Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zakrzewski (wyników 202):

  1. Zak Agnieszka x Kozisz Piotr (Końskowola 1666/14)
  2. ---------- Agnieszka x Popiołek Grzegorz (Końskowola 1663/2)
  3. ---------- Ignacy x Bernaś Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/66)
  4. ---------- Katarzyna x Koza Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1815/21)
  5. ---------- Krystyna x Siedlecki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/32)
  6. ---------- Magdalena x Cybulka Szymon (Końskowola 1658/18)
  7. ---------- Regina x Zucek Piotr (Końskowola 1652/11)
  8. ---------- Tomasz x S????lski Marianna (Raciążek 1837/14)
  9. ---------- Wawrzyniec x Kozak Regina (Końskowola 1664/14)
  10. Zakaszewski Jan Nepomucen x Rożyński Julia (Kraków - Mariacka 1843/38)
  11. Zakierski Jan x Pietrzykowski Anna (Papowo Toruńskie 1832/2)
  12. Zakieta Agata x Szczepański Paweł (Czermno 1832/1)
  13. ---------- Antonina x Modliborski Franciszek (Czermno 1843/9)
  14. ---------- Józefa x Lisiecki Janusz (Czermno 1849/16)
  15. ---------- Józefa x Mielczarek Franciszek (Czermno 1829/2)
  16. ---------- Katarzyna x Dołęgowski Wacław (Czermno 1841/9)
  17. ---------- Marianna x Koziak Bartłomiej (Czermno 1825/5)
  18. ---------- Marianna x Stramkowski Maciej (Czermno 1818/5)
  19. ---------- Marianna x Wawrzeńczak Franciszek (Czermno 1854/7)
  20. ---------- Mikołaj x Krawczyński Tekla (Czermno 1823/10)
  21. ---------- Wiktoria x Tomasik Walenty (Czermno 1843/13)
  22. Zakiewicz Tomasz x Ciecierski Marianna (Grudusk 1887/21)
  23. Zakiewski Katarzyna x Pękala Franciszek (Koprzywnica 1815/18)
  24. Zakkilski Marianna x Nadrzyński Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1839/14)
  25. Zakociński Agnieszka x Budzików Ignacy (Bebelno 1849/10)
  26. Zakolski Józef x Lesiecki Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/1)
  27. ---------- Ludwika x Marczak Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/1)
  28. ---------- Tekla x Kor.... Stanisław (Turek 1889/50)
  29. Zakonnik Antoni x Korbel Klara (Jeżów 1821/12)
  30. ---------- Mateusz x Szczurtek Apolonia (Jeżów 1812/23)
  31. ---------- Mateusz x Włodarczyk Julianna (Jeżów 1811/34)
  32. Zakos Jakub x Paszka Anna (Łabunowo 1783/4)
  33. Zakotyński Feliks x Rzepka Marianna (Bebelno 1833/3)
  34. Zakowic Paweł x Work Jadwiga (Końskowola 1649/15)
  35. Zakowicz Antonina x Pasternak Franciszek (Gnojno 1856/20)
  36. ---------- Benedykt x Wdowczyk Gertruda (Gnojno 1816/11)
  37. ---------- Elżbieta x Drezler Ignacy (Gnojno 1837/29)
  38. ---------- Jadwiga x Połowski Wojciech (Gnojno 1759/7)
  39. ---------- Katarzyna x Pawłowski Ludwik (Gnojno 1839/54)
  40. ---------- Marianna x Musiał Franciszek (Gnojno 1815/27)
  41. ---------- Marianna x Paprocki Karol (Gnojno 1752/25)
  42. ---------- Marianna x Piżowicz Feliks (Gnojno 1817/16)
  43. ---------- Wojciech x Pasternak Katarzyna (Gnojno 1762/13)
  44. ---------- Zofia x Poniewierka Andrzej (Gnojno 1754/17)
  45. ---------- Zofia x Surmacz Adam (Gnojno 1754/1)
  46. Zakowski Andrzej x Jakubowski Marianna (Gniew 1810/36)
  47. ---------- Apolonia x Mikołajewski Antoni (Raciążek 1788/8)
  48. ---------- Bartłomiej x Waligórski Marianna (Kraków - św. Anna 1832/6)
  49. ---------- Józef x Lamotki Agata (Raciążek 1802/7)
  50. ---------- Józef x Serdukow Barbara (Raciążek 1788/9)
  51. ---------- Marianna x Rhode Stanisław (Raciąż 1785/8)
  52. ---------- Piotr x Grząnkoski Zofia (Raciąż 1799/11)
  53. Zakręski Marianna x Szkodowski Jakub (Barłożno 1736/4)
  54. Zakręt Helena x Kowalczyk Stefan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/3)
  55. ---------- Katarzyna x Zieliński Wojciech (Kraszewice 1892/26)
  56. ---------- Małgorzata x Opała Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/6)
  57. Zakrewski Franciszka x Ostrowski Franciszek (Gniew 1846/47)
  58. ---------- Józef x Kowalski Katarzyna (Kraków - św. Anna 1823/9)
  59. Zakrocki Jakub x Piechnik Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1843/5)
  60. ---------- Jan x Łyko Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1850/5)
  61. Zakropiński Elżbieta x Slachcic Michał (Skała 1852/15)
  62. Zakryś Jan x Rostankowski Elżbieta (Raciąż 1983/20)
  63. ---------- Jan x Rostankowski Halina Klara (Raciąż 1956/20)
  64. Zakrys Józef x Nack Elżbieta (Raciąż 1822/15)
  65. Zakryś Julita x Babiński Wiesław (Raciąż 1992/18)
  66. Zakrzeński Władysław x Lipczyński Marianna (Kraków - św. Anna 1840/6)
  67. Zakrzeski Antoni x Brzeźniak Katarzyna (Lgota Wielka 1856/8)
  68. ---------- Franciszek x Świątek Józefa (Koprzywnica 1836/44)
  69. ---------- Ignacy x Załubski Antonina (Kościelec pow. kaliski 1824/3)
  70. ---------- Jan x Krakowiak Barbara (Koprzywnica 1832/97)
  71. ---------- Józefa x Leśniowolski Seweryn (Koprzywnica 1864/29)
  72. ---------- Magdalena x Kazanecki Franciszek (Czermno 1852/2)
  73. ---------- Marianna x Napieracz Marcin (Koprzywnica 1845/16)
  74. ---------- Mateusz x Morchell Katarzyna (Nieborów 1816/7)
  75. ---------- Mateusz x Sypleski Ludwika (Nieborów 1841/23)
  76. ---------- Stanisław x Humnicki Tekla (Koprzywnica 1830/42)
  77. ---------- Tekla x Sabała Idzi (Koprzywnica 1823/34)
  78. ---------- Walenty x Lichoski Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1839/12)
  79. Zakrzewki Agnieszka x Balbusam Maciej (Gniew 1786/3)
  80. Zakrzewski Andrzej x Garlikowski N. (Hrubieszów 1840/12)
  81. ---------- Andrzej x Kołakowski Antonina (Grudusk 1883/9)
  82. ---------- Andrzej x Pogorzelski Marianna (Łoniów 1826/3)
  83. ---------- Anna x Gałązka Wojciech (Brok 1831/1)
  84. ---------- Anna x Grzebski Jan (Grudusk 1875/14)
  85. ---------- Anna x Orlowski Franciszek (Gniew 1891/31)
  86. ---------- Anna x Winnicki Bronisław (Płock 1864/73)
  87. ---------- Antoni x Gronek Marianna (Łomna 1889/11)
  88. ---------- Antoni x Nita Gertruda (Lgota Wielka 1853/16)
  89. ---------- Antoni x Wisniewski Jadwiga (Gniew 1806/30)
  90. ---------- Antonina x Kuzierski Franciszek (Raciążek 1833/5)
  91. ---------- Antonina x Modleński Tomasz (Papowo Toruńskie 1871/20)
  92. ---------- Apolonia x Pawłowski Andrzej (Grudusk 1888/32)
  93. ---------- Barbara x Bokwa Jan (Koprzywnica 1816/2)
  94. ---------- Bartłomiej x Cieślik Konstancja (Lgota Wielka 1828/1)
  95. ---------- Bartłomiej x Gacki Róża (Lgota Wielka 1834/17)
  96. ---------- Bartłomiej x Lasoń Franciszka (Lgota Wielka 1824/12)
  97. ---------- Czesława x Połomski Eugeniusz (Gniew 1956/11)
  98. ---------- Eleonora x Langiewicz Paweł (Grudusk 1887/18)
  99. ---------- Emilia x Pietrucha Stanisław (Pniewnik 1863/19)
  100. ---------- Emilia x Pietrucha Stanisław (Pniewnik 1864/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne