Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zajączek (wyników 559):

  1. Zając Adam x Błażejczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1880/7)
  2. ---------- Adam x Dydek Dorota (Górzno k. Garwolina 1813/7)
  3. ---------- Adam x Pawełek Małgorzata (Połaniec 1824/36)
  4. ---------- Adam x Sajko Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1736/4)
  5. ---------- Adam x Syktala Konstancja (Dmenin 1769/3)
  6. ---------- Adam x Szwed Genowefa (Górzno k. Garwolina 1946/29)
  7. ---------- Adam x Szwed Marianna (Górzno k. Garwolina 1734/3)
  8. ---------- Adolf x Chmielak Janina (Górzno k. Garwolina 1950/30)
  9. ---------- Agata x Kalina Mateusz (Połaniec 1877/2)
  10. ---------- Agata x Pieniążek Onufry (Górzno k. Garwolina 1834/1)
  11. ---------- Agata x Skrok Franciszek (Koprzywnica 1827/40)
  12. ---------- Agnieszka x Borowski Łukasz (Prażmów 1898/25)
  13. ---------- Agnieszka x Fajfer Aleksander (Dmenin 1890/24)
  14. ---------- Agnieszka x Kawka Jakub (Dmenin 1821/5)
  15. ---------- Agnieszka x Kołacz Kielian (Koprzywnica 1846/19)
  16. ---------- Agnieszka x Kubik Maciej (Gnojno 1758/9)
  17. ---------- Agnieszka x Latocha Jakub (Kraków - św. Florian 1851/16)
  18. ---------- Agnieszka x Marczak Jan (Górzno k. Garwolina 1796/8)
  19. ---------- Agnieszka x Mela Paweł (Budziszewice 1871/12)
  20. ---------- Agnieszka x Nadzikiewizc Jan (Kraków - Mariacka 1814/62)
  21. ---------- Agnieszka x Osiak Tomasz (Górzno k. Garwolina 1889/21)
  22. ---------- Aleksander x Błażejczyk Marcelina (Górzno k. Garwolina 1798/15)
  23. ---------- Aleksander x Jakubaszek Janina (Górzno k. Garwolina 1934/29)
  24. ---------- Aleksander x Włodarczyk Anna (Górzno k. Garwolina 1890/18)
  25. ---------- Aleksandra x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1951/1)
  26. ---------- Anastazja x Dybcio Antoni (Górzno k. Garwolina 1884/1)
  27. ---------- Andrzej x Błażejczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1895/9)
  28. ---------- Andrzej x Darych Małgorzata (Zielonki 1832/13)
  29. ---------- Andrzej x Leja Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1872/1)
  30. ---------- Andrzej x Lolo Franciszka (Działoszyce 1867/15)
  31. ---------- Andrzej x Mańkowski Józefa (Górzno k. Garwolina 1883/9)
  32. ---------- Andrzej x Solarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1880/14)
  33. ---------- Andrzej x Soszki Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1852/4)
  34. ---------- Anna x Błażejczyk Paweł (Górzno k. Garwolina 1844/5)
  35. ---------- Anna x Boniecki Stanisław (Górzno k. Garwolina 1860/7)
  36. ---------- Anna x Król Jan (Górzno k. Garwolina 1829/7)
  37. ---------- Anna x Kurach Józef (Górzno k. Garwolina 1935/14)
  38. ---------- Anna x Nowak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1946/51)
  39. ---------- Anna x Wiśniowski Piotr (Klimontów 1820/125)
  40. ---------- Antoni x Gałązki Ludwika (Górzno k. Garwolina 1859/27)
  41. ---------- Antoni x Król Marianna (Górzno k. Garwolina 1882/9)
  42. ---------- Antoni x Lis Antonina (Górzno k. Garwolina 1859/35)
  43. ---------- Antoni x Majchrzak Tekla (Dmenin 1890/18)
  44. ---------- Antoni x Michalik Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1880/1)
  45. ---------- Antoni x Ocep Stefania (Górzno k. Garwolina 1936/32)
  46. ---------- Antoni x Podsadniak Łucja (Dmenin 1879/35)
  47. ---------- Antonina x Mól Ignacy (Połaniec 1862/13)
  48. ---------- Antonina x Przybylski Stanisław (Turek 1892/76)
  49. ---------- Apolonia x Mirosław Franciszek (Bełżyce 1833/16)
  50. ---------- Apolonia x Orwat Józef (Połaniec 1878/41)
  51. Zajac Apolonia x Pawlukiewicz Antoni (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/9)
  52. Zając Apolonia x Salamon Roch (Kraszewice 1890/14)
  53. ---------- August x Sójka Marianna (Górzno k. Garwolina 1829/14)
  54. ---------- August x Trzpil Julianna (Górzno k. Garwolina 1860/31)
  55. ---------- Balbina x Staros Jan (Górzno k. Garwolina 1892/10)
  56. ---------- Baltazar x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/80)
  57. ---------- Barbara x Zając Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1976/9)
  58. ---------- Bartłomiej x Karczmarski Marianna (Kraków - Mariacka 1825/83)
  59. ---------- Bernard x Błażejczyk Apolonia (Górzno k. Garwolina 1821/7)
  60. ---------- Bernard x Kubalski Agata (Górzno k. Garwolina 1834/14)
  61. ---------- Bernard x Lis Helena (Górzno k. Garwolina 1797/6)
  62. ---------- Błażej x Nakonieczny (Michalczyk) Marianna (Górzno k. Garwolina 1870/7)
  63. ---------- Błażej x Sobkowicz Marianna (Brzeziny 1770/1629)
  64. ---------- Bolesław x Król Anna (Górzno k. Garwolina 1935/43)
  65. ---------- Bolesław x Siwek Marianna (Górzno k. Garwolina 1934/38)
  66. ---------- Dorota x Gałązka Sebastian (Górzno k. Garwolina 1829/19)
  67. ---------- Edward x Makulec Hanna (Górzno k. Garwolina 1973/17)
  68. ---------- Edward x Mucha Janina (Górzno k. Garwolina 1942/20)
  69. ---------- Eleonora x Woźniak Karol (Górzno k. Garwolina 1864/19)
  70. ---------- Elżbieta x Szewczyk Łukasz (Górzno k. Garwolina 1870/8)
  71. ---------- Ewa x Frejek JAn (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/7)
  72. ---------- Ewa x Fryc Marcin (Górzno k. Garwolina 1789/15)
  73. ---------- Ewa x Kardas Ignacy (Dmenin 1865/40)
  74. Zajac Ewa x Milawczuk Leon (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/2)
  75. Zając Ewa x Stasiński Jan (Dmenin 1883/8)
  76. ---------- Ewa x Włodarczyk Józef (Górzno k. Garwolina 1854/22)
  77. ---------- Feliks x Prusiński Janina (Górzno k. Garwolina 1947/7)
  78. ---------- Filip x Błażejczyk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1862/19)
  79. ---------- Filip x Orłowski Marianna (Klimontów 1879/1)
  80. ---------- Filip x Owczarczyk Petronella (Górzno k. Garwolina 1866/13)
  81. ---------- Filip x Włodarczyk Aniela (Górzno k. Garwolina 1853/15)
  82. ---------- Florian x Jadamus (Adamus) Franciszka (Dmenin 1841/1)
  83. ---------- Florian x Lisowski Zuzanna (Dmenin 1855/17)
  84. ---------- Franciszek x Budzeń Marianna (Działoszyce 1889/8)
  85. ---------- Franciszek x Lesiak Dorota (Dmenin 1865/15)
  86. ---------- Franciszek x Lis Marcelina (Górzno k. Garwolina 1796/34)
  87. ---------- Franciszek x Wiączek Agnieszka (Działoszyce 1883/3)
  88. ---------- Franciszek x Wirtlewski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/31)
  89. ---------- Franciszek x Zborowska Barbara (Kazimierza Mała 1882/9)
  90. ---------- Franciszka x Czyż Florian (Obiechów 1835/7)
  91. ---------- Franciszka x Kowalczyk Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/11)
  92. ---------- Franciszka x Król Franciszek (Górzno k. Garwolina 1886/12)
  93. ---------- Franciszka x Majewski Jan (Klimontów 1816/66)
  94. ---------- Franciszka x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1941/7)
  95. Zajac Franciszka x Olszewski Grzegorz (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/13)
  96. Zając Franciszka x Owczarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1929/21)
  97. ---------- Franciszka x Szczygieł Marcin (Klimontów 1872/2)
  98. ---------- Franciszka x Zając Wojciech (Górzno k. Garwolina 1836/11)
  99. ---------- Franciszka Zofia x Kocik Feliks (Kraków - Boże Ciało 1850/7)
  100. ---------- Genowefa x Błażejczyk Feliks (Górzno k. Garwolina 1942/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne