Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę H (wyników 2228):

  1. Hadryś Anna x Karbowiak Zygmunt (Barłożno 1939/1)
  2. Hadziewicz Józef x Baryszewski Anna (Kraków - św. Florian 1847/20)
  3. ---------- Paulina x Wilski Leon (Kraków - Wszyscy Święci 1835/33)
  4. ---------- Rafał x Głowacki Anastazja (Kraków - Wszyscy Święci 1835/3)
  5. Haertlin Rozalia x Tyllack Karol Wilhelm (Gniew 1837/40)
  6. Haf Ewa x Macieiewski Franciszek (Gniew 1818/27)
  7. Haff Baltazar x Burchart Marianna Józefa (Mileszki 1865/25)
  8. Haffner Maciej x Czuba Maria (Gniew 1853/23)
  9. Haftka Ignacy x Liegmann Marianna (Raciąż 1926/2)
  10. Haftowski Józef x Piotr Zofia (Gniew 1822/15)
  11. Hag Dorota x Lamka Antoni (Gniew 1825/24)
  12. ---------- Dorota x Suchewicz Józef (Gniew 1781/13)
  13. Haga Jakub x Rychter Justyna (Gniew 1740/12)
  14. Hagar Franciszek x Szostak Antonina (Działoszyce 1856/22)
  15. Hage Karolina x Buchelt Jan (Turek 1892/21)
  16. ---------- Marianna x Kawecki (Kawa) Wojciech (Kraków - Mariacka 1840/3)
  17. Hagin Justyna x Nałzell Józef (Gniew 1828/1)
  18. Hahe Jan Adolf x Florkowski Elżbieta (Czermno 1822/10)
  19. Hahn Barbara x Wiśniowski Seweryn (Kraków - św. Anna 1850/6)
  20. ---------- Franciszek x Cerbeż Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1832/9)
  21. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/41)
  22. ---------- Joanna x Sidorowicz Cyriak (Kraków - Mariacka 1840/37)
  23. ---------- Marianna x Winkler Ignacy (Kraków - Mariacka 1827/58)
  24. ---------- Wojciech x Kalinowski Helena (Barłożno 1926/9)
  25. Haikowski Krystian x Fiołkowicz Marianna (Gniew 1747/29)
  26. Haimkowicz Sara x Jośkowicz Zyzman (Klimontów 1812/104)
  27. Haimowicz Zysek x Szajowicz Ryza (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/21)
  28. Haine Stanisław x Chojnacki Teresa (Turek 1893/20)
  29. Haj Agata x Nowakowski (Nowak) Jakub (Kraków - Mariacka 1841/11)
  30. ---------- Agnieszka x Malmon Majcher (Działoszyce 1861/1)
  31. Haja Andrzej x Kunecki Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1889/2)
  32. ---------- Katarzyna x Gabryś Józef (Małoszów 1818/1)
  33. ---------- Katarzyna x Malmon Piotr (Działoszyce 1847/3)
  34. ---------- Marianna x Suliga Piotr (Bebelno 1822/2)
  35. ---------- Mateusz x Szczerbiński Anna (Kraków - Mariacka 1818/34)
  36. ---------- Mosiek x Leyzurowicz Harszla (Klimontów 1816/157)
  37. Hająka Agata x Turakiewicz Walenty (Kraków - św. Krzyż 1829/8)
  38. Hajarka Marianna x Hoppa Kazimierz (Raciąż 1774/2)
  39. Hajboc Katarzyna x Krac Tomasz (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/5)
  40. Hajbosz Ignacy x Osipianki Melanie (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/9)
  41. Hajcher Tomasz x Niziołek Marianna (Koprzywnica 1852/12)
  42. Hajda Helena x Włodarczyk Stefan (Kazimierz Biskupi 1929/13)
  43. ---------- Jan x Gotowała Janina (Kazimierz Biskupi 1922/17)
  44. ---------- Rozalia x Jesiołowski Wincenty (Kazimierz Biskupi 1931/11)
  45. ---------- Władysław x Kwaśniewski Józefa (Kazimierz Biskupi 1906/25)
  46. Hajdała Tomasz x Gromek Anna (Zielonki 1828/12)
  47. Hajdas Magdalena x Rusin Jakub (Obiechów 1839/9)
  48. ---------- Marianna x Prusek Paweł (Obiechów 1826/8)
  49. ---------- Mikołaj x Zdradzisz Marianna (Obiechów 1828/1)
  50. ---------- Piotr x Grabiwoda Katarzyna (Rakoszyn 1840/4)
  51. Hajde Franciszka x Majda Wincenty (Turek 1893/79)
  52. ---------- Matylda x Goldman Karol (Turek 1890/90)
  53. Hajdenrajch Marek x Pałysiewicz Marianna (Bodzentyn 1867/5)
  54. Hajder Kunegunda x Borowiecki Antoni (Lgota Wielka 1858/23)
  55. Hajdka Mikołaj x Małachowski Józefa (Bełdów 1894/9)
  56. Hajdon Albert x Mańka Zofia (Podlesie 1639/6)
  57. Hajduk Józef x Kuzminski Marianna (Okrzeja 1832/18)
  58. ---------- Kacper x Mrówczyński Marianna (Okrzeja 1829/21)
  59. ---------- Kacper x Pioterczak Łucja (Okrzeja 1827/17)
  60. ---------- Karol x Pietrak Agnieszka (Okrzeja 1832/23)
  61. ---------- Konstancja x Stępień Grzegorz (Okrzeja 1820/27)
  62. ---------- Łukasz x Kozieński Marianna (Okrzeja 1836/5)
  63. ---------- Marianna x Opieka Stanisław (Okrzeja 1821/59)
  64. ---------- Marianna x Sowa Jakub (Okrzeja 1825/59)
  65. ---------- Marianna x Warda Szymon (Okrzeja 1819/44)
  66. ---------- Paweł x Celej Regina (Okrzeja 1838/14)
  67. ---------- Stanisław x Kryczki Małgorzata (Okrzeja 1833/2)
  68. ---------- Szczepan x Opieka Barbara (Okrzeja 1827/24)
  69. ---------- Tomasz x Opieka Krystyna (Okrzeja 1833/8)
  70. ---------- Wojciech x Długoszek Salomea (Okrzeja 1828/12)
  71. ---------- Wojciech x Janiszek Krystyna (Okrzeja 1831/12)
  72. ---------- Wojciech x Pioterczak Zofia (Okrzeja 1827/6)
  73. ---------- Wojciech x Sowa Agnieszka (Okrzeja 1823/62)
  74. ---------- Zofia x Sergiel Grzegorz (Okrzeja 1820/15)
  75. Hajdur Józef x Piątek Marianna (Koprzywnica 1855/9)
  76. Hajdurczak Zofia x Olszewski Jędrzej (Koprzywnica 1832/62)
  77. Hajdusiewicz Brygida x Zdziarski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1816/7)
  78. Hajduski Katarzyna x Bokwa Józef (Koprzywnica 1836/1)
  79. Hajduskiewicz Mikołaj x Radwański Katarzyna (Kraków - Mariacka 1836/29)
  80. Hajdzikowski Marianna x Michałowski Szymon (Kraków - Boże Ciało 1833/5)
  81. Hajewski Józefina x Jeliński Józef (Stężyca 1862/21)
  82. ---------- Julianna x Śliżewski Józef (Stężyca 1870/7)
  83. ---------- Stanisław x Kwaśniewski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1925/13)
  84. Hajka Adam x Byczuk Marianna (Zbuczyn 1811/347)
  85. Hajke Katarzyna x Januszewski Wojciech (Płock 1861/20)
  86. Hajkiewicz Katarzyna x Derkiwicz Wincenty (Hrubieszów 1861/3)
  87. Hajko Jakub x Lityński Prakseda (Hrubieszów 1833/4)
  88. Hajkowski Adam x Byczuk Marianna (Zbuczyn 1811/347)
  89. Hajnce Emil x Buchelt Adelajda (Turek 1893/41)
  90. Hajne Marianna x Jabłkowski Ignacy Franciszek (Pniewnik 1830/11)
  91. Hajniak Jan x Zaremba Marianna (Kraków - Katedra 1844/15)
  92. ---------- Marianna x Terra Wojciech (Mierzyn 1885/30)
  93. Hajnrych Anna Karolina x Karsz Augustyn (Pabianice 1859/14)
  94. Hajs Marianna x Trydulski Wincenty (Nieborów 1842/12)
  95. Hajss Stanisław x Wnękowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1837/37)
  96. Hajtkowski Sebastian x Wałach Franciszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1842/2)
  97. Hajto Wawrzyniec x Kaczyński (Rostkowski) Magdalena (Skała 1832/6)
  98. Hajzner Kunegunda x Drozdowski Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1824/37)
  99. Hak Jan x Jaremczuk Tekla (Hrubieszów 1834/4)
  100. ---------- Jan Wilhelm x Fliegert Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne