Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wolff (wyników 356):

  1. Wola Helena x Słaby Andrzej (Kraków - Mariacka 1817/4)
  2. Wolak Aniela x Morin Józef (Dzierzgów 1832/56)
  3. ---------- Elżbieta x Michno Klemens (Dzierzgów 1830/7)
  4. ---------- Franciszek x Maćkowska Zofia (Połaniec 1874/15)
  5. ---------- Franciszek x Rzeszowski Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/13)
  6. ---------- Franciszek x Smiełkowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1828/7)
  7. ---------- Jadwiga x Kocela Marceli (Dzierzgów 1828/13)
  8. ---------- Jan x Durma Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1930/7)
  9. ---------- Maciej x Pospiech Katarzyna (Dzierzgów 1826/17)
  10. ---------- Wacław x Jonak Łucja (Dzierzgów 1822/15)
  11. ---------- Wojciech x Kondulski Konstancja (Płock 1864/23)
  12. Wolakiewicz Jan x Nawratil Józefa (Kraków - Mariacka 1824/2)
  13. ---------- Józef x Morawski Rozalia (Kraków - św. Krzyż 1819/3)
  14. ---------- Magdalena x Rozański Paweł (Kraków - św. Salwator 1827/99)
  15. Wolamin Marianna x Mardal Łukasz (Surhów 1860/17)
  16. Wolanciński Jakub x Bassa Agata (Borzykowa 1840/20)
  17. Wolańczyk Franciszka x Wsół Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1876/1)
  18. Wolanek Bronisława x Gierszewski Alfons (Raciąż 1952/1)
  19. Wolanin Marianna x Wójcik Tomasz (Hrubieszów 1860/7)
  20. Wolanowski Antoni x Sapała Tekla (Gieczno 1815/22)
  21. Wolański Anna x Donimirski Stefan (Papowo Toruńskie 1885/2)
  22. ---------- Ewa x Sala Franciszek (Kraków - św. Anna 1812/1)
  23. ---------- Kasper x Kluska Elżbieta (Kraków - Mariacka 1816/83)
  24. ---------- Łukasz x Gromek Marianna (Zielonki 1838/5)
  25. ---------- Marianna x Tomkiewicz Napoleon (Kraków - Mariacka 1837/85)
  26. ---------- Regina x Majka Błażej (Zielonki 1825/38)
  27. ---------- Tomasz x Kowalczyk Rozalia (Zielonki 1820/18)
  28. Wolarczyk Ludwik x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/26)
  29. Wolarowski Mikołaj x Baron Magdalena (Siercza, par. Wieliczka 1818/3)
  30. Wolarszczak Paweł x Ciesielski Małgorzata (Wieniec 1793/327)
  31. Wolarz Jan x Gałka Ewa (Kraszewice 1890/5)
  32. ---------- Józef x Wysota Józefa (Kraszewice 1890/16)
  33. ---------- Józefa x Sosnowski Franciszek (Kraszewice 1889/22)
  34. Wolasiński Andrzej x Kokowicz Franciszka (Raciążek 1778/16)
  35. Wolaszek Michalina x Chmielewski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1864/38)
  36. Wolaszyński Walenty x Jerz Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/11)
  37. Wolborski Karol x Kudejczyk Józefa (Grocholice 1882/36)
  38. Wolczak Małgorzata x Korczyński Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1853/15)
  39. ---------- Tomasz x Walaszczyk Zuzanna (Kościelec pow. kaliski 1824/11)
  40. Woldan Andrzej x Kuberski Tekla (Kraków - Mariacka 1843/39)
  41. ---------- Józefa x Grabny Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/46)
  42. ---------- Marianna x Chrzęstek Adam (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/16)
  43. ---------- Petronela x Sinkowski Franciszek (Kraków - św. Salwator 1811/51)
  44. ---------- Wiktoria x Maszczyk Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/15)
  45. Woldańczyk Andrzej x Markiewicz Antonina (Dmenin 1823/4)
  46. Woldański Marianna x Kruszyński Tomasz (Grocholice 1877/1)
  47. Woldon Agnieszka x Kurek Jan (Kraków - św. Salwator 1832/101)
  48. ---------- Andrzej x Godula Magdalena (Kraków - św. Salwator 1852/1)
  49. ---------- Andrzej x Tomnicki Marianna (Kraków - św. Salwator 1826/85)
  50. ---------- Franciszek x Szymczyk Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/21)
  51. ---------- Józefa x Kapusta Walenty (Kraków - św. Salwator 1848/31)
  52. ---------- Tomasz x Głubczyk Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1820/119)
  53. ---------- Wiktoria x Bil Adam (Kraków - św. Salwator 1850/38)
  54. Woldyński Zofia x Miłek Karol (Kraków - św. Florian 1849/48)
  55. Wolecki Adam x Dopieralski Jadwiga (Lgota Wielka 1838/12)
  56. Wolęcki Franciszka x Grądziel Franciszek (Koprzywnica 1834/6)
  57. Wolengorski Maciej x Sztender Marianna (Łoniów 1832/9)
  58. Woleński Antonina x Ryms Józef (Grudusk 1883/13)
  59. ---------- Jan x Łęgowski Marianna (Papowo Toruńskie 1819/6)
  60. ---------- Rozalia x Cholewiński Ksawery (Kraków - Mariacka 1833/4)
  61. Wolentarski Wojciech x Ostrowski Katarzyna (Raciążek 1833/15)
  62. Wolert Anna x Sobczak Zbigniew (Raciąż 1994/9)
  63. Wolewiński Stanisław x Chrzanowski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1855/22)
  64. Wolewski Jan x Golderski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1846/8)
  65. ---------- Tomasz x Mesner Władysława (Płock 1862/71)
  66. Wolf Adolf x Laszeski Anna (Gniew 1878/14)
  67. ---------- Anna x Dzikowski Kazimierz (Kraków - św. Florian 1824/63)
  68. ---------- Anna x K... Juliusz (Turek 1889/23)
  69. ---------- Anna x Riesop Jan (Raciąż 1884/11)
  70. ---------- Anna x Toc Krystian (Raciąż 1796/3)
  71. ---------- Elżbieta x Kowalski Ludwik (Dmenin 1879/20)
  72. ---------- Estera x Rubinstein Zendel (Białobrzegi 1822/5)
  73. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/76)
  74. ---------- Franciszka x Ruciński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1826/32)
  75. ---------- Gustaw x Sledz Malwina (Gniew 1896/38)
  76. ---------- Helena x Sarnowski Ryszard (Gniew 1964/20)
  77. ---------- Jadwiga x Scharmach Bernard (Gniew 1903/22)
  78. ---------- Jan x Chyrek Marianna (Raciąż 1862/27)
  79. ---------- Jan x Kubowski Rozalia (Gniew 1874/42)
  80. ---------- Józef x Chrzonowski Anna (Gniew 1855/61)
  81. ---------- Kalma x Abrahamowicz Gitla (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/9)
  82. ---------- Katarzyna x Wrocławski Jan (Gniew 1845/53)
  83. ---------- Marianna x Kruszyński Piotr (Dmenin 1882/12)
  84. ---------- Marianna x Kurowski Józef (Kraków - Mariacka 1823/50)
  85. ---------- Marianna x Zachert Aleksander (Turek 1893/19)
  86. ---------- Paweł x Kupper Julianna (Stężyca 1885/35)
  87. ---------- Piotr x Klein Zuzanna (Gniew 1848/44)
  88. ---------- Rudolf x Liedtke Marianna (Gniew 1903/23)
  89. ---------- Rudolf x Wesolek Aniela (Gniew 1898/32)
  90. ---------- Tekla x Doering Jakub (Gniew 1830/8)
  91. ---------- Teodor x Imianowski Franciszka (Gniew 1909/25)
  92. ---------- Zofia x Arent Stanisław (Gniew 1955/1)
  93. Wolfeil Anna x naleieński Antoni (Kraków - Mariacka 1822/24)
  94. ---------- Józefa x Łukański Faustyn Walenty (Kraków - Mariacka 1816/34)
  95. Wolff Deograt x Buleński Marianna (Papowo Toruńskie 1800/12)
  96. ---------- Dorota x Wodzak Jerzy (Gniew 1800/34)
  97. ---------- Franciszek Edward x Kaminski Anna (Gniew 1903/28)
  98. ---------- Franciszek x Mańkowski Helena (Gniew 1930/14)
  99. ---------- Gotlib x Zoltowski Jadwiga (Dobrzejewice 1831/7)
  100. ---------- Gustaw x Zielinski Rozalia (Gniew 1865/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne