Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wroński (wyników 299):

  1. Wrobel Antonia x Sawietzni Janoz (Barłożno 1874/19)
  2. ---------- August x Bugowski Weronika (Raciąż 1858/26)
  3. ---------- Franciszek x Wodecki Marianna (Rakoszyn 1865/4)
  4. ---------- Franciszka x Tambor Michał (Rakoszyn 1859/7)
  5. ---------- Jan x Drapanowski Agnieszka (Barłożno 1832/5)
  6. ---------- Jan x Moszczyk Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1817/12)
  7. ---------- Marianna x Bobowski Michał (Gniew 1836/4)
  8. ---------- Paweł x Młynarczyk Zofia (Końskowola 1689/2)
  9. ---------- Roch x Mokwa Katarzyna (Barłożno 1889/4)
  10. ---------- Stanisław x Liczmański Barbara (Barłożno 1839/2)
  11. ---------- Tomasz x Olszanski Katarzyna (Rakoszyn 1821/4)
  12. ---------- Zuzanna x Kraska Tomasz (Rakoszyn 1857/2)
  13. Wrobewski Marianna x Rutkowski Jan (Gniew 1763/12)
  14. Wrobiakiewicz Jan x Rządkowski Katarzyna (Hrubieszów 1820/32)
  15. Wrobl Anna x Korek Tomasz (Końskowola 1651/29)
  16. ---------- Ewa x Karczmarczyk Krzysztof (Końskowola 1657/2)
  17. ---------- Marianna x Kosmiey N. (Końskowola 1678/17)
  18. ---------- Marianna x Sikora Stefan (Końskowola 1687/3)
  19. ---------- Paweł x Sikora Zofia (Końskowola 1658/4)
  20. Wroblak Jan x Skowronow Zofia (Raciążek 1789/17)
  21. Wroblewski Agnieszka x Jastrzębski Antoni (Raciążek 1780/1)
  22. ---------- Albrecht x Klunder Marianna (Raciąż 1847/1)
  23. ---------- Andrzej x Choinski Franciszka (Gniew 1881/27)
  24. ---------- Barbara x Pozorski Józef (Raciąż 1771/3)
  25. ---------- Bernard x Bułanski Aniela (Barłożno 1903/19)
  26. ---------- Jakub x Dąbrowski Anna (Gniew 1838/47)
  27. ---------- Jan x Anuszewski Katarzyna (Raciążek 1777/18)
  28. ---------- Jan x Kamiński Agnieszka (Raciążek 1768/1)
  29. ---------- Jan x Pawłowski Karolina (Gniew 1858/70)
  30. ---------- Jan x Rybicki Leonarda (Barłożno 1913/2)
  31. ---------- Joanna x Breski Andrzej (Raciąż 1762/1)
  32. ---------- Justyna x Stolarcyzk Franciszek (Kraków - św. Salwator 1833/124)
  33. ---------- Katarzyna x Maciejewski Marcin (Gniew 1774/23)
  34. ---------- Katarzyna x Wasielewski Maciej (Gniew 1853/84)
  35. ---------- Kazimierz x Wiesz Elżbieta (Raciąż 1864/6)
  36. ---------- Ludwik x Sadowski Joanna (Gniew 1883/7)
  37. ---------- Maciej x Leszkowski Barbara (Gniew 1848/45)
  38. ---------- Marcin x Czarnecki Zuzanna (Dobrzejewice 1849/14)
  39. ---------- Maria x Grzybowski Franciszek (Gniew 1851/18)
  40. ---------- Marianna x Ląniecki Józef (Gniew 1759/20)
  41. ---------- Marianna x Lewandowski Szymon (Raciążek 1775/1)
  42. ---------- Marianna Magdalena x Czarnojan Jakub (Gniew 1910/3)
  43. ---------- Marianna x Pozorski Tomasz (Raciąż 1858/25)
  44. ---------- Marianna x Radwan Norbert (Kraków - św. Salwator 1840/13)
  45. ---------- Marianna x Sokołowski Marcin (Gniew 1759/12)
  46. ---------- Michał x NN Katarzyna (Gniew 1740/5)
  47. ---------- Michał x Pufalt Marianna (Gniew 1824/52)
  48. ---------- Piotr x Gorlewicz Marianna (Gniew 1897/14)
  49. ---------- Stanisław x Szczepanowski Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1814/105)
  50. ---------- Walenty x Materski Zofia (Raciążek 1779/8)
  51. ---------- Walenty x Piątkiewicz Barbara (Kazimierz Biskupi 1809/10)
  52. ---------- Wawrzyniec x Zabłock Franciszka (Raciążek 1836/21)
  53. Wroblik Adam x Swital Agnieszka (Końskowola 1662/9)
  54. ---------- Andrzej x Cziupina Agnieszka (Końskowola 1649/16)
  55. ---------- Paweł x Gospodka Jadwiga (Końskowola 1653/70)
  56. Wroblowski Wincenty x Jurkowski Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1827/101)
  57. Wrocek Marianna x Król Sylwester (Koprzywnica 1858/21)
  58. Wroch Apolonia x Olszeski Tomasz (Koprzywnica 1852/22)
  59. Wrochniak Jan x Piech Ludwika (Domosławice, wieś Faliszewice 1926/9)
  60. ---------- Stanisław x Baniowski Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1899/1)
  61. ---------- Stanisław x Kolak Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1889/1)
  62. Wrochniewski Adam x Szymczyk Antonina (Białobrzegi 1866/4)
  63. ---------- Marianna x Sarniak Adam (Białobrzegi 1864/17)
  64. Wrocławski Antonina x Czuba Maciej (Grocholice 1888/32)
  65. ---------- Jan x Wolf Katarzyna (Gniew 1845/53)
  66. ---------- Marianna x Bruchwald Szymon (Gniew 1854/11)
  67. ---------- Marianna x Kaminski Paweł (Gniew 1855/18)
  68. ---------- Piotr x Żmijewski Emilia (Płock 1862/41)
  69. ---------- Stanisław x Niemczyk Józefa (Grocholice 1888/4)
  70. Wroczek Bernard x Staszczyk Regina (Koprzywnica 1828/35)
  71. ---------- Jan x Chwatka Zofia (Koprzywnica 1830/36)
  72. ---------- Katarzyna x Mortka Tomasz (Koprzywnica 1816/20)
  73. ---------- Marianna x Skorosz Jan (Łoniów 1872/5)
  74. ---------- Wojciech x Król Katarzyna (Koprzywnica 1830/35)
  75. Wroczewski Marcin x Rypalski Tekla (Hrubieszów 1813/69)
  76. Wroczynskich Kunegunda x Mularczyk Grzegorz (Rakoszyn 1843/5)
  77. Wrokowski Jan x Nowak Marianna (Bebelno 1897/2)
  78. Wrona Agnieszka x Jemiołek Kasper (Bodzentyn 1816/24)
  79. ---------- Agnieszka x Zieliński Jan (Zielonki 1828/13)
  80. ---------- Andrzej x Kowalik Wiktoria (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/3)
  81. ---------- Antoni x Kupisz Józefa (Mileszki 1854/19)
  82. ---------- Antonina x Cichosz Walenty (Gorzków 1855/28)
  83. ---------- Antonina x Grzebuła Franciszek (Gorzków 1869/11)
  84. ---------- Antonina x Kozorys Michał (Gorzków 1856/16)
  85. ---------- Antonina x Ołubek Jan (Mileszki 1860/22)
  86. ---------- Apolonia x Pieczara Stanisław (Kraków - św. Salwator 1820/124)
  87. ---------- Barbara x Wójcik Jakub (Gnojno 1841/40)
  88. ---------- Bronisława x Bienias Paweł (Kraków - św. Salwator 1837/27)
  89. ---------- Dorota x Sibiszek Paweł (Końskowola 1666/2)
  90. ---------- Elżbieta x Wawrzczak Wojciech (Borzykowa 1858/3)
  91. ---------- Feliks x Kozieł Zofia (Gnojno 1856/1)
  92. ---------- Feliks x Sikora Kunegunda (Gnojno 1822/8)
  93. ---------- Franciszek x Nowak Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1903/1)
  94. ---------- Franciszka x Bochenek Adam (Koprzywnica 1864/3)
  95. ---------- Franciszka x Piasecki Jakub (Borzykowa 1840/18)
  96. ---------- Grzegorz x Zaskórski Tekla (Borzykowa 1857/2)
  97. ---------- Hanna x Kasprzak Adam (Gorzków 1855/3)
  98. ---------- Jakób x Boroń Barbara (Koprzywnica 1852/42)
  99. ---------- Jakób x Giza Agnieszka (Koprzywnica 1863/41)
  100. ---------- Jakub x Stypuła Marianna (Kraków - św. Szczepan 1845/37)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne