Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę A (wyników 2024):

  1. Abrams Józef x Tomis Matylda (Gniew 1843/1)
  2. Abramski Tekla x Rosiak Antoni (Mileszki 1862/5)
  3. Abrateński Antoni x Radziniec Agata (Kraków - św. Florian 1834/115)
  4. Abratkiewicz Antonina x Hamernik Ludwik (Skórkowice 1879/17)
  5. ---------- Wojciech x Pytlus Franciszka (Skórkowice 1879/16)
  6. Abratkowicz Kazimierz x Jęcek Katarzyna (Skórkowice 1874/5)
  7. Abrecht Alfons x Schwartz Jadwiga (Gniew 1940/1)
  8. Abuś Grajda x Jakubowicz Mortka (Klimontów 1817/64)
  9. Abusolf Ignacy x Hoppe Agnieszka (Raciąż 1946/15)
  10. Achtelik Augustyna x Pytlarz Antoni (Przyłęk 1857/12)
  11. Acziorkowski Konstanty x Kleyn Franciszka (Barłożno 1849/20)
  12. Aczyk Marianna x Cios Stefan (Hrubieszów 1819/79)
  13. Adach Jan x Gratnik Agnieszka (Końskowola 1664/25)
  14. Adam Jadwiga x Podolski Marcin (Wieniec 1788/273)
  15. ---------- Otylia x Wilinski Paweł (Gniew 1872/7)
  16. Adamaszek Frayda x Gilman Ilondryn (Klimontów 1824/50)
  17. Adamaytis Ewa x Jurewicz Maciej (Łabunowo 1793/1)
  18. ---------- Szymon x Płanczinas Zofia (Łabunowo 1783/9)
  19. Adamcki Józef x Śląski Katarzyna (Lubraniec 1857/8)
  20. Adamczak Agnieszka x Janeczka Marcin (Łoniów 1832/35)
  21. ---------- Andrzej x Karasiński Marianna (Łoniów 1869/17)
  22. ---------- Apolonia x Biskup Michał (Koprzywnica 1817/4)
  23. ---------- Apolonia x Dybus Franciszek (Łoniów 1855/21)
  24. ---------- Elżbieta x Jankowski Józef (Łoniów 1842/3)
  25. ---------- Franciszek x Grudzień Gertruda (Łoniów 1859/14)
  26. ---------- Franciszka x Kos Wojciech (Łoniów 1852/8)
  27. ---------- Jadwiga x Kumar Jan (Łoniów 1854/14)
  28. ---------- Jakub x Kowalski Franciszka (Łoniów 1835/11)
  29. ---------- Jan x Banaśkiewicz Julianna (Łoniów 1868/24)
  30. ---------- Jan x Grochowina Małgorzata (Lubraniec 1857/21)
  31. ---------- Jan x Waligórski Agnieszka (Łoniów 1825/242)
  32. ---------- Józef x Jędrzejak Marianna (Łoniów 1814/151)
  33. ---------- Józef x Koprowicz Teresa (Wieniec 1809/530)
  34. ---------- Józefa x Krupa Andrzej (Łoniów 1870/11)
  35. ---------- Karol x Dyda Katarzyna (Połaniec 1877/22)
  36. ---------- Katarzyna x Grzik Wawrzyniec (Koprzywnica 1817/17)
  37. ---------- Katarzyna x Kuś Michał (Połaniec 1877/5)
  38. ---------- Klemens x Domański Agnieszka (Łoniów 1829/8)
  39. ---------- Klemens x Domański Marianna (Łoniów 1832/15)
  40. ---------- Klemens x Dyląg Jadwiga (Łoniów 1840/5)
  41. ---------- Klemens x Lewandowski Józefa (Łoniów 1822/187)
  42. ---------- Ludwik x Brzozowska Ewa (Brzeziny 1780/1851)
  43. ---------- Maciej x Maćkowska Agata (Połaniec 1867/47)
  44. ---------- Maciej x Szkutnicki Franciszka (Łoniów 1822/199)
  45. ---------- Małgorzata x Złotek Maciej (Łoniów 1837/13)
  46. ---------- Marcin x Wieczorek Marianna (Łoniów 1827/23)
  47. ---------- Marianna x Bokwa Kazimierz (Koprzywnica 1836/2)
  48. ---------- Marianna x Ciemnicki Tomasz (Ludzisko 1836/0)
  49. ---------- Marianna x Formański Stanisław (Łoniów 1814/215)
  50. ---------- Marianna x Jankowski Andrzej (Łoniów 1831/3)
  51. ---------- Marianna x Kawecki Antoni (Łoniów 1844/24)
  52. ---------- Marianna x Siwiec Feliks (Łoniów 1822/166)
  53. ---------- Mateusz x Skomerski Marianna (Wieniec 1771/105)
  54. ---------- Michał x Jaśkiewicz Salomea (Łoniów 1813/54)
  55. ---------- Norbert x Jędrzyk Zofia (Łoniów 1818/217)
  56. ---------- Paweł x Leśniak Józefa (Łoniów 1859/20)
  57. ---------- Piotr x Grudzień Rozalia (Łoniów 1830/20)
  58. ---------- Rozalia x Kos Andrzej (Łoniów 1853/3)
  59. ---------- Salomea x Chudzik Wawrzyniec (Łoniów 1830/9)
  60. ---------- Szymon x Książka Marianna (Łoniów 1822/107)
  61. ---------- Szymon x Rowiński Katarzyna (Łoniów 1843/14)
  62. ---------- Tekla x Tomczyński Błażej (Łoniów 1832/3)
  63. ---------- Tomasz x Kaniewski Marianna (Łoniów 1843/1)
  64. ---------- Wawrzyniec x Szymański Konstancja (Łoniów 1846/2)
  65. ---------- Zofia x Krzyszczak Franciszek (Łoniów 1829/9)
  66. Adamczeski Paweł x Krzyminski Barbara (Czermno 1859/7)
  67. ---------- Stanisław x Wciński Marianna (Czermno 1859/19)
  68. Adamczewski Alojzy x Jochman Emilia Michalina (Kościelec pow. kaliski 1852/23)
  69. ---------- Anastazja x Rogalski Józef (Lubraniec 1843/5)
  70. ---------- Andrzej x Ciesielski Anastazja (Kazimierz Biskupi 1901/7)
  71. ---------- Antoni x Brąszkowski Anna (Gniew 1780/11)
  72. ---------- Antoni x Michałowicz Antonina (Mileszki 1849/23)
  73. ---------- Antonina x Potakowski Mateusz (Mileszki 1849/2)
  74. ---------- Apolonia x Smykaj Józef (Kazimierz Biskupi 1902/10)
  75. ---------- August x Sowiński Anna (Lubraniec 1844/9)
  76. ---------- Balbina x Niewiadomski Maciej (Mileszki 1852/5)
  77. ---------- Błażej x Harenza Wiktoria (Kraszewice 1891/54)
  78. ---------- Franciszek x Ziętkiewicz Katarzyna (Mileszki 1866/2)
  79. ---------- Franciszka x Sapienski Wojciech (Czermno 1824/16)
  80. ---------- Jadwiga x Kamiński Andrzej (Mileszki 1867/18)
  81. ---------- Jakub x Milej Zofia (Łomna 1895/6)
  82. ---------- Jolanta x Niezgoda Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1972/5)
  83. ---------- Józef x Combrzyński Marianna (Mileszki 1873/4)
  84. ---------- Józef x Szmitka Magdalena (Mileszki 1861/1)
  85. ---------- Józef x Szustakiewicz Julianna (Mileszki 1860/19)
  86. ---------- Józefa x Płociński Franciszek (Łomna 1893/5)
  87. ---------- Julianna x Walaszczyk Jan (Mileszki 1863/33)
  88. ---------- Katarzyna x Gorzkiewicz Józef (Mileszki 1869/1)
  89. ---------- Katarzyna x Jaszczak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1925/22)
  90. ---------- Katarzyna x Kańczucki Józef (Mileszki 1852/25)
  91. ---------- Kazimierz x Wiśniewski Julianna (Czermno 1833/15)
  92. ---------- Konstanty x Zieliński Józefa (Mileszki 1867/19)
  93. ---------- Ksawery x Palasiński Teofila (Mileszki 1849/4)
  94. ---------- Marianna x Klimczak Franciszek (Czermno 1835/1)
  95. ---------- Marianna x Skarbek Jan Romuald (Mileszki 1855/6)
  96. ---------- Rozalia x Ziętkiewicz Wojciech (Mileszki 1861/6)
  97. ---------- Stanisława x Cetner Kajetan (Kazimierz Biskupi 1902/24)
  98. ---------- Stanisława x Jaszczak Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1900/16)
  99. ---------- Stanisława x Jaszczak Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1900/16)
  100. ---------- Tekla x Kiernol Piotr (Mileszki 1867/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne