Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wojnatowicz (wyników 108):

  1. Wojmułek Tomasz x Wyciński Zofia (Borzykowa 1832/3)
  2. Wojna Agata x Borucki Feliks (Kraków - Boże Ciało 1850/10)
  3. ---------- Agnieszka x Frylek Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1825/40)
  4. ---------- Anna x Pietrzyk Józef (Zielonki 1837/13)
  5. ---------- Franciszka x Majewski Szymon (Zielonki 1833/17)
  6. ---------- Helena x Piątek Idzi (Zielonki 1816/36)
  7. ---------- Jakub x Kamiński Marianna (Zielonki 1817/12)
  8. ---------- Józef x Stachowicz Ewa (Gnojno 1831/17)
  9. ---------- Katarzyna x Rożek Kasper (Zielonki 1818/32)
  10. ---------- Kazimierz x Gąsior Marianna (Kraków - św. Szczepan 1818/23)
  11. ---------- Kazimierz x Sadowski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1813/97)
  12. ---------- Piotr x Zakrzewski Róża (Brok 1830/4)
  13. ---------- Regina x Grentkowicz Józef (Kraków - św. Florian 1813/77)
  14. ---------- Regina x Smach Maciej (Zielonki 1824/41)
  15. ---------- Regina x Starczyk Jacek (Zielonki 1833/15)
  16. ---------- Salomea x Biernat Antoni (Zielonki 1837/16)
  17. ---------- Stanisław x Paluch Elżbieta (Kraków - św. Florian 1844/20)
  18. ---------- Stanisław x Wybranowski Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1845/23)
  19. ---------- Wiktoria x Zalewski Michał (Zielonki 1834/3)
  20. Wojnacki Agnieszka x Niedbalski Wojciech (Chlewiska 1834/32)
  21. Wojnakowski Katarzyna x Kędzierski Michał (Klimontów 1846/7)
  22. ---------- Szymon x Wasilkowski Balbina (Klimontów 1868/5)
  23. Wojnarowicz Julianna x Czerwiński Jan Ignacy (Kraków - św. Krzyż 1835/3)
  24. Wojnarowksi Kasper x Mrowczeński Marianna (Kraków - Mariacka 1834/64)
  25. Wojnarowska Antonina x Brzdękiewicz Antoni (Połaniec 1878/14)
  26. ---------- Julianna x Gołąb Franciszek (Połaniec 1862/4)
  27. ---------- Ludwika x Barabasz Jan (Połaniec 1862/3)
  28. Wojnarowski Agnieszka x Sendłak Józef (Surhów 1864/25)
  29. ---------- Jadwiga x Wilczyński Wojciech (Kraków - Mariacka 1832/17)
  30. ---------- Jadwiga x Wyratkiewicz Stanisław (Kraków - św. Anna 1811/11)
  31. ---------- Jan Kanty x Grabowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1832/19)
  32. ---------- Jan x Tymowski Józefa Teofila (Mierzyn 1883/17)
  33. ---------- Joanna x Balas (Pronicki) Leszek (Górzno k. Garwolina 1964/5)
  34. ---------- Józefa x Kowalik Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1825/6)
  35. ---------- Katarzyna x Sędłak Jan (Surhów 1860/6)
  36. ---------- Katarzyna x Skorkowicz Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1823/33)
  37. ---------- Kunegunda x Janus Paweł (Kraków - Boże Ciało 1824/10)
  38. ---------- Marcin x Baranowska Marianna (Połaniec 1870/12)
  39. ---------- Michał x Antoniak Rozalia (Surhów 1858/14)
  40. ---------- Piotr Paweł x Sikorski Katarzyna Sieneńska (Kraków - Boże Ciało 1847/5)
  41. ---------- Stanisław x Gliński Halina (Górzno k. Garwolina 1967/55)
  42. ---------- Stanisław x Kwiek Katarzyna (Pniewnik 1840/17)
  43. Wojnasiak Walenty x Kilich Marianna (Wieniec 1795/359)
  44. Wojnatowicz Józef x Lator Emilia (Mileszki 1847/7)
  45. Wojner Maciej x Brzestowicz Katarzyna (Raciążek 1780/2)
  46. Wojniak Marianna x Czekajowski Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1937/25)
  47. Wojnicka Teresa x Mika Paweł (Połaniec 1869/20)
  48. Wojnicki Celestyna x Turaj Kazimierz (Opole Lubelskie 1858/67)
  49. ---------- Ewa x Szmul Wojciech (Czermno 1860/5)
  50. ---------- Franciszka x Płoński Piotr (Okrzeja 1832/17)
  51. ---------- Józefa x Majewicz Józef (Kraków - św. Szczepan 1833/93)
  52. ---------- Małgorzata x Sędrakowski Aleksander (Kraków - św. Szczepan 1817/103)
  53. ---------- Salomea x Piotrowski Teofil (Kraków - Wszyscy Święci 1846/14)
  54. Wojnicz Aleksander x Osada Waleria (Kazimierz Biskupi 1921/4)
  55. ---------- Elżbieta x Kulczewski Józef (Kazimierz Biskupi 1895/38)
  56. ---------- Franciszek x Lewandowski Konstancya (Kazimierz Biskupi 1899/28)
  57. ---------- Gabriela x Okupniarek Wincenty (Kazimierz Biskupi 1933/26)
  58. ---------- Helena x Jurga Maksymilian (Kazimierz Biskupi 1933/13)
  59. ---------- Jan x Włodarczyk Franciszka (Kazimierz Biskupi 1907/1)
  60. ---------- Janina x Guzik Adam (Kazimierz Biskupi 1919/19)
  61. ---------- Marianna x Szymański Władysław (Kazimierz Biskupi 1928/27)
  62. ---------- Mieczysław x Mostel Antonina (Kazimierz Biskupi 1933/34)
  63. ---------- Salomea x Nierychły Franciszek (Kazimierz Biskupi 1929/7)
  64. ---------- Stanisława x Stolecki Ignacy (Kazimierz Biskupi 1905/40)
  65. ---------- Wiktoria x Głębocki Ignacy (Kazimierz Biskupi 1895/10)
  66. Wojnoski Anna x Pecyna Józef (Czermno 1843/6)
  67. Wojnowski Adam x Biel Agnieszka (Gnojno 1759/2)
  68. ---------- Agata x Gromiec Jan (Gnojno 1862/25)
  69. ---------- Agnieszka x Stachowicz Józef (Gnojno 1744/9)
  70. ---------- Antoni x Kozieł Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1881/3)
  71. ---------- Filip x Frączek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Osiny 1842/1)
  72. ---------- Jadwiga x Witczak Filip (Gnojno 1847/33)
  73. ---------- Jan x Bogumił Barbara (Szumsk 1842/2)
  74. ---------- Jan x Dehnel Marianna (Papowo Toruńskie 1883/13)
  75. ---------- Jan x Leszczyński Anna (Pierzchnica: wieś Osiny 1849/2)
  76. ---------- Jan x Wiśniewski Urszula (Kraków - Wszyscy Święci 1812/22)
  77. ---------- Józef x Topolski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/13)
  78. ---------- Józefa x Długosz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1896/2)
  79. ---------- Józefa x Styczeń Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1903/2)
  80. ---------- Józefa x Wajs Józef (Borzykowa 1827/19)
  81. ---------- Katarzyna x Brudkiewicz Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1884/4)
  82. ---------- Katarzyna x Dziekanowski Michał (Pierzchnica: wieś Osiny 1874/1)
  83. ---------- Kazimierz x Latosiński Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1889/6)
  84. ---------- Kazimierz x Marcjan Ludwika (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/3)
  85. ---------- Kazimierz x Michalak Julianna (Krysk 1874/6)
  86. ---------- Krystyna x Kaczmarczyk Bonifacy (Gnojno 1822/49)
  87. ---------- Leon x Strzelecki Teodora (Lgota Wielka 1834/16)
  88. ---------- Maciej x Wilk Zofia (Gnojno 1863/4)
  89. ---------- Małgorzata x Bryk Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1856/3)
  90. ---------- Małgorzata x Pasek Maciej (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/5)
  91. ---------- Marcin x Bęben Łucja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1788/10)
  92. ---------- Marianna x Piwowarczyk Walenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1889/4)
  93. ---------- Marianna x Solecki Józef (Kraków - św. Salwator 1819/47)
  94. ---------- Michał x Szwarc Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1871/3)
  95. ---------- Michał x Wróblewski Marianna (Kraków - św. Salwator 1816/23)
  96. ---------- Piotr x Ślusarczyk Marianna (Gnojno 1848/41)
  97. ---------- Piotr x Szymoniak Tekla (Gnojno 1861/31)
  98. ---------- Salomea x Bartusiak Mikołaj (Gnojno 1834/34)
  99. ---------- Szymon x Kaczmarski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1887/11)
  100. ---------- Szymon x Korcipa Franciszka (Gnojno 1752/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne