Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę C (wyników 7730):

  1. Cap Marianna x Stawski Stanisław (Trzebieszów 1813/64)
  2. Capała Adam x Sikut Marianna (Końskowola 1688/18)
  3. ---------- Ewa x Krąpik Marcin (Końskowola 1688/7)
  4. ---------- Ewa x Susek Adam (Końskowola 1653/9)
  5. ---------- Jadwiga x Starczak Jan (Końskowola 1679/3)
  6. ---------- Jakub x Krawczyk Dorota (Końskowola 1645/42)
  7. ---------- Jan x Kasperk Jadwiga (Końskowola 1656/5)
  8. ---------- Julianna x Baś Mikołaj (Kraków, św. Juda Tadeusz: Łęg 1866/2)
  9. ---------- Łucja x Tyskowic Wojciech (Końskowola 1660/9)
  10. ---------- Maciej x Zuchwiarz Anna (Końskowola 1689/4)
  11. ---------- Marianna x Abramek Maciej (Końskowola 1687/5)
  12. ---------- Marlena x Szabelski Jakub (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/3)
  13. ---------- N. x N. Regina (Końskowola 1668/24)
  14. ---------- N. x Woydaszczyk N. (Końskowola 1689/18)
  15. ---------- Szymon x Susk Dorota (Końskowola 1654/42)
  16. ---------- Zofia x Pielaczek Szymon (Końskowola 1644/13)
  17. Capałka Jan x Pack Marianna (Końskowola 1645/16)
  18. Capidzyna Marianna x Rzepecki Adam (Czermno 1850/3)
  19. Capnik Leybuś x Ermasz Tayga (Klimontów 1823/41)
  20. Caputa Stanisław x Nowakowski Magdalena (Kraków - św. Salwator 1824/51)
  21. Carl Konstancja x Lubinsbiel Józef (Raciąż 1764/9)
  22. ---------- Michał x Orlik Anna (Raciąż 1808/7)
  23. Carlimann Marcin x Spychalina Marianna (Raciąż 1826/2)
  24. Carnecki Tomasz x Longonnam Marianna (Chwaszczyno 1768/3)
  25. Carnic Marcin x Strąpeć Barbara (Końskowola 1645/11)
  26. Carski Anna x Ślęzak Kazimierz (Lgota Wielka 1853/10)
  27. ---------- Florian x Szewczyk Katarzyna (Lgota Wielka 1834/2)
  28. ---------- Franciszek x Broniszewski Honorata (Lgota Wielka 1865/8)
  29. ---------- Grzegorz x Woch Kunegunda (Lgota Wielka 1839/20)
  30. ---------- Katarzyna x Hobotczyk Jan (Lgota Wielka 1859/19)
  31. ---------- Marianna x Woch Jan (Lgota Wielka 1863/1)
  32. Cart Klara x Wamstman Mateusz (Raciąż 1793/6)
  33. Carta Marcin x Wegner Marianna (Raciąż 1783/4)
  34. Cartel Zofia x Orłowski Roch (Raciąż 1795/3)
  35. Caruk Jadwiga x Biskup Wawrzyniec (Surhów 1858/4)
  36. Casak Magdalena x Wężowicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1842/15)
  37. Causki Kazimierz x Maciąg Katarzyna (Borzykowa 1836/23)
  38. Caydler Józef x Herth Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1855/10)
  39. Ceap August x Shurmowski Julianna (Chwaszczyno 1866/11)
  40. Cebela Jan x Klimek Teresa (Gniew 1955/22)
  41. Ceber Katarzyna x Zwierzyk Ignacy (Koprzywnica 1857/55)
  42. Ceberek Antoni x Mroczkowski Katarzyna (Koprzywnica 1825/7)
  43. ---------- Antoni x Żak Katarzyna (Koprzywnica 1832/14)
  44. ---------- Franciszek x Zgoła Franciszka (Koprzywnica 1856/1)
  45. ---------- Jakób x Mazur Helena (Koprzywnica 1824/4)
  46. ---------- Jakób x Pacholczak Małgorzata (Koprzywnica 1827/6)
  47. ---------- Marianna x Paciora Michał (Koprzywnica 1842/31)
  48. ---------- Mateusz x Piotroski Anna (Koprzywnica 1836/5)
  49. ---------- Teresa x Hanzla Wincenty (Koprzywnica 1829/8)
  50. ---------- Walenty x Gwóźdź Marianna (Koprzywnica 1825/6)
  51. Ceberka Walenty x Tresiak Brygida (Koprzywnica 1823/3)
  52. Cebrzyński Franciszek x Kaczor Katarzyna (Bebelno 1865/15)
  53. ---------- Józef x Pędzik Katarzyna (Bebelno 1866/6)
  54. ---------- Katarzyna x Ślęzak Józef (Bebelno 1893/18)
  55. ---------- Tomasz x Kołcz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/35)
  56. Cebula Agata x Kulaszewicz Józef (Stężyca 1881/7)
  57. ---------- Aleksander x Saramak Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1936/43)
  58. ---------- Aleksy x Mikina Agnieszka (Kazimierza Wielka 1880/7)
  59. ---------- Anna x Wesołowski Jan (Stężyca 1897/6)
  60. ---------- Antoni x Będzmer Marianna (Stężyca 1892/22)
  61. ---------- Antoni x Bień Agnieszka (Niekrasów Świętokrzyski 1926/6)
  62. ---------- Antoni x Cichosz Józefina (Stężyca 1869/15)
  63. ---------- Antoni x Lemańczyk Paulina (Stężyca 1880/3)
  64. ---------- Antonina x Bil Ignacy (Koprzywnica 1839/3)
  65. ---------- Antonina x Doyka Piotr (Łoniów 1868/11)
  66. ---------- Bronisława x Dziuba Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1941/20)
  67. ---------- Bronisława x Pietrzak Zygmunt (Niekrasów Świętokrzyski 1936/31)
  68. ---------- Cecylia x Litwin Marcin (Stężyca 1897/34)
  69. ---------- Edward x Raś Anastazja (Niekrasów Świętokrzyski 1937/2)
  70. ---------- Ewa x Mydłowicz Sebastian (Kraków - św. Salwator 1833/108)
  71. ---------- Franciszek x Tiszner Anna (Koprzywnica 1873/28)
  72. ---------- Franciszka x Chojka Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1843/10)
  73. ---------- Helena x Sowa Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1928/25)
  74. ---------- Ignacy x Łapa Marianna (Koprzywnica 1850/5)
  75. ---------- Jadwiga x Ciułany Mikołaj (Bebelno 1898/7)
  76. ---------- Jakub x Kamysz Franciszka (Kazimierza Mała 1882/11)
  77. ---------- Jan x Dziuba Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1931/2)
  78. ---------- Jan x Joniec Eleonora (Niekrasów Świętokrzyski 1943/31)
  79. ---------- Jan x Wiczkowski Marianna (Stężyca 1872/19)
  80. ---------- Jan x Woś Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/44)
  81. ---------- Jan x Woś Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1941/9)
  82. ---------- Janina x Dudzik Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1937/3)
  83. ---------- Józef x Chochoł Józefa (Klimontów 1848/9)
  84. ---------- Józef x Glica Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1923/5)
  85. ---------- Józef x Pinderak Teresa (Klimontów 1814/130)
  86. ---------- Józef x Rzepka Magdalena (Łoniów 1827/25)
  87. ---------- Józefa x Bień Tadeusz (Niekrasów Świętokrzyski 1945/15)
  88. ---------- Józefa x Rusak Dyzma (Niekrasów Świętokrzyski 1936/35)
  89. ---------- Julian x Kos Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1930/8)
  90. ---------- Julian x Wnuk Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1924/13)
  91. ---------- Katarzyna x Gronek Szczepan (Koprzywnica 1828/9)
  92. ---------- Klemens x Gaik Joanna (Koprzywnica 1848/3)
  93. ---------- Krystian x Gładki Małgorzata (Dmenin 1875/3)
  94. ---------- Leokadia x Walczyk Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1940/15)
  95. ---------- Łukasz x Turbacz Agnieszka (Koprzywnica 1859/8)
  96. ---------- Marcin x Kaczor Katarzyna (Koprzywnica 1819/19)
  97. ---------- Marianna x Durma Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1941/21)
  98. ---------- Marianna x Kleinst Franciszek (Stężyca 1860/13)
  99. ---------- Marianna x Polaczkiewicz Aleksander (Bebelno 1873/10)
  100. ---------- Marianna x Skrzypczak Benedykt (Klimontów 1883/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne