Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wróblewski (wyników 327):

  1. Wróbel Agata x Kuraś Łukasz (Połaniec 1862/10)
  2. ---------- Agata x Marzec Jakub (Kazimierza Mała 1879/1)
  3. ---------- Agata x Michalski Walenty (Rakoszyn 1828/7)
  4. ---------- Agnieszka x Semczuk Stefan (Hrubieszów 1864/6)
  5. ---------- Agnieszka x Szczykutowicz Jan (Cisów 1898/5)
  6. ---------- Andrzej x Jagusiewicz Marianna (Pabianice 1858/86)
  7. ---------- Andrzej x Nocuń Franciszka (Kazimierza Mała 1884/21)
  8. ---------- Andrzej x Śliwiński Marianna (Koprzywnica 1855/33)
  9. ---------- Andrzej x Walas Agnieszka (Niekrasów Świętokrzyski 1933/6)
  10. ---------- Anna x Gozecki Szymon (Mikołajewice 1870/22)
  11. ---------- Antoni x Koziera Elżbieta (Mileszki 1851/27)
  12. ---------- Antoni x Nowak Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1850/21)
  13. ---------- Antonina x Malinowski Jan (Budziszewice 1871/10)
  14. ---------- Apolonia x Fijas Walenty (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1789/2)
  15. ---------- Barbara x Przybył Andrzej (Mileszki 1860/16)
  16. ---------- Barbara x Rejski Jan (Gniew 1892/23)
  17. ---------- Barbara x Żóraw Bartłomiej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1804/19)
  18. ---------- Bibianna x Szczerba Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1842/8)
  19. ---------- Bronisław x Szuta Leokadia (Barłożno 1934/17)
  20. ---------- Bronisława Agnieszka x Zabajewski Władysław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/3)
  21. ---------- Bronisława x Batko Feliks (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1935/1)
  22. ---------- Dominik x Wrutny Anastazja (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1774/14)
  23. ---------- Elzbieta x Błażejczyk Stefan (Górzno k. Garwolina 1959/6)
  24. ---------- Feliks x N. Marianna (Cisów 1865/11)
  25. ---------- Feliksa x Skowroński Franciszek (Cisów 1930/4)
  26. ---------- Franciszek x Wrutny Barbara (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/3)
  27. ---------- Franciszek x Zemsta Magdalena (Cisów 1860/7)
  28. ---------- Franciszka x Kraska Kacper (Rakoszyn 1856/6)
  29. ---------- Franciszka x Kucharczyk Joachim (Łoniów 1848/28)
  30. ---------- Franciszka x Zemsta Władysław (Cisów 1938/12)
  31. ---------- Gertruda x Szewczyk Kasper (Kraków - Boże Ciało 1829/31)
  32. ---------- Helena x Stanek Józef (Kraków - św. Mikołaj 1850/50)
  33. ---------- Helena x Żurek Maciej (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1924/2)
  34. ---------- Jadwiga x Lis Walenty (Górzno k. Garwolina 1767/6)
  35. ---------- Jadwiga x Pasternak Sebastian (Górzno k. Garwolina 1783/8)
  36. ---------- Jadwiga x Prażuch Filip (Połaniec 1871/8)
  37. ---------- Jadwiga x Rękas Walenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/1)
  38. ---------- Jakub x Dziedzina Katarzyna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1811/5)
  39. ---------- Jakub x Fudalej Agnieszka (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1899/5)
  40. ---------- Jakub x Gąsior Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1909/3)
  41. ---------- Jakub x Kornacki Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1836/13)
  42. ---------- Jakub x Małek Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/3)
  43. ---------- Jakub x Potępa Monika (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1911/2)
  44. ---------- Jan x Lasoń Anastazja (Kraków - św. Szczepan 1847/15)
  45. ---------- Jan x Massejewski Natalia (Cisów 1928/9)
  46. ---------- Jan x Skrzat Katarzyna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1825/3)
  47. ---------- Jędrzej x Bękala Marianna (Koprzywnica 1834/32)
  48. ---------- Józef x Gromiec Józefa (Gnojno 1848/46)
  49. ---------- Józef x Kaczmarczyk Franciszka (Koprzywnica 1817/55)
  50. ---------- Józef x Siwiec Marianna (Kazimierza Wielka 1882/18)
  51. ---------- Julianna x Bator Andrzej (Połaniec 1874/7)
  52. ---------- Julianna x Bryk Łukasz (Połaniec 1867/37)
  53. ---------- Justyna x Diadzik Walenty (Kraków - Mariacka 1812/24)
  54. ---------- Kacper x Bosiacki Marianna (Skórkowice 1869/9)
  55. ---------- Karol x Szczepaniak Marianna (Koprzywnica 1836/40)
  56. ---------- Katarzyna x Cipka Kasper (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1803/1)
  57. ---------- Katarzyna x Kubik Paweł (Połaniec 1876/58)
  58. ---------- Katarzyna x Masternak Jan (Cisów 1921/6)
  59. ---------- Katarzyna x Paruch Jan (Koprzywnica 1826/23)
  60. ---------- Katarzyna x Pastuszak Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1811/1)
  61. ---------- Katarzyna x Sobala Kazimierz (Gnojno 1847/13)
  62. ---------- Katarzyna x Soja Antoni (Kraków - św. Florian 1844/21)
  63. ---------- Kazimierz x Mytnik Wiktoria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1926/2)
  64. ---------- Kazimierz x Skalski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1832/68)
  65. ---------- Krystyna x Chonielak Benedykt (Nieborów 1837/1)
  66. ---------- Leon x Jaroń Agnieszka (Cisów 1927/2)
  67. ---------- Łucja x Haras Karol (Dzierzgów 1831/5)
  68. ---------- Ludwik x Włodarczyk Marianna (Mileszki 1856/21)
  69. ---------- Magdalena x Kubas Adam (Rakoszyn 1842/3)
  70. ---------- Magdalena x Kubik Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1852/3)
  71. ---------- Maksymilian x Wojdyński Władysława (Kazimierz Biskupi 1922/22)
  72. ---------- Małgorzata x Trznadel Ignacy (Połaniec 1880/65)
  73. ---------- Marianna x Broda Józef (Kraszewice 1890/60)
  74. ---------- Marianna x Kosela Franciszek (Cisów 1933/11)
  75. ---------- Marianna x Kozioł Adam (Połaniec 1875/17)
  76. ---------- Marianna x Kozioł Tomasz (Łoniów 1833/27)
  77. ---------- Marianna x Kulesza Mikołaj (Mileszki 1863/5)
  78. ---------- Marianna x Kurek Kasper (Kazimierza Mała 1884/16)
  79. ---------- Marianna x Malinowski Piotr (Cisów 1863/6)
  80. ---------- Marianna x Stelmach Benedykt (Koprzywnica 1864/49)
  81. ---------- Marianna x Wodecki Stanisław (Rakoszyn 1852/5)
  82. ---------- Marianna x Wójcik Franciszek (Cisów 1929/3)
  83. ---------- Marianna x Woźniak Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1812/14)
  84. ---------- Mieczysław x Machocki Genowefa (Cisów 1940/2)
  85. ---------- Paweł x Rowiński Józefa (Łoniów 1867/7)
  86. ---------- Paweł x Tombor Małgorzata (Rakoszyn 1864/8)
  87. ---------- Piotr x Grodzki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/14)
  88. ---------- Regina x Miechorczyk Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1832/13)
  89. ---------- Rozalia x Wilk Piotr (Skała 1857/17)
  90. ---------- Salomea x Tomczyk Mateusz (Bebelno 1781/2)
  91. ---------- Sławomira x Zawadzki Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1968/34)
  92. ---------- Stanisława x Chyła Władysław (Raciąż 1935/8)
  93. ---------- Szczepan x Wędzichowski Julianna (Kraków - św. Szczepan 1842/34)
  94. ---------- Tomasz x Siwek Anna (Kraków - św. Anna 1825/4)
  95. ---------- Urszula x Banasik Antoni (Kraków - św. Szczepan 1816/39)
  96. ---------- Walenty x Piwowarczyk Waleria (Niekrasów Świętokrzyski 1932/3)
  97. ---------- Wawrzyniec x Glica Józefa (Połaniec 1866/21)
  98. ---------- Wawrzyniec x Sakowski Anastazja (Hrubieszów 1839/27)
  99. ---------- Weronika x Rymarczyk Piotr (Dmenin 1871/15)
  100. ---------- Władysław Bronisław x Średniawa Ludwika (Domosławice, wieś Domosławice 1910/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne