Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zwierzyk (wyników 108):

  1. Zwierciński Jan x Nozeński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1843/41)
  2. Zwierczyński Jan x Chudziński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/3)
  3. Zwierek Apolonia x Derda Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1823/12)
  4. ---------- Błażej x Wołek Zofia (Kraków - Mariacka 1840/1)
  5. ---------- Łucja x Sowiński Gabriel (Kraków - Mariacka 1831/2)
  6. ---------- Michał x Musiał Teresa (Kraków - św. Szczepan 1842/15)
  7. Zwierkowski Andrzej x Linowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1818/50)
  8. Zwiernik Jadwiga x Gawlik Piotr (Zakliczyn 1777/12)
  9. ---------- Michał x Nuszkiewicz Rozalia (Zakliczyn 1777/2)
  10. ---------- Paweł x Kozłowski Franciszka (Koprzywnica 1819/29)
  11. Zwierski Katarzyna x Leoszecki Franciszek (Gniew 1846/38)
  12. Zwierz Agata x Abramczyk Michał (Łoniów 1854/3)
  13. ---------- Agnieszka x Abramczyk Jan (Łoniów 1860/8)
  14. ---------- Agnieszka x Lis Kacper (Górzno k. Garwolina 1774/8)
  15. ---------- Agnieszka x Pęgay Szymon (Łoniów 1845/14)
  16. ---------- Antonina x Namiracz Jakub (Łoniów 1871/15)
  17. ---------- Ewa x Zając Stanisław (Łoniów 1851/16)
  18. ---------- Franciszek x Przybyś Julianna (Łoniów 1862/9)
  19. ---------- Franciszka józefa x Jarocki Tadeusz (Kraków - Mariacka 1815/18)
  20. ---------- Hanna x Lis Zbigniew (Górzno k. Garwolina 1965/19)
  21. ---------- Jadwiga x Marzec Jan (Łoniów 1874/3)
  22. ---------- Jakub x Bożęta Agnieszka (Łoniów 1839/21)
  23. ---------- Jan x Błasiak Marianna (Łoniów 1868/20)
  24. ---------- Julianna x May Walenty (Łoniów 1865/23)
  25. ---------- Kunegunda x Gładysz Tomasz (Łoniów 1845/13)
  26. ---------- Marianna x Niedzielski Walenty (Łoniów 1860/19)
  27. ---------- Paweł x Skrzypczak Helena (Łoniów 1845/1)
  28. ---------- Regina x Kłos Kazimierz (Kiczki 1806/3)
  29. ---------- Salomea x Malecki Marcin (Łoniów 1852/10)
  30. ---------- Scholastyka x Kłos Maciej (Kiczki 1804/2)
  31. ---------- Teresa x Staszczyk Jakub (Łoniów 1854/5)
  32. ---------- Walenty x Maj Salomea (Łoniów 1849/18)
  33. ---------- Wincenty x Starowicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1851/34)
  34. Zwierzchaczewski Maciej x Orzechowski Franciszka (Lubraniec 1857/14)
  35. Zwierzchlejski Szymon x Nejman Marianna Magdalena (Grocholice 1881/6)
  36. Zwierzchlewski Franciszek x Biedrzycka Rozalia (Brzeziny 1776/1750)
  37. Zwierzchoski Błażej x Bilecki Józefa (Czermno 1860/4)
  38. ---------- Jakub x Skrobasiński Marianna (Czermno 1862/20)
  39. ---------- Jan x Cieślak Rozalia (Czermno 1841/11)
  40. ---------- Jędrzej x Jóźwik Marianna (Czermno 1858/7)
  41. ---------- Jędrzej x Pawlak Józefa (Czermno 1859/14)
  42. ---------- Kazimierz x Dobaczeski Antonina (Czermno 1855/2)
  43. ---------- Kazimierz x Skrobosz Katarzyna (Czermno 1858/8)
  44. Zwierzchowski Antonina x Gackowski Wincenty (Krysk 1874/10)
  45. ---------- Franciszek x Mikołajski Marianna (Grudusk 1891/1)
  46. ---------- Franciszek x Suchodolski Marianna (Czermno 1835/6)
  47. ---------- Franciszka x Bieniewicz Piotr (Czermno 1834/5)
  48. ---------- Jan x Rudowski Anna (Płock 1888/94)
  49. ---------- Katarzyna x Bett Antoni (Wieniec 1805/473)
  50. ---------- Kazimierz x Boguszewski Agnieszka (Czermno 1831/2)
  51. ---------- Klara x Kozłowski Norbert (Wieniec 1803/445)
  52. ---------- Ludwika x Sudowski Antoni (Działoszyce 1875/15)
  53. ---------- Magdalena x Sobiecki Piotr (Czermno 1827/11)
  54. ---------- Marianna x Suchodolski Mateusz (Czermno 1840/11)
  55. ---------- Stanisław Leopold x Dymiński Balbina (Krysk 1873/6)
  56. ---------- Waldemar x Sitarz Jolanta (Raciąż 1975/14)
  57. Zwierzeński Stanisław x Jakubczak Magdalena (Buczek 1867/4)
  58. Zwierzewicz Marcin x Borkowski Anna (Kraków - św. Florian 1825/112)
  59. Zwierzewski Stanisław x Tyliński Zofia (Kraków - św. Anna 1828/20)
  60. Zwierzowicz Franciszka x Suciński Jakub (Kraków - św. Florian 1846/3)
  61. ---------- Jadwiga Teresa x Łancucki Mikołaj (Kraków - św. Florian 1844/41)
  62. ---------- Marcin x Karliński Marianna (Kraków - św. Florian 1837/95)
  63. ---------- Marianna x Turski Jan (Kraków - Mariacka 1835/44)
  64. Zwierzycki Magdalena x Sobolewski Stefan (Pabianice 1857/9)
  65. Zwierzyk Agnieszka x Harszla Jan (Koprzywnica 1863/10)
  66. ---------- Andrzej x Piotrowski Wiktoria (Koprzywnica 1839/57)
  67. ---------- Andrzej x Sadowa Franciszka (Koprzywnica 1869/7)
  68. ---------- Anna x Kołacz Szymon (Koprzywnica 1820/8)
  69. ---------- Anna x Książka Wawrzyniec (Łoniów 1834/20)
  70. ---------- Anna x Pacholczyk Franciszek (Koprzywnica 1840/19)
  71. ---------- Antoni x Kordyga Anna (Koprzywnica 1865/50)
  72. ---------- Barbara x Harszla Marcin (Koprzywnica 1832/19)
  73. ---------- Bartłomiej x Starszlon Franciszka (Koprzywnica 1817/57)
  74. ---------- Franciszek x Bielecki Łucja (Łoniów 1827/35)
  75. ---------- Franciszka x Kołacz Jan (Łoniów 1826/12)
  76. ---------- Ignacy x Ceber Katarzyna (Koprzywnica 1857/55)
  77. ---------- Jan x Harszla Agnieszka (Koprzywnica 1846/41)
  78. ---------- Jan x Wroniecki Marianna (Koprzywnica 1860/53)
  79. ---------- Józef x Starzyński Antonina (Klimontów 1819/142)
  80. ---------- Józefa x Wiechoski Michał (Koprzywnica 1850/33)
  81. ---------- Józefa x Woźniak Jan (Koprzywnica 1843/46)
  82. ---------- Julianna x Paciora Wawrzyniec (Koprzywnica 1864/40)
  83. ---------- Katarzyna x Lis Tomasz (Koprzywnica 1838/17)
  84. ---------- Katarzyna x Wiśniewski Adam (Koprzywnica 1863/38)
  85. ---------- Kazimierz x Banasik Marianna (Łoniów 1857/6)
  86. ---------- Kazimierz x Pacholczak Marianna (Koprzywnica 1832/101)
  87. ---------- Łucja x Kołacz Józef (Łoniów 1849/16)
  88. ---------- Ludwika x Dysloski Maciej (Koprzywnica 1866/7)
  89. ---------- Łukasz x Paciorek Marianna (Koprzywnica 1862/37)
  90. ---------- Marianna x Kołacz Andrzej (Koprzywnica 1860/18)
  91. ---------- Marianna x Struzyk Wojciech (Koprzywnica 1820/39)
  92. ---------- Marianna x Styczeń Walenty (Koprzywnica 1832/88)
  93. ---------- Michał x Kołacz Tekla (Koprzywnica 1832/99)
  94. ---------- Michał x Sadowa Magdalena (Koprzywnica 1849/53)
  95. ---------- Onufry x Łapianka Tekla (Koprzywnica 1830/40)
  96. ---------- Rozalia x Charsla Józef (Koprzywnica 1843/6)
  97. ---------- Rozalia x Kaczor Michał (Koprzywnica 1855/11)
  98. ---------- Szymon x Abramczyk Katarzyna (Koprzywnica 1869/8)
  99. ---------- Szymon x Staszczyk Teresa (Łoniów 1850/16)
  100. ---------- Tomasz x Żak Apolonia (Koprzywnica 1836/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne