Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zbroiński (wyników 71):

  1. Zbrochowski Józefa x Kępka Walenty (Górzno k. Garwolina 1830/15)
  2. ---------- Józefa x Rusak Franciszek (Górzno k. Garwolina 1796/11)
  3. ---------- Marianna x Błażejczyk Błażej (Górzno k. Garwolina 1789/1)
  4. Zbroik Rafalina x Kamiński Rafał (Hrubieszów 1831/6)
  5. Zbroiński Agnieszka x Palimąka Tomasz (Bebelno 1857/17)
  6. ---------- Agnieszka x Rutkowski Kazimierz (Dzierzgów 1828/7)
  7. ---------- Andrzej x Czyżewski Rozalia (Bebelno 1896/2)
  8. ---------- Aniela x Kubowicz Antoni (Dzierzgów 1828/9)
  9. ---------- Franciszka x Robak Walenty (Bebelno 1891/8)
  10. ---------- Jadwiga x Kamiński Wojciech (Bebelno 1895/10)
  11. ---------- Jadwiga x Pianka Jan (Bebelno 1857/1)
  12. ---------- Jan x Suliga Tekla (Bebelno 1835/4)
  13. ---------- Maciej x Pasik Katarzyna (Bebelno 1883/6)
  14. Zbroinski Magdalena x Ćwikliński Marceli (Dzierzgów 1827/6)
  15. Zbroiński Marcin x Wąsik Marianna (Bebelno 1863/2)
  16. ---------- Marianna x Radecki Wojciech (Dzierzgów 1833/20)
  17. ---------- Marianna x Uramowski Sylwester (Dzierzgów 1832/29)
  18. Zbroja Apolonia x Kapelańczyk Jan (Kraków - św. Krzyż 1820/18)
  19. ---------- Franciszek x Rajtar Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1848/66)
  20. ---------- Grzegorz x Łachta Marianna (Kraków - św. Szczepan 1822/32)
  21. ---------- Helena x Misiak Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1838/8)
  22. ---------- Jakub x Prochal Marianna (Kraków - św. Szczepan 1846/6)
  23. ---------- Jan x Swierczyński Helena (Kraków - św. Szczepan 1840/32)
  24. ---------- Józef x Smieszkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1839/18)
  25. ---------- Julianna x Sowa Maciej (Kraków - św. Szczepan 1851/14)
  26. ---------- Kasper x Małłoch Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1819/110)
  27. ---------- Kasper x Sowa Ewa (Kraków - św. Szczepan 1816/61)
  28. ---------- Katarzyna x Baras Maciej (Kraków - św. Szczepan 1820/129)
  29. ---------- Katarzyna x Nagięć Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1842/18)
  30. ---------- Konstancja x Balcerski Wiktor (Kraków - św. Szczepan 1831/64)
  31. ---------- Magdalena x Kasprzak Bonifacy (Lgota Wielka 1830/3)
  32. ---------- Marianna x Gołąb Antoni (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1868/3)
  33. ---------- Marianna x Karcik Jakub (Kraków - św. Szczepan 1847/30)
  34. ---------- Marianna x Kuciewicz Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1846/1)
  35. ---------- Marianna x Spałek Maciej (Kraków - św. Szczepan 1821/182)
  36. ---------- Mikołaj x Górski Helena (Kraków - św. Szczepan 1827/3)
  37. ---------- Protazy x Ożóg (Miasek) Agata (Kraków - św. Florian 1846/7)
  38. ---------- Regina x Rajtar Jan (Kraków - św. Szczepan 1825/43)
  39. ---------- Regina x Wojcik Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1844/20)
  40. ---------- Szczepan x Matloch Marianna (Kraków - św. Szczepan 1815/26)
  41. ---------- Szymon x Smętek Dorota (Kraków - św. Szczepan 1821/175)
  42. ---------- Wawrzyniec x Piądel Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/46)
  43. ---------- Wawrzyniec x Rajtar Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1836/12)
  44. ---------- Wiktoria x Worytkowicz Paweł (Kraków - św. Szczepan 1821/176)
  45. ---------- Wincenty x Babicki Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1821/4)
  46. ---------- Wojciech x Uznański Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1812/21)
  47. ---------- Zofia x Kramarz Piotr (Kraków - św. Szczepan 1849/47)
  48. Zbrojewski Szczepan x Markiewicz Franciszka (Mileszki 1856/24)
  49. Zbrojowski Kazimierz x Brzeziński Otylia (Skórkowice 1865/2)
  50. Zbrojski Bogumiła x Parzyszek Mirosław (Górzno k. Garwolina 1971/17)
  51. Zbroszczyk Jan x Świercz Marianna (Chlewiska 1839/53)
  52. ---------- Józefa x Siek Marcin (Chlewiska 1836/23)
  53. ---------- Kacper x Stokowicz Łucja (Chlewiska 1830/3)
  54. Zbroz Krystian x Wilbrant Adelajda (Chwaszczyno 1755/4)
  55. Zbrożek Marianna x Wideński Wojciech (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1831/1)
  56. Zbrzeski Franciszek x Jankowski Ludwika (Grudusk 1879/6)
  57. ---------- Jan x Jankowski Ewa (Grudusk 1871/4)
  58. ---------- Piotr x Starościk Anna (Grudusk 1870/17)
  59. ---------- Szymon x Kryśkiewicz Franciszka (Grudusk 1872/5)
  60. Zbrzeziniak Eleonora x Kurowicki Jan (Pniewnik 1866/4)
  61. ---------- Katarzyna x Rosołek Andrzej (Pniewnik 1880/6)
  62. ---------- Monika x Dubiński Adam (Pniewnik 1878/8)
  63. Zbrzeziński Anna x Janicki Jan (Pniewnik 1859/22)
  64. ---------- Eleonora x Paczuski Michał (Pniewnik 1857/22)
  65. ---------- Małgorzata x Ornowski Antoni (Pniewnik 1846/4)
  66. ---------- Tomasz x żbikowski Marianna (Grudusk 1872/12)
  67. Zbrzeźniak Jan x Jaczewski Róża (Pniewnik 1878/11)
  68. ---------- Jan x Szczurowski Wiktoria (Pniewnik 1864/11)
  69. ---------- Józef x Grabowski Franciszka (Pniewnik 1858/23)
  70. ---------- Józef x Struga Józefa (Pniewnik 1876/15)
  71. ---------- Mateusz x Dominiczak Katarzyna (Pniewnik 1832/23)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne