Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę B (wyników 14600):

  1. Babka Stanisław x Wójcik (Kozera) Katarzyna (Skała 1819/6)
  2. ---------- Tekla x Lampart Kasper (Połaniec 1870/17)
  3. B±bka Zofia x Kowalik Wincenty (Przyłęk 1857/7)
  4. B±bol Agnieszka x Siwek Jan (Czemierniki 1813/10)
  5. B±bolski Franciszka x Białka Kasper (Kraków - ¶w. Mikołaj 1837/25)
  6. B±bowicz Katarzyna x Leida Sebastian (Kurdwanów: wie¶ Wróblowice 1825/2)
  7. B±brzewski Mikołaj x Gradzicki Agnieszka (Raci±żek 1761/10)
  8. Babski Franciszek x Radkiewicz Konstancja (Raci±ż 1825/6)
  9. ---------- Jadwiga x Modrzyński Hilary Feliks (Pabianice 1860/81)
  10. ---------- Marianna x Łajca Jędrzej (Opole Lubelskie 1858/1)
  11. Babula Stefania x Janas Józef (Niekrasów ¦więtokrzyski 1934/15)
  12. ---------- Władysława x Bryk Bolesław (Niekrasów ¦więtokrzyski 1931/10)
  13. Babulin Lucyna x Ku¶nierz Jan (Łoniów 1818/116)
  14. Babus Szymon x Pawęza Katarzyna (Działoszyce 1836/13)
  15. Babu¶ka Marianna x Dawiec Piotr (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1844/4)
  16. ---------- Marianna x Sniedz Tomasz (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1849/5)
  17. ---------- Regina x Kępa Jan (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1800/4)
  18. Bac Katarzyna x Helt Marcin (Gniew 1732/4)
  19. Baca Barbara x Wojtas Jan (Domosławice, wie¶ Domosławice 1911/4)
  20. ---------- Bronisław x ¦wierczek Ewa (Domosławice, wie¶ Faliszewice 1912/1)
  21. ---------- Jan x Kotas Agnieszka (Kraków - ¶w. Florian 1846/2)
  22. ---------- Jan x Mendel Maria Klementyna (Domosławice, wie¶ Biskupice Melsztyńskie 1922/4)
  23. ---------- Paweł x Wójtowicz Józefa (Domosławice, wie¶ Domosławice 1920/2)
  24. ---------- Stanisław x Goryl Józefa (Domosławice, wie¶ Domosławice 1882/1)
  25. ---------- Stanisław x Koczwara Wiktoria (Domosławice, wie¶ Domosławice 1922/3)
  26. ---------- Zofia x Krakowski Józef (Domosławice, wie¶ Charzewice, Melsztyn 1894/2)
  27. Bach Albert x Nadolski Anna (Chwaszczyno 1861/3)
  28. ---------- Albrecht x Brillowski Matylda (Chwaszczyno 1874/6)
  29. ---------- Anna x Janiszewski Gotlib (Brok 1829/19)
  30. ---------- Franciszka x Kempisty Józef (Brok 1836/7)
  31. ---------- Hubert x Klas Daniela (Gniew 1953/15)
  32. ---------- Jan x Kania Marta (Raci±ż 1897/24)
  33. ---------- Jan x Kania Rozalia (Raci±ż 1901/7)
  34. ---------- Jerzy Zbigniew x Jaciubek Mirosława Izabella (Gniew 1968/15)
  35. ---------- Marianna x Zalcer Józef (Chwaszczyno 1751/4)
  36. ---------- Regina x Czarnecki Mateusz (Chwaszczyno 1752/7)
  37. Bachan Filip x Stępień Franciszka (Gródek 1881/8)
  38. ---------- Marcin x Stasiak Karolina (Gródek 1879/13)
  39. ---------- Tekla x Gogacz Michał (Gródek 1880/11)
  40. ---------- Zofia x Podolecki Felicjan (Gródek 1878/6)
  41. Bachanek Anna x Szczepaniak Roch (Gródek 1890/10)
  42. ---------- Czesław x Bernacik Marianna (Gródek 1880/5)
  43. ---------- Józefa x Bernacik Ignacy (Gródek 1878/3)
  44. ---------- Rozalia x Zawadzak Andrzej (Gródek 1888/1)
  45. Bachar Agnieszka x Grzyb Paweł (Ksi±żnice Wielkie 1865/17)
  46. Bachlewicz Anastazja x Rękawik Sebastian (Kazimierz Biskupi 1833/11)
  47. Bachman Marianna x Pilarczyk Szczepan (Grocholice 1884/2)
  48. Bachorek Magdalena x Zdziech Augustyn (Kraków - ¶w. Florian 1818/63)
  49. Bachórka Wojciech x Rudkowski Katarzyna (Lubraniec 1839/1)
  50. Bachorowski Anna x Skotnicki Jan (Kraków - Wszyscy ¦więci 1820/14)
  51. ---------- Wojciech x Sobecki Magdalena (Raci±żek 1792/3)
  52. Bachoski Antoni x ¦liwiń¶ki Barbara (Kraków - Wszyscy ¦więci 1832/75)
  53. Bachowicz Antonina x Jędyk Wincenty (Chlewiska 1826/17)
  54. Bachowski Anna x Berend Paweł (Gniew 1799/5)
  55. ---------- Stanisław x Porz±dnicki Marianna Tekla (Kraków - Mariacka 1816/75)
  56. ---------- Walenty x Mikulski Franciszka (Kraków - ¶w. Salwator 1845/15)
  57. Bachra Walenty x Bielecki Franciszka (Pniewnik 1848/7)
  58. Bachrymowicz Andrzej x Opuchowski Marianna (Pniewnik 1861/19)
  59. Bachulski Magdalena x Jaszczeński Andrzej (Kraków - Wszyscy ¦więci 1823/14)
  60. ---------- N. x Wałowicz N. (Kraków - Wszyscy ¦więci 1830/21)
  61. B±cik Franciszka x Nizikowski Józef (Mileszki 1868/4)
  62. ---------- Michał x Kozłowski Józefa (Mileszki 1873/25)
  63. Baciński Katarzyna x Tobolski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1906/16)
  64. ---------- Katarzyna x Tobolski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1906/16)
  65. Back Felicjanna x Matyasik Andrzej (Końskowola 1646/2)
  66. Backi Walenty x Badzi±żka Marianna (Gniew 1867/22)
  67. Backowski Jan x N. N. (Kraków - Wszyscy ¦więci 1827/36)
  68. Bacz Franciszka x Ozgiewicz (Ozga) Michał (Kraków - Mariacka 1841/43)
  69. ---------- Zofia x Szymborski Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1961/10)
  70. B±czak Andrzej x Terbieski Józefa (Mikstat 1828/7)
  71. B±czek Agata x Przyżanowski Antoni (Kraków - ¶w. Salwator 1815/70)
  72. ---------- Antoni x Marchewczycki Franciszka (Kraków - ¶w. Salwator 1817/86)
  73. ---------- Augustyn x Marchewka Agata (Kraków - ¶w. Salwator 1831/77)
  74. ---------- Franciszka x Adamski Feliks (Kraków - ¶w. Salwator 1830/10)
  75. ---------- Helena x Kozina Mateusz (Kraków - ¶w. Salwator 1816/35)
  76. ---------- Henryk x Pieni±żek Zofia (Górzno k. Garwolina 1964/1)
  77. ---------- Jan x Sekuła Janina (Górzno k. Garwolina 1939/30)
  78. ---------- Magdalena x Stanek Tomasz (Kraków - ¶w. Florian 1832/36)
  79. ---------- Marianna x Markus Jan (Kraków - ¶w. Stanisław na Skałce 1823/1)
  80. ---------- Marianna x Waligura Teodor (Kraków - ¶w. Salwator 1843/3)
  81. ---------- Stanisław x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1948/8)
  82. ---------- Szymon x Budzyński Marianna (Czemierniki 1813/46)
  83. ---------- Wojciech x Kozłowski Rozalia (Grudusk 1873/14)
  84. Baczeński Jakub x Piotrowski Marianna (Białobrzegi 1840/3)
  85. ---------- Katarzyna x Kołud Sebastian (Kraków - Mariacka 1824/10)
  86. ---------- Marianna x Wierzbicki Wawrzyniec (Barłożno 1736/7)
  87. Baczewicz Maciej x Urbański Anna (Gniew 1855/2)
  88. Baczewski Marianna x Czepiec Ignacy (Kraków - ¶w. Szczepan 1824/12)
  89. Baczkiewicz Jan x Wojciechowski Honorata (Kraków - Mariacka 1832/144)
  90. B±czkiewicz Regina x Korecki Walenty (Kraków - Mariacka 1812/70)
  91. B±czkowski Adam x Malkiewicz Anna (Hrubieszów 1874/18)
  92. ---------- Andrzej x Humicki Marianna (Hrubieszów 1874/10)
  93. ---------- Anna x Borysiewicz Jacek (Hrubieszów 1839/25)
  94. ---------- Anna x Franciuk Ludwik (Szumsk 1842/6)
  95. ---------- Anna x Olsza (Olszewski) Stanisław (Kraków - ¶w. Salwator 1849/25)
  96. ---------- Apolonia x Czuba Teodor (Gniew 1879/1)
  97. ---------- Balbina x Iwańczuk Joachim (Hrubieszów 1867/6)
  98. ---------- Błażej x Boraczyński Franciszka (Hrubieszów 1872/1)
  99. ---------- Feliks x Hubiński Anna (Hrubieszów 1860/6)
  100. ---------- Feliks x Milewicz Feliksa (Hrubieszów 1868/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne