Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę F (wyników 3316):

  1. Fabrowski Marianna x Dymiński Piotr (Mikstat 1821/3)
  2. ---------- Marianna x Paczkowski Wojciech (Mikstat 1849/9)
  3. ---------- Marianna x Szubert Jan (Mikstat 1852/1)
  4. ---------- Petronela x Kuberski Szymon (Mikstat 1835/16)
  5. ---------- Piotr x Pazdyka Marianna (Mikstat 1853/12)
  6. ---------- Regina x Golicki Franciszek (Mikstat 1837/1)
  7. ---------- Roch x Żabicki Julianna (Mikstat 1840/9)
  8. ---------- Stefan x Kapelski Agnieszka (Mikstat 1828/5)
  9. ---------- Tomasz x Zdzyński Klara (Mikstat 1822/3)
  10. ---------- Urszula x Zdzyński Paweł (Mikstat 1828/13)
  11. ---------- Walenty x Leśniak Eleonora (Mikstat 1836/13)
  12. ---------- Wawrzyniec x Nendzyński Elżbieta (Mikstat 1841/6)
  13. ---------- Wawrzyniec x Pleisner Marianna (Mikstat 1852/12)
  14. ---------- Zofia x Jerzykowski Franciszek (Mikstat 1842/23)
  15. Fabrun Jan x NN Anna (Barłożno 1692/2)
  16. ---------- Marcin x NN Barbara (Barłożno 1698/1)
  17. ---------- Marcin x Opilionis Anna (Barłożno 1699/2)
  18. Fabrycki Feliks x Barański Marianna (Hrubieszów 1812/38)
  19. ---------- Marianna x Stepański Ignacy (Hrubieszów 1830/5)
  20. Fabrycy Kazimierz x Przybylski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1829/13)
  21. Fachinett Teresa x Kowalikowski Sebastian (Kraków - Mariacka 1828/16)
  22. Fachinetty Kajetan x Bern Domicela (Kraków - Mariacka 1819/24)
  23. Fachinitt Marianna x Obczyński Wojciech (Kraków - Mariacka 1818/81)
  24. Facieński Teresa x Stopa Mateusz (Kraków - Mariacka 1819/39)
  25. Fąciński Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/104)
  26. Fafel Magdalena x Krzywda Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1817/16)
  27. Fąfer Eleonora x Kalicieński Wojciech (Kraków - Mariacka 1825/57)
  28. Faflowski Franciszka x Pawlik Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1815/6)
  29. Fąfrowicz Joanna x Kaliciński Franciszek (Kraków - Mariacka 1831/43)
  30. Faglewski Marianna x Sawicki Jakub (Gniew 1822/34)
  31. Fagowicz Łukasz x Mielniczuk Ksenia (Hrubieszów 1811/52)
  32. Fail Marcin x Rerak Regina (Kraków - Boże Ciało 1812/80)
  33. Fainlicht Herszek x Monhait Laja (Białobrzegi 1823/1)
  34. Fajbuszowicz Pienkar x Lejbusiewicz Bajla (Pniewnik 1813/2)
  35. Fajcht Tomasz x Lusztyk Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1813/1)
  36. Fajczyński Jacenty x Witkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1828/56)
  37. Fajerwery Anna x Widomski Stanisław (Kraków - Mariacka 1832/5)
  38. Fajfer Aleksander x Zając Agnieszka (Dmenin 1890/24)
  39. ---------- Józef x Popielski Wiktoria (Koprzywnica 1826/4)
  40. ---------- Sylwester x Jaros Franciszka (Koprzywnica 1854/9)
  41. Fajferowski Marianna x Zając Konstanty (Dmenin 1892/12)
  42. Fajkowski Grzegorz x Makuch Marianna (Dmenin 1854/10)
  43. ---------- Grzegorz x Romański Zofia (Dmenin 1850/12)
  44. ---------- Józef x Pawlak Magdalena (Okrzeja 1847/23)
  45. Fajuth Leon x Paszek Władysława (Barłożno 1934/22)
  46. Fajutowski Bernard x Laskowski Jadwiga (Gniew 1920/29)
  47. Fajwos Stanel x Finkelstein Ulina (Kraków - św. Salwator 1840/14)
  48. Fak Elżbieta x Schultz Gabriel (Chwaszczyno 1769/1)
  49. Fal Zelda x Szwak Mojżesz (Hrubieszów 1819/4)
  50. Falak Agnieszka x Kaczanowski Stanisław (Łomna 1883/11)
  51. Falan Józef x Piecha Helena (Borzykowa 1821/22)
  52. ---------- Kunegunda x Musiał Karol (Borzykowa 1829/11)
  53. ---------- Magdalena x Musiał Franciszek (Borzykowa 1823/6)
  54. ---------- Małgorzata x Kurowski Florian (Borzykowa 1839/17)
  55. ---------- Tekla x Oberski Mikołaj (Borzykowa 1821/9)
  56. ---------- Tekla x Pietrzyk Adam (Borzykowa 1823/14)
  57. ---------- Wincenty x Dzieniarz Wiktoria (Borzykowa 1864/12)
  58. Falana Franciszek x Rumin Franciszka (Żytno 1893/15)
  59. ---------- Ignacy x Łyczbiński Zofia (Żytno 1893/8)
  60. Falanka Bartłomiej x Motyka Agnieszka (Bebelno 1690/4)
  61. ---------- Bartłomiej x Smyczek Marianna (Bebelno 1696/8)
  62. Falarszczyk Katarzyna x Gil Szymon (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/14)
  63. Falaszewski Weronika x Krakowski Jakub (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/1)
  64. Falbanowski Władysława x Łechtański Józef (Kazimierz Biskupi 1924/36)
  65. Falbóg Tekla x Malinowski Jakub (Pniewnik 1875/6)
  66. ---------- Wawrzyniec x Skarzyński Józefa (Pniewnik 1865/14)
  67. Falbogorski Marianna x Medyński Łukasz (Kazimierz Biskupi 1836/37)
  68. Falczak Józefa x Sikora Paweł (Czermno 1856/16)
  69. Falczyk Alexander x Zabłocki Stanisława (Raciążek 1837/21)
  70. Fałczyński Franciszek x Wieliński Marianna (Górzno k. Garwolina 1852/21)
  71. Faldyn Anna x Wiącek Michał (Połaniec 1878/58)
  72. Fałeczyński Agnieszka x Grzybczyk Piotr (Kraków - Boże Ciało 1817/8)
  73. Fałek Wawrzyniec x Peters Marianna (Pabianice 1857/32)
  74. Falenciak Magdalena x Bakacy Stanisław (Prażmów 1898/11)
  75. ---------- Roch x Kaniewski Felicja (Prażmów 1896/28)
  76. Falencki Łucya x Kowalczeski Wojciech (Nieborów 1817/8)
  77. Faleński Anna x Lipkowski Józef (Górzno k. Garwolina 1739/5)
  78. Falenski Elżbieta x Lasonski Andrzej (Gniew 1817/25)
  79. Faleński Franciszka x Rytek Piotr (Łomna 1881/19)
  80. ---------- Jakub x Nałęcz Marianna (Łomna 1882/33)
  81. Falenski Jakub x Pol Katarzyna (Gniew 1769/1)
  82. Faleński Jan x Bałdowski Marianna (Gniew 1823/15)
  83. Falenski Jan x Pałuchowski Elżbieta (Gniew 1833/9)
  84. Faleński Józef x Turski Marianna (Łomna 1893/1)
  85. ---------- Józefa x Czarnecki Paweł (Łomna 1894/31)
  86. ---------- Józefa x Żemek Jan (Łomna 1894/7)
  87. Falenski Juliusz x Dybowski Anna (Gniew 1864/11)
  88. Faleński Katarzyna x Irek Józef (Łomna 1892/2)
  89. ---------- Katarzyna x Leszczyński Kacper (Łomna 1884/36)
  90. Falenski Marcin x Bendik Katarzyna (Gniew 1788/6)
  91. Faleński Marianna x Faleński Wojciech (Łomna 1890/37)
  92. ---------- Marianna x Irek Franciszek (Łomna 1891/38)
  93. ---------- Marianna x Sopiński Paweł (Łomna 1886/41)
  94. ---------- Michał x Gołębiewski Agnieszka (Łomna 1884/15)
  95. Falenski Michał x Kłoskowski Barbara (Gniew 1834/10)
  96. ---------- Piotr x Pelc Konstancja (Gniew 1792/4)
  97. Faleński Stanisław x Dudek Katarzyna (Łomna 1889/2)
  98. ---------- Wojciech x Faleński Marianna (Łomna 1890/37)
  99. Falerka Jan x Biesk Regina (Końskowola 1646/16)
  100. Falgowski Bronisława x Paluchowski Juliusz (Gniew 1918/47)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne