Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zalewski (wyników 345):

  1. Zalas Agnieszka x Wypart Józef (Żytno 1893/6)
  2. ---------- Andrzej x Młyńczak Rozalia (Borzykowa 1858/9)
  3. ---------- Bogumił x Relich Teresa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/9)
  4. ---------- Ewa x Perliński Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/6)
  5. ---------- Filip x Korgul Dominika (Borzykowa 1839/7)
  6. ---------- Franciszek x Będziak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1815/7)
  7. ---------- Franciszek x Radwan Zuzanna (Kraków - św. Salwator 1833/153)
  8. ---------- Franciszek x Sikorski Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1823/30)
  9. ---------- Franciszka x Krawczyk Tomasz (Borzykowa 1836/6)
  10. ---------- Jakub x Kleśta Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/20)
  11. ---------- Jan x Chmura Tekla (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/2)
  12. ---------- Jan x Marianna Razniak (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/7)
  13. ---------- Józef x Młyńczyk Marianna (Borzykowa 1845/17)
  14. ---------- Józef x Palistkiewicz Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/26)
  15. ---------- Józefa x Broskiwicz Wojciech (Borzykowa 1864/21)
  16. ---------- Julianna x Kopyto Andrzej (Borzykowa 1847/24)
  17. ---------- Julianna x Szostek Piotr (Borzykowa 1862/28)
  18. ---------- Kasper x Gralek Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/19)
  19. Zalaś Kasper x Spychała Klara (Połaniec 1865/6)
  20. Zalas Katarzyna x Kotasik Adam (Borzykowa 1865/40)
  21. ---------- Kazimierz x Solecki Justyna (Borzykowa 1858/16)
  22. ---------- Kazimierz x Zyzik Marianna (Borzykowa 1842/8)
  23. ---------- Magdalena x Hmura Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1841/4)
  24. ---------- Marcin x Czapla Józefa (Borzykowa 1852/20)
  25. ---------- Marianna x Krysztoforski Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/20)
  26. ---------- Marianna x Oberski Adam (Borzykowa 1856/4)
  27. ---------- Paweł x Daniel Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/8)
  28. ---------- Piotr x Owczarek Anastazja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/3)
  29. ---------- Rozalia x Rusin Wojciech (Borzykowa 1860/11)
  30. Zalaś Stanisław x Dobrzycka Józefa (Połaniec 1871/39)
  31. Zalas Szymon x Witaś Salomea (Kraków - Boże Ciało 1812/84)
  32. ---------- Tekla x Mucha Jacenty (Borzykowa 1835/9)
  33. ---------- Wincenty x Safrański Marianna (Kraków - św. Anna 1827/8)
  34. Zalasa Marianna x Jasiński Wawrzyniec (Bełdów 1894/12)
  35. Zalasik Stanisław x Kąciak Julianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/16)
  36. Zalasiński Edward x Fox Kazimiera Helena (Domosławice, wieś Domosławice 1908/2)
  37. ---------- Jan x Stanecki Regina (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1837/2)
  38. Zalasowski Łucja x Sarna Walenty (Kraków - św. Szczepan 1826/27)
  39. Zalassawicz Jan x Kulesza Agnieszka (Bebelno 1693/1)
  40. Zalcer Gotfryd x Alman Agnieszka (Chwaszczyno 1760/3)
  41. ---------- Józef x Bach Marianna (Chwaszczyno 1751/4)
  42. ---------- Józef x Labuda Marianna (Chwaszczyno 1833/2)
  43. Zalczyński Anna x Nowosad Grzegorz (Hrubieszów 1819/64)
  44. Zaleberg Szmul x Karpenkop Sara Itta (Klimontów 1822/53)
  45. Zalech Jan x Krasiński Rozalia (Górzno k. Garwolina 1930/56)
  46. ---------- Jan x Rejdaszki Janina (Górzno k. Garwolina 1936/26)
  47. ---------- Wiesława x Bichta Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1974/25)
  48. ---------- Zbigniew x Chmielak Henryka (Górzno k. Garwolina 1960/5)
  49. Zalechowski Antoni x Jędryszczyk Katarzyna (Czermno 1819/6)
  50. Zalega Michał x Klimek Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1814/41)
  51. Zalegowski Michał x Klimek Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1814/41)
  52. Zaleńska Katarzyna x Godzwon Wojciech (Połaniec 1820/53)
  53. Zaleński Marian x Szewczuk Józefa (Płock 1886/62)
  54. ---------- Paweł x Kozłowski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1824/32)
  55. Zalerzewski Ignacy x Brymerski Marianna (Borzykowa 1840/22)
  56. Zaleś Marianna x Bucak Walenty (Kraków - św. Szczepan 1845/47)
  57. Zalesk Ewa x Chejman Andrzej (Łoniów 1872/1)
  58. Zaleska Franciszka x Zarzycki Andrzej (Brzeziny 1788/2042)
  59. Zaleski Agnieszka x Rutecki Paweł (Kraków - Mariacka 1821/15)
  60. ---------- Anna x Baran Grzegorz (Pniewnik 1832/2)
  61. ---------- Anna x Pozorek Józef (Okrzeja 1844/22)
  62. ---------- Antoni x Antoniak Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1831/19)
  63. ---------- Antoni x Strzeszewski Aurelia (Płock 1867/53)
  64. ---------- Antonina x Błaszczak Jan (Kazimierz Biskupi 1825/15)
  65. ---------- Antonina x Pietrzycki Leonard (Turek 1891/82)
  66. ---------- Barbara x Roguski Józef (Pniewnik 1827/13)
  67. ---------- Bartłomiej x Grzesiak Karolina (Kościelec pow. kaliski 1859/5)
  68. ---------- Ewa x Wierzej Andrzej (Trzebieszów 1814/50)
  69. ---------- Filip x Kwiatkowski Marianna Barbara (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/78)
  70. ---------- Franciszek x Kossowicz Barbara (Połaniec 1824/16)
  71. ---------- Franciszek x Kotulski Anna (Pniewnik 1856/9)
  72. ---------- Franciszek x Nojszewski Józefa (Pniewnik 1881/6)
  73. ---------- Franciszek x Roguski Marianna (Pniewnik 1877/5)
  74. ---------- Franciszek x Ziuchala Franciszka (Kazimierz Biskupi 1832/6)
  75. ---------- Franciszka x Dziębak Jakub (Płock 1863/11)
  76. ---------- Franciszka x Węgierski Jan (Grodzisk Mazowiecki 1851/3)
  77. ---------- Gabriel x Gacek Magdalena (Kraków - św. Florian 1825/88)
  78. ---------- Jakub x Stalmiczek Antonina (Dobrzejewice 1853/6)
  79. ---------- Jan x Roguski Franciszka (Pniewnik 1874/25)
  80. ---------- Jan x Roguski Weronika (Pniewnik 1874/16)
  81. ---------- Józef x Klimk Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1810/9)
  82. ---------- Józefa x Górski Adam (Pniewnik 1866/5)
  83. ---------- Józefa x Koszewski Antoni (Pniewnik 1878/13)
  84. ---------- Józefa x Świętochowski Władysław (Pniewnik 1868/12)
  85. ---------- Karolina x Połaski Paweł (Pniewnik 1879/17)
  86. ---------- Katarzyna x Basiński Andrzej (Koprzywnica 1813/6)
  87. ---------- Katarzyna x Mosiakoski Stanisław (Czermno 1862/3)
  88. ---------- Katarzyna x Roguski Ignacy (Pniewnik 1871/9)
  89. ---------- Łucja x Dusionka Franciszek (Pniewnik 1827/3)
  90. ---------- Ludwik x Durst Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1846/5)
  91. ---------- Ludwik x Kędzierski Franciszka (Raciąż 1923/17)
  92. ---------- Maciej x Mika Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1824/5)
  93. ---------- Marianna x Ignatowicz Józef (Łabunowo 1796/8)
  94. ---------- Marianna x Kik (Rik) Łukasz (Raciąż 1770/2)
  95. ---------- Marianna x Mroczek Józef (Pniewnik 1845/2)
  96. ---------- Marianna x Roguski Julian (Pniewnik 1881/12)
  97. ---------- Marianna x Roguski Stanisław (Pniewnik 1829/8)
  98. ---------- Marianna x Siedlecki Józef (Czermno 1864/22)
  99. ---------- Michał x Ozimek Antonina (Luszyn 1862/4)
  100. ---------- N. x Jednorowicz N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne