Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wypychowski (wyników 67):

  1. Wypchło Wojciech x Berner Marianna (Mileszki 1875/27)
  2. Wypych Adam x Przasnyski Waleria (Grudusk 1879/36)
  3. ---------- Anastazja x Sobor Błażej (Dzierzgów 1832/3)
  4. ---------- Andrzej x Zieleński Katarzyna (Dzierzgów 1823/29)
  5. ---------- Anna x Krzewionka Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/23)
  6. ---------- Antoni Onufry x Kolasa Marianna (Dzierzgów 1826/20)
  7. ---------- Antoni x Piotrowski Kunegunda (Dzierzgów 1830/27)
  8. ---------- Augustyn x Stryj Agnieszka (Bebelno 1835/3)
  9. ---------- Barbara x Skalski Sebastian (Dzierzgów 1830/23)
  10. ---------- Bartłomiej x Ren Marianna (Gniew 1760/26)
  11. ---------- Brygida x Koza Wojciech (Borzykowa 1820/6)
  12. ---------- Cecylia x Śniadzki Grzegorz (Dzierzgów 1832/1)
  13. ---------- Elżbieta x Sikora Wojciech (Rakoszyn 1864/2)
  14. ---------- Franciszek x Łyczba Brygida (Borzykowa 1832/34)
  15. ---------- Franciszek x Smolarczyk Salomea (Borzykowa 1833/24)
  16. ---------- Franciszek x Tomczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1864/20)
  17. ---------- Helena x Wróblewski Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/10)
  18. ---------- Izydor x Kania Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1820/13)
  19. ---------- Jacenty x Ciastko Zofia (Borzykowa 1820/12)
  20. ---------- Jadwiga x Król Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/14)
  21. ---------- Jakub x Bryl Agnieszka (Lgota Wielka 1854/3)
  22. ---------- Jakub x Żelezik Franciszka (Bebelno 1833/2)
  23. ---------- Jan x Kiel Franciszka (Pabianice 1860/51)
  24. ---------- Joanna x Szymczyk Wojciech (Dzierzgów 1833/11)
  25. ---------- Józef x Szybalski N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/35)
  26. ---------- Józefa x Polec Józef (Łomna 1895/21)
  27. ---------- Józefa x Skóra Tomasz (Działoszyce 1857/9)
  28. ---------- Julianna x Misiak Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/4)
  29. ---------- Katarzyna x Werbliński Feliks (Kościelec pow. kaliski 1847/4)
  30. ---------- Katarzyna x Wojcikowski Marceli Wincenty (Rakoszyn 1862/10)
  31. ---------- Leon x Brych Marianna (Dzierzgów 1827/28)
  32. ---------- Magdalena x Piętak Szymon (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/35)
  33. ---------- Małgorzata x Szulerski Dominik (Kraków - Mariacka 1818/36)
  34. ---------- Marianna x Gieroń Michał (Borzykowa 1853/22)
  35. ---------- Marianna x Woytczak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1863/3)
  36. ---------- Michał x Zygmunt Marianna (Bebelno 1852/8)
  37. ---------- Mikołaj x Chachuła Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1859/16)
  38. ---------- Paweł x Gołuchowski Marcjanna (Dzierzgów 1827/9)
  39. ---------- Piotr x Chojnowski Tekla (Dzierzgów 1828/11)
  40. ---------- Rozalia x Trzaskacz Andrzej (Borzykowa 1852/10)
  41. ---------- Stanisław x Kopyto Marianna (Borzykowa 1863/11)
  42. ---------- Szymon x Gromadzki Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1826/48)
  43. ---------- Tekla x Kufel Jakub (Borzykowa 1866/23)
  44. ---------- Teofila x Zalewski Mikołaj (Mileszki 1863/34)
  45. ---------- Tomasz x Sobczak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/9)
  46. ---------- Urban x Zaskórski Marianna (Borzykowa 1833/3)
  47. ---------- Wiktoria x Sobański Ignacy (Borzykowa 1862/23)
  48. Wypycha Franciszka x Smędzik Wincenty (Żytno 1893/27)
  49. Wypychowicz Ignacy x Rękas Marianna (Gnojno 1830/3)
  50. ---------- Stanisław x Charaziński Franciszka (Borzykowa 1827/14)
  51. Wypychowski Adam x Wiatr Anastazja (Kazimierz Biskupi 1861/21)
  52. ---------- Antonina x Myśliwiec Andrzej (Kraków - Mariacka 1841/53)
  53. ---------- Magdalena x Ławiński Nikodem (Kościelec pow. kaliski 1825/25)
  54. ---------- Magdalena x Świt Maciej (Gnojno 1835/11)
  55. ---------- Michał x Korcipa Klara (Gnojno 1849/23)
  56. ---------- Michał x Ziółkowski Tekla (Gnojno 1840/40)
  57. ---------- Nepomucena x Mikołaayski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1845/5)
  58. ---------- Stefan x Dąbrowski Elżbieta (Gnojno 1859/28)
  59. ---------- Tekla x Stachowicz Andrzej (Gnojno 1839/5)
  60. ---------- Tomasz x Białowąs Barbara (Gnojno 1849/50)
  61. ---------- Wawrzyniec x Klug Rozalia (Kazimierz Biskupi 1839/21)
  62. ---------- Wincenty x Kantor Ludwika (Pierzchnica: wieś Szczecno 1885/9)
  63. ---------- Wincenty x Stasiak Stanisława (Kazimierz Biskupi 1893/5)
  64. Wypysiak Anna x Szuleński(Zieliński) Albert (Grudusk 1884/8)
  65. ---------- Apolonia x Jasieński Franciszek (Grudusk 1892/1)
  66. ---------- Jadwiga x Makowski Mateusz (Grudusk 1869/18)
  67. ---------- Józefa x Zuzelski Jan (Grudusk 1871/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne