Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zaborowski (wyników 220):

  1. Zabajewski Władysław x Wróbel Bronisława Agnieszka (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/3)
  2. Zabawa Michał x Kochański Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/24)
  3. ---------- Stanisław x Skupiński Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/13)
  4. Zabawka Kazimierz x Kopek Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/28)
  5. Zabawna Marianna x Dereń Mateusz (Koprzywnica 1837/11)
  6. Zabawski Józef Kazimierz x Błeszyński Gabriela Albina (Kraków - św. Szczepan 1836/2)
  7. Zabczeński Wawrzyniec x Maksyon Marianna (Czermno 1816/1)
  8. Zabczewski Elena x Wilski Walenty (Czermno 1818/2)
  9. Zabczyński Katarzyna x Zawalski Franciszek (Czermno 1839/2)
  10. Zabęcki Anna x Jakubek Andrzej (Skała 1829/5)
  11. Zabełło Onufry Józef x Choroszcza Józefa (Łabunowo 1805/7)
  12. Zabicki Józef x Kwiatkowski Józefa (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/9)
  13. ---------- Walenty x Nowak Łucja (Działoszyce 1865/5)
  14. ---------- Wincenty x Niebelski Salomea (Działoszyce 1850/6)
  15. Zabiegałowski Aleksander x Banaszak Helena (Górzno k. Garwolina 1940/25)
  16. ---------- Jan x Salamończyk Józefa Zofia (Górzno k. Garwolina 1972/38)
  17. Zabiegliński Marianna x Zaręba Franciszek (Okrzeja 1845/2)
  18. Zabiel Katarzyna x Rogowski Jakub (Kraków - św. Florian 1815/73)
  19. Zabieła Dominika x Staniewicz Leon (Łabunowo 1789/5)
  20. Zabiełło Jerzy x Fergiss Józefa (Łabunowo 1797/12)
  21. ---------- Juliusz x Vollsberg Krystyna (Łabunowo 1798/12)
  22. Zabieło Zofia x Prezor Antoni (Łabunowo 1789/3)
  23. Zabierzowski Andrzej x Nędziński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/43)
  24. ---------- Ignacy x Biernawski Józefa (Dmenin 1848/20)
  25. ---------- Jadwiga x Kmiecik Maciej (Kraków - Mariacka 1835/37)
  26. ---------- Katarzyna x Jaworski Walenty (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1846/1)
  27. ---------- Piotr x Skrzypkowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1828/54)
  28. Zabigał Teresa x Szczepański Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1825/64)
  29. Zabik Agnieszka x Szlachetka Stanisław (Końskowola 1663/12)
  30. Zabinowski Władysław x Fularz Kunegunda (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1875/2)
  31. Zabinski Jakub x Ernyst Agnieszka (Gniew 1774/26)
  32. Zabiński Józef x Solecki Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1819/44)
  33. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/69)
  34. Zabitkowski Helena x Rozwadowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/7)
  35. Zabitowski Klemens x Świerczek Józefa (Domosławice, wieś Domosławice 1882/3)
  36. Zableński Marta x Siedtke Andrzej (Gniew 1922/11)
  37. Zablewski Elżbieta x Neumann Jan (Gniew 1853/60)
  38. ---------- Katarzyna x Kolecki Marcin (Gniew 1812/12)
  39. ---------- Krystian x Filizewski Elżbieta (Gniew 1777/31)
  40. ---------- Ludwik x Tomaszewski Anna (Gniew 1880/19)
  41. ---------- Maria x Kruza Michał (Gniew 1816/29)
  42. ---------- Szymon x Teys Anna (Gniew 1815/35)
  43. ---------- Teodor x Iwanicki Tekla (Hrubieszów 1832/1)
  44. ---------- Waleria x Karpus Robert (Barłożno 1908/2)
  45. ---------- Wojciech x Czerwinski Magdalena (Raciąż 1780/4)
  46. Zabłoch Adam x Goleń Magdalena (Podlesie 1639/2)
  47. Zabłock Franciszka x Wroblewski Wawrzyniec (Raciążek 1836/21)
  48. Zabłocka Rozalia x Koluszkowski Marcin (Brzeziny 1794/30)
  49. Zabłocki Antoni x Mikołajewski Katarzyna (Raciążek 1776/4)
  50. ---------- Antoni x Stawiński Magdalena (Raciążek 1763/9)
  51. ---------- Apolonia x Kwaczyński Jan (Raciążek 1784/1)
  52. ---------- Apolonia x Trux Wincenty (Raciążek 1761/9)
  53. ---------- August x Nowak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1860/16)
  54. ---------- Barbara x Płutnikiewicz Grzegorz (Hrubieszów 1865/27)
  55. ---------- Bronisława x Borecki Wojciech (Kraszewice 1889/25)
  56. ---------- Elżbieta x Januszewski Franciszek (Kraków - św. Florian 1828/24)
  57. ---------- Elzbieta x Ruesniewski Stanisław (Raciążek 1763/12)
  58. ---------- Erwin x Gubert Adela (Raciąż 1973/26)
  59. Zablocki Ewa x Wodkowski Michał (Gniew 1829/27)
  60. Zabłocki Franciszek x Liśkiewicz Marianna (Koprzywnica 1830/39)
  61. ---------- Franciszka x Dobrosławski Jan (Kraków - św. Florian 1821/13)
  62. ---------- Grzegorz x Kraniewski Małgorzata (Raciążek 1781/2)
  63. ---------- Jakub x Dubieński Wiktoria (Pniewnik 1772/156)
  64. ---------- Jan x Anuszewski Zofia (Raciążek 1761/4)
  65. ---------- Jan x Cichocki Marianna (Raciążek 1834/5)
  66. ---------- Jan x Maliszewski Marianna (Hrubieszów 1874/13)
  67. ---------- Jan x Mleczek Anna (Raciąż 1971/26)
  68. ---------- Jan x Płodkowski Józefa (Płock 1861/63)
  69. ---------- Jan x Stawisziński Jadwiga (Raciążek 1773/10)
  70. ---------- Jan x Wydrychiewicz Józefa (Hrubieszów 1873/2)
  71. ---------- Józef x Gill Zofia (Kraków - św. Florian 1817/24)
  72. ---------- Julia x Głuchawski Karol (Lgota Wielka 1853/22)
  73. ---------- Julia x Wyrobisz Józef (Kraków - św. Florian 1846/21)
  74. Zablocki Kacper x Zasada Agnieszka (Rakoszyn 1832/12)
  75. Zabłocki Katarzyna x Oraczkowski Franciszek (Raciążek 1765/6)
  76. ---------- Katarzyna x Rostankowski Paweł (Raciąż 1998/17)
  77. ---------- Konstanty x Nowak Salomea (Raciąż 1920/30)
  78. ---------- Ludwik x Majewski Józefa (Raciążek 1832/5)
  79. ---------- Majcher x Strzelecki Zofia (Raciążek 1794/10)
  80. ---------- Małgorzata x Kitliński Mateusz (Raciążek 1767/2)
  81. ---------- Małgorzata x Myg Zbigniew (Raciąż 1990/6)
  82. ---------- Marcin x Krztan Wiktoria (Kraków - św. Florian 1846/8)
  83. ---------- Marianna x Aliszkowicz Józef (Jeżów 1811/9)
  84. ---------- Marianna x Górski Wincenty (Kraków - św. Florian 1843/12)
  85. ---------- Marianna x Hotkiewicz Szymon (Kraków - św. Florian 1832/87)
  86. ---------- Marianna x Kwasniewski Jakób (Raciążek 1756/6)
  87. ---------- Marianna x Lachociński Bartłomiej (Koprzywnica 1816/17)
  88. ---------- Marianna x Stańczykowski Walenty (Mierzyn 1888/21)
  89. ---------- Michał x Myszakanski Zofia (Raciążek 1790/2)
  90. ---------- Mikołaj x Grała Katarzyna (Końskowola 1647/21)
  91. ---------- Paweł x Stawiszyński Marianna (Raciążek 1778/7)
  92. ---------- Piotr x Łutczuk Marianna (Hrubieszów 1819/9)
  93. ---------- Piotr x Zychowicz Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/9)
  94. ---------- Regina x Wolsinski Sebastian (Końskowola 1657/40)
  95. ---------- Stanisława x Falczyk Alexander (Raciążek 1837/21)
  96. ---------- Tomasz x Jączkowski Katarzyna (Raciążek 1832/9)
  97. ---------- Zofia x Krasacki Ignacy (Raciążek 1805/8)
  98. Zabłoński Aleksander x Górski Anna (Gniew 1928/12)
  99. ---------- Aleksander x Lenc Irena (Gniew 1954/22)
  100. ---------- Feliks x Jaszewski Marta (Gniew 1928/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne