Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zwoliński (wyników 118):

  1. Zwodziasz Wawrzyniec x Cnyk Teresa (Luszyn 1840/9)
  2. Zwoleń Franciszka x Pawlik Wojciech (Domosławice, wieś Faliszewice 1900/1)
  3. ---------- Maria Izabela x Dudek Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1920/5)
  4. ---------- Piotr x Piech Agata (Domosławice, wieś Domosławice 1880/2)
  5. ---------- Teresa x Język Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1905/2)
  6. ---------- Zofia x Ojczyk Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1924/1)
  7. Zwolennik Jan Kanty x Longa Barbara (Zielonki 1845/26)
  8. Zwoleńska Wiktoria x Rozicki Grzegorz (Brzeziny 1774/1701)
  9. Zwoleński Agnieszka x Fladzieński Walenty (Kraków - św. Florian 1811/18)
  10. ---------- Barbara x Wojkowski Jan (Papowo Toruńskie 1848/6)
  11. ---------- Franciszka x Banaś Jan (Zielonki 1849/30)
  12. ---------- Franciszka x Filipowski Wincenty (Kraków - św. Florian 1827/21)
  13. ---------- Ignacy x Sietnicki Tekla (Kraków - Mariacka 1830/9)
  14. ---------- Jacek x Wójcik Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1803/19)
  15. ---------- Jakub x Orzechowski Barbara (Papowo Toruńskie 1833/15)
  16. ---------- Jan x Sadowski Marianna (Zielonki 1841/21)
  17. Zwolenski Józef Benedykt x Bielecki Brygida (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1838/1)
  18. Zwoleński Katarzyna x Rutkowski Paweł (Kraków - św. Florian 1824/51)
  19. ---------- Kazimierz x Bielicki Zofia (Hrubieszów 1873/3)
  20. ---------- Kunegunda x Głażejewski Marcin (Papowo Toruńskie 1837/9)
  21. ---------- Piotr x Chojecki Paulina (Górzno k. Garwolina 1843/10)
  22. ---------- Stanisław x Benowski Franciszka (Kraków - św. Florian 1811/22)
  23. Zwolicki Jan x Drążkowski Marta (Gniew 1927/13)
  24. ---------- Jan x Kłosz Marianna (Barłożno 1890/3)
  25. ---------- Józef x Krzykowski Franciszka (Barłożno 1891/13)
  26. ---------- Piotr x Fabjan Klara (Barłożno 1923/4)
  27. Zwolinski Anna x Reiss Ferdynand (Gniew 1846/54)
  28. Zwoliński Antoni x Smelkowski Monika (Gniew 1916/31)
  29. ---------- Antoni x Smelkowski Monika (Gniew 1916/32)
  30. ---------- Barbara x Woytyniak Urban (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1818/9)
  31. ---------- Franciszek x Rosiak Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/12)
  32. ---------- Franciszka x Staszewski Ignacy (Surhów 1865/9)
  33. ---------- Henryla x Mika Stefan (Górzno k. Garwolina 1969/27)
  34. ---------- Ignacy x Junczyk Emilia (Kraków - św. Anna 1822/17)
  35. ---------- Jakub x Piątkowski Magdalena (Kraków - św. Anna 1835/35)
  36. ---------- Jan x Gołuszkiewicz Barbara (Kraków - Mariacka 1846/33)
  37. ---------- Jan x Skuciński Anna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/25)
  38. ---------- Jan x Tomaszewski Angela (Żelazna 1869/13)
  39. ---------- Jan x Urbański Józefa (Łomna 1894/3)
  40. ---------- Józef x Kossowski Julianna (Kraków - św. Florian 1814/9)
  41. ---------- Józefa x Opaliński Tomasz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/42)
  42. ---------- Kacper x Starczewski Jadwiga (Wieniec 1785/235)
  43. ---------- Katarzyna x Domański Szymon (Kraków - św. Szczepan 1836/16)
  44. ---------- Katarzyna x Szafarczyk Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1828/9)
  45. ---------- Łukasz x Dudkiewicz Elżbieta (Kraków - św. Mikołaj 1850/27)
  46. ---------- Maciej x Januszewski Marianna (Papowo Toruńskie 1783/9)
  47. ---------- Marianna Balbina x Rylski Ignacy Józef (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/199)
  48. ---------- Marianna x Kotusiński Jan (Kraków - św. Florian 1829/73)
  49. ---------- Marianna x Niks Jakub (Papowo Toruńskie 1856/16)
  50. ---------- Mateusz x Bujak Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1830/1)
  51. ---------- Mateusz x Głowaczyński Urszula (Kraków - Mariacka 1817/51)
  52. Zwolinski Michał x Adrian Marianna (Gniew 1856/70)
  53. Zwoliński Michał x Borowski Matylda (Kraków - św. Salwator 1834/38)
  54. Zwolinski Michał x Lipiński Joanna (Gniew 1888/23)
  55. Zwoliński Róża x Deredas Franciszek (Nieborów 1836/22)
  56. ---------- Rozalia x Kozieł Bonawentura (Nieborów 1829/13)
  57. ---------- Salomea x Sięga Karol (Kraków - św. Florian 1823/64)
  58. ---------- Walentyn x Hermański Katarzyna (Wieniec 1772/116)
  59. Zwolski Agata x Stylski Franciszek (Koprzywnica 1826/30)
  60. ---------- Andrzej x Nawrocki Katarzyna (Koprzywnica 1850/36)
  61. ---------- Anna x Dziubek Józef (Koprzywnica 1858/10)
  62. ---------- Antoni x Liśkiewicz Helena (Koprzywnica 1813/4)
  63. ---------- Antoni x Orzechowski Magdalena (Koprzywnica 1821/35)
  64. ---------- Barbara x Gawroński Piotr (Koprzywnica 1842/10)
  65. ---------- Barbara x Jaros Jan (Koprzywnica 1866/11)
  66. ---------- Błażej x Domowski Jadwiga (Koprzywnica 1832/98)
  67. ---------- Elżbieta x Ganiewski Marcin (Koprzywnica 1826/6)
  68. ---------- Franciszek x Bąkowski Helena (Łoniów 1821/137)
  69. ---------- Franciszek x Marczewski Katarzyna (Koprzywnica 1843/47)
  70. ---------- Franciszka x Domaradzki Błażej (Koprzywnica 1842/8)
  71. ---------- Franciszka x Jasiński Franciszek (Koprzywnica 1842/12)
  72. ---------- Franciszka x Sokołowski Walenty (Koprzywnica 1843/35)
  73. ---------- Helena x Uchański Walenty (Koprzywnica 1817/50)
  74. ---------- Ignacy x Celoski Jadwiga (Koprzywnica 1831/32)
  75. ---------- Ignacy x Cyleski Jadwiga (Koprzywnica 1832/100)
  76. ---------- Jadwiga x Gałczyński Szczepan (Koprzywnica 1834/7)
  77. ---------- Jadwiga x Marczewski Wojciech (Koprzywnica 1838/20)
  78. ---------- Jadwiga x Skrzypczak Kazimierz (Koprzywnica 1814/30)
  79. ---------- Jakób x Bzdyrski Katarzyna (Koprzywnica 1822/23)
  80. ---------- Jan x Bocheński Magdalena (Koprzywnica 1858/57)
  81. ---------- Jan x Grudniowski Marianna (Koprzywnica 1846/42)
  82. ---------- Jan x Klubiński Kunegunda (Koprzywnica 1845/31)
  83. ---------- Jan x Zawolik Agata (Koprzywnica 1819/24)
  84. ---------- Jędrzej x Kurosada Helena (Koprzywnica 1825/43)
  85. ---------- Józef x Czerwiński Małgorzata (Koprzywnica 1831/31)
  86. ---------- Józefa x Kwietniewski Tomasz (Koprzywnica 1837/20)
  87. ---------- Juliana x Marczewski Maurycy (Koprzywnica 1823/18)
  88. ---------- Julianna x Hamerski Szymon (Koprzywnica 1870/26)
  89. ---------- Katarzyna x Koziarski Wincenty (Koprzywnica 1843/20)
  90. ---------- Katarzyna x Kurosad Wincenty (Koprzywnica 1860/19)
  91. ---------- Katarzyna x Lipczyński Kazimierz (Koprzywnica 1832/43)
  92. ---------- Katarzyna x Uchański Kasper (Koprzywnica 1823/36)
  93. ---------- Małgorzata x Liśnicki Tomasz (Koprzywnica 1818/16)
  94. ---------- Małgorzata x Sokołowski Franciszek (Koprzywnica 1818/24)
  95. ---------- Marcin x Sadowa Jadwiga (Koprzywnica 1820/45)
  96. ---------- Marianna x Gałczyński Szczepan (Koprzywnica 1841/3)
  97. ---------- Marianna x Gorycki Ludwik (Koprzywnica 1836/11)
  98. ---------- Marianna x Jasiński Fabian (Koprzywnica 1832/20)
  99. ---------- Marianna x Kurosad Bernard (Koprzywnica 1834/10)
  100. ---------- Marianna x Kurosad Wawrzyniec (Koprzywnica 1864/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne