Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zastawny (wyników 151):

  1. Zasada Agnieszka x Noconik Antoni (Podlesie 1772/1)
  2. ---------- Agnieszka x Zablocki Kacper (Rakoszyn 1832/12)
  3. ---------- Ewa x Błażejczyk Marek (Podlesie 1750/4)
  4. ---------- Ignacy x Musiał Maryanna (Pabianice 1860/61)
  5. ---------- Ignacy x Nowacki Balbina (Pabianice 1859/42)
  6. ---------- Jadwiga x Szczepański Jan (Podlesie 1787/1)
  7. ---------- Jan x Korgul Marianna (Borzykowa 1855/10)
  8. ---------- Jan x Kozala Agnieszka (Podlesie 1802/5)
  9. ---------- Józef x Wojtasik Katarzyna (Borzykowa 1837/1)
  10. ---------- Magdalena x Suchy Marcin (Podlesie 1803/1)
  11. ---------- Magdalena x Zych Adam (Podlesie 1793/2)
  12. ---------- Marianna x Gągałka Jan (Podlesie 1774/2)
  13. ---------- Marianna x Mularczyk Michał (Rakoszyn 1844/1)
  14. ---------- Marianna x Nocuń Paweł (Podlesie 1765/3)
  15. ---------- Marianna x Sobolewski Michał (Prażmów 1901/4)
  16. ---------- Piotr x Urban Zofia (Podlesie 1718/2)
  17. ---------- Rozalia x Noconik Wojciech (Podlesie 1808/3)
  18. ---------- Salomea x Kowalczyk Łukasz (Podlesie 1796/1)
  19. ---------- Stanisław x Zagrodzki Tekla (Kraków - św. Salwator 1850/31)
  20. ---------- Stefan x Staros Ludwika (Górzno k. Garwolina 1889/22)
  21. ---------- Urszula x Kozala Walenty (Podlesie 1806/6)
  22. ---------- Wawrzyniec x Michalczyk Marianna (Borzykowa 1864/32)
  23. ---------- Wojciech x Klapa Teresa (Borzykowa 1833/16)
  24. ---------- Zofia x Suchy Stanisław (Podlesie 1790/3)
  25. Zasadka Krzysztof x Pietras Marianna (Podlesie 1760/3)
  26. ---------- Piotr x Frant Jadwiga (Podlesie 1639/1)
  27. Zasadowski Antonina x Adamczyk Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1850/1)
  28. ---------- Marianna x Piróg Jakub (Pierzchnica: wieś Szczecno 1838/2)
  29. Zasadziński Ludwik x Przystupecki Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/23)
  30. ---------- Wojciech x Drzewiecki Małgorzata (Lubraniec 1839/11)
  31. Zasadzki Franciszek x Gromadzki Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1826/5)
  32. ---------- Marianna x Skalski Michał (Papowo Toruńskie 1800/5)
  33. ---------- Stanisław x Garguliński Katarzyna (Kraków - św. Anna 1833/10)
  34. Zasałka Józef x Mask Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/8)
  35. Zasempa Józef x Kempa Apolonia (Dmenin 1894/36)
  36. ---------- Marcin x Chumanowski Katarzyna (Dmenin 1736/3)
  37. ---------- Marianna x Olborski Józef (Dmenin 1888/3)
  38. ---------- Władysław x Stasiński Waleria Katarzyna (Dmenin 1897/3)
  39. Zasępa Agnieszka x Cieślik Wojciech (Dmenin 1866/2)
  40. ---------- Agnieszka x Jarecki Stefan (Dmenin 1878/13)
  41. ---------- Ewa x Załęski Michał (Dmenin 1842/10)
  42. ---------- Grzegorz x Dyka Marianna (Dmenin 1842/4)
  43. ---------- Jakub x Wojciechowski Jadwiga (Dmenin 1855/7)
  44. ---------- Małgorzata x Czarnecki Walenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/11)
  45. ---------- Marianna x Piszczek Piotr (Dmenin 1877/6)
  46. ---------- Marianna x Wroński Franciszek (Lgota Wielka 1850/3)
  47. Zasi Zofia x Sitowicz Marcin (Końskowola 1649/34)
  48. Zasiecki Józef x Kowalski Katarzyna (Barłożno 1858/15)
  49. Zasio Jan x Radzik Anna (Końskowola 1651/21)
  50. ---------- Szymon x Somork Agnieszka (Końskowola 1683/3)
  51. Zaskórski Agata x Lupa Antoni (Borzykowa 1835/2)
  52. ---------- Agnieszka x Bator Maciej (Borzykowa 1858/7)
  53. ---------- Agnieszka x Dudek Franciszek (Borzykowa 1856/19)
  54. ---------- Agnieszka x Kowalski Franciszek (Borzykowa 1864/35)
  55. ---------- Andrzej x Buc Ewa (Borzykowa 1852/24)
  56. ---------- Andrzej x Kaleta Józefa (Borzykowa 1865/18)
  57. ---------- Andrzej x Łyczba Małgorzata (Borzykowa 1862/9)
  58. ---------- Andrzej x Pietrzyk Marianna (Borzykowa 1865/22)
  59. ---------- Andrzej x Wojcieszko Agnieszka (Borzykowa 1842/18)
  60. ---------- Antoni x Kluza Salomea (Borzykowa 1848/21)
  61. ---------- Antoni x Maj Małgorzata (Borzykowa 1839/21)
  62. ---------- Antoni x Michalski Franciszka (Borzykowa 1830/5)
  63. ---------- Antoni x Mucha Marianna (Borzykowa 1865/20)
  64. ---------- Antonina x Rokita Kazimierz (Borzykowa 1844/22)
  65. ---------- Apolonia x Gabryś Łukasz (Borzykowa 1858/35)
  66. ---------- Apolonia x Rokita Aleksander (Borzykowa 1854/24)
  67. ---------- Benedykt x Widor Franciszka (Borzykowa 1830/16)
  68. ---------- Błażej x Cieślik Dominika (Borzykowa 1833/20)
  69. ---------- Błażej x Sobański Apolonia (Borzykowa 1820/4)
  70. ---------- Elżbieta x Kufel Michał (Borzykowa 1830/18)
  71. ---------- Ewa x Flenik Antoni (Borzykowa 1847/19)
  72. ---------- Franciszek x Jędryka Józefa (Borzykowa 1853/17)
  73. ---------- Franciszek x Pietrzyk Tekla (Borzykowa 1838/11)
  74. ---------- Franciszka x Buc Stanisław (Borzykowa 1825/18)
  75. ---------- Grzegorz x Detko Salomea (Borzykowa 1851/4)
  76. ---------- Jacenty x Charaziński Kunegunda (Borzykowa 1823/26)
  77. ---------- Jadwiga x Korgul Michał (Borzykowa 1855/16)
  78. ---------- Jakub x Broszkiewicz Anna (Borzykowa 1861/2)
  79. ---------- Jan x Detko Ewa (Borzykowa 1846/8)
  80. ---------- Jan x Ostrowski Jadwiga (Borzykowa 1826/8)
  81. ---------- Józef x Pietrzyk Franciszka (Borzykowa 1841/30)
  82. ---------- Józefa x Stypka Szczepan (Borzykowa 1832/31)
  83. ---------- Julianna x Detko Adam (Borzykowa 1860/27)
  84. ---------- Julianna x Kufel Jan (Borzykowa 1841/14)
  85. ---------- Julianna x Łyczba Antoni (Borzykowa 1861/6)
  86. ---------- Julianna x Palus Piotr (Borzykowa 1828/4)
  87. ---------- Katarzyna x Adamczyk Tomasz (Borzykowa 1832/39)
  88. ---------- Katarzyna x Bator Józef (Borzykowa 1854/1)
  89. ---------- Katarzyna x Borkowski Jan (Borzykowa 1825/10)
  90. ---------- Katarzyna x Jędryka Ignacy (Borzykowa 1862/7)
  91. ---------- Katarzyna x Kasiura Marcin (Borzykowa 1859/20)
  92. ---------- Katarzyna x Kufel Jan (Borzykowa 1866/2)
  93. ---------- Katarzyna x Zyzik Stanisław (Borzykowa 1859/9)
  94. ---------- Kunegunda x Jaroszek Maciej (Borzykowa 1832/27)
  95. ---------- Łucja x Wojciepko Wojciech (Borzykowa 1825/15)
  96. ---------- Ludwika x Ciszewski Wincenty (Borzykowa 1860/13)
  97. ---------- Maciej x Dworak Marianna (Borzykowa 1853/14)
  98. ---------- Magdalena x Belicki Kazimierz (Borzykowa 1854/23)
  99. ---------- Małgorzata x Ciastko Stanisław (Borzykowa 1846/17)
  100. ---------- Małgorzata x Sztajnowski Wojciech (Borzykowa 1854/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne