Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę F (wyników 3316):

  1. Faber Anna x Jaje Wojciech (Domosławice, wieś Domosławice 1895/2)
  2. ---------- Fryderyk x Suchomski Anna (Gniew 1916/29)
  3. ---------- Fryderyk x Suchomski Anna (Gniew 1916/30)
  4. ---------- Tysla x Königsberg Zelik Layb (Klimontów 1822/150)
  5. Faberski Elżbieta x Kędzierski Mateusz (Mikstat 1823/10)
  6. Fabiak Wiktoria x Czeszek Andrzej (Brzeziny 1775/1726)
  7. Fabian Antoni x Rafianski Katarzyna (Gniew 1789/7)
  8. ---------- Apolonia x Laskowski Robert (Barłożno 1896/4)
  9. ---------- Barbara x Lorecki Wojciech (Końskowola 1653/29)
  10. ---------- Franciszka x Papaj Wojciech (Obiechów 1830/4)
  11. ---------- Jadwiga x Laskowski Józef (Barłożno 1910/15)
  12. ---------- Józef x Sitarz Ewa (Turek 1890/42)
  13. ---------- Katarzyna x Bujak Wincenty (Kraków - Mariacka 1832/143)
  14. ---------- Katarzyna x Szabelka Kazimierz (Końskowola 1654/46)
  15. ---------- Marianna x Rezmer Piotr (Barłożno 1903/5)
  16. Fabiańczuk Hipolit Roch x Tworkowski Marianna (Brok 1824/1)
  17. Fabiańczyk Franciszek x Śliwiński Barbara (Dmenin 1790/13)
  18. Fabianek Wawrzyniec x Świetko Elżbieta (Podlesie 1633/2)
  19. Fabianowski Marianna x Kloc Kazimierz (Kraków - Mariacka 1818/31)
  20. Fabiański Baltazar x Manich Marianna (Kraków - Mariacka 1846/49)
  21. ---------- Baltazar x Miodkowski Magdalena (Kraków - Mariacka 1837/54)
  22. ---------- Barbara x Suliga Maciej (Bebelno 1851/6)
  23. ---------- Izydor x Klimczycki Łucja (Podlesie 1808/4)
  24. ---------- Jan x Fidura Marcyanna (Brok 1829/6)
  25. ---------- Katarzyna x Niesiołowski Damian (Brok 1833/7)
  26. ---------- Marcin x Banaszewski Józefa (Dzierzgów 1828/2)
  27. ---------- Marianna x Grzybczyk Mikołaj (Kraków - Boże Ciało 1813/5)
  28. ---------- Michał x Choiński Marianna (Bebelno 1864/1)
  29. ---------- Tekla x Czyżowski Michał (Bebelno 1857/18)
  30. ---------- Wawrzyniec x Badurek Katarzyna (Brok 1826/17)
  31. ---------- Zefiryn x Józkowski Franciszka (Pniewnik 1776/195)
  32. Fabich Adam Konstanty x Wapniarski Władysława (Kazimierz Biskupi 1897/19)
  33. ---------- Adamina x Szymankowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1921/2)
  34. ---------- Ewa x Miszkier Zygmunt (Raciąż 1979/3)
  35. ---------- Franciszek x Szymankowski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1904/26)
  36. ---------- Janina x Szymankowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1930/14)
  37. ---------- Kacper x Swędrowski Nepomucena (Kazimierz Biskupi 1902/23)
  38. ---------- Kacper x Swędrowski Nepomucena (Kazimierz Biskupi 1902/23)
  39. ---------- Marianna x Siatkowski Jan (Kazimierz Biskupi 1908/1)
  40. ---------- Roman x Bystra Helena (Kazimierz Biskupi 1931/16)
  41. ---------- Wiesław x Scheffs Zenobia (Raciąż 1981/23)
  42. Fabież Józef x Racławski Elżbieta (Barłożno 1920/12)
  43. Fabijański Agnieszka x Droza Tadeusz (Bebelno 1785/2)
  44. ---------- Izydor x Luzar Agnieszka (Bebelno 1777/2)
  45. ---------- Katarzyna x Romanik Andrzej (Ostrów mazowiecka 1865/23)
  46. ---------- Leonard x Przyborowski Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/54)
  47. ---------- Salomea x Kuleszyński Karol (Bebelno 1788/2)
  48. ---------- Stanisław x Brzostek Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/31)
  49. ---------- Tekla x Jadamczyk Marcin (Bebelno 1788/5)
  50. Fabijasik Maciej x Maciejowski Teresa (Kraków - Mariacka 1813/24)
  51. Fabin Michał x Almanowski Anna (Gniew 1731/6)
  52. Fabiniak Jadwiga x Gnieziński Marcin (Brzeziny 1799/2)
  53. Fabiński Agnieszka x Tyrankiewicz Józef (Kraków - Boże Ciało 1820/8)
  54. ---------- Franciszek x Moleda Anna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1834/1)
  55. Fabis Małgorzata x Mitka Jan (Skała 1832/13)
  56. Fabisiak Hieronim x Tucholski Antonina (Grudusk 1869/3)
  57. ---------- Jadwiga x Wożnica Walenty (Lubraniec 1857/23)
  58. ---------- Jan x Grzegorczyk Helena (Brzeziny 1783/1920)
  59. ---------- Józefa x Stępniewski Marian (Płock 1887/18)
  60. ---------- Łukasz x Bartosik Katarzyna (Luszyn 1840/3)
  61. ---------- Marianna x Sadowski Ignacy (Grudusk 1891/16)
  62. ---------- Mikołaj x Stępień Marianna (Chabielice 1873/15)
  63. ---------- Tomasz x Malaszewski Katarzyna (Grudusk 1875/27)
  64. ---------- Władysław x Kasicki Ewa (Płock 1888/13)
  65. Fabisiewicz Konstancja x Szamirowski Kazimierz (Działoszyce 1873/11)
  66. Fabiszak Kasper x Wozniak Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1858/11)
  67. ---------- Szymon x Kaszynski Marianna (Kazimierz Biskupi 1850/19)
  68. Fabiszewski Jan x Żurawski Agnieszka Katarzyna (Kraków - Mariacka 1813/36)
  69. ---------- Joanna x Midal Szczepan (Skórkowice 1872/18)
  70. Fabiszowski Marianna x Łabusiewicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1817/22)
  71. Fabjan Klara x Zwolicki Piotr (Barłożno 1923/4)
  72. ---------- Olga x Krużyski Hieronim (Barłożno 1931/17)
  73. Fabowska Agnieszka x Krauz Jan (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/10)
  74. Fabrowicz Anna x Zielinski Jan (Gniew 1775/34)
  75. ---------- Ewa x Paszkowski Szymon (Gniew 1777/13)
  76. ---------- Jakub x Frelk Elżbieta (Gniew 1737/8)
  77. ---------- Jan x Kwiatkowski Regina (Gniew 1814/9)
  78. ---------- Jan x Niklik Karolina (Gniew 1824/10)
  79. ---------- Regina x Marcinkowski Jerzy (Gniew 1832/39)
  80. ---------- Szymon x Rajewski Marianna (Gniew 1772/4)
  81. Fabrowski Anna x Leśniak Franciszek (Mikstat 1853/8)
  82. ---------- Antoni x Materla Gertruda (Mikstat 1845/3)
  83. ---------- Antonina x Głogowski Józef (Mikstat 1850/12)
  84. ---------- Bonawentura x Piwoński Marianna (Mikstat 1842/17)
  85. ---------- Elżbieta x Matylewicz Teodor (Mikstat 1841/2)
  86. ---------- Feliks x Kuberski Małgorzata (Mikstat 1844/4)
  87. ---------- Franciszek x Zarębski Marianna (Mikstat 1849/8)
  88. ---------- Franciszka x Drabętowicz Ignacy (Mikstat 1835/4)
  89. ---------- Gertruda x Biczysko Wojciech (Mikstat 1854/3)
  90. ---------- Grzegorz x Kuberski Franciszka (Mikstat 1854/6)
  91. ---------- Grzegorz x Szurmiński Julianna (Mikstat 1829/12)
  92. ---------- Jadwiga x Stasierski Andrzej (Mikstat 1819/3)
  93. ---------- Jadwiga x Turkiewicz Tadeusz (Kościelec pow. kaliski 1857/13)
  94. ---------- Jan x Pasikowski Brygida (Mikstat 1847/1)
  95. ---------- Józef x Tomaszczyk Barbara (Mikstat 1849/15)
  96. ---------- Julianna x Duchalski Ignacy (Mikstat 1853/19)
  97. ---------- Kazimierz x Kuberski Zofia (Mikstat 1846/8)
  98. ---------- Łukasz x Nendzyński Zuzanna (Mikstat 1837/5)
  99. ---------- Maksymilian x Roszykiewicz Konstancja (Mikstat 1832/7)
  100. ---------- Małgorzata x Semberecki Łukasz (Mikstat 1840/29)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne