Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę D (wyników 8106):

  1. Dąbrowa Maria x Pawlak Józef (Górzno k. Garwolina 1953/8)
  2. ---------- Marianna x Komor Józef (Okrzeja 1851/1)
  3. ---------- Marianna x Markowicz Jan (Okrzeja 1858/11)
  4. ---------- Marianna x Mosiołek Benedykt (Chlewiska 1837/14)
  5. ---------- Sebastian x Bóbr Barbara (Okrzeja 1848/41)
  6. ---------- Tomasz x Baran Marianna (Chlewiska 1827/8)
  7. ---------- Wacława x Lis Stanisław (Górzno k. Garwolina 1945/38)
  8. ---------- Walenty x Jasik Antonina (Chlewiska 1836/13)
  9. ---------- Władysław x Latuszek Helena (Górzno k. Garwolina 1938/36)
  10. ---------- Władysław x Żak Julianna (Górzno k. Garwolina 1930/45)
  11. ---------- Zofia x Sokołowski Jan (Górzno k. Garwolina 1948/39)
  12. Dąbrowicz Jan x Kaczyński Małgorzata (Lgota Wielka 1850/8)
  13. Dąbrówka Andrzej x Stasiński Katarzyna (Dmenin 1862/2)
  14. ---------- Elżbieta x Brodziak Karol (Lgota Wielka 1827/10)
  15. Dąbrowka Filip x Wożniak Marianna (Lgota Wielka 1818/12)
  16. Dąbrówka Florian x Klczyk Marianna (Lgota Wielka 1841/8)
  17. ---------- Franciszek x Pukacz Barbara (Lgota Wielka 1844/16)
  18. ---------- Franciszek x Zielecki Rozalia (Lgota Wielka 1840/13)
  19. Dąbrowka Grzegorz x Gorow Marianna (Lgota Wielka 1819/2)
  20. Dąbrówka Jakub x Chmielarz Marianna (Lgota Wielka 1843/6)
  21. ---------- Jakub x Gałwa Barbara (Lgota Wielka 1821/9)
  22. ---------- Jakub x Kałka Urszula (Lgota Wielka 1835/4)
  23. ---------- Jakub x Zieliński Petronela (Lgota Wielka 1832/17)
  24. ---------- Jan x Ślęzak Marianna (Lgota Wielka 1841/10)
  25. ---------- Józef x Wawrzyniak Marianna (Lgota Wielka 1862/2)
  26. ---------- Józefa x Kuśmirek Jan (Grocholice 1880/50)
  27. ---------- Katarzyna x Woźniak Jan (Lgota Wielka 1834/4)
  28. ---------- Katarzyna x Woźniak Szymon (Lgota Wielka 1856/19)
  29. ---------- Klemens x Kałka Anastazja (Lgota Wielka 1865/6)
  30. Dabrowka Ludwik x Slęzak Petronella (Lgota Wielka 1866/24)
  31. Dąbrówka Ludwik x Szewczyk Franciszka (Lgota Wielka 1850/2)
  32. ---------- Łukasz x Kałka Rozalia (Lgota Wielka 1841/17)
  33. ---------- Łukasz x Koziak Urszula (Lgota Wielka 1839/16)
  34. ---------- Łukasz x Pafsak Marianna (Lgota Wielka 1862/13)
  35. Dabrowka Marcin x Łyszkowicz Marianna (Lgota Wielka 1866/26)
  36. Dąbrówka Marcin x Woch Kunegunda (Lgota Wielka 1855/10)
  37. ---------- Marianna x Gacki Andrzej (Lgota Wielka 1854/8)
  38. Dąbrowka Marianna x Wadowski Jakub (Zielonki 1827/16)
  39. Dąbrówka Marianna x Woźniak Filip (Lgota Wielka 1838/8)
  40. ---------- Mateusz x Pukacz Marianna (Lgota Wielka 1837/11)
  41. ---------- Mikołaj x Łysik Katarzyna (Lgota Wielka 1844/18)
  42. ---------- Paweł x Raczyński Aniela (Lgota Wielka 1842/2)
  43. ---------- Tekla x Ładyga Tomasz (Lgota Wielka 1840/12)
  44. Dąbrowka Tomasz x Kałka Antonina (Lgota Wielka 1867/20)
  45. ---------- Walenty x Soszk Agnieszka (Końskowola 1686/13)
  46. Dąbrówka Wincenty x Woźniak Salomea (Lgota Wielka 1824/6)
  47. Dąbrowka Wojciech x Woch Agnieszka (Lgota Wielka 1818/11)
  48. Dabrowka Wojciech x Zboina Jadwiga (Końskowola 1648/14)
  49. Dąbrówka Zofia x Kałka Rafał (Lgota Wielka 1829/6)
  50. Dąbrowka Zofia x Zielecki Łukasz (Lgota Wielka 1866/15)
  51. Dąbrowska Agata x Ciołek Andrzej (Brzeziny 1783/1905)
  52. ---------- Aniela x Glica Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1935/27)
  53. ---------- Ewa x Staruński Józef (Brzeziny 1778/1795)
  54. ---------- Katarzyna x Zubała Tomasz (Kazimierza Mała 1880/9)
  55. ---------- Magdalena x Pacho Jan (Brzeziny 1798/14)
  56. ---------- Marianna x Adler Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1936/15)
  57. Dąbrowski Agata x Winiarski Jan (Kraków - Boże Ciało 1817/45)
  58. ---------- Aleksandra x Adamski Feliks (Pniewnik 1866/11)
  59. ---------- Aleksandra x Jasiński Władysław (Płock 1864/54)
  60. ---------- Anastazja x Choinacki Andrzej (Bebelno 1854/9)
  61. ---------- Anastazja x Cwikliński Wincenty (Kraków - św. Anna 1834/24)
  62. ---------- Andrzej x Dąbrowski Anna (Gniew 1791/8)
  63. ---------- Andrzej x Dzieniarz Marianna (Borzykowa 1838/15)
  64. ---------- Andrzej x Fijałkowski Magdalena (Borzykowa 1826/10)
  65. ---------- Andrzej x Piekarski Marianna (Kraków - św. Florian 1839/3)
  66. ---------- Andrzej x Rubisz Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1837/7)
  67. ---------- Andrzej x Tworek Marianna (Brzeziny 1780/1841)
  68. ---------- Andrzej x Wróblewski Marianna (Łomna 1894/26)
  69. ---------- Anna x Balicki Marcin (Raciąż 1759/8)
  70. ---------- Anna x Dąbrowski Andrzej (Gniew 1791/8)
  71. ---------- Anna x Kępski Stanisław (Płock 1867/50)
  72. ---------- Anna x Molik Franciszek (Lgota Wielka 1821/14)
  73. ---------- Anna x Sabak Wojciech (Górzno k. Garwolina 1746/3)
  74. ---------- Anna x Sadowski Wawrzyniec (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1815/1)
  75. ---------- Anna x Sajbel Jan Józef (Mileszki 1868/8)
  76. ---------- Anna x Streer Wacław (Kraków - św. Anna 1846/5)
  77. ---------- Anna x Tereskiewicz Albrecht (Gniew 1837/36)
  78. ---------- Anna x Werbuk Wincenty (Hrubieszów 1870/7)
  79. ---------- Anna x Wroblewski Jakub (Gniew 1838/47)
  80. ---------- Antoni x Gollus Julianna (Papowo Toruńskie 1878/2)
  81. ---------- Antoni x Grządkowski Marianna (Katerburg 1838/1)
  82. ---------- Antoni x Gwizd Klara (Kościelec pow. kaliski 1814/6)
  83. ---------- Antoni x Pszczółkowski Eleonora (Grudusk 1881/18)
  84. ---------- Antoni x Pyrzeński Józefa (Grudusk 1887/6)
  85. ---------- Antoni x Rzeczka Małgorzata (Kraków - Mariacka 1834/51)
  86. ---------- Antoni x Szczeglacki Ewa (Pniewnik 1795/3)
  87. ---------- Antoni x Szwaczkiwicz Marianna (Hrubieszów 1865/4)
  88. Dabrowski Antoni x Tecmer Barbara (Dobrzejewice 1858/4)
  89. Dąbrowski Antoni x Wilk Jadwiga (Gnojno 1862/5)
  90. ---------- Antoni x Wlazło Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1846/46)
  91. ---------- Antoni x Zapart Marianna (Gnojno 1826/25)
  92. ---------- Antoni x Zieleński Anna (Papowo Toruńskie 1849/1)
  93. ---------- Antonina x Chrzanowski Antoni (Papowo Toruńskie 1849/14)
  94. ---------- Antonina x Samson Mateusz (Brok 1813/22)
  95. ---------- Antonina x Treydos Adam (Lgota Wielka 1833/1)
  96. ---------- Antonina x Zawierucha Marcin (Gnojno 1825/12)
  97. ---------- Barbara x Błach Jan (Łoniów 1818/100)
  98. ---------- Barbara x Bruchacki Jan (Hrubieszów 1819/55)
  99. ---------- Barbara x Ciórkowski Jakub (Papowo Toruńskie 1849/4)
  100. ---------- Barbara x Kitowski Wawrzyniec (Gniew 1766/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne