Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wysocki (wyników 189):

  1. Wyse Barbara x Wroński Franciszek (Barłożno 1869/2)
  2. Wysiecki Berta x Itryk Jakub (Stężyca 1868/30)
  3. ---------- Klementyna x Lipiński Michał (Stężyca 1882/15)
  4. ---------- Łucja x Gliński Józef (Stężyca 1861/13)
  5. ---------- N. x Wolski Piotr (Stężyca 1885/30)
  6. ---------- Wiktoria x Mrozewski Jan (Stężyca 1894/34)
  7. Wysiencki Józef x Klimek Julianna (Barłożno 1858/2)
  8. Wysieński Jan x Litwiński Katarzyna (Barłożno 1859/8)
  9. ---------- Katarzyna x Borowski Jan (Podlesie 1743/4)
  10. Wysk Franciszka x Krzyżanowski Ignacy (Gniew 1869/27)
  11. Wysocki Adam x Najgebauer Magdalena (Grocholice 1880/12)
  12. ---------- Adam x Zimerman Albertyna (Papowo Toruńskie 1850/1)
  13. ---------- Adolf x Szadowski Barbara (Gniew 1801/25)
  14. ---------- Agnieszka x Weder Eugeniusz (Grocholice 1886/36)
  15. ---------- Albrecht x Lynak Józefina (Raciąż 1857/14)
  16. ---------- Ambroży x Szopowicz Wanda (Kraków - św. Anna 1835/27)
  17. ---------- Anastazja x Ziajkiewicz Antoni (Grocholice 1879/38)
  18. ---------- Andrzej x Gontarz Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/2)
  19. ---------- Andrzej x Pawlik Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1894/2)
  20. ---------- Andrzej x Przennak Anna (Łoniów 1818/146)
  21. ---------- Aniela x Czurlowski Jan (Gniew 1896/40)
  22. ---------- Anna x Baniecki Jakub (Gniew 1849/2)
  23. ---------- Anna x Demski Jan (Gniew 1863/32)
  24. ---------- Anna x Dereń Jan (Łoniów 1874/11)
  25. ---------- Anna x Kaminski Kazimierz (Gniew 1737/27)
  26. ---------- Anna x Kita Anastazy (Barłożno 1932/6)
  27. ---------- Anna x Reska Alojzy (Stężyca 1890/10)
  28. ---------- Anna x Sadowski Wawrzyniec (Gniew 1745/23)
  29. ---------- Anna x Szeląg Kazimierz (Łoniów 1835/4)
  30. ---------- Antoni x Bieńkowski Ewa (Grudusk 1873/3)
  31. ---------- Antoni x Damrat Julianna (Barłożno 1872/23)
  32. ---------- Antoni x Lissewski Weronika (Gniew 1886/30)
  33. ---------- Antoni x Michalski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1864/22)
  34. ---------- Antoni x Moliński Marianna (Opole Lubelskie 1858/80)
  35. ---------- Antoni x Ogiński N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/9)
  36. ---------- Antoni x Sętkowski Anastazja Lucyna (Grudusk 1889/23)
  37. ---------- Antoni x Sochacki Marianna (Kraków - św. Florian 1820/30)
  38. ---------- Antonia x Zielke Jan (Stężyca 1878/9)
  39. ---------- Antonina x Moszczyński Paweł (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/10)
  40. ---------- Antonina x Prądzyński Józef (Mileszki 1864/4)
  41. ---------- Apolonia x Leśniewski Mateusz (Raciążek 1776/11)
  42. ---------- August x Hilewski Anna (Stężyca 1876/9)
  43. ---------- Barbara x Małkowski Walenty (Barłożno 1849/6)
  44. ---------- Bonawentura x Mikus Marianna (Łoniów 1857/4)
  45. ---------- Brygida x Kogut Jan (Łoniów 1839/13)
  46. ---------- Elżbieta x Belka Jan (Gniew 1817/5)
  47. ---------- Elżbieta x Wiewióra Łukasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1839/4)
  48. ---------- Emilia x Lewandowski Piotr (Płock 1867/69)
  49. ---------- Ewa x Pienkowski Stanisław (Gniew 1769/28)
  50. ---------- Feliks x Winkler Józefa (Kraków - Mariacka 1840/39)
  51. ---------- Florentyna x Langner Marcin (Grocholice 1887/32)
  52. ---------- Franciszek x Balz Wilhelmina (Gniew 1864/56)
  53. ---------- Franciszek x Borycki Katarzyna (Łoniów 1840/13)
  54. ---------- Franciszek x Dławichowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1920/20)
  55. ---------- Franciszek x Domachowski Leokadia (Barłożno 1926/24)
  56. ---------- Franciszek x Fitz Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1831/27)
  57. ---------- Franciszek x Kalitowski Anna (Barłożno 1901/8)
  58. ---------- Franciszek x Kołek Katarzyna (Łoniów 1855/11)
  59. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/9)
  60. ---------- Franciszka x Chyła Jan (Barłożno 1886/12)
  61. ---------- Franciszka x Dzieszyński Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1848/14)
  62. ---------- Franciszka x Komorowski Albin (Barłożno 1906/7)
  63. ---------- Franciszka Pelagia x Schuster Jan (Gniew 1905/29)
  64. ---------- Helena x Żedler Eryk (Gniew 1919/61)
  65. ---------- Helena x Żedler Eryk (Gniew 1919/62)
  66. ---------- Heliodor x Baniecki Marianna (Barłożno 1901/1)
  67. ---------- Ignacy x Gromek Marianna (Pniewnik 1859/24)
  68. ---------- Irena x Błażejczyk Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1976/7)
  69. ---------- Jadwiga x Staszewski Kazimierz (Płock 1887/67)
  70. ---------- Jakub x Gierudziński Zofia (Grocholice 1880/17)
  71. ---------- Jakub x Kot Anna (Barłożno 1728/8)
  72. ---------- Jakub x Żuchowski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1871/23)
  73. ---------- Jan x Bieniek Marianna (Poremba: wieś Poremba 1844/56)
  74. ---------- Jan x Czwik Antonia (Gniew 1878/8)
  75. ---------- Jan x Grochowski Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1805/1)
  76. ---------- Jan x Jaworski Anna (Raciąż 1798/9)
  77. ---------- Jan x Kotowski Katarzyna (Barłożno 1868/19)
  78. ---------- Jan x Latosi Małgorzata (Łoniów 1825/249)
  79. ---------- Jan x Ottlewski Barbara (Gniew 1861/60)
  80. ---------- Jan x Pincek Barbara (Gniew 1871/40)
  81. ---------- Jan x Raczkowski Józefina (Gniew 1861/11)
  82. ---------- Jan x Sarnowski Elżbieta (Barłożno 1902/20)
  83. ---------- Jan x Scharmach Paulina (Gniew 1908/15)
  84. ---------- Jan x Świdzieński Marianna (Papowo Toruńskie 1840/12)
  85. ---------- Jan x Wiewióra Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1835/1)
  86. ---------- Jan x Witkowski Anna (Gniew 1906/6)
  87. ---------- Jan x Wonsik Stefania (Barłożno 1937/17)
  88. ---------- Józef x Gronkowski Marianna (Barłożno 1869/9)
  89. ---------- Józef x Kotowski Katarzyna (Gniew 1893/18)
  90. ---------- Józef x Krzemiński Zofia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1878/5)
  91. ---------- Józef x Lemka Joanna Józefina (Gniew 1923/39)
  92. ---------- Józef x Rać Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/6)
  93. ---------- Józef x Schwarz Anna (Gniew 1860/74)
  94. ---------- Józef x Selążek Józefa (Łoniów 1842/6)
  95. ---------- Józef x Szymański Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1873/7)
  96. ---------- Józef x Żurawski Kunegunda (Barłożno 1866/9)
  97. ---------- Józefa x Jabłoński Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1887/1)
  98. ---------- Józefa x Jagodziński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1928/17)
  99. ---------- Józefa x Karasiński Tomasz (Łoniów 1848/27)
  100. ---------- Józefa x Kostrzewski Józef (Grocholice 1877/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne