Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zawilski (wyników 612):

  1. Zawacki Antonina x Nowicki Józef (Okrzeja 1827/3)
  2. ---------- Dorota x Rydmerski Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1849/7)
  3. ---------- Elżbieta x Grabowski Michał (Gniew 1811/15)
  4. ---------- Ewa x Kwiatkowski Maciej (Gniew 1854/54)
  5. ---------- Jakub x Kwiatkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1853/10)
  6. ---------- Jakub x Marchlewski Katarzyna (Gniew 1795/44)
  7. ---------- Jakub x Pant Krystyna (Gniew 1788/33)
  8. ---------- Jan x Maciejowski Marianna (Dmenin 1670/7)
  9. ---------- Katarzyna x Delewski Jan (Gniew 1854/21)
  10. ---------- Klara x Długoszek Jakub (Okrzeja 1827/7)
  11. ---------- Krystyna x Opieka Szczepan (Okrzeja 1821/30)
  12. ---------- Maciej x Lęgowski Marianna (Gniew 1832/58)
  13. ---------- Marianna x Demkowski Marcin (Kościelec pow. kaliski 1859/18)
  14. ---------- Marianna x Wardzinski Bartłomiej (Gniew 1811/30)
  15. ---------- Michał x Szeyman Marianna (Gniew 1762/31)
  16. ---------- Salomea x Świątczyk Stanisław (Podlesie 1749/5)
  17. ---------- Sebastian x Olszewska Marianna (Brzeziny 1787/2026)
  18. ---------- Stanisław x Wernarowski Salomea (Podlesie 1731/3)
  19. ---------- Szymon x Brzuski Elżbieta (Barłożno 1868/12)
  20. ---------- Tomasz x Krzyczyk Katarzyna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1839/1)
  21. ---------- Tomasz x Sliwiński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1823/40)
  22. ---------- Walenty x Bied Małgorzata (Gniew 1823/49)
  23. ---------- Wawrzyniec x Mizgała Agnieszka (Podlesie 1683/3)
  24. ---------- Zuzanna x Sowiński Szymon (Gniew 1824/44)
  25. Zawada Agnieszka x Dworak Andrzej (Borzykowa 1854/22)
  26. ---------- Barbara x Marczewski Wojciech (Kraków - św. Anna 1829/19)
  27. ---------- Brygida x Trzaskacz Jan (Borzykowa 1833/6)
  28. ---------- Ewa x Kloc Józef (Borzykowa 1840/16)
  29. ---------- Ewa x Makalian Andrzej (Połaniec 1877/23)
  30. ---------- Feliksa x Kasperski Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1933/1)
  31. ---------- Florian x Pecza Ewa (Zborówek 1882/8)
  32. ---------- Franciszek x Jasiak Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1824/21)
  33. ---------- Franciszek x Miesiączek Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1848/23)
  34. ---------- Genowefa x Krala Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1942/22)
  35. ---------- Józef x Koś Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1943/42)
  36. ---------- Józef x Wojdan Marianna (Połaniec 1876/59)
  37. ---------- Józefa x Urbański Ignacy (Borzykowa 1848/11)
  38. ---------- Katarzyna x Biedrawa Kazimierz (Borzykowa 1842/9)
  39. ---------- Katarzyna x Gralewski Józef (Mileszki 1847/6)
  40. ---------- Katarzyna x Kuznia Wincenty (Zborówek 1883/4)
  41. ---------- Kazimierz x Banasik Agnieszka (Borzykowa 1840/11)
  42. ---------- Laurenty x Kurniak Franciszka (Bebelno 1737/7)
  43. ---------- Małgorzata x Zyzik Wincenty (Borzykowa 1837/4)
  44. ---------- Marianna x Kamiński Grzegorz (Mikstat 1846/4)
  45. ---------- Marianna x Petrzyk Andrzej (Zborówek 1882/9)
  46. ---------- Melchior x Szeląg Marianna (Łoniów 1826/1)
  47. ---------- Regina x Jezierski Feliks (Mikstat 1837/9)
  48. ---------- Sebastian x Tomczyk Salomea (Bebelno 1856/8)
  49. ---------- Sylwester x Pecza Małgorzata (Zborówek 1884/3)
  50. ---------- Szymon x Chojnowski Ewa (Brok 1813/27)
  51. ---------- Szymon x Godzwon Katarzyna (Połaniec 1865/44)
  52. ---------- Tekla x Mucha Walenty (Borzykowa 1860/30)
  53. ---------- Walenty x Kwiecień Teresa (Łoniów 1864/3)
  54. ---------- Wawrzyniec x Gretkiewicz Brygida (Mikstat 1825/10)
  55. ---------- Wawrzyniec x Polakowski Agnieszka (Mikstat 1820/6)
  56. ---------- Wiktoria x Wachowicz Kajetan (Rakoszyn 1857/9)
  57. ---------- Wincenty x Franczyk Michalina (Żytno 1893/37)
  58. ---------- Wojciech x Bieniek Rozalia (Skórkowice 1873/23)
  59. ---------- Wojciech x Ćwiek Kunegunda (Skórkowice 1862/20)
  60. Zawadewicz Wincenty x Nadolny Marta (Barłożno 1918/9)
  61. Zawadka Stanisław x Brych Filipina (Górzno k. Garwolina 1930/46)
  62. ---------- Stanisława x Mika Stanisław (Górzno k. Garwolina 1931/21)
  63. Zawadki Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/13)
  64. Zawadowski Hildegarda x Stankiewicz Czesław (Gniew 1939/19)
  65. ---------- Michał x Pudlewski Petronela (Papowo Toruńskie 1806/14)
  66. Zawadski Józef x Golckiewski Tekla (Dobrzejewice 1858/16)
  67. ---------- Marcin x Glowalicz Antonina (Dobrzejewice 1841/6)
  68. Zawadyka Paulina x Grabowski Andrzej (Gniew 1869/12)
  69. Zawadyn Barbara x Pawele_ Franciszek (Gniew 1852/53)
  70. Zawadzak Aleksander x Baczkowski Tekla (Gródek 1890/5)
  71. ---------- Andrzej x Bachanek Rozalia (Gródek 1888/1)
  72. ---------- Ewa x Molenda Leon (Gródek 1879/14)
  73. ---------- Gertruda x Kijewski Laurenty (Gródek 1885/16)
  74. ---------- Jan x Maj Katarzyna (Gródek 1881/6)
  75. ---------- Jan x Wieczorek Józefa (Gródek 1885/6)
  76. ---------- Jan x Wiśniewski Monika (Gródek 1885/17)
  77. ---------- Józef x Ukleja Małgorzata (Gródek 1890/1)
  78. ---------- Katarzyna x Grygiel Walenty (Gródek 1893/1)
  79. ---------- Ludwika x Strzębała Michał (Gródek 1888/6)
  80. ---------- Marceli x Maj Balbina (Gródek 1884/15)
  81. ---------- Marian x Molenda Marianna (Gródek 1888/3)
  82. ---------- Teofila x Gnyś Jan (Gródek 1880/2)
  83. ---------- Urszula x Chmielewski Aleksander (Gródek 1881/10)
  84. Zawadziński Józef x Wannicki Petronela (Kraków - św. Mikołaj 1842/26)
  85. ---------- Karol x Friedlein Wilhelmina (Kraków - Mariacka 1832/74)
  86. ---------- Kazimierz x Urbański Cecylia (Dzierzgów 1829/16)
  87. ---------- Ludwik x Ligmanowski Amelia (Gniew 1919/59)
  88. ---------- Ludwik x Ligmanowski Amelia (Gniew 1919/60)
  89. ---------- Marianna x Syda Antoni (Kraków - Mariacka 1836/104)
  90. ---------- Regina x Gliński Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1834/15)
  91. Zawadzka Florentyna x Kluska Julian (Skórkowice 1883/1)
  92. Zawadzki Agata x Świętochowski Franciszek (Pniewnik 1804/126)
  93. ---------- Agnieszka x Danecki Walenty (Kraków - św. Anna 1815/2)
  94. ---------- Aleksy x Trebka Antonina (Kraków - Mariacka 1824/49)
  95. ---------- Andrzej x Domański Franciszka (Gnojno 1847/35)
  96. ---------- Andrzej x Golicki Franciszka (Mikstat 1837/7)
  97. ---------- Andrzej x Janiszewski Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1831/3)
  98. ---------- Andrzej x Uściński Marianna (Brok 1821/12)
  99. ---------- Andrzej x Woytasik Magdalena (Kazimierz Biskupi 1831/10)
  100. ---------- Andrzej x Zarębski Magdalena (Mikstat 1849/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne