Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę A (wyników 2024):

  1. Aachen Izrael x Goldhamer Zysla (Klimontów 1824/19)
  2. Aaron Sara x Jaśkiewicz Mosiek (Klimontów 1815/180)
  3. Aaronowicz Gitla x Koplowicz Dawid (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/39)
  4. ---------- Gitla x Mendel Mendel (Klimontów 1815/60)
  5. Abaksiewicz Petronela x Ławrynowicz Maciej (Łabunowo 1817/1)
  6. Abalach Józef x Grabowski Bronisława (Gniew 1918/1)
  7. ---------- Józef x Grabowski Bronisława (Gniew 1918/2)
  8. Abel Augustyn Franciszek x Nylk (Nelke) Ewa (Raciąż 1887/4)
  9. Abraam Liba x Immerglikk Szymon (Zielonki 1836/7)
  10. Abraamowicz Kazimierz x Pałczyński Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1825/24)
  11. Abrachamowicz Haja x Mortkowicz Herszel (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/16)
  12. ---------- Henna x Wulsowicz Dawid (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/16)
  13. ---------- Josko x Aronowicz Rykła (Trzebieszów 1812/351)
  14. ---------- Kryska x Masiak Maciej (Okrzeja 1823/30)
  15. ---------- Martko x Herzkowicz Faiga (Jeżów 1819/37)
  16. ---------- Tauba x Leyzorowicz Szaja (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/23)
  17. Abraham Andrzej x Porsz Katarzyna (Gniew 1747/12)
  18. ---------- Dorota x Krakowski Jakub (Końskowola 1657/25)
  19. ---------- Matla x Nusbaum Szinlewąs (Koprzywnica 1823/19)
  20. Abrahamowicz Cwetla x Izraelowicz Eli (Klimontów 1812/29)
  21. ---------- Gitla x Wolf Kalma (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/9)
  22. ---------- Szmert x Jusk Laia (Klimontów 1820/101)
  23. Abrahanowicz Stacha x Lejnowicz Werc (Koprzywnica 1813/10)
  24. Abram Anna x Elta Jan (Gniew 1758/6)
  25. ---------- Dymitr x Bazian Katarzyna (Hrubieszów 1857/27)
  26. ---------- Rachela x Jaśkowicz Berek (Klimontów 1816/154)
  27. ---------- Radla x Izraelowicz Michał (Klimontów 1815/49)
  28. Abramacz Agnieszka x Kania Józef (Dzierzgów 1832/26)
  29. Abramczyk Agata x Krawczyk Wojciech (Górzno k. Garwolina 1724/4)
  30. ---------- Anna x Ślisz Paweł (Górzno k. Garwolina 1730/4)
  31. ---------- Antonina x Bartosiński Michał (Łomna 1882/29)
  32. ---------- Antonina x Dupek Franciszek (Mileszki 1859/24)
  33. ---------- Benedykt x Bogdan Marianna (Brok 1827/34)
  34. ---------- Benedykt x Lipski Ewa (Brok 1817/38)
  35. ---------- Ewa x Lis Kacper (Górzno k. Garwolina 1772/1)
  36. ---------- Franciszka x Dupka Jan (Brok 1829/18)
  37. ---------- Franciszka x Lipiński Jan (Łomna 1894/30)
  38. ---------- Franciszka x Szymański Stanisław (Łomna 1891/36)
  39. ---------- Jadwiga x Grzybowski Kazimierz (Dzierzgów 1829/21)
  40. ---------- Jadwiga x Nadstawny Błażej (Górzno k. Garwolina 1722/3)
  41. ---------- Jan x Zwierz Agnieszka (Łoniów 1860/8)
  42. ---------- Józef x Koduszewski Marianna (Łomna 1893/34)
  43. ---------- Józef x Kopeć Marianna (Łoniów 1864/6)
  44. ---------- Józef x Reczek Marianna (Łoniów 1873/5)
  45. ---------- Julianna x Białobrzeski Andrzej (Łomna 1883/24)
  46. ---------- Katarzyna x Zwierzyk Szymon (Koprzywnica 1869/8)
  47. ---------- Małgorzata x Bonecki Walenty (Łomna 1884/16)
  48. ---------- Małgorzata x Wierzbicki Jan (Koprzywnica 1833/41)
  49. ---------- Marianna x Bakensztos Gotfryd Karol (Łomna 1882/17)
  50. ---------- Marianna x May Michał (Łoniów 1862/5)
  51. ---------- Marianna x Michalak Jan (Łomna 1889/5)
  52. ---------- Marianna x Rowiński Jan (Łoniów 1824/28)
  53. ---------- Mateusz x Adamiak Marianna (Bełdów 1895/33)
  54. ---------- Michał x Dłutek Julianna (Łomna 1890/29)
  55. ---------- Michał x Zwierz Agata (Łoniów 1854/3)
  56. ---------- Mikołaj x Krawczyk Rozalia (Łoniów 1827/28)
  57. ---------- Paulina x Milej Walenty (Łomna 1886/13)
  58. ---------- Salomea x Rusak Wojciech (Górzno k. Garwolina 1787/7)
  59. ---------- Stanisław x Jankowski Franciszka (Łoniów 1874/10)
  60. ---------- Stanisław x Kalota Franciszka (Łomna 1895/9)
  61. ---------- Stanisław x Maj Helena (Łoniów 1857/11)
  62. Abramek Agata x Wójtas Maciej (Okrzeja 1845/8)
  63. ---------- Antoni x Gajek Marianna (Okrzeja 1858/48)
  64. ---------- Błażej x Kuchnio Marianna (Okrzeja 1861/15)
  65. ---------- Maciej x Capała Marianna (Końskowola 1687/5)
  66. ---------- Salomea x Ochnik Józef (Okrzeja 1852/31)
  67. ---------- Urszula x Szczubelski Franciszek (Okrzeja 1865/40)
  68. Abramicz Dobra x Gdelowicz Herszek (Czemierniki 1812/17)
  69. Abramowicz Agnieszka x Bednarski Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1833/33)
  70. ---------- Dorota x Woytkiewicz Stanisław (Łabunowo 1786/1)
  71. ---------- Elżbieta x Weber Frydrych (Górzno k. Garwolina 1826/23)
  72. ---------- Herszla x Abramowicz Sora (Połaniec 1824/43)
  73. ---------- Ignacy x Stelmach Jadwiga (Bebelno 1885/15)
  74. ---------- Ita x Erzkowicz Major (Serokomla 1810/2)
  75. ---------- Jan x Janklewicz Sara (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/86)
  76. ---------- Józef x Zdziechowicz Marianna (Bebelno 1851/4)
  77. ---------- Katarzyna x Pulikowski Hilary (Górzno k. Garwolina 1832/15)
  78. ---------- Kazimierz x Nowak Magdalena (Kraków - Mariacka 1820/79)
  79. ---------- Kazimierz x Psarsski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1817/39)
  80. ---------- Leia x Szlamowicz Wigdor (Brok 1825/27)
  81. ---------- Lewek x Szajowicz Estera (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/92)
  82. ---------- Maria x Boruchowicz Abram (Połaniec 1820/19)
  83. ---------- Maria x Hersikowicz Nuzen (Klimontów 1814/33)
  84. ---------- Marianna x Denisiuk Dawid (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/9)
  85. ---------- Marianna x Frencel Aleksander (Bebelno 1877/2)
  86. ---------- Marianna x Pałka Paweł (Koprzywnica 1838/28)
  87. ---------- Marianna x Zawadzki Marcin (Dobrzejewice 1855/13)
  88. ---------- Maryen x Jóźkowicz Izrael (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/19)
  89. ---------- Michał x Pikes Jutta (Lgota Wielka 1818/21)
  90. ---------- Mosiek x Dawidowicz Rywka (Koprzywnica 1816/1)
  91. ---------- Sora x Abramowicz Herszla (Połaniec 1824/43)
  92. ---------- Stanisław x Gosławski Marianna (Kraków - św. Anna 1821/1)
  93. ---------- Styczek x Lewkowicz Ruda (Koprzywnica 1817/1)
  94. ---------- Syfra x Cielgow Feliks (Jeżów 1824/6)
  95. ---------- Teodora x Korszyn Franciszek (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/4)
  96. ---------- Tomasz x N. Agnieszka (Podlesie 1609/1)
  97. ---------- Tomasz x Wędr Julianna (Łoniów 1868/5)
  98. Abramowski Elżbieta x Mosman Jakub (Gniew 1762/30)
  99. ---------- Marcin x Hinz Walentyna (Stężyca 1884/21)
  100. ---------- Marcin x Sikorski Elżbieta (Gniew 1745/28)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne