Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zimoląg (wyników 77):

  1. Zimnowoda Antoni x Rutkowski Małgorzata (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1786/28)
  2. ---------- Bartłomiej x Flak Anna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1764/7)
  3. ---------- Jakub x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1758/2)
  4. ---------- Julianna x Kryszpowski Michał (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/4)
  5. ---------- Kacper x Rutkowski Jadwiga (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/5)
  6. ---------- Stanisław x Rutkowski Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1793/7)
  7. ---------- Walenty x Krukwa Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1762/6)
  8. ---------- Walenty x Rutkowski Franciszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/5)
  9. Zimoch Feliks x Baran Wiktoria (Bebelno 1825/12)
  10. Zimoląg Agnieszka x Bystrowski Bartłomiej (Bebelno 1844/5)
  11. ---------- Andrzej x Moroń Katarzyna (Bebelno 1857/12)
  12. ---------- Anna x Zając Jan (Klimontów 1871/10)
  13. ---------- Apolonia x Stramski Franciszek (Bebelno 1854/11)
  14. ---------- Bartłomiej x Wąsik Jadwiga (Bebelno 1835/1)
  15. ---------- Feliks x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/4)
  16. ---------- Franciszek x Kaminski Magdalena (Bebelno 1870/6)
  17. ---------- Franciszek x Lelonek Józefa (Bebelno 1873/5)
  18. ---------- Grzegorz x Oszczygieł Barbara (Bebelno 1856/18)
  19. ---------- Jadwiga x Suliga Tomasz (Bebelno 1862/5)
  20. ---------- Jakub x Kuklewski Katarzyna (Bebelno 1863/6)
  21. ---------- Jakub x Wołoch Kunegunda (Bebelno 1832/15)
  22. ---------- Jan x Chudoba Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1819/10)
  23. ---------- Jan x Kaczmarczyk Marcjanna (Bebelno 1811/4)
  24. ---------- Jan x Lelonek Barbara (Bebelno 1828/9)
  25. ---------- Jan x Rydz Teresa (Bebelno 1820/6)
  26. ---------- Jan x Suliga Katarzyna (Bebelno 1899/13)
  27. ---------- Józef x Marzec Franciszka (Bebelno 1886/7)
  28. ---------- Józef x Pędzik Józefa (Bebelno 1901/2)
  29. ---------- Józefa x Chyliński Stanisław (Bebelno 1885/3)
  30. ---------- Józefa x Lelonek Andrzej (Bebelno 1862/3)
  31. ---------- Julianna x Guła Józef (Bebelno 1897/3)
  32. ---------- Katarzyna x Giedz Jan (Bebelno 1836/1)
  33. ---------- Katarzyna x Janusz Mateusz (Bebelno 1779/1)
  34. ---------- Katarzyna x Kowalik Jakub (Bebelno 1852/1)
  35. ---------- Katarzyna x Słowik Piotr (Bebelno 1881/3)
  36. ---------- Katarzyna x Wołoch Wincenty (Bebelno 1780/1)
  37. ---------- Marianna x Giedz Sebastian (Bebelno 1833/6)
  38. ---------- Marianna x Latosiński Sebastian (Bebelno 1849/5)
  39. ---------- Marianna x Skalski Walenty (Bebelno 1892/9)
  40. ---------- Marianna x Suliga Maciej (Bebelno 1899/3)
  41. Zimolag Marianna x Załoziński Andrzej (Hrubieszów 1857/12)
  42. Zimoląg Michał x Kaczor Małgorzata (Bebelno 1826/2)
  43. ---------- Michał x Malinowski Katarzyna (Bebelno 1882/14)
  44. ---------- Paweł x Suliga Marianna (Bebelno 1797/3)
  45. ---------- Stanisław x Szczupak Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1832/53)
  46. ---------- Stanisław x Tabor Katarzyna (Bebelno 1763/4)
  47. ---------- Stanisław x Wardzyk Marianna (Bebelno 1854/3)
  48. ---------- Tekla x Rusek Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1815/79)
  49. ---------- Tomasz x Kowalik Marianna (Bebelno 1819/8)
  50. ---------- Wojciech x Górecki Apolonia (Bebelno 1851/10)
  51. Zimoń Ludwik x Pierzchała Maryanna (Pabianice 1860/75)
  52. ---------- Wojciech x Pluta Magdalena (Pabianice 1860/36)
  53. ---------- Zuzanna x Poros Łukasz (Pabianice 1860/2)
  54. Zimorski Andrzej x Semberecki Rozalia (Mikstat 1839/11)
  55. ---------- Anna x Lorek Roman (Raciąż 1975/2)
  56. ---------- Antoni x Drabentowicz Salomea (Mikstat 1836/6)
  57. ---------- Antoni x Kuberski Małgorzata (Mikstat 1847/3)
  58. ---------- Antoni x Stasierski Marianna (Mikstat 1848/4)
  59. ---------- Antonina x Materna Franciszek (Kraszewice 1892/17)
  60. ---------- Bartłomiej x Pawlik Klara (Mikstat 1851/4)
  61. ---------- Bronisława x Skaja Franciszek (Raciąż 1952/3)
  62. ---------- Danuta x Stopa Tadeusz (Raciąż 1970/14)
  63. ---------- Domicela x Szwadrzyński Florian (Mikstat 1847/2)
  64. ---------- Franciszek x Piwoński Balbina (Mikstat 1853/24)
  65. ---------- Helena x Różek Tadeusz (Raciąż 1975/26)
  66. ---------- Jan x Lorbiecki Iwona (Raciąż 1987/2)
  67. ---------- Jan x Scheffler Łucja (Raciąż 1952/5)
  68. ---------- Julianna x Organista Tomasz (Mikstat 1854/12)
  69. ---------- Łukasz x Stankiewicz Rozalia (Mikstat 1840/8)
  70. ---------- Maciej x Roszykiewicz Marianna (Mikstat 1850/7)
  71. ---------- Maria x Ot Witold (Raciąż 1978/3)
  72. ---------- Marian x Imbrirowicz Irena (Raciąż 1958/21)
  73. ---------- Marianna x Moryx Łukasz (Mikstat 1850/1)
  74. ---------- Regina x Gretkiewicz Józef (Mikstat 1836/9)
  75. ---------- Teresa x Scheffs Bogdan (Raciąż 1980/24)
  76. ---------- Wiktoria x Stankiewicz Cyprian (Mikstat 1840/16)
  77. ---------- Zofia x Rink Leon (Raciąż 1948/22)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne