Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ziółkowski (wyników 164):

  1. Ziółczyk Ewa x Karczmarek Jakub (Budziszewice 1868/9)
  2. Ziółek Marianna x Kędziorski Andrzej (Sandomierz - katedra (NMP) 1810/18)
  3. Ziółkiewicz Wincenty x Hejdyk Małgorzata (Gieczno 1820/2)
  4. ---------- Wincenty Izydor x Szynkiewicz Agnieszka (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/9)
  5. Ziółko Franciszka x Garwoleński Djonizy (Pniewnik 1777/204)
  6. ---------- Tomasz x Lędźwio Katarzyna (Pniewnik 1782/251)
  7. Ziółkoski Jakub x Wiśniewski Marianna (Lubraniec 1857/5)
  8. ---------- Marianna x Chojnacki Jan (Łomna 1888/36)
  9. ---------- Paulina x Sachajski Marcin (Łomna 1883/19)
  10. ---------- Stanisław x Turkowski Józefa (Łomna 1894/19)
  11. Ziółkowic Jan x Work N. (Końskowola 1659/3)
  12. Ziółkowska Agnieszka x Łukaszek Bernard (Połaniec 1880/35)
  13. ---------- Marianna x Wieczorek Wojciech (Połaniec 1875/14)
  14. ---------- Stanisław x Gosz Małgorzata (Gniew 1952/14)
  15. Ziółkowski Adam x Guzera Franciszka (Gnojno 1848/44)
  16. ---------- Agnieszka x Nędza Antoni (Gnojno 1828/14)
  17. ---------- Agnieszka x Wilk Władysław (Gnojno 1862/22)
  18. ---------- Alexander x Sawicki Marianna (Nieborów 1835/7)
  19. ---------- Alicja x Szamocki Henryk Tadeusz (Raciąż 1962/11)
  20. ---------- Andrzej x Chmielewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1881/19)
  21. ---------- Anna x Puławski Franciszek (Papowo Toruńskie 1817/2)
  22. ---------- Anna x Ziółkowski Jan (Papowo Toruńskie 1857/23)
  23. ---------- Antonina x Januszkiewicz Antoni (Luszyn 1866/1)
  24. ---------- Antonina x Mieczkowski Piotr (Kazimierz Biskupi 1895/30)
  25. ---------- Barbara x Wawszczyk Kazimierz (Gnojno 1815/2)
  26. ---------- Bartłomiej x Tracz Agnieszka (Gnojno 1817/12)
  27. ---------- Błażej x Kułagowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1801/5)
  28. ---------- Domicela x Krowiński Kazimierz (Gnojno 1833/30)
  29. ---------- Domicella x Balceroski Grzegorz (Lubraniec 1843/1)
  30. ---------- Dominik x Kowalski Teresa (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/46)
  31. ---------- Elżbieta x Jędrzejewski Mieczysław (Gniew 1957/43)
  32. ---------- Elżbieta x Sikora Wawrzyniec (Gnojno 1827/52)
  33. ---------- Elżbieta x Urbański Franciszek (Kazimierz Biskupi 1901/13)
  34. ---------- Feliks x Bielicki Elżbieta (Barłożno 1933/21)
  35. ---------- Filip x Ferens Petronela (Luszyn 1843/11)
  36. ---------- Franciszek x Kaczmarek Marianna (Kazimierz Biskupi 1891/17)
  37. ---------- Franciszek x Mastalerz Antonina (Grocholice 1887/34)
  38. ---------- Franciszek x Piegański Katarzyna (Papowo Toruńskie 1877/3)
  39. ---------- Franciszka x Guzera Paweł (Gnojno 1815/4)
  40. ---------- Franciszka x Peloer Edmund (Barłożno 1928/27)
  41. ---------- Franciszka x Rękas Tomasz (Gnojno 1833/3)
  42. ---------- Franciszka x Rzepa Jakub (Gnojno 1856/51)
  43. ---------- Franciszka x Witczak Karol (Gnojno 1860/5)
  44. ---------- Franciszka x Zieliński Józef (Kazimierz Biskupi 1905/8)
  45. ---------- Gertruda x Pacholec Stefan (Gnojno 1823/13)
  46. ---------- Grzegorz x Wójcicki Marianna (Gnojno 1845/4)
  47. ---------- Hildegarda x Kamrowski Kazimierz (Gniew 1961/18)
  48. ---------- Ignacy x Pokusa Franciszka (Gnojno 1811/13)
  49. ---------- Ignacy x Tracz Katarzyna (Gnojno 1839/44)
  50. ---------- Ignacy x Wilk Marianna (Gnojno 1829/39)
  51. ---------- Jadwiga x Żeleński Ignacy (Papowo Toruńskie 1863/8)
  52. ---------- Jadwiga x Zgórski Wojciech (Gnojno 1850/22)
  53. ---------- Jakub x Poruk Marianna (Gnojno 1752/1)
  54. ---------- Jakub x Ruta Zofia (Bebelno 1829/3)
  55. ---------- Jan x Dąbrowski Małgorzata (Gnojno 1836/27)
  56. ---------- Jan x Domański Marianna (Gnojno 1839/19)
  57. ---------- Jan x Kręp Katarzyna (Wieniec 1800/418)
  58. ---------- Jan x Makowski Klara (Gnojno 1833/34)
  59. ---------- Jan x Stachowicz Kunegunda (Gnojno 1818/18)
  60. ---------- Jan x Ziółkowski Anna (Papowo Toruńskie 1857/23)
  61. ---------- Joanna x Wielewidzki Ignacy (Papowo Toruńskie 1843/6)
  62. ---------- Józef x ?duła Marianna (Żelazna 1871/17)
  63. ---------- Józef x Czajkowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/41)
  64. ---------- Józef x Kręcicki Marianna (Lubraniec 1838/18)
  65. ---------- Józef x Laskowski Helena (Barłożno 1934/10)
  66. ---------- Józefa x Błaszkiewicz Józef (Papowo Toruńskie 1865/7)
  67. ---------- Józefa x Jabłoński Michał (Gnojno 1845/26)
  68. ---------- Józefa x Stopczyński Piotr (Gieczno 1820/4)
  69. ---------- Józefa x Terlecki Antoni (Gnojno 1856/54)
  70. ---------- Julianna x Kołodziej Walenty (Gnojno 1839/30)
  71. ---------- Karol x Lewanda Małgorzata (Działoszyce 1888/25)
  72. ---------- Katarzyna x Armanowicz Karol (Nieborów 1808/2)
  73. ---------- Katarzyna x Jabłoński Jakub (Papowo Toruńskie 1874/9)
  74. ---------- Katarzyna x Kowalewski Jan (Gniew 1864/62)
  75. ---------- Katarzyna x Kulesza Franciszek (Bełżyce 1835/18)
  76. ---------- Katarzyna x Mex Michał (Barłożno 1767/2)
  77. ---------- Katarzyna x Nowak Stanisław (Gnojno 1848/56)
  78. ---------- Katarzyna x Tomaszewski Karol (Płock 1887/24)
  79. ---------- Kazimierz x Guzera Józefa (Gnojno 1845/56)
  80. ---------- Kazimierz x Lipiński Marianna (Gnojno 1842/11)
  81. ---------- Kazimierz x Stępień Marianna (Gnojno 1822/39)
  82. ---------- Konstanty x Studziński Anastazja (Raciąż 1931/18)
  83. ---------- Kunegunda x Opalski Sebastian (Luszyn 1845/8)
  84. ---------- Leopold x Dzięciołowski Marianna (Bebelno 1865/10)
  85. ---------- Łucja x Gromiec Jan (Gnojno 1836/4)
  86. ---------- Ludwik x Bujalski Małgorzata (Lubraniec 1843/4)
  87. ---------- Łukasz x Kogut Barbara (Gnojno 1871/32)
  88. ---------- Maciej x Podsiedlik Franciszka (Gnojno 1811/12)
  89. ---------- Maciej x Wójcicki Agnieszka (Gnojno 1841/6)
  90. ---------- Magdalena x Jankowski Maciej (Wieniec 1804/460)
  91. ---------- Magdalena x Zygmunt Wincenty (Gnojno 1843/42)
  92. ---------- Małgorzata x Cieśla Piotr (Pierzchnica: wieś Szczecno 1846/4)
  93. ---------- Małgorzata x Karwoski Wojciech (Luszyn 1865/6)
  94. ---------- Małgorzata x Kuliński Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1822/1)
  95. ---------- Małgorzata x Lisiewicz Józef (Barłożno 1759/6)
  96. ---------- Małgorzata x Rysiek Kazimierz (Gnojno 1843/48)
  97. ---------- Małgorzata x Żubrowski Wit (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1827/2)
  98. ---------- Marcelina x Barchan Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1838/4)
  99. ---------- Marcin x Kazimierczak Katarzyna (Luszyn 1843/6)
  100. ---------- Marcin x Korcipa Kunegunda (Gnojno 1748/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne