Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wodkowski (wyników 48):

  1. Woda Katarzyna x Musiał Jan (Zielonki 1829/14)
  2. Wodara Jakub x Nowicki Marianna (Dmenin 1875/6)
  3. ---------- Marianna x Solarz Walenty (Dmenin 1848/6)
  4. ---------- Tomasz x Jambor Józefa (Dmenin 1859/13)
  5. Wodarczyk Agnieszka x Stajnic Kazimierz (Dmenin 1851/13)
  6. ---------- Ambroży x Dusza (Duszczanka) Marianna (Dmenin 1791/6)
  7. ---------- Anastazja x Słupski Franciszek (Czermno 1810/5)
  8. ---------- Mikołaj x Ambrozik Justyna (Dmenin 1784/3)
  9. Wodarski Michał x Gramm Marianna (Żelazna 1878/10)
  10. Wodaszewski Józefa Teresa x Petynety Kajetan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/97)
  11. Wodecki Anna x Fronczyk Walenty (Rakoszyn 1839/4)
  12. ---------- Jadwiga x Dabrowski Wawrzyniec (Rakoszyn 1839/2)
  13. ---------- Jan x Kwiatkowski Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/2)
  14. ---------- Jan x Wojcik Antonina (Rakoszyn 1840/7)
  15. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/9)
  16. ---------- Józef x Selega Salomea (Rakoszyn 1841/1)
  17. ---------- Małgorzata x Kabza Ludwik (Rakoszyn 1859/9)
  18. ---------- Małgorzata x Kabza Piotr (Rakoszyn 1843/6)
  19. ---------- Marianna x Wrobel Franciszek (Rakoszyn 1865/4)
  20. ---------- Piotr x Podpora (Podporzanka) Barbara (Rakoszyn 1826/4)
  21. ---------- Rozalia x Struzik Walenty (Rakoszyn 1864/12)
  22. ---------- Stanisław x Wróbel Marianna (Rakoszyn 1852/5)
  23. ---------- Tekla x Kraska Marcin (Rakoszyn 1844/11)
  24. ---------- Wincenty x Kraski Marianna (Rakoszyn 1842/8)
  25. ---------- Wojciech x Śliwa Lucyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/1)
  26. Wodel Katarzyna x Kołbon Wojciech (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1864/2)
  27. Wodjała Zofia x Zielińszczok Józef (Kraków - św. Krzyż 1825/6)
  28. Wodk Ewa x Mathia Jan (Raciąż 1817/12)
  29. ---------- Helena x Dejczak Kacper (Wieniec 1808/518)
  30. ---------- Zofia x Czerwinski Marcin (Gniew 1777/6)
  31. Wodka Marianna x Szybczyk Kasper (Kraków - Mariacka 1829/46)
  32. Wodke Augustyn x Kwaśniewski] Anna (Papowo Toruńskie 1836/1)
  33. Wodkowski Anna x Krakowski Maciej (Gniew 1824/24)
  34. ---------- Franciszek x Kąkol Anna (Gniew 1876/3)
  35. ---------- Katarzyna x Steba Jan (Gniew 1878/22)
  36. ---------- Michał x Zablocki Ewa (Gniew 1829/27)
  37. Wodmen Katarzyna x Kliza Jan (Gniew 1760/18)
  38. Wodna Rachela x Freyna Marcin (Gniew 1906/34)
  39. Wodniak Augustyn x Boroń Marianna (Skała 1888/13)
  40. Wodniakowski Ignacy x Pasikowski Wiktoria (Mikstat 1853/20)
  41. Wodnicki Franciszek x Miller Teresa (Kraków - św. Salwator 1848/10)
  42. ---------- Jan x Gogacz Marianna (Gródek 1892/16)
  43. ---------- Zofia x Nowak Józef (Kraszewice 1890/48)
  44. Wodnowicz Marianna x Gurnisiewicz Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1828/8)
  45. Wodowski Ewa x Bernel Paweł (Raciąż 1874/7)
  46. ---------- Rozalia x Papka Paweł (Raciąż 1896/7)
  47. ---------- Wincenty x Gatz Marianna (Raciąż 1904/4)
  48. Wodyn Wawrzyniec x Bodzan Katarzyna (Pniewnik 1780/240)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne