Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zapała (wyników 100):

  1. Zapaczyński Lucjan Antoni x Szabelski Michalina (Kazimierz Biskupi 1819/4)
  2. Zapał Katarzyna x Rydzoń Józef (Kraków - św. Mikołaj 1832/6)
  3. Zapała Anna x Zając Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1982/2)
  4. ---------- Antoni x Siwek Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1852/5)
  5. ---------- Bartłomiej x Mędrek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1818/17)
  6. ---------- Jakub x Urbanik Marianna (Kraków - św. Salwator 1814/99)
  7. ---------- Jan x Lipina Rozalia (Bebelno 1824/6)
  8. ---------- Michał x Nitecki Kunegunda (Kraków - św. Krzyż 1845/6)
  9. ---------- Zofia x Palacz Szymon (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1802/1)
  10. Zapałkiewicz Marianna x Klimczyński Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1820/54)
  11. ---------- Mateusz x Pluciński Ludwina (Kraków - Mariacka 1821/62)
  12. Zapałowicz Kazimierz x Mrowka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1830/43)
  13. ---------- Szymon x Kasprzyk Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1834/46)
  14. ---------- Tomasz x Burzyński Marianna (Kraków - Mariacka 1831/42)
  15. Zapałowski Piotr x Domański Anna (Grochów 1868/3)
  16. Zapalski Andrzej x Mathy Ewa (Raciąż 1831/1)
  17. ---------- Anna x Döning Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1833/76)
  18. ---------- Franciszka x Krzyczyk Łukasz (Raciąż 1818/10)
  19. ---------- Jacek x Lisowski Józefa (Siercza, par. Wieliczka 1877/2)
  20. ---------- Jacek x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/50)
  21. ---------- Józef x Giersch Katarzyna (Raciąż 1872/4)
  22. ---------- Ludwika x Święcicki Wincenty (Białobrzegi 1862/14)
  23. ---------- Marianna x Theil Jan (Raciąż 1863/22)
  24. ---------- Mateusz x Majewski Monika (Białobrzegi 1865/2)
  25. ---------- Petronela x Gradowski Michał (Raciąż 1824/13)
  26. ---------- Tekla x Jastrząb Kazimierz (Siercza, par. Wieliczka 1826/7)
  27. Zapart Agnieszka x Kępa Jakub (Gnojno 1748/1)
  28. ---------- Agnieszka x Szczepanek Piotr (Zakliczyn 1777/28)
  29. ---------- Andrzej x Galus Marianna (Gnojno 1862/4)
  30. ---------- Baltazar x Kuś Jadwiga (Gnojno 1762/5)
  31. ---------- Franciszek x Pasternak Ewa (Gnojno 1856/14)
  32. ---------- Franciszek x Stępień Teresa (Gnojno 1847/28)
  33. ---------- Franciszek x Zawierucha Jadwiga (Gnojno 1827/12)
  34. ---------- Franciszka x Poździech Jan (Gnojno 1828/21)
  35. ---------- Helena x Włodarczyk Maciej (Gnojno 1855/20)
  36. ---------- Józef x Kulus Marianna (Gnojno 1827/56)
  37. ---------- Józef x Stępień Katarzyna (Gnojno 1871/30)
  38. ---------- Józefa x Wiewióra Andrzej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/4)
  39. ---------- Katarzyna x Kozieł Kacper (Gnojno 1820/20)
  40. ---------- Kazimierz x Cieśla Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1901/1)
  41. ---------- Kazimierz x Kula Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1903/2)
  42. ---------- Kazimierz x Marzec Małgorzata (Gnojno 1751/17)
  43. ---------- Małgorzata x Zachaj Antoni (Gnojno 1827/4)
  44. ---------- Marianna x Dąbrowski Antoni (Gnojno 1826/25)
  45. ---------- Marianna x Piróg Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1858/3)
  46. ---------- Marianna x Potępa Marcin (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1887/2)
  47. ---------- Marianna x Widanek Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1898/1)
  48. ---------- Michał x Dudek Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1863/3)
  49. ---------- Michał x Pasternak Helena (Gnojno 1836/45)
  50. ---------- Paweł x Galiński Małgorzata (Kraków - Mariacka 1834/88)
  51. ---------- Paweł x Jachczyk Antonina (Kraków - Mariacka 1837/49)
  52. ---------- Petronela x Pasternak Andrzej (Gnojno 1814/16)
  53. ---------- Salomea x Stępień Franciszek (Gnojno 1827/35)
  54. ---------- Sebastian x Orkisz Cecylia (Gnojno 1760/2)
  55. ---------- Stanisław x Orkisz Marianna (Gnojno 1838/30)
  56. ---------- Stefan x Musiał Katarzyna (Gnojno 1864/37)
  57. ---------- Teresa x Kruk Franciszek (Gnojno 1818/1)
  58. ---------- Wojciech x Łopata Regina (Zakliczyn 1769/8)
  59. ---------- Wojciech x Zawierucha Małgorzata (Gnojno 1822/36)
  60. ---------- Zofia x Zawierucha Wojciech (Gnojno 1752/4)
  61. Zaparuk Jan x Jadank Dorota (Końskowola 1663/3)
  62. Zaperciak Elżbieta x Grądzki Ignacy (Pniewnik 1852/12)
  63. ---------- Rozalia x Grądzki Kazimierz (Pniewnik 1859/15)
  64. Zaperka Józefa x Kaleski Adam (Pniewnik 1874/21)
  65. Zaperty Jan x Roguski Józefa (Pniewnik 1865/10)
  66. ---------- Katarzyna x Malczyk Wojciech (Pniewnik 1858/10)
  67. ---------- Marianna x Baran Wojciech (Pniewnik 1849/19)
  68. ---------- Marianna x Kilanczyk Stanisław (Pniewnik 1869/9)
  69. ---------- Stanisław x Kulma Franciszka (Pniewnik 1879/18)
  70. Zapieka Jakub x Wałach Elżbieta (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1810/4)
  71. Zapiest Jakub x Szymanoski Julianna (Pabianice 1857/10)
  72. Zapiórkowksi Katarzyna x Berowski Jakub (Kraków - Mariacka 1835/110)
  73. Zapisek Ignacy x Marczyk Zofia (Brok 1811/1)
  74. ---------- Józef x Majewski Marianna (Ostrów mazowiecka 1864/7)
  75. ---------- Józef x Michalik Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/65)
  76. ---------- Marianna x Jaworski Ignacy (Brok 1834/20)
  77. ---------- Zofia x Madzelan Walenty (Brok 1816/11)
  78. Zaplatalski Piotr x Dudziński Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1831/1)
  79. Zapolski Aleksander x Bochenek Teodozja (Kraków - Mariacka 1831/66)
  80. ---------- Aniela x Kośla Adam (Białobrzegi 1863/6)
  81. ---------- Ewa x Piróg Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/5)
  82. ---------- Kazimierz x Kostka Magdalena (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/3)
  83. Zapora Andrzej x Kowalski Łucja (Mileszki 1858/25)
  84. Zaporowski Andrzej x N. Brygida (Wieniec 1778/168)
  85. ---------- Franciszek x Chmielowski Małgorzata (Zielonki 1848/44)
  86. ---------- Jadwiga x Błaszkiewicz Stefan (Papowo Toruńskie 1843/4)
  87. ---------- Jan x Chojnacki Jadwiga (Papowo Toruńskie 1861/7)
  88. ---------- Julianna x Sarnowski Tomasz (Papowo Toruńskie 1839/6)
  89. ---------- Maciej x Gromek Marianna (Zielonki 1822/16)
  90. ---------- Maciej x Mika Katarzyna (Zielonki 1821/21)
  91. ---------- Maciej x Sikora Magdalena (Zielonki 1825/6)
  92. Zaporski Antoni x Adamczyk Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/1)
  93. ---------- Marianna x Kolodziejski Wojciech (Kraków - Mariacka 1818/67)
  94. Zapotoczny Dionizy x Gorzkowski Marianna Teodozja (Kraków - św. Salwator 1851/34)
  95. ---------- Dionizy x Szubert Klara (Kraków - Mariacka 1836/54)
  96. Zapotyński Franciszka x Prymas Wojciech (Bebelno 1843/6)
  97. Zapowski Ewa x Wisniewski Jan (Raciąż 1873/17)
  98. Zappf Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/21)
  99. Zaprawa Michał x Matczuk Katarzyna (Surhów 1869/9)
  100. Zaprzał Michał x Grzebuła Marjanna (Gorzków 1855/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne