Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zaremba (wyników 456):

  1. Zarach Anna x Dera Jan (Stężyca 1868/35)
  2. ---------- Antonia x Treder Piotr (Stężyca 1869/16)
  3. ---------- Franciszek x Gierszewski Julianna (Stężyca 1897/32)
  4. ---------- Franciszek x Itryk Jan (Stężyca 1896/7)
  5. ---------- Jan x Król Marianna Anna (Stężyca 1887/14)
  6. ---------- Jan x Wolter Marianna (Stężyca 1866/8)
  7. ---------- Józef x Szulist Otylia (Stężyca 1885/14)
  8. ---------- Józefina x Andryk Michał (Stężyca 1890/32)
  9. ---------- Józefina x Liszewski Franciszek (Stężyca 1877/4)
  10. ---------- Marcin x Jereczek Katarzyna (Stężyca 1865/28)
  11. ---------- Marianna x Heron Andrzej (Stężyca 1867/6)
  12. ---------- Otylia Teresa x Żołnowski Jan (Grabowo kościerskie 1905/4)
  13. ---------- Paulina x Grotha Piotr (Stężyca 1867/21)
  14. ---------- Paulina x Markowski Antoni (Stężyca 1879/30)
  15. ---------- Szymon x Hinz Paulina (Stężyca 1870/4)
  16. Zaraczyński Apolinary x Raszewski Marianna (Kazimierz Biskupi 1845/6)
  17. Zaradziak Marianna x Wiater Ignacy (Klimontów 1832/1)
  18. Zarankiewicz Dominik x Kozakiewicz Ewa (Łabunowo 1799/2)
  19. Zarański Karol x Brzezińska Michalina (Bełżyce 1835/21)
  20. Zaraszek Magdalena x Cały Stanisław (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/58)
  21. Zaraszka Franciszka x Lenz Józef (Grabowo kościerskie 1867/5)
  22. Zarawczonki Katarzyna x Przezdziąk Wawrzyniec (Raciążek 1768/4)
  23. Zarawski Franciszek x Krygier Katarzyna (Dobrzejewice 1839/4)
  24. Zaraza Józef x Porębski Franciszka (Grudusk 1880/7)
  25. ---------- Michał x Miazga Marianna (Surhów 1861/18)
  26. ---------- Wawrzyniec x Radzki Agnieszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1806/26)
  27. Zarązowski Mateusz x Szkod Zofia (Barłożno 1742/8)
  28. Zardziński Franciszka x Kępa Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1823/16)
  29. Zaręb Katarzyna x Cichowski Grzegorz (Wieniec 1793/342)
  30. Zaręba Agata x Basała Tomasz (Koprzywnica 1822/1)
  31. ---------- Agnieszka x Czynniak Jędrzej (Koprzywnica 1827/5)
  32. ---------- Andrzej x Prokopczyk Helena (Babsk 1833/6)
  33. ---------- Anna x Bania Jakub (Siercza, par. Wieliczka 1868/5)
  34. ---------- Anna x Bryk Franciszek (Połaniec 1878/54)
  35. ---------- Antoni x Czernecki Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/12)
  36. ---------- Antoni x Schindel Konstancja (Lubraniec 1843/8)
  37. ---------- Antoni x Skroński Józefa (Dmenin 1759/7)
  38. ---------- Apolonia x Gach Karol (Koprzywnica 1851/11)
  39. ---------- Bronisława x Błoński Ludwik (Płock 1887/63)
  40. ---------- Daniel Karol x Kruczek (Karlik) Katarzyna (Skała 1854/6)
  41. ---------- Dominik x Popit Franciszka (Hrubieszów 1812/39)
  42. ---------- Elżbieta x Raj Marcin (Pabianice 1857/33)
  43. ---------- Eugeniusz x Zając Irena (Górzno k. Garwolina 1952/25)
  44. ---------- Ewa x Błaszczyński Dominik (Hrubieszów 1831/11)
  45. ---------- Franciszek x Batorski Marianna (Koprzywnica 1827/54)
  46. ---------- Franciszek x Czarnecki Jadwiga (Koprzywnica 1850/35)
  47. ---------- Franciszek x Zabiegliński Marianna (Okrzeja 1845/2)
  48. ---------- Franciszka x Giza Kazimierz (Koprzywnica 1825/13)
  49. ---------- Franciszka x Janusik Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1817/24)
  50. ---------- Jadwiga x Kulas Jan (Koprzywnica 1829/12)
  51. ---------- Jadwiga x Sztelmaszczyk Antoni (Grocholice 1883/35)
  52. ---------- Jadwiga x Tupiec Władysław (Grocholice 1885/41)
  53. ---------- Jan x Baran Franciszka (Pniewnik 1795/14)
  54. ---------- Jan x Grzegorczyk Marianna (Pniewnik 1797/44)
  55. ---------- Jan x Grzegorzewski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1828/3)
  56. ---------- Jan x Serebak Anna (Klimontów 1868/9)
  57. ---------- Joanna x Nowak Stanisław (Koprzywnica 1863/22)
  58. ---------- Józef x Gwiazda Agnieszka (Działoszyce 1861/16)
  59. ---------- Józef x Kromer Marianna (Kraków - św. Florian 1831/54)
  60. ---------- Józef x Siemek Katarzyna (Kraków - Mariacka 1843/65)
  61. ---------- Józefa x Matuszewski Jan (Okrzeja 1840/10)
  62. ---------- Józefa x Telążek Jan (Grocholice 1880/9)
  63. ---------- Katarzyna x Janicki Szczepan (Pniewnik 1863/8)
  64. ---------- Katarzyna x Kubalak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1820/5)
  65. ---------- Katarzyna x Nowak Marcin (Kraków - św. Szczepan 1838/39)
  66. ---------- Katarzyna x Żuraw Andrzej (Koprzywnica 1848/37)
  67. ---------- Kazimierz x Dąbkow Małgorzata (Raciążek 1794/8)
  68. ---------- Konstancja x Hubicki Jan (Hrubieszów 1857/3)
  69. ---------- Konstancja x Madaliński Wincenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/9)
  70. ---------- Kordula x Śniegocki Konstanty (Płock 1861/3)
  71. ---------- Krzysztof x Kasperski Małgorzata (Okrzeja 1856/39)
  72. ---------- Ludwik x Koczberski Marcelina (Grocholice 1883/38)
  73. ---------- Ludwika x Strojnakowski Walenty (Koprzywnica 1846/35)
  74. ---------- Magdalena x Sztajerowski Augustyn (Grocholice 1881/3)
  75. ---------- Marianna x Kozłoski Andrzej (Koprzywnica 1850/18)
  76. ---------- Marianna x Kuchciak Wawrzyniec (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1758/2)
  77. ---------- Marianna x Kumuński Antoni (Grocholice 1883/20)
  78. ---------- Marianna x Nasternak Bernard (Koprzywnica 1867/14)
  79. ---------- Marianna x Rypson Tomasz (Dmenin 1879/34)
  80. ---------- Mateusz x Grądziel Zofia (Koprzywnica 1848/35)
  81. ---------- Mateusz x Zasuwa Marianna (Koprzywnica 1845/32)
  82. ---------- N. x Kupiński Jan (Papowo Toruńskie 1809/4)
  83. ---------- Rozalia x Krajeski Jakób (Koprzywnica 1849/13)
  84. ---------- Stanisław x Antosiak Anna (Grudusk 1880/12)
  85. ---------- Stanisław x Łoniewski Marianna (Gnojno 1825/38)
  86. ---------- Stanisław x Sitowski Katarzyna (Gniew 1764/24)
  87. ---------- Stanisław x Straczewski Katarzyna (Raciążek 1829/3)
  88. ---------- Szymon x Krajewski Katarzyna (Koprzywnica 1816/39)
  89. ---------- Teofila x Kuberski Józef (Grocholice 1888/3)
  90. ---------- Walenty x Katarzyński Marianna (Skała 1817/2)
  91. ---------- Wawrzyniec x Kulas Joanna (Koprzywnica 1843/48)
  92. ---------- Wincenty x Skowroński Katarzyna (Grudusk 1890/7)
  93. ---------- Władysław x Kurek Franciszka (Gniew 1920/67)
  94. ---------- Wojciech x Langwerska Karolina (Tubądzin k. Warty 1865/12)
  95. ---------- Wojciech x Solary Urszula Ewa (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/225)
  96. Zarębianki Katarzyna x Woznicki Antoni (Raciążek 1828/7)
  97. Zarębkowicz Jakób x Stępień Katarzyna (Koprzywnica 1838/36)
  98. Zarębowicz Katarzyna x Szmach Antoni (Kraków - św. Szczepan 1810/50)
  99. ---------- Stefan x Rogus Urszula (Kraków - św. Florian 1847/9)
  100. Zarębska Barbara x Wojcikowski Jakub (Połaniec 1867/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne