena x Juszczak Augustyn (Borzykowa 1828/2)
  91. ---------- Magdalena x Kosecki Piotr (Borzykowa 1839/36)
  92. ---------- Magdalena x Łapczyk Jan (Kraków - św. Szczepan 1823/56)
  93. ---------- Magdalena x Ogłoza Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/5)
  94. ---------- Małgorzata x Kosowski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1866/1)
  95. ---------- Małgorzata x Niedzielski Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/39)
  96. ---------- Małgorzata x Nowak Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1863/2)
  97. ---------- Małgorzata x Wielgus Maciej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1845/3)
  98. ---------- Maria x Bielecki Aleksander (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1875/4)
  99. ---------- Maria x Piwowar Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1872/2)
  100. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1804/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne