Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zgoda (wyników 75):

  1. Zgod Elżbieta x Gaszkewicz Walenty (Gniew 1760/28)
  2. ---------- Elżbieta x Krępecki Franciszek (Gniew 1823/23)
  3. ---------- Katarzyna x Badziągowski Jan (Gniew 1820/2)
  4. ---------- Marianna x Dunayski Paweł (Gniew 1795/11)
  5. ---------- Marianna x Makla Paweł (Gniew 1768/29)
  6. Zgoda Amelia x Guzinski Józef (Gniew 1884/43)
  7. ---------- Anna x Gleński Szymon (Gniew 1856/16)
  8. ---------- Anna x Gurski Franciszek (Gniew 1900/30)
  9. ---------- Anna x Mańka Marcin (Podlesie 1754/1)
  10. ---------- Barbara x Wochnik Franciszek (Chlewiska 1839/49)
  11. ---------- Bartłomiej x Żybur Marianna (Gniew 1779/30)
  12. ---------- Feliks x Drapczyk Agata (Chlewiska 1827/22)
  13. ---------- Franciszek x Ciara Anna (Gniew 1844/68)
  14. ---------- Franciszek x Fronkowski Marianna (Gniew 1792/32)
  15. ---------- Franciszek x Głowinski Barbara (Gniew 1865/54)
  16. ---------- Franciszek x Heftke Anna (Gniew 1864/44)
  17. ---------- Franciszek x Kurek Amelia (Gniew 1878/15)
  18. ---------- Franciszek x Powidło Urszula (Chlewiska 1834/5)
  19. ---------- Franciszek x Sprangowski Marianna (Gniew 1869/20)
  20. ---------- Franciszek x Wasiel Anna (Gniew 1845/56)
  21. ---------- Franciszek x Wiatrowski Anna (Gniew 1887/7)
  22. ---------- Jakub x Brzoszkoski N. (Gniew 1818/49)
  23. ---------- Jakub x Miroszewski Anna (Gniew 1843/69)
  24. ---------- Jan x Kleister Franciszka (Gniew 1860/76)
  25. ---------- Jan x Kotlewski Barbara (Gniew 1848/48)
  26. ---------- Jan x Krigr Katarzyna (Gniew 1818/50)
  27. ---------- Jan x Mecner Helena (Chlewiska 1828/5)
  28. ---------- Józef x Draim Katarzyna (Gniew 1855/64)
  29. ---------- Józefa x Kondrat Józef (Ostrów mazowiecka 1865/37)
  30. ---------- Katarzyna x Czaja Michał (Gniew 1856/6)
  31. ---------- Katarzyna x Kolaska Michał (Gniew 1875/28)
  32. ---------- Katarzyna x Lisewski Paweł (Gniew 1849/52)
  33. ---------- Katarzyna x Zaidowski Michał (Gniew 1837/45)
  34. ---------- Ludwik x Pieniący Marianna (Chlewiska 1837/2)
  35. ---------- Marianna x Myszkowski Franciszek (Gniew 1902/23)
  36. ---------- Marianna x Pieniący Kacper (Chlewiska 1830/8)
  37. ---------- Marianna x Politemski Krzysztof (Podlesie 1755/3)
  38. ---------- Marianna x Trzcionka Gaspar (Skała 1860/12)
  39. ---------- Marianna x Zielinski Michał (Gniew 1846/68)
  40. ---------- Mateusz x Błaszczyk Franciszka (Podlesie 1782/6)
  41. ---------- Michał x Kozłowski Marianna (Gniew 1820/47)
  42. ---------- Michał x Mayow Anna (Gniew 1829/31)
  43. ---------- Michał x Muller Marianna (Papowo Toruńskie 1872/43)
  44. ---------- Michał x Swiątk Katarzyna (Gniew 1854/91)
  45. ---------- Michał x Zawadzki Katarzyna (Gniew 1827/38)
  46. ---------- Paweł x Makwienski Jadwiga (Gniew 1793/36)
  47. ---------- Paweł x Malec Eleonora (Ostrów mazowiecka 1865/15)
  48. ---------- Paweł x Radzikowski Wiktoria (Gniew 1802/48)
  49. ---------- Paweł x Wisniewski Anna (Gniew 1832/61)
  50. ---------- Stanisław x Błaszczyk Jadwiga (Podlesie 1770/5)
  51. ---------- Stanisław x Porada Jadwiga (Podlesie 1741/1)
  52. ---------- Tadeusz x Führer Ewa (Kraków - Wszyscy Święci 1842/9)
  53. ---------- Tomasz x Jarcienski Anna (Gniew 1845/57)
  54. ---------- Tomasz x Malecki Krystyna (Gniew 1820/48)
  55. ---------- Urszula x Mosiołek Stanisław (Chlewiska 1832/18)
  56. ---------- Wojciech x Hytkowszcz Magdalena (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1821/2)
  57. ---------- Zofia x Serafin Stanisław (Podlesie 1721/2)
  58. Zgodda Aleksandra x Grabowski Franciszek (Gniew 1898/22)
  59. ---------- Franciszka x _owski Józef (Gniew 1878/1)
  60. ---------- Jan x Fankidejski Anna (Gniew 1873/31)
  61. ---------- Justyna x Meller Ludwik (Gniew 1857/51)
  62. ---------- Marcin x Zawistowski Helena (Gniew 1875/14)
  63. ---------- Marianna x Hoffmann Franciszek (Gniew 1854/37)
  64. ---------- Michał x Sowieński Marianna (Gniew 1871/10)
  65. ---------- Michał x Tollik Maria (Gniew 1859/68)
  66. ---------- Paweł x Heftka Elżbieta (Gniew 1860/77)
  67. Zgodlinski Tadeusz x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/9)
  68. Zgodowski Elżbieta x Brzeziński Marcin (Prażmów 1898/17)
  69. Zgoła Franciszek x Kaczanoski Anna (Koprzywnica 1830/41)
  70. ---------- Franciszka x Ceberek Franciszek (Koprzywnica 1856/1)
  71. ---------- Franciszka x Sado Wawrzyniec (Koprzywnica 1851/38)
  72. ---------- Franz x Semarowski Agata (Koprzywnica 1817/60)
  73. ---------- Tomasz x Bil Apolonia (Koprzywnica 1839/56)
  74. ---------- Tomasz x Leśniak Brygida (Koprzywnica 1859/46)
  75. Zgolanka Małgorzata x Drozdol Tomasz (Koprzywnica 1825/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne