Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę E (wyników 406):

  1. Ekkert Jan Daniel x Weber Anna Rozyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/22)
  2. ---------- Rozyna x Riedke Jan Daniel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/18)
  3. Ekler Julianna x Dąbkiewicz Michał (Kościelec pow. kaliski 1841/3)
  4. Ekmann Jan x Kotłowski Marianna (Stężyca 1867/11)
  5. ---------- Jan x Piotrowski Matylda (Stężyca 1869/7)
  6. Eknik Marianna x Skaleński Tomasz (Grudusk 1881/8)
  7. Ekstein Andrzej x Majewski Ewa (Gniew 1854/27)
  8. ---------- Karol x Czochanowski Anna (Gniew 1835/13)
  9. ---------- Maria x Lcheibner Fryderyk (Gniew 1872/27)
  10. ---------- _zej x Stark Anna (Gniew 1845/13)
  11. Elas Władysława x Kub Ludwik (Grabowo kościerskie 1932/20)
  12. Elass Agnieszka x Baska Antoni (Grabowo kościerskie 1906/1)
  13. ---------- Leokadia x Grota Franciszek (Grabowo kościerskie 1909/3)
  14. ---------- Salomea x Lazer Józef (Grabowo kościerskie 1919/15)
  15. ---------- Wiktoria Selma x Rogalewski Władysław Franciszek (Grabowo kościerskie 1912/1)
  16. Elawski Marianna x Różański Piotr (Barłożno 1838/2)
  17. Elbertowski Anna x Zils Józef (Raciąż 1903/20)
  18. Elbrant Franciszek x Możeński Katarzyna (Barłożno 1719/11)
  19. ---------- Stanisław x NN Katarzyna (Barłożno 1720/1)
  20. Elbrzeński Katarzyna x Rumanowski Jakub (Barłożno 1739/8)
  21. Elengogen Bina x Kauszka Icho (Hrubieszów 1819/32)
  22. Eleonora Krystyna x Lis (Krygier) Piotr (Jeżów 1824/23)
  23. Elerd Bartłomiej x Mikulski Katarzyna (Jelonki 1859/14)
  24. Elert Jan x Kalata Anna (Brok 1827/11)
  25. ---------- Józef x Fidura Katarzyna (Brok 1827/31)
  26. ---------- Katarzyna x Fidura Maciej (Brok 1819/24)
  27. ---------- Katarzyna x Jędryszczyk Andrzej (Brok 1826/4)
  28. ---------- Katarzyna x Szczechura Piotr (Brok 1827/14)
  29. ---------- Małgorzata x Fidura Antoni (Brok 1825/7)
  30. ---------- Marcin x Frańka? Józefata (Brok 1830/16)
  31. ---------- Zofia x Traczyk Łukasz (Brok 1820/17)
  32. Elger Antoni x Holfeld Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1841/11)
  33. Elias Hinda x Katz Mojżesz (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/11)
  34. ---------- Jan x Pellowski Katarzyna (Grabowo kościerskie 1873/1)
  35. ---------- Justyna x Kowalski Michał (Gniew 1856/34)
  36. Eliasowicz Perla x Simonowicz Izaak (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/20)
  37. Eliasz Anastazja x Pach Łukasz (Truskolasy 1819/29)
  38. ---------- Aniela x Zawadzki Cyprian (Skórkowice 1879/5)
  39. ---------- Apolonia x Haase Jan (Gniew 1809/14)
  40. ---------- Hana x Wulwowicz Mortka (Klimontów 1821/52)
  41. ---------- Maria x Kozłowski Franciszek (Gniew 1809/22)
  42. ---------- Otolia x Sendkowski Jan (Skórkowice 1883/16)
  43. ---------- Szyfra x Libmanowicz Herszel (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/67)
  44. Eliaszewicz Wincenta x Nanowski Wincenty (Stary Oleksiniec 1842/5)
  45. Eliszewski Józef x Gajewski Marcjanna (Gniew 1818/11)
  46. ---------- Katarzyna x Lubowski Jan (Gniew 1792/20)
  47. ---------- Maria x Kosinski Jan (Gniew 1864/48)
  48. ---------- Robert x Hillar Bernardyna (Gniew 1892/28)
  49. Elkaznia Weronika x Adamczyk Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1923/29)
  50. Elke Elżbieta x Radecki Adam (Wąsosze k. Konina 1841/1)
  51. ---------- Jan x Herman Marianna (Jeżów 1822/21)
  52. ---------- Rozyna x Jasinski Jan (Wąsosze k. Konina 1839/12)
  53. Ellas Józef x Groht Anna (Grabowo kościerskie 1838/1)
  54. Ellert Jan x Paczkowski Klara (Gniew 1944/2)
  55. Ellsner Henryk x Szer Karolina (Pabianice 1859/19)
  56. Elman Józef x Wiązowski Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1860/17)
  57. Elmanowki Anna x Gurski Andrzej (Gniew 1788/8)
  58. Elmanowski Adam x Kupiecki Krystyna (Gniew 1825/7)
  59. ---------- Alfons x Rybicki Janina (Gniew 1946/61)
  60. ---------- Amanda x Reimann Paweł (Gniew 1947/44)
  61. ---------- Anna x Ałaszewski Michał (Gniew 1823/1)
  62. ---------- Anna x Brandt Jakub (Gniew 1823/5)
  63. ---------- Anna x Jarocki Józef (Gniew 1860/24)
  64. ---------- Anna x Masella Tomasz (Gniew 1832/41)
  65. ---------- Anna x Pawłowski Łukasz (Gniew 1761/6)
  66. ---------- Barbara x Łyszkowski Wojciech (Gniew 1747/7)
  67. ---------- Irena Maria x Skiżyński Ksawery (Gniew 1954/28)
  68. ---------- Katarzyna x Ciesielkiewicz Franciszek (Gniew 1770/1)
  69. ---------- Łucja x Sarnowski Piotr (Gniew 1939/18)
  70. ---------- Łucja x Sarnowski Piotr (Gniew 1940/22)
  71. ---------- Maciej x Węglikowski Józefina (Gniew 1850/9)
  72. ---------- Małgorzata x Kanarowski Jan (Gniew 1799/12)
  73. ---------- Maria x Pestka Jakub (Gniew 1852/54)
  74. ---------- Marianna x Dworakowski Stanisław (Gniew 1843/19)
  75. ---------- Marianna x Rodzinski Jan (Gniew 1745/22)
  76. ---------- Michał x Zielinski Anna (Gniew 1857/18)
  77. ---------- Mikołaj x Czayk Katarzyna (Gniew 1789/6)
  78. ---------- Paweł x Kedmer Katarzyna (Gniew 1745/32)
  79. ---------- Szymon x Rajewski Barbara (Gniew 1810/12)
  80. ---------- Teresa x Wielionski Adam (Gniew 1768/23)
  81. Elminowski Katarzyna x Warcki Szymon (Dobrzejewice 1839/3)
  82. ---------- Krystyna x Ataszewski Michał (Gniew 1843/4)
  83. Elow Ryfka x Pele Leizer (Hrubieszów 1811/40)
  84. Elrich Karol x Pacek Anna (Raciąż 1841/1)
  85. Elrisch Jan x Michalski Julianna (Raciąż 1875/6)
  86. Elsbicz Elżbieta x Olsiński Marcin (Podlesie 1723/2)
  87. Elsmer Małgorzata x Sabik Nikodem (Barłożno 1924/17)
  88. Elsner Franciszka x Zielichowski Antoni (Kraków - Mariacka 1818/30)
  89. ---------- Jan x Litzke Maria (Wąsosze k. Konina 1836/10)
  90. Elta Jan x Abram Anna (Gniew 1758/6)
  91. ---------- Jan x Celmer Julianna (Gniew 1763/5)
  92. Elwart Anna x Mazurcoski Michał (Chwaszczyno 1757/2)
  93. ---------- Jan x Strągowski Wiktoria (Chwaszczyno 1832/8)
  94. ---------- Józef x Krauze Matylda (Chwaszczyno 1880/13)
  95. ---------- Julianna x Margiron Andrzej (Chwaszczyno 1863/1)
  96. ---------- Kazimierz x Mazurowski Krystyna (Chwaszczyno 1753/2)
  97. ---------- Krystyna x Szyc Michał (Chwaszczyno 1754/4)
  98. ---------- Maciej x Jetkier Anna Zofia (Chwaszczyno 1762/1)
  99. ---------- Marianna x Czapp Józef (Chwaszczyno 1877/7)
  100. ---------- Marianna x Grabiński August (Chwaszczyno 1877/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne